EB játék 2021

10 feliratkozó

több mint 3 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
csináltam ligát a hivatalos Eb játékhoz, itt tudtok csatlakozni:

 gaming.uefa.com/en/uefaeuro2020fantasyfootball/leagues/90SY7OUB08/0062006F0077006C002E006800750020004500750072006F00200032003000320031/torok.adam0713

kód: 90SY7OUB08
több mint 10 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Én most hagyom abba ezt a szart. Direkt lehozom a legszarabb hátvédemet, hogy átállítsam 5 védősről 4 védősre a felállást. Erre ez a szar lehozza a 12 pontos Hosseinit, és fent hagyja az üres helyet...

több mint 10 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
kíváncsi leszek ezt a holnapi orosz meccset hogy oldják meg.

eddig 2013. vagyok a majdnem 1 millióból, azért már jár a kocsi? 😀

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 397 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
lol megörültem hogy Heydari kezd Iránban, mert bent van nálam is. mondom király. csatárként van feltüntetve, közbe védő. Az is sok gólt fog lőni, bár ha végigjátssza már jobban járok vele mint Almeidával 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 662 — a new hope (again)
csodás, mikor a formáció váltás miatt buktam guardadot még 6 pontos volt. mostmár 10.... buzi ez a játék 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 728 — Patriots és Kaposvári KK fan
Másnál is cirka lefelezték Neymar pontjait? Kapitányként 14 pontos. Eddig huszonvalamennyi volt. 😕Bazzani
Csak a kiírást változtatták meg, azzal, hogy minden játékosnál feltüntették a pontokat, maradt a 28 pont, különben az összpontszám/helyezés nem jönne ki.



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Másnál is cirka lefelezték Neymar pontjait? Kapitányként 14 pontos. Eddig huszonvalamennyi volt. 😕

több mint 10 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 728 — Patriots és Kaposvári KK fan
A VB 5. játéknapjáig kellett várni, hogy a padon lévő játékosok pontjait is lehessen látni 😀



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 662 — a new hope (again)
elkeseredett harcot vívok a pontokért, ma 3 iránim is bevetésre vár... 😀😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Olyan kérdésem van, hogy a 2. forduló előbb kezdődik, minthogy az első véget ér. Brazília meccse este 9-kor lesz a második körből, az oroszok pedig éjfélkor fogják tolni az elsőből. Vissza lehet majd tenni játékosokat? Vagy hogy lesz?Toto21
Szerintem fent, a fordulókat jelző résznél lehet majd váltani és két külön lineup-ot csinálni. De még semmi sem biztos, kb. szerintem most fejlesztik ezt a funkciót. 😀

több mint 10 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 815 — Apu ökölbeszorított keze
sikerült 3db 0 pontos kapust megvenni 😀
Ilyen mikor kb 3 éve nem követem a focit...

több mint 10 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 630
Benz jó választás volt csk-nak 😊

több mint 10 éve
Toto21 Chicago Bears 5 864
Olyan kérdésem van, hogy a 2. forduló előbb kezdődik, minthogy az első véget ér. Brazília meccse este 9-kor lesz a második körből, az oroszok pedig éjfélkor fogják tolni az elsőből. Vissza lehet majd tenni játékosokat? Vagy hogy lesz?
több mint 10 éve
Iceman88 Denver Broncos 50
Na a kapusoknak megváltoztatták 6ról 4re a clean sheetért járó pontokat, de hogy mikor az jó kérdés....
több mint 10 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
na a hondurasi sztárom, Garrido kétszer annyi pontot hozott, mint Valbuena 😀

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 397 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Tegnap volt egy 10 pontos armero-m ezen a poszton, de a retekláda rendszer kidobta amikor formációt váltottam...eaglesmcnabb
csak hogy tovább fájdítsam a szíved, Armero ma már 14 pontos 😀 clean sheetre kapott még 4-et, nekem csk-ként így már 28 😊kaszo
nembaj valbuena ad 4 assistot, meg CR ver 3at 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 168 — Falcons fan
Tegnap volt egy 10 pontos armero-m ezen a poszton, de a retekláda rendszer kidobta amikor formációt váltottam...eaglesmcnabb
csak hogy tovább fájdítsam a szíved, Armero ma már 14 pontos 😀 clean sheetre kapott még 4-et, nekem csk-ként így már 28 😊
több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 397 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
ezaz, mind a 3 fransziám kezd, Giroud viszont nem 😀 mostmár csak nyerni kéne

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
Hall Of Green Green Bay Packers 1 813 — R-E-L-A-X
na jöhetnek a hondurasiak 😀

több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
nekem még egy játékosom se játszott 😀

több mint 10 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 815 — Apu ökölbeszorított keze
nekem 3 játékos után van 21 pontom...igaz még a 6 pontos Kone-t lecserélhetem...van két Ghana spilerem még

több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
miért nem Buffon volt a kezdő??? én ott azért szívtam egy nagyot, mert persze Itandje-t nem tettem becsebi
Sérült. A második meccsen már játszhat.

több mint 10 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 533 — Lucas Scott
miért nem Buffon volt a kezdő??? én ott azért szívtam egy nagyot, mert persze Itandje-t nem tettem be

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 10 éve
Jack Zoltán Seattle Seahawks Alabama Crimson Tide 1 048
Bravo 6 pont
Jara 8 p
Oscar 13 p
Vargas 7

eddig, ma jön Schaer, Koscielny(C) , Valbuena , Benzema
és Keddre maradtak a kedvencek 😊
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 662 — a new hope (again)
Nyugi eagles, én is ìgy szoptam be a 6 pontos guardadóval 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 466
Nekem a középpálya eddig szépen termel (Rakitic 9, Toure 10(csk), Cuadrado 14) és még ott van Mertens és Palacios.