NB1 fantasy

7 feliratkozó

több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Habi bazeg 😀 Egyáltalán nem akarsz nyerni? 😀 Brandao jelen pillanatban maximum Lencsével küzdhet a 4. csatár büszke címéért 😊 Alves, Nikolics és Vujovics mindenféleképpen előtte van a listán még 😊 Legalább 2-3 forduló mire egyáltalán pályát lát szerintem.fetomy
Szerintem Alves a BL kiesés után elmegy/eladják.
Vujovicsnál meg nem nehéz jobbnak lenni.
Lencsét hagyjuk.
Gondolom nem 5. csatárnak vették,sztem pár héten belül kezdő lesz.

több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Tök jó egyébként h a legtöbb csapat honlapján semmi nincs arról h ki sérült és ki nem.Farky
próbálj keresni inkább csapatfórumot a neten. némelyikhez lehet találnifetomy
v szurkolói portált.

|
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Tök jó egyébként h a legtöbb csapat honlapján semmi nincs arról h ki sérült és ki nem.Farky
próbálj keresni inkább csapatfórumot a neten. némelyikhez lehet találni
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Tök jó egyébként h a legtöbb csapat honlapján semmi nincs arról h ki sérült és ki nem.Farky
ja minden edzés után kötelezővé kell kiadatni egy probable-questionable-doubtful-out listát 😀Höri
ennyi, látszik mennyire "profi" csapatok, hogy szegény fantasy játékosokra nem gondolnakFarky
kedvenc képem a témában:


több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
"a disznó vastagbeleibe töltött, vágott és fűszerezett hús": akkor lesznek frissítve a rosterek is majd? 😊Schleck
persze, mindjárt megcsinálom
több mint 13 éve
Farky Indianapolis Colts 8 321 — ℧
Tök jó egyébként h a legtöbb csapat honlapján semmi nincs arról h ki sérült és ki nem.Farky
ja minden edzés után kötelezővé kell kiadatni egy probable-questionable-doubtful-out listát 😀Höri
ennyi, látszik mennyire "profi" csapatok, hogy szegény fantasy játékosokra nem gondolnak

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Tök jó egyébként h a legtöbb csapat honlapján semmi nincs arról h ki sérült és ki nem.Farky
ja minden edzés után kötelezővé kell kiadatni egy probable-questionable-doubtful-out listát 😀

több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Tök jó egyébként h a legtöbb csapat honlapján semmi nincs arról h ki sérült és ki nem.Farky
Sajnos az NB1-ben annak is kell örülni, hogy a legtöbb csapatnak van egyáltalán egy éppkézláb honlapja....
több mint 13 éve
Farky Indianapolis Colts 8 321 — ℧
Tök jó egyébként h a legtöbb csapat honlapján semmi nincs arról h ki sérült és ki nem.

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 13 éve
Farky Indianapolis Colts 8 321 — ℧
farky-val kemény, hogy ugyanazt a manővert csináltuk meg fordított leosztásbanHöri
épp most figyeltem én is 😀

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
"a disznó vastagbeleibe töltött, vágott és fűszerezett hús": akkor lesznek frissítve a rosterek is majd? 😊

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
farky-val kemény, hogy ugyanazt a manővert csináltuk meg fordított leosztásban

több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Habi bazeg 😀 Egyáltalán nem akarsz nyerni? 😀 Brandao jelen pillanatban maximum Lencsével küzdhet a 4. csatár büszke címéért 😊 Alves, Nikolics és Vujovics mindenféleképpen előtte van a listán még 😊 Legalább 2-3 forduló mire egyáltalán pályát lát szerintem.
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
hun van má az eredmény? ezért siettem? 😕

több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
na és mit mondjak én a szar örökölt auto draftos csapatban így még a vártnál is szarabb 😀Ork
Farkyé is autodraftos 😀
több mint 13 éve
Farky Indianapolis Colts 8 321 — ℧
na és mit mondjak én a szar örökölt auto draftos csapatban így még a vártnál is szarabb 😀Ork
enyém is auto draftos 😛

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
na és mit mondjak én a szar örökölt auto draftos csapatban így még a vártnál is szarabb 😀
több mint 13 éve
Farky Indianapolis Colts 8 321 — ℧
Bozovic-csal mi van h nem ő véd a vidiben? Sérült v csak az edző nem szereti?Farky
szerintem el fogjuk adni, és inkább már mielőbb berakja Tujveltfetomy
Akkor így az 1/7-es Bozovic-om kuka 😀 Akkor drukkolhatok h Tujvel sérüljön le 😛

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Bozovic-csal mi van h nem ő véd a vidiben? Sérült v csak az edző nem szereti?Farky
szerintem el fogjuk adni, és inkább már mielőbb berakja Tujvelt
több mint 13 éve
Farky Indianapolis Colts 8 321 — ℧
Bozovic-csal mi van h nem ő véd a vidiben? Sérült v csak az edző nem szereti?

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
A Vidi meccs szünetéig lehet waiverezni
több mint 13 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 554 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
A bowl.hu-n jelenleg futó nb1 fantasynek semmi köze a magic11-hez.empty taxi
vágom, csak gondoltam valaki lehet jelen van ott is. Soccer témába nem akartam írni ilyesmit 😊gamerkr
Augusztus előtt nem fog elindulni a játék. Így pl. az első pár magyar fordulóra nem is lehet csapatot összeállítani majd. Írnak majd mailt mikor indul meyik bajnokság, illetve az ottani fórumon lehet figyelgetni a híreket. Nem kell semmilyen ligába belépned amúg, csak simán össze kell rakni a csapatot.zavi27
köszönöm szépen a választ!

több mint 13 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 842 — Amerikai sportok rajongója
megjött a kedvem az NB1 fantasyhoz, beregeltem a magic11-re..

kérdésem az lenne, hogy csapatot csak azután tudok összeállítani, miután felvettek valamelyik ligába? beadtam a jelentkezést, de semmi.. a liga létrehozójának kéne cselekednie ilyenkor?gamerkr
A bowl.hu-n jelenleg futó nb1 fantasynek semmi köze a magic11-hez.empty taxi
vágom, csak gondoltam valaki lehet jelen van ott is. Soccer témába nem akartam írni ilyesmit 😊gamerkr
Augusztus előtt nem fog elindulni a játék. Így pl. az első pár magyar fordulóra nem is lehet csapatot összeállítani majd. Írnak majd mailt mikor indul meyik bajnokság, illetve az ottani fórumon lehet figyelgetni a híreket. Nem kell semmilyen ligába belépned amúg, csak simán össze kell rakni a csapatot.
több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Ne offoljá vazze' 😛 😀

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 554 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
megjött a kedvem az NB1 fantasyhoz, beregeltem a magic11-re..

kérdésem az lenne, hogy csapatot csak azután tudok összeállítani, miután felvettek valamelyik ligába? beadtam a jelentkezést, de semmi.. a liga létrehozójának kéne cselekednie ilyenkor?gamerkr
A bowl.hu-n jelenleg futó nb1 fantasynek semmi köze a magic11-hez.empty taxi
vágom, csak gondoltam valaki lehet jelen van ott is. Soccer témába nem akartam írni ilyesmit 😊