NB1 fantasy

7 feliratkozó

több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
még a dream teamet rakd össze 😛Höri
azt majd a legends kiszámolása után
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
még a dream teamet rakd össze 😛

több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
szóljatok ha valamit elrontottam, hát most pár évet öregedtem 2 óra alatt 😊Hurka
Ezért lettél te a commish. 😀

Egyébként ahogy nézem, az enyém jól lett számolva, remélem majd a vidisek azért húznak valamennyit a pontocskámon.

több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
szóljatok ha valamit elrontottam, hát most pár évet öregedtem 2 óra alatt 😊
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
akkor a waiverezés most h lesz?Farky
éjféltől, nekem PM-benHurka
Az adminisztrációban lévő keretek frissítve vannak igaz?Sanco
igen
több mint 13 éve
Farky Indianapolis Colts 8 321 — ℧
remélem 😊

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 13 éve
Sanco Green Bay Packers 2 737 — Rest of the World fan
akkor a waiverezés most h lesz?Farky
éjféltől, nekem PM-benHurka
Az adminisztrációban lévő keretek frissítve vannak igaz?
több mint 13 éve
Farky Indianapolis Colts 8 321 — ℧
akkor a waiverezés most h lesz?Farky
éjféltől, nekem PM-benHurka
ok thx.

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
akkor a waiverezés most h lesz?Farky
éjféltől, nekem PM-ben
több mint 13 éve
Farky Indianapolis Colts 8 321 — ℧
akkor a waiverezés most h lesz?

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
még 1-szer beírom, nem tudja valaki, hogy a 2. kaposvári gólnál ki adta a gólpasszot?Hurka
http://www.pixter.hu/video?id=28657 itt vannak a gólok, 1:55-től a 2. kaposvári, hátha ebből sikerül kitalálni.Farky
sztem Pedro lehetett, ha valaki meg tud cáfolni, az írja be nyugodtan
egyébként köszi

szerk.: Kaposvár honlapjáról, igazam volt: A 73. percben újra megszerezte a vezetést a Kaposvár! Pedro fejelt egy labdát a középpályán, amivel Peric lépett ki, majd 14 méterről a kapus mellett a kapu jobb sarkába lőtt. 2-1.
több mint 13 éve
Sanco Green Bay Packers 2 737 — Rest of the World fan
még 1-szer beírom, nem tudja valaki, hogy a 2. kaposvári gólnál ki adta a gólpasszot?Hurka
http://www.pixter.hu/video?id=28657 itt vannak a gólok, 1:55-től a 2. kaposvári, hátha ebből sikerül kitalálni.Farky
Szerintem Kulcsár lehet az.
több mint 13 éve
Farky Indianapolis Colts 8 321 — ℧
még 1-szer beírom, nem tudja valaki, hogy a 2. kaposvári gólnál ki adta a gólpasszot?Hurka
http://www.pixter.hu/video?id=28657 itt vannak a gólok, 1:55-től a 2. kaposvári, hátha ebből sikerül kitalálni.

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
még 1-szer beírom, nem tudja valaki, hogy a 2. kaposvári gólnál ki adta a gólpasszot?
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Bartha gól és gólpassz, de kellett.

sajna nem jött be a taktikázásom és az EL pihentetés jegyében se Ribánszki, se [2 hete másé már a] Szabó János nem volt kezdő.

több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
JAh igaz, tényleg 😊 akkor a titkos oké, de mindenképp az aktuális legkevesebb pont alapján.

Hurka: a védelem pontjainak nagy része már megvan nekem is, talán 2 meccs van még vissza 😊 Meg én mindenféleképpen számolni fogom, engem is érdekel 😊 Lehet a többi posztot is beleveszem 😀
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
Ennek a "titkos" dolognak mi az értelme? 😊

Egyébként az első forduló előtt volt fordított draft sorrend, csak ugye akkor nem volt tolongás, merthát csak posztcsere miatt volt egyáltalán waiver


Schleck: Én a védők/kapusok pontjait, meg hát az assistokat. Lehet még ma, legkésőbb holnap beírom.fetomy
megcsinálom én ám az egészet ma, most bőven van időm 😊
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Ennek a "titkos" dolognak mi az értelme? 😊

Egyébként az első forduló előtt volt fordított draft sorrend, csak ugye akkor nem volt tolongás, merthát csak posztcsere miatt volt egyáltalán waiverfetomy
Az, amiért az nfl fantasyban is így van. Hogyha nem lenne titkos, akkor az elől lévők csak nézik, hogy a szerintük hozzáértő kit ír be, és beírja ő is azt az embert.

több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Ennek a "titkos" dolognak mi az értelme? 😊

Egyébként az első forduló előtt volt fordított draft sorrend, csak ugye akkor nem volt tolongás, merthát csak posztcsere miatt volt egyáltalán waiver


Schleck: Én a védők/kapusok pontjait, meg hát az assistokat. Lehet még ma, legkésőbb holnap beírom.
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
a többiek meg nem szólnak semmit, szal igennek veszem 😊Hurka
Így kell ezt. A mostani pontok akkor hogy lesznek, ki számol mit?

több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
a többiek meg nem szólnak semmit, szal igennek veszem 😊
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
utóbbi szerintem egyértelműenfetomy
+1
A draft után volt fordított sorrend.Sanco
nem, ott valaki beírta akit akar, és övé lett? 😊
de akkor nem PM-ben kéne, hogy menjen? tehát hogy elküldi mondjuk nekem, akit akar, én meg majd csütörtökön beírom azt, akié lett a játékos az adminisztráció topikbaHurka
Ha vállalod így, akkor támogatom.

több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
draftsorrend visszafele (vagy legyen az, hogy aki a legkevesebb pontot szerzi a fordulóban?Hurka
utóbbi szerintem egyértelműenfetomy
+1
A draft után volt fordított sorrend.Sanco
nem, ott valaki beírta akit akar, és övé lett? 😊
de akkor nem PM-ben kéne, hogy menjen? tehát hogy elküldi mondjuk nekem, akit akar, én meg majd csütörtökön beírom azt, akié lett a játékos az adminisztráció topikba
több mint 13 éve
Sanco Green Bay Packers 2 737 — Rest of the World fan
es sorrend van mar hozza ?Fake
draftsorrend visszafele (vagy legyen az, hogy aki a legkevesebb pontot szerzi a fordulóban?Hurka
utóbbi szerintem egyértelműenfetomy
+1
A draft után volt fordított sorrend.

Hurka: Ha valakit (Bulatovic) úgy állítanak ki, hogy sárga és piros, akkor mindkettőért jár a mínusz, vagy csak a pirosért?fetomy
csak a pirosért?az miért lenne nálunk szigorúbban büntetve, aki mondjuk egy reklamálásért és egy mezlevételért kap két sárgát, mint aki mondjuk agyonveri az ellenfelét, és rögtön pirosat? 😛
ez a hetem sztem totális 0 lesz, Puri még csak nem is játszott, Bajzát se bírt 60 percet fent lenni, plusz még kapott egy sárgát, meg persze Abdouraman is...Hurka
Szerintem az lenne a logikus, hogy ha valakit 2 sárgával szórnak ki, akkor az -2 (2*-1), az egyből piros pedig a leírtak szerint -3. Ha valaki egyből pirosat kap, de előtte már volt sárgája, az meg -4 (-1,+-3).

Ha vállalod így, akkor támogatom.Schleck
Szintén.
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
es sorrend van mar hozza ?Fake
draftsorrend visszafele (vagy legyen az, hogy aki a legkevesebb pontot szerzi a fordulóban?Hurka
utóbbi szerintem egyértelműen