NB1 fantasy

7 feliratkozó

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
akkor most mi van az assistokkal?

btw az összefoglalót felveszem, és szarok az ömlengésre 😉 NFL meg úgyse lesz 😛fetomy
http://bowl.hu/modules/forum/viewtopic.php?pid=279469#p279469

ez mondjuk nem szabaly ill pontozasvaltoztatas azert ragaszkodnek hozza
h inkabb mi szamoljuk mint a kibaszott tm megha eredetileg az is volt a kozmegegyezes.
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
akkor most mi van az assistokkal?

btw az összefoglalót felveszem, és szarok az ömlengésre 😉 NFL meg úgyse lesz 😛
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
nem 30 fordulós a játék, csak 15

apertura-clausura van 😊 télen átvizsgáljuk a tapasztalatokat és új rendszert írunk ki, ha szükségesHöri
ja jo mondjuk akkor lehet erdemesebb lenne tenyleg hagyni mostmar es az apertura vegen leszurni a tapasztalatokat
de akkor a., vmifelekeppen ugyelni kene ra h a jo otletek ne vesszenek el az eterben b., a kiesesre kikell talaljunk vmi elmebeteg szabalyt 😊
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
nem 30 fordulós a játék, csak 15

apertura-clausura van 😊 télen átvizsgáljuk a tapasztalatokat és új rendszert írunk ki, ha szükséges

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
ezen a héten még oké, de szeptembertől ki fasz fog 3 órás ömlengést nézni nfl timekor ?gabtsi
mindig ugyanakkor letolnak meg 2 ismetlest. egyikunknek csak lesz ra erkezese. vagy.
atmegyek valakihez meccset nezni streamen es kozben bekapcsolom a tvt h nb1.hu fantasyhoz asszisztokat szamolgassak 😀
epikus pillanat lenne minden elszenvedo eleteben 😂
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
ezen a héten még oké, de szeptembertől ki fasz fog 3 órás ömlengést nézni nfl timekor ?

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Azért jó azután kitalálni a szabályokat,miután draftoltunk...
Járjon már minden megakasztott támadás után pont,akkor én lennék a császár Marótival. 😂Bazzani
hat mondjuk sztem meg mindig jobb kitalalni ilyent az elso fordulo utan egy harrminc fordulos jatekban mint
hagyni az egeszet szarodni csak azert mert reabaszni meg sirdogalni menobb mint barmit megvaltoztatni h elvezetesebb legyen a jatek ...
amugy en elvallalom h szamolom az asszisztokat de szivesen vennem ha meg egy rendszeres 3. felido/osszefoglalonezo bevallalna h tutira meglegyen minden forduloban korrektul. transfermarktban annyira nem biznek meg feltetlen.Fake
+1

Ha megmondod holmikor van összefoglaló, én nagyon szívesen besegítek.fetomy
sport1en egybol a fordulo utolso meccse utan kezdodik a harmadik felido forduloosszefoglaloja.
ezen a heten vasarnap zulu 2000 sport2 vagy ismetles hetfo 0530 sport2; 2130 sport1.
javallom h ezentul pmben dumaljunk mindig h melyikunk er ra mert az sem baj ha mindketten megnezzuk egymastol fuggetlenul de legalabb egyikunknek mindenkepp neznie kell akkor ha bevallaljuk. es akkor legkesobb kedden megy az adott fordulo asszisztlistaja vmelyik commishnak amit ebbe a topikba is kiteszunk egyuttal. jo ez igy masnak is ?
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Azért jó azután kitalálni a szabályokat,miután draftoltunk...
Járjon már minden megakasztott támadás után pont,akkor én lennék a császár Marótival. 😂Bazzani
hat mondjuk sztem meg mindig jobb kitalalni ilyent az elso fordulo utan egy harrminc fordulos jatekban mint
hagyni az egeszet szarodni csak azert mert reabaszni meg sirdogalni menobb mint barmit megvaltoztatni h elvezetesebb legyen a jatek ...
amugy en elvallalom h szamolom az asszisztokat de szivesen vennem ha meg egy rendszeres 3. felido/osszefoglalonezo bevallalna h tutira meglegyen minden forduloban korrektul. transfermarktban annyira nem biznek meg feltetlen.Fake
+1

