Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Autó- és motorsportok

21 feliratkozó

több mint 2 éve
peach Atlanta Falcons 15 974 — a new hope (again)
Valahogy azt a faktort kellene kivenni a Nascar-ból, hogy a Playoff-ban valamelyik esélyes teljes évét ne tudja lenullázni egy nímand által indított balesetsorozat. Nálam ez benne a legnagyobb lutri...
bcsarli, Udvari Főkóstoló
Nem csak egy nímand által, hanem bárki által. De ebben a formátumban ezt nem tudod kiküszöbölni, épp ez a lényege.
Mikey
És pont emiatt nem is annyira fontos, hogy ki a bajnok.
Őszentsége Sobri Jóska
Nem véletlen mondja sok versenyző, hogy számára már akkor sikeres a szezon, ha eljut a Champ 4-ba és mióta ez a rendszer van, a bajnoki cím messze kevesebbet számít.
Mikey
Dehogy számít kevesebbet. Most lehet ezt eladni mert a legtöbb ember nem nyer. 10 vagy 20 év múlva marad a champ legacy és ennyi.
Toca
Érdekes ez, mert nem nagyon találsz még egy olyan sportot, ahol egy olyan ember, mint Hamlin (azaz aki sose volt bajnok) a sportág legnagyobbjai között van emlegetve.
Jughead
Mit jelent ez, hogy legnagyobbjai között? Top10-Top20-Top50?
Nyilván minden sportban akadnak olyan peches emberek akik tényleg elitek és legjobbakkal együtt kell említeni és nem nyertek bajnoki címet, de ők sose lesznek a legnagyobbak előtt akik több címet nyertek.
Szóval van egy plafon.

Az, hogy nem találunk más ilyen sportot, az nem csak ennek köszönhető. Elég unique széria a NASCAR sok szempontból. Ez is lehet egy, de szerintem ha meg kérdezünk valakit hogy 4 Top4-et elcserélné-e egy kupára, szerintem tudjuk a választ.
Toca
Ez is olyan, h érteni kell az adott sport évtizedek alatt kialakult hagyományait. A teniszben sem sokakat érdekel ki lett a világbajnok. Szép teljesítmény, de nem azzal kezdi senki a felsorolást. Vagy alpesi síben ki a világbajnok/olimpiai bajnok, hanem kinek mennyi összetett vk vagy szakági vk címe van, esetleg hány vk győzelme.
Én simán el tudom képzelni, de annyira nem értek a NASCAR-hoz, h kijelenteni is tudjam, h az igazi mérce a nyert versenyek száma, és az év végi top4-be kerülés(ugye már ez se mindig jön össze, ha 20 évvel ezelőtti pontrendszer alapján veszem adott évi legjobbakat...).
Már a 20 éve bevezetett PO is szembe ment az általános pontozási szokásokkal, de ahogy mentek előre az évek a chase folyamatos változtatásával egyre jobban erőszakolták a bajnoki címmel járó sportértéket az izgalom és nézettség érdekében. Ma tényleg ott tartunk, h szerintem kis túlzással nincs súlya egy bajnoki címnek. Nyilván a média és a NASCAR úgy kommunikálja, h van, de akinek anyagi érdeke nem fűződik hozzá, és rendszeres nézője a sorozatnak, azok számára szerintem evidens, h ma kb legkisebb valaha.
dawyd728
Szinte minden versenyző azt mondja már, hogy oké, szép dolog a bajnoki cím, de egy olyan szezon, amiben nyernek 5-6 versenyt, és eljutnak a Champ 4-ba, az már sikeres szezon. Kimondottan is ez lett a célja mindenkinek, aztán hozzáteszik, hogy az már csak extra, ha a bajnoki cím is meglesz.
Mikey
Pl. szerintem ha Busch Daytona 500 győzelem nélkül hagyná abba, akkor utólag simán odaadná az egyik bajnoki címét egy Daytona 500-ért.
Jughead
Mondjuk pont itt a bowl.hu-n elég sok nem bajnok legendát tudnék felsorolni.
vpi
Én amúgy nem csak a bowl.hu-n tudok sok legendát felsorolni, hanem személyes beszélgetések során is. 😀

Viccet félretéve, ezt most mire írtad?
Jughead
Azt írtad:
Érdekes ez, mert nem nagyon találsz még egy olyan sportot, ahol egy olyan ember, mint Hamlin (azaz aki sose volt bajnok) a sportág legnagyobbjai között van emlegetve. Erre.
vpi
Ja értelek, szóval Te arra gondolsz, hogy vannak ilyen NFL játékosok. Ez igaz, pontatlanul írtam, mert a szövegkörnyezetből egyértelműnek gondoltam, szóval egyéni sportban nem igazán találsz ilyet, hiszen alapvetően hogy lehetne olyan egyéni sportoló a legjobbak között, aki sose nyerte meg a sportja - elvileg - legrangosabb versenyét.
Jughead
Egyéni? Háát, Jimmy White jut eszembe hirtelen, talán Cseh Laci, de F1 pilótából is van egy raklapnyi.
vpi
Jimmy White nem rossz, de messzebb van ő a legnagyobbaktól, mint pl. Hamlin.

Cseh Laci 2x világbajnok és amúgy is csak Magyarországról nézve van ő a legnagyobb között.

F1-es pilóták közül kire gondolsz, Stirling Moss?
Jughead
ez hülyeség, már bocs. annyi peche volt, hogy a valaha volt legjobbal versenyzett egyidőben. simán a valaha volt egyik legjobb vegyesúszó és talán a legjobb aki nem nyert olimpiát.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 2 éve
Jughead Dallas Cowboys 6 773
Valahogy azt a faktort kellene kivenni a Nascar-ból, hogy a Playoff-ban valamelyik esélyes teljes évét ne tudja lenullázni egy nímand által indított balesetsorozat. Nálam ez benne a legnagyobb lutri...
bcsarli, Udvari Főkóstoló
Nem csak egy nímand által, hanem bárki által. De ebben a formátumban ezt nem tudod kiküszöbölni, épp ez a lényege.
Mikey
És pont emiatt nem is annyira fontos, hogy ki a bajnok.
Őszentsége Sobri Jóska
Nem véletlen mondja sok versenyző, hogy számára már akkor sikeres a szezon, ha eljut a Champ 4-ba és mióta ez a rendszer van, a bajnoki cím messze kevesebbet számít.
Mikey
Dehogy számít kevesebbet. Most lehet ezt eladni mert a legtöbb ember nem nyer. 10 vagy 20 év múlva marad a champ legacy és ennyi.
Toca
Érdekes ez, mert nem nagyon találsz még egy olyan sportot, ahol egy olyan ember, mint Hamlin (azaz aki sose volt bajnok) a sportág legnagyobbjai között van emlegetve.
Jughead
Mit jelent ez, hogy legnagyobbjai között? Top10-Top20-Top50?
Nyilván minden sportban akadnak olyan peches emberek akik tényleg elitek és legjobbakkal együtt kell említeni és nem nyertek bajnoki címet, de ők sose lesznek a legnagyobbak előtt akik több címet nyertek.
Szóval van egy plafon.

Az, hogy nem találunk más ilyen sportot, az nem csak ennek köszönhető. Elég unique széria a NASCAR sok szempontból. Ez is lehet egy, de szerintem ha meg kérdezünk valakit hogy 4 Top4-et elcserélné-e egy kupára, szerintem tudjuk a választ.
Toca
Ez is olyan, h érteni kell az adott sport évtizedek alatt kialakult hagyományait. A teniszben sem sokakat érdekel ki lett a világbajnok. Szép teljesítmény, de nem azzal kezdi senki a felsorolást. Vagy alpesi síben ki a világbajnok/olimpiai bajnok, hanem kinek mennyi összetett vk vagy szakági vk címe van, esetleg hány vk győzelme.
Én simán el tudom képzelni, de annyira nem értek a NASCAR-hoz, h kijelenteni is tudjam, h az igazi mérce a nyert versenyek száma, és az év végi top4-be kerülés(ugye már ez se mindig jön össze, ha 20 évvel ezelőtti pontrendszer alapján veszem adott évi legjobbakat...).
Már a 20 éve bevezetett PO is szembe ment az általános pontozási szokásokkal, de ahogy mentek előre az évek a chase folyamatos változtatásával egyre jobban erőszakolták a bajnoki címmel járó sportértéket az izgalom és nézettség érdekében. Ma tényleg ott tartunk, h szerintem kis túlzással nincs súlya egy bajnoki címnek. Nyilván a média és a NASCAR úgy kommunikálja, h van, de akinek anyagi érdeke nem fűződik hozzá, és rendszeres nézője a sorozatnak, azok számára szerintem evidens, h ma kb legkisebb valaha.
dawyd728
Szinte minden versenyző azt mondja már, hogy oké, szép dolog a bajnoki cím, de egy olyan szezon, amiben nyernek 5-6 versenyt, és eljutnak a Champ 4-ba, az már sikeres szezon. Kimondottan is ez lett a célja mindenkinek, aztán hozzáteszik, hogy az már csak extra, ha a bajnoki cím is meglesz.
Mikey
Pl. szerintem ha Busch Daytona 500 győzelem nélkül hagyná abba, akkor utólag simán odaadná az egyik bajnoki címét egy Daytona 500-ért.
Jughead
Mondjuk pont itt a bowl.hu-n elég sok nem bajnok legendát tudnék felsorolni.
vpi
Én amúgy nem csak a bowl.hu-n tudok sok legendát felsorolni, hanem személyes beszélgetések során is. 😀

Viccet félretéve, ezt most mire írtad?
Jughead
Azt írtad:
Érdekes ez, mert nem nagyon találsz még egy olyan sportot, ahol egy olyan ember, mint Hamlin (azaz aki sose volt bajnok) a sportág legnagyobbjai között van emlegetve. Erre.
vpi
Ja értelek, szóval Te arra gondolsz, hogy vannak ilyen NFL játékosok. Ez igaz, pontatlanul írtam, mert a szövegkörnyezetből egyértelműnek gondoltam, szóval egyéni sportban nem igazán találsz ilyet, hiszen alapvetően hogy lehetne olyan egyéni sportoló a legjobbak között, aki sose nyerte meg a sportja - elvileg - legrangosabb versenyét.
Jughead
Egyéni? Háát, Jimmy White jut eszembe hirtelen, talán Cseh Laci, de F1 pilótából is van egy raklapnyi.
vpi
Jimmy White nem rossz, de messzebb van ő a legnagyobbaktól, mint pl. Hamlin.

Cseh Laci 2x világbajnok és amúgy is csak Magyarországról nézve van ő a legnagyobb között.

F1-es pilóták közül kire gondolsz, Stirling Moss?
több mint 2 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 4 682 — Patriot
Valahogy azt a faktort kellene kivenni a Nascar-ból, hogy a Playoff-ban valamelyik esélyes teljes évét ne tudja lenullázni egy nímand által indított balesetsorozat. Nálam ez benne a legnagyobb lutri...
bcsarli, Udvari Főkóstoló
Nem csak egy nímand által, hanem bárki által. De ebben a formátumban ezt nem tudod kiküszöbölni, épp ez a lényege.
Mikey
És pont emiatt nem is annyira fontos, hogy ki a bajnok.
Őszentsége Sobri Jóska
Nem véletlen mondja sok versenyző, hogy számára már akkor sikeres a szezon, ha eljut a Champ 4-ba és mióta ez a rendszer van, a bajnoki cím messze kevesebbet számít.
Mikey
Dehogy számít kevesebbet. Most lehet ezt eladni mert a legtöbb ember nem nyer. 10 vagy 20 év múlva marad a champ legacy és ennyi.
Toca
Érdekes ez, mert nem nagyon találsz még egy olyan sportot, ahol egy olyan ember, mint Hamlin (azaz aki sose volt bajnok) a sportág legnagyobbjai között van emlegetve.
Jughead
Mit jelent ez, hogy legnagyobbjai között? Top10-Top20-Top50?
Nyilván minden sportban akadnak olyan peches emberek akik tényleg elitek és legjobbakkal együtt kell említeni és nem nyertek bajnoki címet, de ők sose lesznek a legnagyobbak előtt akik több címet nyertek.
Szóval van egy plafon.

Az, hogy nem találunk más ilyen sportot, az nem csak ennek köszönhető. Elég unique széria a NASCAR sok szempontból. Ez is lehet egy, de szerintem ha meg kérdezünk valakit hogy 4 Top4-et elcserélné-e egy kupára, szerintem tudjuk a választ.
Toca
Ez is olyan, h érteni kell az adott sport évtizedek alatt kialakult hagyományait. A teniszben sem sokakat érdekel ki lett a világbajnok. Szép teljesítmény, de nem azzal kezdi senki a felsorolást. Vagy alpesi síben ki a világbajnok/olimpiai bajnok, hanem kinek mennyi összetett vk vagy szakági vk címe van, esetleg hány vk győzelme.
Én simán el tudom képzelni, de annyira nem értek a NASCAR-hoz, h kijelenteni is tudjam, h az igazi mérce a nyert versenyek száma, és az év végi top4-be kerülés(ugye már ez se mindig jön össze, ha 20 évvel ezelőtti pontrendszer alapján veszem adott évi legjobbakat...).
Már a 20 éve bevezetett PO is szembe ment az általános pontozási szokásokkal, de ahogy mentek előre az évek a chase folyamatos változtatásával egyre jobban erőszakolták a bajnoki címmel járó sportértéket az izgalom és nézettség érdekében. Ma tényleg ott tartunk, h szerintem kis túlzással nincs súlya egy bajnoki címnek. Nyilván a média és a NASCAR úgy kommunikálja, h van, de akinek anyagi érdeke nem fűződik hozzá, és rendszeres nézője a sorozatnak, azok számára szerintem evidens, h ma kb legkisebb valaha.
dawyd728
Szinte minden versenyző azt mondja már, hogy oké, szép dolog a bajnoki cím, de egy olyan szezon, amiben nyernek 5-6 versenyt, és eljutnak a Champ 4-ba, az már sikeres szezon. Kimondottan is ez lett a célja mindenkinek, aztán hozzáteszik, hogy az már csak extra, ha a bajnoki cím is meglesz.
Mikey
Pl. szerintem ha Busch Daytona 500 győzelem nélkül hagyná abba, akkor utólag simán odaadná az egyik bajnoki címét egy Daytona 500-ért.
Jughead
Mondjuk pont itt a bowl.hu-n elég sok nem bajnok legendát tudnék felsorolni.
vpi
Én amúgy nem csak a bowl.hu-n tudok sok legendát felsorolni, hanem személyes beszélgetések során is. 😀

Viccet félretéve, ezt most mire írtad?
Jughead
Azt írtad:
Érdekes ez, mert nem nagyon találsz még egy olyan sportot, ahol egy olyan ember, mint Hamlin (azaz aki sose volt bajnok) a sportág legnagyobbjai között van emlegetve. Erre.
vpi
Ja értelek, szóval Te arra gondolsz, hogy vannak ilyen NFL játékosok. Ez igaz, pontatlanul írtam, mert a szövegkörnyezetből egyértelműnek gondoltam, szóval egyéni sportban nem igazán találsz ilyet, hiszen alapvetően hogy lehetne olyan egyéni sportoló a legjobbak között, aki sose nyerte meg a sportja - elvileg - legrangosabb versenyét.
Jughead
Egyéni? Háát, Jimmy White jut eszembe hirtelen, talán Cseh Laci, de F1 pilótából is van egy raklapnyi.

Zsebi, Pilla, Szuszi, Pizsi, Pulcsi, Bolka, Bendegúz, Tihamér, Lolka és Pacsi
több mint 2 éve
Jughead Dallas Cowboys 6 773
Valahogy azt a faktort kellene kivenni a Nascar-ból, hogy a Playoff-ban valamelyik esélyes teljes évét ne tudja lenullázni egy nímand által indított balesetsorozat. Nálam ez benne a legnagyobb lutri...
bcsarli, Udvari Főkóstoló
Nem csak egy nímand által, hanem bárki által. De ebben a formátumban ezt nem tudod kiküszöbölni, épp ez a lényege.
Mikey
És pont emiatt nem is annyira fontos, hogy ki a bajnok.
Őszentsége Sobri Jóska
Nem véletlen mondja sok versenyző, hogy számára már akkor sikeres a szezon, ha eljut a Champ 4-ba és mióta ez a rendszer van, a bajnoki cím messze kevesebbet számít.
Mikey
Dehogy számít kevesebbet. Most lehet ezt eladni mert a legtöbb ember nem nyer. 10 vagy 20 év múlva marad a champ legacy és ennyi.
Toca
Érdekes ez, mert nem nagyon találsz még egy olyan sportot, ahol egy olyan ember, mint Hamlin (azaz aki sose volt bajnok) a sportág legnagyobbjai között van emlegetve.
Jughead
Mit jelent ez, hogy legnagyobbjai között? Top10-Top20-Top50?
Nyilván minden sportban akadnak olyan peches emberek akik tényleg elitek és legjobbakkal együtt kell említeni és nem nyertek bajnoki címet, de ők sose lesznek a legnagyobbak előtt akik több címet nyertek.
Szóval van egy plafon.

Az, hogy nem találunk más ilyen sportot, az nem csak ennek köszönhető. Elég unique széria a NASCAR sok szempontból. Ez is lehet egy, de szerintem ha meg kérdezünk valakit hogy 4 Top4-et elcserélné-e egy kupára, szerintem tudjuk a választ.
Toca
Ez is olyan, h érteni kell az adott sport évtizedek alatt kialakult hagyományait. A teniszben sem sokakat érdekel ki lett a világbajnok. Szép teljesítmény, de nem azzal kezdi senki a felsorolást. Vagy alpesi síben ki a világbajnok/olimpiai bajnok, hanem kinek mennyi összetett vk vagy szakági vk címe van, esetleg hány vk győzelme.
Én simán el tudom képzelni, de annyira nem értek a NASCAR-hoz, h kijelenteni is tudjam, h az igazi mérce a nyert versenyek száma, és az év végi top4-be kerülés(ugye már ez se mindig jön össze, ha 20 évvel ezelőtti pontrendszer alapján veszem adott évi legjobbakat...).
Már a 20 éve bevezetett PO is szembe ment az általános pontozási szokásokkal, de ahogy mentek előre az évek a chase folyamatos változtatásával egyre jobban erőszakolták a bajnoki címmel járó sportértéket az izgalom és nézettség érdekében. Ma tényleg ott tartunk, h szerintem kis túlzással nincs súlya egy bajnoki címnek. Nyilván a média és a NASCAR úgy kommunikálja, h van, de akinek anyagi érdeke nem fűződik hozzá, és rendszeres nézője a sorozatnak, azok számára szerintem evidens, h ma kb legkisebb valaha.
dawyd728
Szinte minden versenyző azt mondja már, hogy oké, szép dolog a bajnoki cím, de egy olyan szezon, amiben nyernek 5-6 versenyt, és eljutnak a Champ 4-ba, az már sikeres szezon. Kimondottan is ez lett a célja mindenkinek, aztán hozzáteszik, hogy az már csak extra, ha a bajnoki cím is meglesz.
Mikey
Pl. szerintem ha Busch Daytona 500 győzelem nélkül hagyná abba, akkor utólag simán odaadná az egyik bajnoki címét egy Daytona 500-ért.
Jughead
Mondjuk pont itt a bowl.hu-n elég sok nem bajnok legendát tudnék felsorolni.
vpi
Én amúgy nem csak a bowl.hu-n tudok sok legendát felsorolni, hanem személyes beszélgetések során is. 😀

