Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Alkoholok, italok

11 feliratkozó

több mint 12 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
jjncaa
A Blue Moon nem rossz, de a Samuel Adams-nek van a legtöbb köze a sörhöz...

több mint 12 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 103 — no es importante


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 831 — Sa da tay!
Ez szerintem userfüggő, nekem még nem volt ilyen problémám... Viszont egyszer a vasárnap esti meccsnézésre a szokásos 8-10 doboz sör helyett 8-10 doboz ciderrel érkeztem, olyan szinten felpakolta a vércukorszintem hogy rendesen rosszul voltam 😊Rataxes
Akkor a meccsnézés további részében te már mint outcider vettél részt😀laccoo74
Áhhh nála ez a standard 😛 😊
több mint 13 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Ez szerintem userfüggő, nekem még nem volt ilyen problémám... Viszont egyszer a vasárnap esti meccsnézésre a szokásos 8-10 doboz sör helyett 8-10 doboz ciderrel érkeztem, olyan szinten felpakolta a vércukorszintem hogy rendesen rosszul voltam 😊Rataxes
Akkor a meccsnézés további részében te már mint outcider vettél részt😀
több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 254 — Eagles fan
Ez szerintem userfüggő, nekem még nem volt ilyen problémám... Viszont egyszer a vasárnap esti meccsnézésre a szokásos 8-10 doboz sör helyett 8-10 doboz ciderrel érkeztem, olyan szinten felpakolta a vércukorszintem hogy rendesen rosszul voltam 😊


GM game champion 2015 (Vikings)
GM game champion 2024 (Eagles)
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 892 — capitaine du château de Vienne 1487
Jellegre jobban hasonlít a sörre, ez is inkább ilyen lájtos frissítő, szénsavas is, meg az alkoholtartalma is hasonló. Esetleg még a pezsgők mellé passzolna, de akkor már inkább a sörpolc szerintem. Külön részleget meg gondolom nem alakítanak ki neki 😊
Szerintem az ilyen egyéb szénsavas okosságokat (fütyülős limonádé, stb.) is a sörök mellett tartják. Azt is inkább ide tegyék mint a pálinkák vagy az üdítők közé, itt jobban megtalálja a nép.Rataxes
vagy ha például nincs savad, egy pillanat alatt feltornássza egész az orrodig


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Jellegre jobban hasonlít a sörre, ez is inkább ilyen lájtos frissítő, szénsavas is, meg az alkoholtartalma is hasonló. Esetleg még a pezsgők mellé passzolna, de akkor már inkább a sörpolc szerintem. Külön részleget meg gondolom nem alakítanak ki neki 😊
Szerintem az ilyen egyéb szénsavas okosságokat (fütyülős limonádé, stb.) is a sörök mellett tartják. Azt is inkább ide tegyék mint a pálinkák vagy az üdítők közé, itt jobban megtalálja a nép.Rataxes
Ha lájos frissítőre vágyom, akkor inkább a Radler játszik, de mindenkinek más az ízlése.
Ja, és köszi a felvilágosítást!
több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 254 — Eagles fan
Jellegre jobban hasonlít a sörre, ez is inkább ilyen lájtos frissítő, szénsavas is, meg az alkoholtartalma is hasonló. Esetleg még a pezsgők mellé passzolna, de akkor már inkább a sörpolc szerintem. Külön részleget meg gondolom nem alakítanak ki neki 😊
Szerintem az ilyen egyéb szénsavas okosságokat (fütyülős limonádé, stb.) is a sörök mellett tartják. Azt is inkább ide tegyék mint a pálinkák vagy az üdítők közé, itt jobban megtalálja a nép.


GM game champion 2015 (Vikings)
GM game champion 2024 (Eagles)
több mint 13 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Tegnap a Tesóban vásárolgatva rengeteg cidert láttam, csak azt nem tudom, hogy miért a különleges sörök feliratú polcon?
A cider nem almabor tök véletlenül?
Ma reggel kiwikiztem, és ők is úgy tudják.
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 8 032 — Nega Scott
Lehet, hogy ilyen volt, hasonlít a formája, de nem esküdnék meg rá 😊Rajna
akkor meg kizárásos alapon Gentleman Jack, mindkettő jó, bár már Kentucky-s utam előtt sem rajongtam a Tennessee whiskey-értjjncaa
Én se, és a bourbonöket sem szeretem (bár inkább, mint az Irish), de ez tényleg nagyon jó volt, de lehet, hogy csak a hangulat dobott rajta.

több mint 13 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 103 — no es importante
Lehet, hogy ilyen volt, hasonlít a formája, de nem esküdnék meg rá 😊Rajna
akkor meg kizárásos alapon Gentleman Jack, mindkettő jó, bár már Kentucky-s utam előtt sem rajongtam a Tennessee whiskey-ért


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 8 032 — Nega Scott
Lehet, hogy ilyen volt, hasonlít a formája, de nem esküdnék meg rá 😊

több mint 13 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 103 — no es importante
Tegnap egy elég puccos esküvőn voltam, és whiskeyt akartam inni, mert már elég rég ittam, bár ódkodtam kicsit attól, hogy nem volt scotch, valami fura üvegben volt Jack Daniels, és nagyon jó volt, sokkal jobb, mint amire én emlékszem Jack címén. Persze lehet, hogy én képzeltem be, és sima Jack volt, de szerintem nem, és biztos nem ilyen mézes vagy hasonló higított lötty volt 😀Rajna
?



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 8 032 — Nega Scott
Tegnap egy elég puccos esküvőn voltam, és whiskeyt akartam inni, mert már elég rég ittam, bár ódkodtam kicsit attól, hogy nem volt scotch, valami fura üvegben volt Jack Daniels, és nagyon jó volt, sokkal jobb, mint amire én emlékszem Jack címén. Persze lehet, hogy én képzeltem be, és sima Jack volt, de szerintem nem, és biztos nem ilyen mézes vagy hasonló higított lötty volt 😀

több mint 13 éve
Henderson New York Giants 1 079
Jim Beamet és a Jacket alapból szereted? Ha igen, felesleges ezekkel az ízesített löttyökkel kísérletezni, amikre persze el lehet tolni egy "finomak" (értsd édesek) értékelést bármikor. A Red Stagről mondjuk még nem hallottam, de a leírás alapján ugyanilyennek tűnik a koncepció

a Devil's cut már érdekesebb történetjjncaa
A Red Stag bizony pont ilyen, mintha belenyomnál a Jim Beambe két deci süssinát. Én is csak azért kóstoltam mert hozták promózni a koleszunkba, szerintem tipikus csajoknak gyártott pia, persze ha valaki nagyon édesszájú, lehet, hogy ez kell neki.

A Devil's cutról viszont én nem hallottam eddig és a leírás alapján nagyon megkóstólnám. 😊

"Tears will get you sympathy, sweat will get you results"
több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 317 — NFL bracket champion '26
Avagy egész jó hely az Andersen 2 😀tenorx
Itt lakok a szomszéd utcában 😀 ...


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
tenorx 14 198 — fő libsi


Avagy egész jó hely az Andersen 2 😀
több mint 13 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 103 — no es importante
Jim Beamet és a Jacket alapból szereted? Ha igen, felesleges ezekkel az ízesített löttyökkel kísérletezni, amikre persze el lehet tolni egy "finomak" (értsd édesek) értékelést bármikor. A Red Stagről mondjuk még nem hallottam, de a leírás alapján ugyanilyennek tűnik a koncepció

a Devil's cut már érdekesebb történet


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Vélemények a következő termékekről (valaki próbálta már ezeket)?
Jim Beam/Jack Daniels Honey
Jim Beam Red Stag

Igen, tudom, kultúrbarbárság ilyet inni, de kiváncsi vagyok. Fesztivál előtt kéne 1-2 üveg ezekből, ha finomak. 😊

több mint 13 éve
Drip Cleveland Browns Texas Tech Red Raiders 9 618 — Undertaker of the Cleveland graveyard
kemény dolog megünnepelni az írásbeliket.kristof
Majd a vizsgaidőszakok végét. 😀 😀Vrijbloed
Hajjajj 😀

több mint 13 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
kemény dolog megünnepelni az írásbeliket.kristof
Majd a vizsgaidőszakok végét. 😀 😀
több mint 13 éve
kristof New York Giants USC Trojans 9 169 — Browns GM
kemény dolog megünnepelni az írásbeliket.

Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 13 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
tényleg fos...nekem zöld ízlik legjobban, pont olyan nincs már itt lenn boltban 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 13 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci


Nagy csalódás!Maradok a Rippernél.
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 311 — #NoStress
Az egész kérdőív nagyon rosszul van összeállítva, így tudnám összefoglalni röviden.