Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Autó- és motorsportok

21 feliratkozó

több mint 15 éve
Black_Adder Denver Broncos 9 479
Mégse jön a Porsche az f1be 😕

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear

The world is made of 2 types of people. Those who can extrapolate from incomplete data
több mint 15 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Ha reálisak akarunk lenni nemhiszem hogy itt fog eldőlni, túl sok mindennek kéne összejönnie. Viszont! Egy Vettel Webber Alonso dobogó esetén Alonsonak elég lenne egy harmadik hely Abhu Dhabiban, egy Webber-Vettel-Alonso esetén pedig nyílt sisakos küzdelem lesz ahol nincs mese le kell nyomni Webbert, 1 pont lenne ugyanis csak a különbség. Legyen már vasárnap!!! 😊JayB
Ha jól tudom akkor egy Alonso-Vettel-Hamilton-Webber befutás esetén Alonso a világbajnok nem? Mert egy iylen befutónak azért van esélye.FViktor93
Ha Alonso nyer és Webber 4. vagy rosszabb akkor igen, megvan. De valjuk be még mindig csak a harmadik legversenyképesebb autó a ferka Webber meg nem lehet akkora láma hogy nullázon vagy hátul végezzen. Az első verzió lehet szerintem a reális. De mondjuk korea után nincs reális 😀JayB
Hát Brazilia előzetesen nagyon fekszik a Ferrarinak bár idén ki tudja. Én azért várok egy Alonso DNFet az élmenők közül ő az egyetlen aki most a végjátékban még nem hibázott.
több mint 15 éve
miller108 Philadelphia Eagles 407 — Eagles fan
A Ferrari babonából nem vitte el a Brazíliába a vb címre készített pólókat 😊 Remélem hiba volt.JayB
Hát remélem Alonso nem lesz itt világbajnok. És most nem Alonso ellen beszélek, de amúgyis kurva unalmas az utolsó pálya hát még ha a VB cím is eldőlt 😀FViktor93
Ha reálisak akarunk lenni nemhiszem hogy itt fog eldőlni, túl sok mindennek kéne összejönnie. Viszont! Egy Vettel Webber Alonso dobogó esetén Alonsonak elég lenne egy harmadik hely Abhu Dhabiban, egy Webber-Vettel-Alonso esetén pedig nyílt sisakos küzdelem lesz ahol nincs mese le kell nyomni Webbert, 1 pont lenne ugyanis csak a különbség. Legyen már vasárnap!!! 😊JayB
de előtte szombat is!

child please!
több mint 15 éve
JéBé Green Bay Packers 8 121
Hát remélem Alonso nem lesz itt világbajnok. És most nem Alonso ellen beszélek, de amúgyis kurva unalmas az utolsó pálya hát még ha a VB cím is eldőlt 😀FViktor93
Ha reálisak akarunk lenni nemhiszem hogy itt fog eldőlni, túl sok mindennek kéne összejönnie. Viszont! Egy Vettel Webber Alonso dobogó esetén Alonsonak elég lenne egy harmadik hely Abhu Dhabiban, egy Webber-Vettel-Alonso esetén pedig nyílt sisakos küzdelem lesz ahol nincs mese le kell nyomni Webbert, 1 pont lenne ugyanis csak a különbség. Legyen már vasárnap!!! 😊JayB
Ha jól tudom akkor egy Alonso-Vettel-Hamilton-Webber befutás esetén Alonso a világbajnok nem? Mert egy iylen befutónak azért van esélye.FViktor93
Ha Alonso nyer és Webber 4. vagy rosszabb akkor igen, megvan. De valjuk be még mindig csak a harmadik legversenyképesebb autó a ferka Webber meg nem lehet akkora láma hogy nullázon vagy hátul végezzen. Az első verzió lehet szerintem a reális. De mondjuk korea után nincs reális 😀
több mint 15 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
A Ferrari babonából nem vitte el a Brazíliába a vb címre készített pólókat 😊 Remélem hiba volt.JayB
Hát remélem Alonso nem lesz itt világbajnok. És most nem Alonso ellen beszélek, de amúgyis kurva unalmas az utolsó pálya hát még ha a VB cím is eldőlt 😀FViktor93
Ha reálisak akarunk lenni nemhiszem hogy itt fog eldőlni, túl sok mindennek kéne összejönnie. Viszont! Egy Vettel Webber Alonso dobogó esetén Alonsonak elég lenne egy harmadik hely Abhu Dhabiban, egy Webber-Vettel-Alonso esetén pedig nyílt sisakos küzdelem lesz ahol nincs mese le kell nyomni Webbert, 1 pont lenne ugyanis csak a különbség. Legyen már vasárnap!!! 😊JayB
Ha jól tudom akkor egy Alonso-Vettel-Hamilton-Webber befutás esetén Alonso a világbajnok nem? Mert egy iylen befutónak azért van esélye.
több mint 15 éve
JéBé Green Bay Packers 8 121
A Ferrari babonából nem vitte el a Brazíliába a vb címre készített pólókat 😊 Remélem hiba volt.JayB
Hát remélem Alonso nem lesz itt világbajnok. És most nem Alonso ellen beszélek, de amúgyis kurva unalmas az utolsó pálya hát még ha a VB cím is eldőlt 😀FViktor93
Ha reálisak akarunk lenni nemhiszem hogy itt fog eldőlni, túl sok mindennek kéne összejönnie. Viszont! Egy Vettel Webber Alonso dobogó esetén Alonsonak elég lenne egy harmadik hely Abhu Dhabiban, egy Webber-Vettel-Alonso esetén pedig nyílt sisakos küzdelem lesz ahol nincs mese le kell nyomni Webbert, 1 pont lenne ugyanis csak a különbség. Legyen már vasárnap!!! 😊
több mint 15 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
A Ferrari babonából nem vitte el a Brazíliába a vb címre készített pólókat 😊 Remélem hiba volt.JayB
Hát remélem Alonso nem lesz itt világbajnok. És most nem Alonso ellen beszélek, de amúgyis kurva unalmas az utolsó pálya hát még ha a VB cím is eldőlt 😀
több mint 15 éve
JéBé Green Bay Packers 8 121
A Ferrari babonából nem vitte el a Brazíliába a vb címre készített pólókat 😊 Remélem hiba volt.
több mint 15 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Webber 7 éve már tönkrevágta Alonso versenyét Brazíliában:
http://www.f1-live.hu/hirek/legfrissebb_hirek/?newsOrder=getItem&newsId=24361JayB
Szerintem tok direkt csinalta.. 😀 Amugy emlekszem ra, senki nem ertette, hogy mikent sikerult ramennie Alonsonak, mikor minden zaszlot lobogtattak mint az orult.