Viccet félretéve, ezt most mire írtad?
Jughead
Azt írtad:
Érdekes ez, mert nem nagyon találsz még egy olyan sportot, ahol egy olyan ember, mint Hamlin (azaz aki sose volt bajnok) a sportág legnagyobbjai között van emlegetve. Erre.
vpi
Ja értelek, szóval Te arra gondolsz, hogy vannak ilyen NFL játékosok. Ez igaz, pontatlanul írtam, mert a szövegkörnyezetből egyértelműnek gondoltam, szóval egyéni sportban nem igazán találsz ilyet, hiszen alapvetően hogy lehetne olyan egyéni sportoló a legjobbak között, aki sose nyerte meg a sportja - elvileg - legrangosabb versenyét.
több mint 2 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 4 682 — Patriot
Valahogy azt a faktort kellene kivenni a Nascar-ból, hogy a Playoff-ban valamelyik esélyes teljes évét ne tudja lenullázni egy nímand által indított balesetsorozat. Nálam ez benne a legnagyobb lutri...
bcsarli, Udvari Főkóstoló
Nem csak egy nímand által, hanem bárki által. De ebben a formátumban ezt nem tudod kiküszöbölni, épp ez a lényege.
Mikey
És pont emiatt nem is annyira fontos, hogy ki a bajnok.
Őszentsége Sobri Jóska
Nem véletlen mondja sok versenyző, hogy számára már akkor sikeres a szezon, ha eljut a Champ 4-ba és mióta ez a rendszer van, a bajnoki cím messze kevesebbet számít.
Mikey
Dehogy számít kevesebbet. Most lehet ezt eladni mert a legtöbb ember nem nyer. 10 vagy 20 év múlva marad a champ legacy és ennyi.
Toca
Érdekes ez, mert nem nagyon találsz még egy olyan sportot, ahol egy olyan ember, mint Hamlin (azaz aki sose volt bajnok) a sportág legnagyobbjai között van emlegetve.
Jughead
Mit jelent ez, hogy legnagyobbjai között? Top10-Top20-Top50?
Nyilván minden sportban akadnak olyan peches emberek akik tényleg elitek és legjobbakkal együtt kell említeni és nem nyertek bajnoki címet, de ők sose lesznek a legnagyobbak előtt akik több címet nyertek.
Szóval van egy plafon.

Az, hogy nem találunk más ilyen sportot, az nem csak ennek köszönhető. Elég unique széria a NASCAR sok szempontból. Ez is lehet egy, de szerintem ha meg kérdezünk valakit hogy 4 Top4-et elcserélné-e egy kupára, szerintem tudjuk a választ.
Toca
Ez is olyan, h érteni kell az adott sport évtizedek alatt kialakult hagyományait. A teniszben sem sokakat érdekel ki lett a világbajnok. Szép teljesítmény, de nem azzal kezdi senki a felsorolást. Vagy alpesi síben ki a világbajnok/olimpiai bajnok, hanem kinek mennyi összetett vk vagy szakági vk címe van, esetleg hány vk győzelme.
Én simán el tudom képzelni, de annyira nem értek a NASCAR-hoz, h kijelenteni is tudjam, h az igazi mérce a nyert versenyek száma, és az év végi top4-be kerülés(ugye már ez se mindig jön össze, ha 20 évvel ezelőtti pontrendszer alapján veszem adott évi legjobbakat...).
Már a 20 éve bevezetett PO is szembe ment az általános pontozási szokásokkal, de ahogy mentek előre az évek a chase folyamatos változtatásával egyre jobban erőszakolták a bajnoki címmel járó sportértéket az izgalom és nézettség érdekében. Ma tényleg ott tartunk, h szerintem kis túlzással nincs súlya egy bajnoki címnek. Nyilván a média és a NASCAR úgy kommunikálja, h van, de akinek anyagi érdeke nem fűződik hozzá, és rendszeres nézője a sorozatnak, azok számára szerintem evidens, h ma kb legkisebb valaha.
dawyd728
Szinte minden versenyző azt mondja már, hogy oké, szép dolog a bajnoki cím, de egy olyan szezon, amiben nyernek 5-6 versenyt, és eljutnak a Champ 4-ba, az már sikeres szezon. Kimondottan is ez lett a célja mindenkinek, aztán hozzáteszik, hogy az már csak extra, ha a bajnoki cím is meglesz.
Mikey
Pl. szerintem ha Busch Daytona 500 győzelem nélkül hagyná abba, akkor utólag simán odaadná az egyik bajnoki címét egy Daytona 500-ért.
Jughead
Mondjuk pont itt a bowl.hu-n elég sok nem bajnok legendát tudnék felsorolni.
vpi
Én amúgy nem csak a bowl.hu-n tudok sok legendát felsorolni, hanem személyes beszélgetések során is. 😀

Viccet félretéve, ezt most mire írtad?
Jughead
Azt írtad:
Érdekes ez, mert nem nagyon találsz még egy olyan sportot, ahol egy olyan ember, mint Hamlin (azaz aki sose volt bajnok) a sportág legnagyobbjai között van emlegetve. Erre.

Zsebi, Pilla, Szuszi, Pizsi, Pulcsi, Bolka, Bendegúz, Tihamér, Lolka és Pacsi
több mint 2 éve
Jughead Dallas Cowboys 6 773
Valahogy azt a faktort kellene kivenni a Nascar-ból, hogy a Playoff-ban valamelyik esélyes teljes évét ne tudja lenullázni egy nímand által indított balesetsorozat. Nálam ez benne a legnagyobb lutri...
bcsarli, Udvari Főkóstoló
Nem csak egy nímand által, hanem bárki által. De ebben a formátumban ezt nem tudod kiküszöbölni, épp ez a lényege.
Mikey
És pont emiatt nem is annyira fontos, hogy ki a bajnok.
Őszentsége Sobri Jóska
Nem véletlen mondja sok versenyző, hogy számára már akkor sikeres a szezon, ha eljut a Champ 4-ba és mióta ez a rendszer van, a bajnoki cím messze kevesebbet számít.
Mikey
Dehogy számít kevesebbet. Most lehet ezt eladni mert a legtöbb ember nem nyer. 10 vagy 20 év múlva marad a champ legacy és ennyi.
Toca
Érdekes ez, mert nem nagyon találsz még egy olyan sportot, ahol egy olyan ember, mint Hamlin (azaz aki sose volt bajnok) a sportág legnagyobbjai között van emlegetve.
Jughead
Mit jelent ez, hogy legnagyobbjai között? Top10-Top20-Top50?
Nyilván minden sportban akadnak olyan peches emberek akik tényleg elitek és legjobbakkal együtt kell említeni és nem nyertek bajnoki címet, de ők sose lesznek a legnagyobbak előtt akik több címet nyertek.
Szóval van egy plafon.

Az, hogy nem találunk más ilyen sportot, az nem csak ennek köszönhető. Elég unique széria a NASCAR sok szempontból. Ez is lehet egy, de szerintem ha meg kérdezünk valakit hogy 4 Top4-et elcserélné-e egy kupára, szerintem tudjuk a választ.
Toca
Ez is olyan, h érteni kell az adott sport évtizedek alatt kialakult hagyományait. A teniszben sem sokakat érdekel ki lett a világbajnok. Szép teljesítmény, de nem azzal kezdi senki a felsorolást. Vagy alpesi síben ki a világbajnok/olimpiai bajnok, hanem kinek mennyi összetett vk vagy szakági vk címe van, esetleg hány vk győzelme.
Én simán el tudom képzelni, de annyira nem értek a NASCAR-hoz, h kijelenteni is tudjam, h az igazi mérce a nyert versenyek száma, és az év végi top4-be kerülés(ugye már ez se mindig jön össze, ha 20 évvel ezelőtti pontrendszer alapján veszem adott évi legjobbakat...).
Már a 20 éve bevezetett PO is szembe ment az általános pontozási szokásokkal, de ahogy mentek előre az évek a chase folyamatos változtatásával egyre jobban erőszakolták a bajnoki címmel járó sportértéket az izgalom és nézettség érdekében. Ma tényleg ott tartunk, h szerintem kis túlzással nincs súlya egy bajnoki címnek. Nyilván a média és a NASCAR úgy kommunikálja, h van, de akinek anyagi érdeke nem fűződik hozzá, és rendszeres nézője a sorozatnak, azok számára szerintem evidens, h ma kb legkisebb valaha.
dawyd728
Szinte minden versenyző azt mondja már, hogy oké, szép dolog a bajnoki cím, de egy olyan szezon, amiben nyernek 5-6 versenyt, és eljutnak a Champ 4-ba, az már sikeres szezon. Kimondottan is ez lett a célja mindenkinek, aztán hozzáteszik, hogy az már csak extra, ha a bajnoki cím is meglesz.
Mikey
Pl. szerintem ha Busch Daytona 500 győzelem nélkül hagyná abba, akkor utólag simán odaadná az egyik bajnoki címét egy Daytona 500-ért.
Jughead
Mondjuk pont itt a bowl.hu-n elég sok nem bajnok legendát tudnék felsorolni.
vpi
Én amúgy nem csak a bowl.hu-n tudok sok legendát felsorolni, hanem személyes beszélgetések során is. 😀

Viccet félretéve, ezt most mire írtad?
több mint 2 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 4 682 — Patriot
Valahogy azt a faktort kellene kivenni a Nascar-ból, hogy a Playoff-ban valamelyik esélyes teljes évét ne tudja lenullázni egy nímand által indított balesetsorozat. Nálam ez benne a legnagyobb lutri...
bcsarli, Udvari Főkóstoló
Nem csak egy nímand által, hanem bárki által. De ebben a formátumban ezt nem tudod kiküszöbölni, épp ez a lényege.
Mikey
És pont emiatt nem is annyira fontos, hogy ki a bajnok.
Őszentsége Sobri Jóska
Nem véletlen mondja sok versenyző, hogy számára már akkor sikeres a szezon, ha eljut a Champ 4-ba és mióta ez a rendszer van, a bajnoki cím messze kevesebbet számít.
Mikey
Dehogy számít kevesebbet. Most lehet ezt eladni mert a legtöbb ember nem nyer. 10 vagy 20 év múlva marad a champ legacy és ennyi.
Toca
Érdekes ez, mert nem nagyon találsz még egy olyan sportot, ahol egy olyan ember, mint Hamlin (azaz aki sose volt bajnok) a sportág legnagyobbjai között van emlegetve.
Jughead
Mit jelent ez, hogy legnagyobbjai között? Top10-Top20-Top50?
Nyilván minden sportban akadnak olyan peches emberek akik tényleg elitek és legjobbakkal együtt kell említeni és nem nyertek bajnoki címet, de ők sose lesznek a legnagyobbak előtt akik több címet nyertek.
Szóval van egy plafon.

Az, hogy nem találunk más ilyen sportot, az nem csak ennek köszönhető. Elég unique széria a NASCAR sok szempontból. Ez is lehet egy, de szerintem ha meg kérdezünk valakit hogy 4 Top4-et elcserélné-e egy kupára, szerintem tudjuk a választ.
Toca
Ez is olyan, h érteni kell az adott sport évtizedek alatt kialakult hagyományait. A teniszben sem sokakat érdekel ki lett a világbajnok. Szép teljesítmény, de nem azzal kezdi senki a felsorolást. Vagy alpesi síben ki a világbajnok/olimpiai bajnok, hanem kinek mennyi összetett vk vagy szakági vk címe van, esetleg hány vk győzelme.
Én simán el tudom képzelni, de annyira nem értek a NASCAR-hoz, h kijelenteni is tudjam, h az igazi mérce a nyert versenyek száma, és az év végi top4-be kerülés(ugye már ez se mindig jön össze, ha 20 évvel ezelőtti pontrendszer alapján veszem adott évi legjobbakat...).
Már a 20 éve bevezetett PO is szembe ment az általános pontozási szokásokkal, de ahogy mentek előre az évek a chase folyamatos változtatásával egyre jobban erőszakolták a bajnoki címmel járó sportértéket az izgalom és nézettség érdekében. Ma tényleg ott tartunk, h szerintem kis túlzással nincs súlya egy bajnoki címnek. Nyilván a média és a NASCAR úgy kommunikálja, h van, de akinek anyagi érdeke nem fűződik hozzá, és rendszeres nézője a sorozatnak, azok számára szerintem evidens, h ma kb legkisebb valaha.
dawyd728
Szinte minden versenyző azt mondja már, hogy oké, szép dolog a bajnoki cím, de egy olyan szezon, amiben nyernek 5-6 versenyt, és eljutnak a Champ 4-ba, az már sikeres szezon. Kimondottan is ez lett a célja mindenkinek, aztán hozzáteszik, hogy az már csak extra, ha a bajnoki cím is meglesz.
Mikey
Pl. szerintem ha Busch Daytona 500 győzelem nélkül hagyná abba, akkor utólag simán odaadná az egyik bajnoki címét egy Daytona 500-ért.
Jughead
Mondjuk pont itt a bowl.hu-n elég sok nem bajnok legendát tudnék felsorolni.

Zsebi, Pilla, Szuszi, Pizsi, Pulcsi, Bolka, Bendegúz, Tihamér, Lolka és Pacsi
több mint 2 éve
Jughead Dallas Cowboys 6 773
Valahogy azt a faktort kellene kivenni a Nascar-ból, hogy a Playoff-ban valamelyik esélyes teljes évét ne tudja lenullázni egy nímand által indított balesetsorozat. Nálam ez benne a legnagyobb lutri...
bcsarli, Udvari Főkóstoló
Nem csak egy nímand által, hanem bárki által. De ebben a formátumban ezt nem tudod kiküszöbölni, épp ez a lényege.
Mikey
És pont emiatt nem is annyira fontos, hogy ki a bajnok.
Őszentsége Sobri Jóska
Nem véletlen mondja sok versenyző, hogy számára már akkor sikeres a szezon, ha eljut a Champ 4-ba és mióta ez a rendszer van, a bajnoki cím messze kevesebbet számít.
Mikey
Dehogy számít kevesebbet. Most lehet ezt eladni mert a legtöbb ember nem nyer. 10 vagy 20 év múlva marad a champ legacy és ennyi.
Toca
Érdekes ez, mert nem nagyon találsz még egy olyan sportot, ahol egy olyan ember, mint Hamlin (azaz aki sose volt bajnok) a sportág legnagyobbjai között van emlegetve.
Jughead
Mit jelent ez, hogy legnagyobbjai között? Top10-Top20-Top50?
Nyilván minden sportban akadnak olyan peches emberek akik tényleg elitek és legjobbakkal együtt kell említeni és nem nyertek bajnoki címet, de ők sose lesznek a legnagyobbak előtt akik több címet nyertek.
Szóval van egy plafon.

Az, hogy nem találunk más ilyen sportot, az nem csak ennek köszönhető. Elég unique széria a NASCAR sok szempontból. Ez is lehet egy, de szerintem ha meg kérdezünk valakit hogy 4 Top4-et elcserélné-e egy kupára, szerintem tudjuk a választ.
Toca
Ez is olyan, h érteni kell az adott sport évtizedek alatt kialakult hagyományait. A teniszben sem sokakat érdekel ki lett a világbajnok. Szép teljesítmény, de nem azzal kezdi senki a felsorolást. Vagy alpesi síben ki a világbajnok/olimpiai bajnok, hanem kinek mennyi összetett vk vagy szakági vk címe van, esetleg hány vk győzelme.
Én simán el tudom képzelni, de annyira nem értek a NASCAR-hoz, h kijelenteni is tudjam, h az igazi mérce a nyert versenyek száma, és az év végi top4-be kerülés(ugye már ez se mindig jön össze, ha 20 évvel ezelőtti pontrendszer alapján veszem adott évi legjobbakat...).
Már a 20 éve bevezetett PO is szembe ment az általános pontozási szokásokkal, de ahogy mentek előre az évek a chase folyamatos változtatásával egyre jobban erőszakolták a bajnoki címmel járó sportértéket az izgalom és nézettség érdekében. Ma tényleg ott tartunk, h szerintem kis túlzással nincs súlya egy bajnoki címnek. Nyilván a média és a NASCAR úgy kommunikálja, h van, de akinek anyagi érdeke nem fűződik hozzá, és rendszeres nézője a sorozatnak, azok számára szerintem evidens, h ma kb legkisebb valaha.
dawyd728
Szinte minden versenyző azt mondja már, hogy oké, szép dolog a bajnoki cím, de egy olyan szezon, amiben nyernek 5-6 versenyt, és eljutnak a Champ 4-ba, az már sikeres szezon. Kimondottan is ez lett a célja mindenkinek, aztán hozzáteszik, hogy az már csak extra, ha a bajnoki cím is meglesz.
Mikey
Pl. szerintem ha Busch Daytona 500 győzelem nélkül hagyná abba, akkor utólag simán odaadná az egyik bajnoki címét egy Daytona 500-ért.
több mint 2 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 649 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
 formula.hu/rali-1/2024/02/28/dontes-kidobjak-a-hibridrendszert-a-wrc-csucsautoibol?fbclid=IwAR0JNh1PkmYnuKsfPH1m_EEUNJJew4tq8XJHmr3RbWwIkxZq17S6fawesYY
zacknorb
Ha sikerülne bevonni még néhány gyártót (normális kocsikkal) szuper lenne
🤘 gaben 🤘
Meg ha lenne normális szabályrendszer, nem ilyen agyfasz, mint most
több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 159 — Cowboys fan
Valahogy azt a faktort kellene kivenni a Nascar-ból, hogy a Playoff-ban valamelyik esélyes teljes évét ne tudja lenullázni egy nímand által indított balesetsorozat. Nálam ez benne a legnagyobb lutri...
bcsarli, Udvari Főkóstoló
Nem csak egy nímand által, hanem bárki által. De ebben a formátumban ezt nem tudod kiküszöbölni, épp ez a lényege.
Mikey
És pont emiatt nem is annyira fontos, hogy ki a bajnok.
Őszentsége Sobri Jóska
Nem véletlen mondja sok versenyző, hogy számára már akkor sikeres a szezon, ha eljut a Champ 4-ba és mióta ez a rendszer van, a bajnoki cím messze kevesebbet számít.
Mikey
Dehogy számít kevesebbet. Most lehet ezt eladni mert a legtöbb ember nem nyer. 10 vagy 20 év múlva marad a champ legacy és ennyi.
Toca
Érdekes ez, mert nem nagyon találsz még egy olyan sportot, ahol egy olyan ember, mint Hamlin (azaz aki sose volt bajnok) a sportág legnagyobbjai között van emlegetve.
Jughead
Mit jelent ez, hogy legnagyobbjai között? Top10-Top20-Top50?
Nyilván minden sportban akadnak olyan peches emberek akik tényleg elitek és legjobbakkal együtt kell említeni és nem nyertek bajnoki címet, de ők sose lesznek a legnagyobbak előtt akik több címet nyertek.
Szóval van egy plafon.

Az, hogy nem találunk más ilyen sportot, az nem csak ennek köszönhető. Elég unique széria a NASCAR sok szempontból. Ez is lehet egy, de szerintem ha meg kérdezünk valakit hogy 4 Top4-et elcserélné-e egy kupára, szerintem tudjuk a választ.
Toca
Ez is olyan, h érteni kell az adott sport évtizedek alatt kialakult hagyományait. A teniszben sem sokakat érdekel ki lett a világbajnok. Szép teljesítmény, de nem azzal kezdi senki a felsorolást. Vagy alpesi síben ki a világbajnok/olimpiai bajnok, hanem kinek mennyi összetett vk vagy szakági vk címe van, esetleg hány vk győzelme.
Én simán el tudom képzelni, de annyira nem értek a NASCAR-hoz, h kijelenteni is tudjam, h az igazi mérce a nyert versenyek száma, és az év végi top4-be kerülés(ugye már ez se mindig jön össze, ha 20 évvel ezelőtti pontrendszer alapján veszem adott évi legjobbakat...).
Már a 20 éve bevezetett PO is szembe ment az általános pontozási szokásokkal, de ahogy mentek előre az évek a chase folyamatos változtatásával egyre jobban erőszakolták a bajnoki címmel járó sportértéket az izgalom és nézettség érdekében. Ma tényleg ott tartunk, h szerintem kis túlzással nincs súlya egy bajnoki címnek. Nyilván a média és a NASCAR úgy kommunikálja, h van, de akinek anyagi érdeke nem fűződik hozzá, és rendszeres nézője a sorozatnak, azok számára szerintem evidens, h ma kb legkisebb valaha.
dawyd728
Szinte minden versenyző azt mondja már, hogy oké, szép dolog a bajnoki cím, de egy olyan szezon, amiben nyernek 5-6 versenyt, és eljutnak a Champ 4-ba, az már sikeres szezon. Kimondottan is ez lett a célja mindenkinek, aztán hozzáteszik, hogy az már csak extra, ha a bajnoki cím is meglesz.
Mikey
Azért szerintem akad itt is olyan, amire azt mondják, hogy az egy valódi sportértékkel bíó cím.

Amikor Larson vagy MTJ vagy Busch legutóbbi címéről beszélünk, emlékeim szerint ezek komolyan ledominált évek voltak, és a végén a bajnoki trófea nem ajándékba pottyant az ölükbe.
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 827
Valahogy azt a faktort kellene kivenni a Nascar-ból, hogy a Playoff-ban valamelyik esélyes teljes évét ne tudja lenullázni egy nímand által indított balesetsorozat. Nálam ez benne a legnagyobb lutri...
bcsarli, Udvari Főkóstoló
Nem csak egy nímand által, hanem bárki által. De ebben a formátumban ezt nem tudod kiküszöbölni, épp ez a lényege.
Mikey
És pont emiatt nem is annyira fontos, hogy ki a bajnok.
Őszentsége Sobri Jóska
Nem véletlen mondja sok versenyző, hogy számára már akkor sikeres a szezon, ha eljut a Champ 4-ba és mióta ez a rendszer van, a bajnoki cím messze kevesebbet számít.
Mikey
Dehogy számít kevesebbet. Most lehet ezt eladni mert a legtöbb ember nem nyer. 10 vagy 20 év múlva marad a champ legacy és ennyi.
Toca
Érdekes ez, mert nem nagyon találsz még egy olyan sportot, ahol egy olyan ember, mint Hamlin (azaz aki sose volt bajnok) a sportág legnagyobbjai között van emlegetve.
Jughead
Mit jelent ez, hogy legnagyobbjai között? Top10-Top20-Top50?
Nyilván minden sportban akadnak olyan peches emberek akik tényleg elitek és legjobbakkal együtt kell említeni és nem nyertek bajnoki címet, de ők sose lesznek a legnagyobbak előtt akik több címet nyertek.
Szóval van egy plafon.

Az, hogy nem találunk más ilyen sportot, az nem csak ennek köszönhető. Elég unique széria a NASCAR sok szempontból. Ez is lehet egy, de szerintem ha meg kérdezünk valakit hogy 4 Top4-et elcserélné-e egy kupára, szerintem tudjuk a választ.
Toca
Ez is olyan, h érteni kell az adott sport évtizedek alatt kialakult hagyományait. A teniszben sem sokakat érdekel ki lett a világbajnok. Szép teljesítmény, de nem azzal kezdi senki a felsorolást. Vagy alpesi síben ki a világbajnok/olimpiai bajnok, hanem kinek mennyi összetett vk vagy szakági vk címe van, esetleg hány vk győzelme.
Én simán el tudom képzelni, de annyira nem értek a NASCAR-hoz, h kijelenteni is tudjam, h az igazi mérce a nyert versenyek száma, és az év végi top4-be kerülés(ugye már ez se mindig jön össze, ha 20 évvel ezelőtti pontrendszer alapján veszem adott évi legjobbakat...).
Már a 20 éve bevezetett PO is szembe ment az általános pontozási szokásokkal, de ahogy mentek előre az évek a chase folyamatos változtatásával egyre jobban erőszakolták a bajnoki címmel járó sportértéket az izgalom és nézettség érdekében. Ma tényleg ott tartunk, h szerintem kis túlzással nincs súlya egy bajnoki címnek. Nyilván a média és a NASCAR úgy kommunikálja, h van, de akinek anyagi érdeke nem fűződik hozzá, és rendszeres nézője a sorozatnak, azok számára szerintem evidens, h ma kb legkisebb valaha.
dawyd728
Szinte minden versenyző azt mondja már, hogy oké, szép dolog a bajnoki cím, de egy olyan szezon, amiben nyernek 5-6 versenyt, és eljutnak a Champ 4-ba, az már sikeres szezon. Kimondottan is ez lett a célja mindenkinek, aztán hozzáteszik, hogy az már csak extra, ha a bajnoki cím is meglesz.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 2 éve
dawyd728 4 269
Valahogy azt a faktort kellene kivenni a Nascar-ból, hogy a Playoff-ban valamelyik esélyes teljes évét ne tudja lenullázni egy nímand által indított balesetsorozat. Nálam ez benne a legnagyobb lutri...
bcsarli, Udvari Főkóstoló
Nem csak egy nímand által, hanem bárki által. De ebben a formátumban ezt nem tudod kiküszöbölni, épp ez a lényege.
Mikey
És pont emiatt nem is annyira fontos, hogy ki a bajnok.
Őszentsége Sobri Jóska
Nem véletlen mondja sok versenyző, hogy számára már akkor sikeres a szezon, ha eljut a Champ 4-ba és mióta ez a rendszer van, a bajnoki cím messze kevesebbet számít.
Mikey
Dehogy számít kevesebbet. Most lehet ezt eladni mert a legtöbb ember nem nyer. 10 vagy 20 év múlva marad a champ legacy és ennyi.
Toca
Érdekes ez, mert nem nagyon találsz még egy olyan sportot, ahol egy olyan ember, mint Hamlin (azaz aki sose volt bajnok) a sportág legnagyobbjai között van emlegetve.
Jughead
Mit jelent ez, hogy legnagyobbjai között? Top10-Top20-Top50?
Nyilván minden sportban akadnak olyan peches emberek akik tényleg elitek és legjobbakkal együtt kell említeni és nem nyertek bajnoki címet, de ők sose lesznek a legnagyobbak előtt akik több címet nyertek.
Szóval van egy plafon.

