EB játék 2021

10 feliratkozó

több mint 3 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
csináltam ligát a hivatalos Eb játékhoz, itt tudtok csatlakozni:

 gaming.uefa.com/en/uefaeuro2020fantasyfootball/leagues/90SY7OUB08/0062006F0077006C002E006800750020004500750072006F00200032003000320031/torok.adam0713

kód: 90SY7OUB08
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
nekem Caceres 6, Barzagli 8, Glen Johnson 5, Perisic 4, Marchisio 9 eddig....5 játékosból 32 pont, kurva szar.
Van még Dzeko, Dzagoev, Lulic, Dembele, Kompany és Akinfeev, szóval még van remény.
Viszont úgy látom, hogy csak a csatárok termelnek értelmes pontokat, jó így ez a 4-5-1 felállás, Suarezzel én is beszoptam 😀.MarioAna
ha lenne olyan h valamelyik csapat nem kap golt akkor más lenne. de sok a gol hálistennek eddig a VBnbraxa88
Kolumbia & Zapata 4eva!


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 397 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
na nekem ma indul be a pontgyártás remélhetőleg.
sakho-cabaye-valbuena (utóbbi nagyon remélem hogy játszik, hármasával osztja az assistokat)
aztán jön dimariska aki remélhetőleg úgy játszik mint a BL döntőben.
mára ennyi, még jön 2 ruszki védő akik remélhetőleg nem kapnak gólt. Tegnap volt egy 10 pontos armero-m ezen a poszton, de a retekláda rendszer kidobta amikor formációt váltottam...
A CR-Lukaku-Almeida csatártrió majd csak később jön

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
nekem Caceres 6, Barzagli 8, Glen Johnson 5, Perisic 4, Marchisio 9 eddig....5 játékosból 32 pont, kurva szar.
Van még Dzeko, Dzagoev, Lulic, Dembele, Kompany és Akinfeev, szóval még van remény.
Viszont úgy látom, hogy csak a csatárok termelnek értelmes pontokat, jó így ez a 4-5-1 felállás, Suarezzel én is beszoptam 😀.MarioAna
ha lenne olyan h valamelyik csapat nem kap golt akkor más lenne. de sok a gol hálistennek eddig a VBn
több mint 10 éve
MarioAna 1 997
nekem Caceres 6, Barzagli 8, Glen Johnson 5, Perisic 4, Marchisio 9 eddig....5 játékosból 32 pont, kurva szar.
Van még Dzeko, Dzagoev, Lulic, Dembele, Kompany és Akinfeev, szóval még van remény.
Viszont úgy látom, hogy csak a csatárok termelnek értelmes pontokat, jó így ez a 4-5-1 felállás, Suarezzel én is beszoptam 😀.

Burrow > Luck valaha is
több mint 10 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
én nem értem Jordi Alba pontjait. 6 pontja van, de nincs is feltüntetve - pont nála, holott két kapott gólonként a védők -1 pontot kapnának....
eddig 3 playerből 39 pont


JT Daniels fan
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
nekem Van Perise és Aurier hozott egyedül normálisan. 4en hoztak 3-4-5pontokat. őket valszeg le is cserélem. szar vagyok eddig.
ma fontos nap: Lichsteiner, Lloris, Giroud(remélem kezdő lesz Ribery helyén, Jamaica ellen nagyon működött a Giroud-Benzema kettős) Rojo, Di Maria.
több mint 10 éve
Toto21 Chicago Bears 5 864
Nekem 5 játékos 58 pont, és ma a franciáktól, valamint holnap a belgáktól szép előadást várok! 😊
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
Nekem 7 playából van 57 pontom, de Endo 2 pontja majd benches lesz, Essien/Muntari/De Bruyne révén még akad megfelelő opció a helyére, illetve Karnezis 5 pontja se sok, csak hát Kwarasey meg Mbolhi a két cserekapus 😀. A cink a védelemben van mert eddig az Abate-De Sciglio-Nyom hármas nem került pályára csak Zapata (mondjuk kapásból hozott 9 pontot), Ziegler v. Alderweireld azért nem ártana ha pályára kerülne. Pozitívum h tegnap mind3 csatárom (Balotelli, aki csk, Bony és Honda) is gólt rúgott.empty taxi
ziegler sem fog, mert ugy tudom nem a kezdő balbek svájciaknál.
de sciglio valszeg már játszik kövi meccsen, msot sérüléssel bajlódott.
kwarasey meg a legjobb ghánai kapus (de lehet nem ő kezd 😀 .. afrika)
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
Nekem 7 playából van 57 pontom, de Endo 2 pontja majd benches lesz, Essien/Muntari/De Bruyne révén még akad megfelelő opció a helyére, illetve Karnezis 5 pontja se sok, csak hát Kwarasey meg Mbolhi a két cserekapus 😀. A cink a védelemben van mert eddig az Abate-De Sciglio-Nyom hármas nem került pályára csak Zapata (mondjuk kapásból hozott 9 pontot), Ziegler v. Alderweireld azért nem ártana ha pályára kerülne. Pozitívum h tegnap mind3 csatárom (Balotelli, aki csk, Bony és Honda) is gólt rúgott.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
Levi Las Vegas Raiders UNLV Rebels 597
régebben lehetett 2 kör között hármat cserélni, most miért nem? 😊 :#Höri
Jó kérdés. Simán bevállalnám még úgy is, ha pontlevonás járna érte, mert Suarezzel rútul beszoptam -_-
több mint 10 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 426 — Colts fan
Hát, én mindig is a tehetségemről voltam híres ezekben a játékokban. Ramires alig játszott, csere, Suarez nem játszott, csere. Szóval jelenleg van egy Godinom 6 kerek ponttal 😀
Pofám leszakad, bár azért azon a mínusz 10 pontos formációváltáson nehéz túltenni 😀.
Úgy, hogy a mostani csapat:
Romero--Hummels,Godin,Varane--Marchisio,Meireles,Kroos,Pjanic,Muntari--Lukaku,Sturridge.
Ebből megint mi lesz....
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
régebben lehetett 2 kör között hármat cserélni, most miért nem? 😊 :#

több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
van persie 12
paulinho 4
etoo 3
holebas 6(dr levonnak még sztem)
manotis 5
lekapom mindet csak rvp marad
több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 397 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
nekem van kőkemény 10 pontom Julio cesar és torosidis után. 😀
Most hogy buktam armero 10 pontját a maradék 2 védőmnek alkotnia kell mert nincs már csak algír csere.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 641
nekem 2 játékos, 37 pont. Neymar (csk) + S. Ramos, de utóbbit lehet, hogy lecserélem Kompanyra.

choose life
több mint 10 éve
dr0725 New England Patriots 474
Nekem Marcelo (4) és James Rodriguez (12) 16 pont eddig.
több mint 10 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
nekem 7-ből 77, ebből 3 játékost cserének szántam.

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 10 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 466
Nekem eddig 3 játékosból 27 (Cuadrado, Rakitic, Sokratis)
több mint 10 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Kinek mennyi pontja van? Az öt játékosból 65 mennyire számít jónak?

több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Én telefonon cseréltem játékost akaratomon kívül.
Elég egy kicsit hozzáérni...

több mint 10 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
beszarok bazmeg 4-3-3 volt, kivettem egy védőt maradt egy hely hátul betoltam hogy 3-4-3 és kiszedte a 10 pontos armerot, vicceaglesmcnabb
😀😀😀DDDdd én hozzá se merek nyúlni, annyira instabil, bugos szar az egész 😀

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 397 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
beszarok bazmeg 4-3-3 volt a felállásom, kivettem egy védőt, így maradt egy hely hátul váltottam 3-4-3 és nem az üres posztot rakta be középpályára, hanem kiszedte a 10 pontos armerot, vicc

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
mert egy kapus nem nagyon szokott lövést blokkolni 😀 gondolom először mindket oszlopba beirtak a védestbraxa88
profi

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
mert egy kapus nem nagyon szokott lövést blokkolni 😀 gondolom először mindket oszlopba beirtak a védest
több mint 10 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
Cillessen 9 pontjából vajon miért lett 6 mára? a 3 saved shot mellől 3 blocked shot eltűnt az éterben.

- new orleans saints hungary - sig gallery -