-- TIME I'AM! --
több mint 15 éve
Törölt felhasználó
http://www.youtube.com/watch?v=z3xCwh7VcGw

Pont fejre érkeztek, csoda hogy nem lett nagy bajuk Friciéknek. :o
Mondjuk ő mindig is eszetlenül ment... 😊
több mint 15 éve
Black_Adder Denver Broncos 9 479
Webber 7 éve már tönkrevágta Alonso versenyét Brazíliában:
http://www.f1-live.hu/hirek/legfrissebb_hirek/?newsOrder=getItem&newsId=24361JayB
Emlékszem rá, leintették és Alonso így 3. lett, szóval annyira nem járt rosszul 😀

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear

The world is made of 2 types of people. Those who can extrapolate from incomplete data
több mint 15 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Azért látom a szemeim előtt ahogy Vettel és Hamilton kézen fogva imádkozik ezen videót nézve 😀FViktor93
Aztán versenyen meg ők gyilkolják le egymást? 😊
több mint 15 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Jó igazatok van, smilet lehagytam. Igazából csak a baleset miatt linkeltem, no offense 😀JayB
Azért látom a szemeim előtt ahogy Vettel és Hamilton kézen fogva imádkozik ezen videót nézve 😀
több mint 15 éve
JéBé Green Bay Packers 8 121
Jó igazatok van, smilet lehagytam. Igazából csak a baleset miatt linkeltem, no offense 😀
több mint 15 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Webber 7 éve már tönkrevágta Alonso versenyét Brazíliában:
http://www.f1-live.hu/hirek/legfrissebb_hirek/?newsOrder=getItem&newsId=24361JayB
Hát ehhez azért nagyon nem volt Webbernek köze.
több mint 15 éve
Double B Indianapolis Colts 800 — In Irsay We Trust!
Webber 7 éve már tönkrevágta Alonso versenyét Brazíliában:
http://www.f1-live.hu/hirek/legfrissebb_hirek/?newsOrder=getItem&newsId=24361JayB
Miértis? A videó alapján inkább alonso volt a fsz hogy sebességből figyelmetlenül ráhajtott a törmelékre.
több mint 15 éve
JéBé Green Bay Packers 8 121
Webber 7 éve már tönkrevágta Alonso versenyét Brazíliában:
http://www.f1-live.hu/hirek/legfrissebb_hirek/?newsOrder=getItem&newsId=24361
több mint 15 éve
Matthew99 New Orleans Saints 10 486 — Invisible man
http://www.nemzetisport.hu/f1/ecclestone-megszabadulna-a-kripli-ujoncoktol-2051078/eaglesmcnabb
Egyre hülyébb lesz...


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 15 éve
eaglesmcnabb Cleveland Browns Virginia Tech Hokies 23 448 — je suis poloska
http://www.nemzetisport.hu/f1/ecclestone-megszabadulna-a-kripli-ujoncoktol-2051078/

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 15 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Szerintem meg király. Ez a rally. 😛

McRae is anno mennyi kocsit tört össze, aztán mégis az egyik legjobb volt.
(Fogadok, valaki félreérti, amit ezzel mondani akarok.)Mikey
Errol van szo 😀

-- TIME I'AM! --
több mint 15 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 824
Szerintem meg király. Ez a rally. 😛

McRae is anno mennyi kocsit tört össze, aztán mégis az egyik legjobb volt.
(Fogadok, valaki félreérti, amit ezzel mondani akarok.)

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 15 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 6 194 — Steelers fan
Napi Kimi. Emberunk ebben az evben belehuzott.. 😀
http://sportgeza.hu/sport/2010/10/30/12_raikkonen-bukas_2010-ben/endorphyn
Na, a felét tudtam megnézni. Szerintem egy kretén. Én már biztos megfojtottam volna, ha én vagyok a mitfahrer.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 15 éve
JéBé Green Bay Packers 8 121
http://www.f1-live.hu/hirek/legfrissebb_hirek/?newsOrder=getItem&newsId=24342

Igaza van, de mégjobban egyet tudnék vele érteni ha ezt egy kívülálló mondta volna. Börnikém, te engedted ezeket a csapatokat ide!
több mint 15 éve
JéBé Green Bay Packers 8 121
Biztos vagyok benne hogy amennyiben hétvégén Alonso lesz elől Vettel meg Webber előtt autózik akkor ő is ugyanúgy elfogja engedni az ausztrált és ezzel végre pont kerül az egész szájkarate végére, a Mosley féle vénkéjencek meg elkussolnak.
több mint 15 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
QP elmaradt, megvan a pole! :cool:Asbee
Talma is már csak így tud első lenni 😀kobalu91
Hogy? :rolleyes: 3 edzés közül az övé volt a leggyorsabb idő...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER