Alkoholok, italok
11 feliratkozó
több mint 6 éve
20-ig szerintem felmehetünk, mert gondolom itt is határ a csillagos ég 😊Valaki nincs véletlen otthon a whiskykben? Szeretnék az esküvői tanúmnak és egyben bátyámnak venni egy emlékezetes darabot, a sok segítségért stb. Azt tudom, hogy a Jameson vonalat preferálja, nem a nagyon égetett megoldásokat, de én nem értek hozzá mire lenne érdeme költeni efelett a kategória felett. 😊Jamesonból is vannak drágább verziók. jó lenne tudni a keretet is, hogy mennyiben gondolkozol.
kristóf17
csebi
több mint 6 éve
Valaki nincs véletlen otthon a whiskykben? Szeretnék az esküvői tanúmnak és egyben bátyámnak venni egy emlékezetes darabot, a sok segítségért stb. Azt tudom, hogy a Jameson vonalat preferálja, nem a nagyon égetett megoldásokat, de én nem értek hozzá mire lenne érdeme költeni efelett a kategória felett. 😊Jamesonból is vannak drágább verziók. jó lenne tudni a keretet is, hogy mennyiben gondolkozol.
kristóf17
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 6 éve
Valaki nincs véletlen otthon a whiskykben? Szeretnék az esküvői tanúmnak és egyben bátyámnak venni egy emlékezetes darabot, a sok segítségért stb. Azt tudom, hogy a Jameson vonalat preferálja, nem a nagyon égetett megoldásokat, de én nem értek hozzá mire lenne érdeme költeni efelett a kategória felett. 😊
több mint 6 éve
Új kérdés: most hétvégén ittam egy helyen ilyet, hogy whiskey-keksz szirup-almalé, az egyik legjobb keverés, amit eddig ittamMegtaláltad már azt a szirupot amit kerestél? 😊
Gondoltam megkeresem, hogy mi is az a keksz szirup/keksz likőr, de még a google se dobott ki semmit, csak egy keksz ízű krémlikőrt (nem tudom, hogy az-e az) Tud valaki esetleg valami ilyen dologról?
Newman
Ha még nem,akkor én a Monin szirupok valamelyikére tippelnék.Azokból van sokféle ízű,pl. én a téli időszakban a mézeskalácsos szirupot használom a latte machiato alá.
Teljesen más.
Szerintem a sörök közül az 1664 Kroenenburg búzasör az egyik legjobb amit valaha ittam.Csapoltba meg szinte verhetetlen....Árban sem drága,ilyen Budweiser körüli áron fut.
több mint 8 éve
Siófokon jó itallerakatot tud valaki? Veszprém érkeznénk, az utba esőket kérdezném elsősorban.www.siomente.hu
tüsi91
ha nem bízol meg ilyenekben, akkor az M7-es mellett Kiliti felé van egy Tesco is, ami tulajdonképp útba esik

---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
Siófokon jó itallerakatot tud valaki? Veszprém érkeznénk, az utba esőket kérdezném elsősorban.
több mint 9 éve
hvg.hu/enesacegem/20161005_Staropramen_sorhutonemtom, nekem nemteccik.
empty taxi
én nem szeretem, ha a heverő kartámasza nincs kárpitozva, ráadásul elég morbidnak tartom, hogy be kelljen dugni a szófát a konnektorba ahhoz, hogy rendeltetésszerűen lehessen használni...
több mint 9 éve
hvg.hu/enesacegem/20161005_Staropramen_sorhuto

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
24.hu/tudomany/2016/01/06/alkoholista-robotot-epitett-a-maganyos-fejleszto/

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
whitstable bay. nagyon kis kellemes brit termék, ajánlom mindenkinek!
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 10 éve
Nem fos, de aminek ilyen marketingje van, annál egyértelmű, hogy csak kevert ital alapanyagának jó maximum.Nem ismertem eddig, csak tegnap azt hozták haverék folyamatosan az asztalhoz és ma érzem, hogy nem volt a minősége a toppon.
baggio
több mint 10 éve
Nem fos, de aminek ilyen marketingje van, annál egyértelmű, hogy csak kevert ital alapanyagának jó maximum.

---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
A famous grouse tényleg ilyen fos minőségű pia?
több mint 10 éve
ott voltam először másnapos...😀El kell engem tiltani vodka szóda lime-tól...Istennyila! 😀 Szeged büszke rád.
Asbee
adam8
több mint 10 éve
El kell engem tiltani vodka szóda lime-tól...Istennyila! 😀 Szeged büszke rád.
Asbee
több mint 10 éve
El kell engem tiltani vodka szóda lime-tól...
több mint 10 éve
nagyobb kép nem volt véletlen?Ne diszkrimináld a gyengén látókat!
Borbinho

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
nagyobb kép nem volt véletlen?
"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 10 éve
maga az ital valami saját találmány lehet, de a Bailey's-nek volt keksz ízű variációja, csak már vissza is vontákdanmurphys.com.au/media/DM/Product/750x2000/708409_0_9999_v1_m56577569840409420.jpg

---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Új kérdés: most hétvégén ittam egy helyen ilyet, hogy whiskey-keksz szirup-almalé, az egyik legjobb keverés, amit eddig ittamGondoltam megkeresem, hogy mi is az a keksz szirup/keksz likőr, de még a google se dobott ki semmit, csak egy keksz ízű krémlikőrt (nem tudom, hogy az-e az) Tud valaki esetleg valami ilyen dologról?
több mint 10 éve
Sör-unicum kombó! 😀Igazi szegediként ismerned kell az istennyila-portorico párost 😀
peach

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
Sör-unicum kombó! 😀
...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
