Atlétika
12 feliratkozó
22 napja
"Hogy tud egy nő ilyen okosan futni!"

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
22 napja
"Kiment a bokája. Úgy nem lesz egyszerű jót futni." xD Székely ma is parádézik.
22 napja
"A pálya csúcsot Kipyegon tartja, de nem itt futotta hanem Firenzében." xD
22 napja
A csávó megint elindult 1500on a nők között. Székely büszkén újságolja, hogy eljegyezte a barátnőjét.
22 napja
Akkor 2 olasz győzelem lesz végül.Nincs mit Sioli. Iktriad papírt tollat elő.
Sixo
22 napja
Mióta kormányváltás volt majdnem minden nap atlétika közvetítés van az m4en. Véletlen lenne?
22 napja
Papírforma

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
22 napja
Na gyerünk Dina (meg Alfred)

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
22 napja
Klaver válláig nem ér Jæger xDPedig a norvégok se azok a tipikusan mélynövésű jószágok 😄
Sixo
Közben megdöntötték Kratochvilovà cseh csúcsát | 100-on |

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
22 napja
Norvég 400, és nem Warholm

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
22 napja
No Femke, no party

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
22 napja
Britt előre szaltóját 10.0val díjaznák műugrásban. 110 gáton kevesebbet ér.
22 napja
Az ismétlésből jól látszott, hogy Baweke azért nyalt el majdnem néhány méterrel a cél előtt, mert összeértek Amebawval.Eisának drukkoltam. Britt mekkorát esett gáton
Sixo

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
22 napja
Dikk a Fabbri, majdnem letartolt 2 tucat 5000est miközben a 22 méteres lökését ünnepelte.
22 napja
Az ismétlésből jól látszott, hogy Baweke azért nyalt el majdnem néhány méterrel a cél előtt, mert összeértek Amebawval.
22 napja
Yavinak nem szóltak, hogy ez 5000 nem 3000. Első 7 Etióp. Székely hamar leírta, hogy ebből idő lehet, aztán az etiópok a végét kegyetlenül meghúzták.
22 napja
Első hét helyen etióp 🤣

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
22 napja
Ah, azt nem láttamVasárnap nyert RabatbanDL nem ez volt neki az első?Milyen formába került, előző hetekben vert mindenkit.Megverték Kennedyt 😮Sokat kihagyott, majd formába lendül 😊
Sixo
Kennedy és Moser dobogó, én elégedett vagyok 🥰
warr_b
Sixo
warr_b
Sixo
Battocletti közben csúnyán lebőg

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
22 napja
Vasárnap nyert RabatbanDL nem ez volt neki az első?Milyen formába került, előző hetekben vert mindenkit.Megverték Kennedyt 😮Sokat kihagyott, majd formába lendül 😊
Sixo
Kennedy és Moser dobogó, én elégedett vagyok 🥰
warr_b
Sixo
warr_b