Ha megmondod holmikor van összefoglaló, én nagyon szívesen besegítek.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Azért jó azután kitalálni a szabályokat,miután draftoltunk...
Járjon már minden megakasztott támadás után pont,akkor én lennék a császár Marótival. 😂Bazzani
hat mondjuk sztem meg mindig jobb kitalalni ilyent az elso fordulo utan egy harrminc fordulos jatekban mint
hagyni az egeszet szarodni csak azert mert reabaszni meg sirdogalni menobb mint barmit megvaltoztatni h elvezetesebb legyen a jatek ...
amugy en elvallalom h szamolom az asszisztokat de szivesen vennem ha meg egy rendszeres 3. felido/osszefoglalonezo bevallalna h tutira meglegyen minden forduloban korrektul. transfermarktban annyira nem biznek meg feltetlen.
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Azért jó azután kitalálni a szabályokat,miután draftoltunk...
Járjon már minden megakasztott támadás után pont,akkor én lennék a császár Marótival. 😂

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
ha nagyon akartok a védőknek mínuszt akkor minden második gól után -1 pont. shotoutot az kaphat aki végig fent volt amíg nem kapott gólt a csapat (és ez legalább 60 perc). így pl ha 0-0nál 80. percben lejön x ő megkapja a 4 pontot, y feljön kapnak 3 gólt akkor minden pályán lévő mínusz egyet majd feljön 88. percben z, kapnak még kettőt, akkor ő egy mínuszt kap a többiek pedig 2őt.
sztem ez viszonylag egyszerű és SZVSZ a legigazságosabbkristof
+1
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
ha nagyon akartok a védőknek mínuszt akkor minden második gól után -1 pont. shotoutot az kaphat aki végig fent volt amíg nem kapott gólt a csapat (és ez legalább 60 perc). így pl ha 0-0nál 80. percben lejön x ő megkapja a 4 pontot, y feljön kapnak 3 gólt akkor minden pályán lévő mínusz egyet majd feljön 88. percben z, kapnak még kettőt, akkor ő egy mínuszt kap a többiek pedig 2őt.
sztem ez viszonylag egyszerű és SZVSZ a legigazságosabb
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Én azért kiszámolgatom a -,+ pontokat a leírtak szerint, oszt majd meglássátok, hogy köll-e vagy sem.Sanco
koll. csak ne aranyosan legyen hanem ugy h amennyinel palyan van azt kapja meg / szivja be. mint hokiban a pluszminusz.
sztem vedonel pedig legalabb 60 percet kelljen jatszani h vki megkapja a shutout pontokat.
több mint 13 éve
Sanco Green Bay Packers 2 737 — Rest of the World fan
Én azért kiszámolgatom a -,+ pontokat a leírtak szerint, oszt majd meglássátok, hogy köll-e vagy sem.
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Mondjuk agyalhatunk itt mindenfélén, aztán majd jön Höri és jól helyretesz mindenkit! 😂Sanco
na igen 😀fetomy
szervezzél saját ligát, saját szabályokkal 😛

alkalmazkodjál az igazságtalansághozHöri
Hát igazából mivel általában le se vannak szarva az olyan ötletek különböző játékokban itt, amiktől simán jobb lehetne a játék, nem mondom, hogy még nem jutott eszembe...

Egyébként egyáltalán nem értem, hogy miért ne lehetne kipofozni a játékot, mikor eddig mindegyik ötletelő odaírta, hogy a pluszmunkát egyértelműen vállalja... Olyanok "vétózzák meg" rendszeresen, akiknek max könnyítené a helyzetét, de semmiképp nem nehezítené, emellett pedig jobb lenne tőle a játék... Sok értelme van így neked pl. Commishnak lenned. Hurka pl. sokkal jobban kezeli, mert nem a "leszarom jó így" formában intézi, hanem igyekszik javítani, vagy minimum meghallgatni az ötleteket.

Mivel ezt hipp-hopp találtuk ki, nem gondoltam, hogy semmiféle jobbítási szándék nem lesz. De ha a 20-ból kb. 2 ember akarná kipofozni a dolgokat, akkor inkább nem erőlködök, szarok bele.
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Jó reggelt Höri!

Átment valami a rostán? 😀Sanco
a 3 sornál hoszabb ötletet el se olvasom.

ha ti ilyen komolyan veszitek, akkor jövőre én egy erősen lebutított nb II fantasy-ben szeretnék játszani

több mint 13 éve
Sanco Green Bay Packers 2 737 — Rest of the World fan
Jó reggelt Höri!

Átment valami a rostán? 😀
több mint 13 éve
Sanco Green Bay Packers 2 737 — Rest of the World fan
Egyébként, ha a példádat vesszük, hogy Horváth 3 hibájából kap 3 gólt a csapat és a szünetben lerántja őt Souza (és azért ez a valószínűbb forgatókönyv), akkor a többiek, - akik lehozzák a 2.félidőt kapott gól nélkül - miért kapjanak ua. mínuszt?
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Mondjuk agyalhatunk itt mindenfélén, aztán majd jön Höri és jól helyretesz mindenkit! 😂Sanco
na igen 😀fetomy
szervezzél saját ligát, saját szabályokkal 😛

alkalmazkodjál az igazságtalansághoz

több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Akkor a Vidire majd kidolgozunk valami egyedi szabályt (itt is 😛).
Szerintem jobb lenne ha súlyoznánk, de a lényeg, hogy a sok gólért legyen mínusz, ill.plusz pont.Sanco
Jó hát csak példáztam, nyilván a vidi egész szezonban nem fog 3 gólt kapni 😀 Csak innen tudtam biztosan legalább két védőt 😀
Nem rossz ötlet a súlyozás, csak túl könnyen eshetünk igazságtalan helyzetekbe, mivel a fociban nagyon gyakran előfordulnak olyanok is pl. hogy 3 perc alatt születik 3 gól, aztán 87 alatt meg semmi.
több mint 13 éve
Sanco Green Bay Packers 2 737 — Rest of the World fan
Ez mondjuk szerintem sem túl jó 5let... Gondolj bele pl. egy csapat 2-0-ra kikap és pl. mindkét góljukat az első félidőben kapják... Akkor a félidőben lecserélt védő duplaannyi mínuszt kap mint a pályán maradt csapattársai?Rataxes
Igen. Mivel a társaknak jobban megy nélküle, logikus, hogy ne kapjanak, annyi mínuszt, mint a lecserélt kerékkötő. 😊Sanco
jó, de ez elég sok igazságtalan minuszhoz vezet 😊 gondolj csak bele, hogy pl. a vidi kap 3 gólt az első félidőben, mindháromban horváth gábor volt az egyértelmű hibás, Lipták meg nagyokat mentett, de félidőben Liptákot le kell hozni sérülés miatt, aztán összeszedjük magunkat és nem kaptunk több gólt 😊 Akkor igencsak igazságtalan, hogy lipták kapja a soksok minuszt, Horváth meg nyugodtan elvan 😊
De akár mondhatunk taktikai cseréket, stb... tehát mindenképp olyan pontozás kell, hogy azok a védők akik fent voltak, mikor gólt kaptak, azoktól jön a levonás, méghozzá ugyanannyi 😊fetomy
Akkor a Vidire majd kidolgozunk valami egyedi szabályt (itt is 😛).
Szerintem jobb lenne ha súlyoznánk, de a lényeg, hogy a sok gólért legyen mínusz, ill.plusz pont.
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Ez mondjuk szerintem sem túl jó 5let... Gondolj bele pl. egy csapat 2-0-ra kikap és pl. mindkét góljukat az első félidőben kapják... Akkor a félidőben lecserélt védő duplaannyi mínuszt kap mint a pályán maradt csapattársai?Rataxes
Igen. Mivel a társaknak jobban megy nélküle, logikus, hogy ne kapjanak, annyi mínuszt, mint a lecserélt kerékkötő. 😊Sanco
jó, de ez elég sok igazságtalan minuszhoz vezet 😊 gondolj csak bele, hogy pl. a vidi kap 3 gólt az első félidőben, mindháromban horváth gábor volt az egyértelmű hibás, Lipták meg nagyokat mentett, de félidőben Liptákot le kell hozni sérülés miatt, aztán összeszedjük magunkat és nem kaptunk több gólt 😊 Akkor igencsak igazságtalan, hogy lipták kapja a soksok minuszt, Horváth meg nyugodtan elvan 😊
De akár mondhatunk taktikai cseréket, stb... tehát mindenképp olyan pontozás kell, hogy azok a védők akik fent voltak, mikor gólt kaptak, azoktól jön a levonás, méghozzá ugyanannyi 😊
több mint 13 éve
Sanco Green Bay Packers 2 737 — Rest of the World fan
Ez mondjuk szerintem sem túl jó 5let... Gondolj bele pl. egy csapat 2-0-ra kikap és pl. mindkét góljukat az első félidőben kapják... Akkor a félidőben lecserélt védő duplaannyi mínuszt kap mint a pályán maradt csapattársai?Rataxes
Igen. Mivel a társaknak jobban megy nélküle, logikus, hogy ne kapjanak, annyi mínuszt, mint a lecserélt kerékkötő. 😊
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
...fetomy
45 gól is 5+ 😉

Mondjuk agyalhatunk itt mindenfélén, aztán majd jön Höri és jól helyretesz mindenkit! 😂Sanco
na igen 😀
több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Ez mondjuk szerintem sem túl jó 5let... Gondolj bele pl. egy csapat 2-0-ra kikap és pl. mindkét góljukat az első félidőben kapják... Akkor a félidőben lecserélt védő duplaannyi mínuszt kap mint a pályán maradt csapattársai?

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes