Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Alkoholok, italok

11 feliratkozó

több mint 14 éve
Stez SMU Mustangs 49 037 — Whoops, looks like something went wrong.
Van kínai whisky is, ráadásul tavaly a világ legjobb whiskeyjének azt választották meg, úgyhogy nem lehet szar, de én még nem ittam. Meg kibaszott drága állítólag és nálunk nem is lehet kapni. De azért egyszer kipróbálnám.

több mint 14 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
http://www.blikk.hu/blikk_rovidhir/rekordot-ittak-a-skotok-2069345




több mint 14 éve
Dub New Orleans Saints 1 019
sétáló jancsit senkise szereti??? :rolleyes:Divat
Black Label volt a max, amit ittam belőle, nem volt rossz, de én maradok a Jacknél (árba is olcsóbb) 😊
több mint 14 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
sétáló jancsit senkise szereti??? :rolleyes:

|
több mint 14 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 12 559 — Chiefs GM
Tisztán kizárólag az ír, abból is leginkább a Jameson, bár a Tullamore Dew se rossz 😊empty taxi
Ez mekkora + 1, Jameson 😀

több mint 14 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 317 — NFL bracket champion '26
Tisztán kizárólag az ír, abból is leginkább a Jameson, bár a Tullamore Dew se rossz 😊


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 14 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Nincs itt egy rendes whiskey ivó sem? Ballantines az whisky. Van különbség.
Deny
tényleg nem vagyok rendes whiskey-ivó, de tudom, hogy van különbség. csak nem hinném, hogy adamet nagyon érdekelné, hogy melyiktől részegedik le 😛

több mint 14 éve
catattack 3 520
A beköszönésed kissé durvára sikeredett, mert szerintem te sem vagy rendes whisky/whiskey ivó (ahogy én sem)!
http://www.thekitchn.com/thekitchn/whiskey-vs-whisky-whats-the-difference-straight-up-cocktails-and-spirits-100476
http://hu.wikipedia.org/wiki/Whisky
több mint 14 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Nincs itt egy rendes whiskey ivó sem? Ballantines az whisky. Van különbség.
Gyors talpalás következik 😛:
- Ha whiskey, akkor ír vagy amerikai
- Ha whisky, akkor brit vagy kanadai (többnyire persze csak)

Többit nem figyeltem, hogy whiskey-e, de most gyorsnan visszanézem, ezzel is segítve adam8 döntését 😀
Whisky: Black Velvet, Canadians, Ballantines
Whiskey: Jim Beam

Egyébként szerintem Jack, de az drágább is. 😀
Ezzel idénre kiokoskodtam magam 😊
több mint 14 éve
Duff Seattle Seahawks 3 537
Csak az nem whiskey 😀Deny
Nem a Baileys-szel kevered?Rataxes
Itt szerintem Eaglesmcnabb kolléga az adott whiskey rossz minőségére akart utalni a "nem whiskey" szöveggel. A Baileys az viszont tényleg nem whiskey. 😀Vadkender
Szerintem meg arra utalt, h nem Ballentines, hanem Ballantines. 😉 (De lehet, h nem...)
több mint 14 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 4 047
A Ballantines sztem mocsok whiskey. Az olcsó kategóriából ami kifejezetten jó az a Canadian special old. Az olyan 2700-3200 egy 0,7-es.
több mint 14 éve
zsomborparrag Buffalo Bills Ohio State Buckeyes 15 702 — Tyrone Creek
Csak az nem whiskey 😀Deny
Nem a Baileys-szel kevered?Rataxes
Itt szerintem Eaglesmcnabb kolléga az adott whiskey rossz minőségére akart utalni a "nem whiskey" szöveggel. A Baileys az viszont tényleg nem whiskey. 😀Vadkender
valamelyiket viszont rendesen ihattad, ha már Deny-t is összekevered eagleskafkával 😀
több mint 14 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 254 — Eagles fan
Itt szerintem Eaglesmcnabb kolléga az adott whiskey rossz minőségére akart utalni a "nem whiskey" szöveggel. A Baileys az viszont tényleg nem whiskey. 😀Vadkender
Ilyen szar lenne a Ballentines? Nem vágom, nem vagyok egy nagy whiskey-s... Muternak vettem párszor ajándékba, elfogyott azért 😊


GM game champion 2015 (Vikings)
GM game champion 2024 (Eagles)
több mint 14 éve
Vadkender Arizona Cardinals 453 — Láthatatlan ember
sztem a 7 decis ballentine's is megérikristof
Csak az nem whiskey 😀Deny
Nem a Baileys-szel kevered?Rataxes
Itt szerintem Eaglesmcnabb kolléga az adott whiskey rossz minőségére akart utalni a "nem whiskey" szöveggel. A Baileys az viszont tényleg nem whiskey. 😀


Vadkender on Twitter
több mint 14 éve
EaRl Philadelphia Eagles 598 — Chip Kelly fan
Ma CBA-ban : 0,7 es Jack : 5379 ; 0,5 ös Jack : 5390 ... ?!?! 😂
több mint 14 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 254 — Eagles fan
sztem a 7 decis ballentine's is megérikristof
Csak az nem whiskey 😀Deny
Nem a Baileys-szel kevered?


GM game champion 2015 (Vikings)
GM game champion 2024 (Eagles)
több mint 14 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
sztem a 7 decis ballentine's is megérikristof
Csak az nem whiskey 😀
több mint 14 éve
kristof New York Giants USC Trojans 9 169 — Browns GM
sztem a 7 decis ballentine's is megéri

Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 14 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 647
a Jim Beamet nagyon nem szeretem, köszi a tippeket 😊

több mint 14 éve
Duff Seattle Seahawks 3 537
mondanátok jó ár/érték arányú whiskeyt? 😊adam8
1literes Jim Beam
több mint 14 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
mondanátok jó ár/érték arányú whiskeyt? 😊adam8
vodka 😛

több mint 14 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
mondanátok jó ár/érték arányú whiskeyt? 😊adam8
Jim Beam szerintem nem rosz. Black Velvet-től nekem eléggé tud fájni a fejem 😊JayB
nem vagyok nagy whiskeys, de nekem legutóbb egyáltalán nem fájt fél liter után 😊

több mint 14 éve
JéBé Green Bay Packers 8 121
mondanátok jó ár/érték arányú whiskeyt? 😊adam8
Jim Beam szerintem nem rosz. Black Velvet-től nekem eléggé tud fájni a fejem 😊
több mint 14 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
mondanátok jó ár/érték arányú whiskeyt? 😊adam8
szerintem a Black Velvet teljesen vállalható, és elég olcsó, ha jól emlékszem

több mint 14 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
mondanátok jó ár/érték arányú whiskeyt? 😊adam8
Meglepő módon nekem még Canadians jött be párszor mikor azt ittam. Kb. 2500 ft-ért megkapni, ami nekem kicsit gyanús volt elsőre, de nem csalódtam benne...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER