Alkoholok, italok
11 feliratkozó
több mint 12 éve
A Blue Moon nem rossz, de a Samuel Adams-nek van a legtöbb köze a sörhöz...jjncaa
több mint 12 éve

---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Áhhh nála ez a standard 😛 😊Ez szerintem userfüggő, nekem még nem volt ilyen problémám... Viszont egyszer a vasárnap esti meccsnézésre a szokásos 8-10 doboz sör helyett 8-10 doboz ciderrel érkeztem, olyan szinten felpakolta a vércukorszintem hogy rendesen rosszul voltam 😊RataxesAkkor a meccsnézés további részében te már mint outcider vettél részt😀laccoo74
több mint 13 éve
Ez szerintem userfüggő, nekem még nem volt ilyen problémám... Viszont egyszer a vasárnap esti meccsnézésre a szokásos 8-10 doboz sör helyett 8-10 doboz ciderrel érkeztem, olyan szinten felpakolta a vércukorszintem hogy rendesen rosszul voltam 😊RataxesAkkor a meccsnézés további részében te már mint outcider vettél részt😀
több mint 13 éve
Ez szerintem userfüggő, nekem még nem volt ilyen problémám... Viszont egyszer a vasárnap esti meccsnézésre a szokásos 8-10 doboz sör helyett 8-10 doboz ciderrel érkeztem, olyan szinten felpakolta a vércukorszintem hogy rendesen rosszul voltam 😊
.png)
GM game champion 2015 (Vikings)
GM game champion 2024 (Eagles)
több mint 13 éve
Jellegre jobban hasonlít a sörre, ez is inkább ilyen lájtos frissítő, szénsavas is, meg az alkoholtartalma is hasonló. Esetleg még a pezsgők mellé passzolna, de akkor már inkább a sörpolc szerintem. Külön részleget meg gondolom nem alakítanak ki neki 😊vagy ha például nincs savad, egy pillanat alatt feltornássza egész az orrodig
Szerintem az ilyen egyéb szénsavas okosságokat (fütyülős limonádé, stb.) is a sörök mellett tartják. Azt is inkább ide tegyék mint a pálinkák vagy az üdítők közé, itt jobban megtalálja a nép.Rataxes

Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
Jellegre jobban hasonlít a sörre, ez is inkább ilyen lájtos frissítő, szénsavas is, meg az alkoholtartalma is hasonló. Esetleg még a pezsgők mellé passzolna, de akkor már inkább a sörpolc szerintem. Külön részleget meg gondolom nem alakítanak ki neki 😊Ha lájos frissítőre vágyom, akkor inkább a Radler játszik, de mindenkinek más az ízlése.
Szerintem az ilyen egyéb szénsavas okosságokat (fütyülős limonádé, stb.) is a sörök mellett tartják. Azt is inkább ide tegyék mint a pálinkák vagy az üdítők közé, itt jobban megtalálja a nép.Rataxes
Ja, és köszi a felvilágosítást!
több mint 13 éve
Jellegre jobban hasonlít a sörre, ez is inkább ilyen lájtos frissítő, szénsavas is, meg az alkoholtartalma is hasonló. Esetleg még a pezsgők mellé passzolna, de akkor már inkább a sörpolc szerintem. Külön részleget meg gondolom nem alakítanak ki neki 😊Szerintem az ilyen egyéb szénsavas okosságokat (fütyülős limonádé, stb.) is a sörök mellett tartják. Azt is inkább ide tegyék mint a pálinkák vagy az üdítők közé, itt jobban megtalálja a nép.
.png)
GM game champion 2015 (Vikings)
GM game champion 2024 (Eagles)
több mint 13 éve
Tegnap a Tesóban vásárolgatva rengeteg cidert láttam, csak azt nem tudom, hogy miért a különleges sörök feliratú polcon?A cider nem almabor tök véletlenül?
Ma reggel kiwikiztem, és ők is úgy tudják.
több mint 13 éve
Én se, és a bourbonöket sem szeretem (bár inkább, mint az Irish), de ez tényleg nagyon jó volt, de lehet, hogy csak a hangulat dobott rajta.Lehet, hogy ilyen volt, hasonlít a formája, de nem esküdnék meg rá 😊Rajnaakkor meg kizárásos alapon Gentleman Jack, mindkettő jó, bár már Kentucky-s utam előtt sem rajongtam a Tennessee whiskey-értjjncaa
több mint 13 éve
Lehet, hogy ilyen volt, hasonlít a formája, de nem esküdnék meg rá 😊Rajnaakkor meg kizárásos alapon Gentleman Jack, mindkettő jó, bár már Kentucky-s utam előtt sem rajongtam a Tennessee whiskey-ért

---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Lehet, hogy ilyen volt, hasonlít a formája, de nem esküdnék meg rá 😊
több mint 13 éve
Tegnap egy elég puccos esküvőn voltam, és whiskeyt akartam inni, mert már elég rég ittam, bár ódkodtam kicsit attól, hogy nem volt scotch, valami fura üvegben volt Jack Daniels, és nagyon jó volt, sokkal jobb, mint amire én emlékszem Jack címén. Persze lehet, hogy én képzeltem be, és sima Jack volt, de szerintem nem, és biztos nem ilyen mézes vagy hasonló higított lötty volt 😀Rajna?

---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Tegnap egy elég puccos esküvőn voltam, és whiskeyt akartam inni, mert már elég rég ittam, bár ódkodtam kicsit attól, hogy nem volt scotch, valami fura üvegben volt Jack Daniels, és nagyon jó volt, sokkal jobb, mint amire én emlékszem Jack címén. Persze lehet, hogy én képzeltem be, és sima Jack volt, de szerintem nem, és biztos nem ilyen mézes vagy hasonló higított lötty volt 😀
több mint 13 éve
Jim Beamet és a Jacket alapból szereted? Ha igen, felesleges ezekkel az ízesített löttyökkel kísérletezni, amikre persze el lehet tolni egy "finomak" (értsd édesek) értékelést bármikor. A Red Stagről mondjuk még nem hallottam, de a leírás alapján ugyanilyennek tűnik a koncepcióA Red Stag bizony pont ilyen, mintha belenyomnál a Jim Beambe két deci süssinát. Én is csak azért kóstoltam mert hozták promózni a koleszunkba, szerintem tipikus csajoknak gyártott pia, persze ha valaki nagyon édesszájú, lehet, hogy ez kell neki.
a Devil's cut már érdekesebb történetjjncaa
A Devil's cutról viszont én nem hallottam eddig és a leírás alapján nagyon megkóstólnám. 😊
"Tears will get you sympathy, sweat will get you results"
több mint 13 éve
Avagy egész jó hely az Andersen 2 😀tenorxItt lakok a szomszéd utcában 😀 ...

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
Jim Beamet és a Jacket alapból szereted? Ha igen, felesleges ezekkel az ízesített löttyökkel kísérletezni, amikre persze el lehet tolni egy "finomak" (értsd édesek) értékelést bármikor. A Red Stagről mondjuk még nem hallottam, de a leírás alapján ugyanilyennek tűnik a koncepcióa Devil's cut már érdekesebb történet

---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Vélemények a következő termékekről (valaki próbálta már ezeket)?Jim Beam/Jack Daniels Honey
Jim Beam Red Stag
Igen, tudom, kultúrbarbárság ilyet inni, de kiváncsi vagyok. Fesztivál előtt kéne 1-2 üveg ezekből, ha finomak. 😊
több mint 13 éve
Hajjajj 😀kemény dolog megünnepelni az írásbeliket.kristofMajd a vizsgaidőszakok végét. 😀 😀Vrijbloed
több mint 13 éve
kemény dolog megünnepelni az írásbeliket.kristofMajd a vizsgaidőszakok végét. 😀 😀
több mint 13 éve
kemény dolog megünnepelni az írásbeliket.
Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 13 éve
tényleg fos...nekem zöld ízlik legjobban, pont olyan nincs már itt lenn boltban 😀
több mint 13 éve
Az egész kérdőív nagyon rosszul van összeállítva, így tudnám összefoglalni röviden.