Az, hogy nem találunk más ilyen sportot, az nem csak ennek köszönhető. Elég unique széria a NASCAR sok szempontból. Ez is lehet egy, de szerintem ha meg kérdezünk valakit hogy 4 Top4-et elcserélné-e egy kupára, szerintem tudjuk a választ.
Toca
Ez is olyan, h érteni kell az adott sport évtizedek alatt kialakult hagyományait. A teniszben sem sokakat érdekel ki lett a világbajnok. Szép teljesítmény, de nem azzal kezdi senki a felsorolást. Vagy alpesi síben ki a világbajnok/olimpiai bajnok, hanem kinek mennyi összetett vk vagy szakági vk címe van, esetleg hány vk győzelme.
Én simán el tudom képzelni, de annyira nem értek a NASCAR-hoz, h kijelenteni is tudjam, h az igazi mérce a nyert versenyek száma, és az év végi top4-be kerülés(ugye már ez se mindig jön össze, ha 20 évvel ezelőtti pontrendszer alapján veszem adott évi legjobbakat...).
Már a 20 éve bevezetett PO is szembe ment az általános pontozási szokásokkal, de ahogy mentek előre az évek a chase folyamatos változtatásával egyre jobban erőszakolták a bajnoki címmel járó sportértéket az izgalom és nézettség érdekében. Ma tényleg ott tartunk, h szerintem kis túlzással nincs súlya egy bajnoki címnek. Nyilván a média és a NASCAR úgy kommunikálja, h van, de akinek anyagi érdeke nem fűződik hozzá, és rendszeres nézője a sorozatnak, azok számára szerintem evidens, h ma kb legkisebb valaha.
több mint 2 éve
Toca Minnesota Vikings 20 723 — Vikings fan
Valahogy azt a faktort kellene kivenni a Nascar-ból, hogy a Playoff-ban valamelyik esélyes teljes évét ne tudja lenullázni egy nímand által indított balesetsorozat. Nálam ez benne a legnagyobb lutri...
bcsarli, Udvari Főkóstoló
Nem csak egy nímand által, hanem bárki által. De ebben a formátumban ezt nem tudod kiküszöbölni, épp ez a lényege.
Mikey
És pont emiatt nem is annyira fontos, hogy ki a bajnok.
Őszentsége Sobri Jóska
Nem véletlen mondja sok versenyző, hogy számára már akkor sikeres a szezon, ha eljut a Champ 4-ba és mióta ez a rendszer van, a bajnoki cím messze kevesebbet számít.
Mikey
Dehogy számít kevesebbet. Most lehet ezt eladni mert a legtöbb ember nem nyer. 10 vagy 20 év múlva marad a champ legacy és ennyi.
Toca
Érdekes ez, mert nem nagyon találsz még egy olyan sportot, ahol egy olyan ember, mint Hamlin (azaz aki sose volt bajnok) a sportág legnagyobbjai között van emlegetve.
Jughead
Mit jelent ez, hogy legnagyobbjai között? Top10-Top20-Top50?
Nyilván minden sportban akadnak olyan peches emberek akik tényleg elitek és legjobbakkal együtt kell említeni és nem nyertek bajnoki címet, de ők sose lesznek a legnagyobbak előtt akik több címet nyertek.
Szóval van egy plafon.

Az, hogy nem találunk más ilyen sportot, az nem csak ennek köszönhető. Elég unique széria a NASCAR sok szempontból. Ez is lehet egy, de szerintem ha meg kérdezünk valakit hogy 4 Top4-et elcserélné-e egy kupára, szerintem tudjuk a választ.

Szerkesztette: Toca
több mint 2 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Duke Blue Devils 9 040 — If you ain't cheatin', you ain't tryin'
 formula.hu/rali-1/2024/02/28/dontes-kidobjak-a-hibridrendszert-a-wrc-csucsautoibol?fbclid=IwAR0JNh1PkmYnuKsfPH1m_EEUNJJew4tq8XJHmr3RbWwIkxZq17S6fawesYY
zacknorb
Ha sikerülne bevonni még néhány gyártót (normális kocsikkal) szuper lenne

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 2 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 649 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
 formula.hu/rali-1/2024/02/28/dontes-kidobjak-a-hibridrendszert-a-wrc-csucsautoibol?fbclid=IwAR0JNh1PkmYnuKsfPH1m_EEUNJJew4tq8XJHmr3RbWwIkxZq17S6fawesYY
több mint 2 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 649 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Hornert tisztázták
Marad a Red Bull élén
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 827
Gragson és Preece (valamint az autók tulajdonosai) 35 pont levonást kapott, mert szabálytalan volt a tetőn rögzítve valami. Tudom szabálykönyv, de emiatt miért is Noah valamint Ryan kap büntetést?! Mintha nekik bármi közük lenne hozzá.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 2 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Duke Blue Devils 9 040 — If you ain't cheatin', you ain't tryin'
Valahogy azt a faktort kellene kivenni a Nascar-ból, hogy a Playoff-ban valamelyik esélyes teljes évét ne tudja lenullázni egy nímand által indított balesetsorozat. Nálam ez benne a legnagyobb lutri...
bcsarli, Udvari Főkóstoló
Nem csak egy nímand által, hanem bárki által. De ebben a formátumban ezt nem tudod kiküszöbölni, épp ez a lényege.
Mikey
És pont emiatt nem is annyira fontos, hogy ki a bajnok.
Őszentsége Sobri Jóska
Nem véletlen mondja sok versenyző, hogy számára már akkor sikeres a szezon, ha eljut a Champ 4-ba és mióta ez a rendszer van, a bajnoki cím messze kevesebbet számít.
Mikey
Dehogy számít kevesebbet. Most lehet ezt eladni mert a legtöbb ember nem nyer. 10 vagy 20 év múlva marad a champ legacy és ennyi.
Toca
Érdekes ez, mert nem nagyon találsz még egy olyan sportot, ahol egy olyan ember, mint Hamlin (azaz aki sose volt bajnok) a sportág legnagyobbjai között van emlegetve.
Jughead
Jelenleg. 10 év múlva nem lesz

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 2 éve
Jughead Dallas Cowboys 6 773
Valahogy azt a faktort kellene kivenni a Nascar-ból, hogy a Playoff-ban valamelyik esélyes teljes évét ne tudja lenullázni egy nímand által indított balesetsorozat. Nálam ez benne a legnagyobb lutri...
bcsarli, Udvari Főkóstoló
Nem csak egy nímand által, hanem bárki által. De ebben a formátumban ezt nem tudod kiküszöbölni, épp ez a lényege.
Mikey
És pont emiatt nem is annyira fontos, hogy ki a bajnok.
Őszentsége Sobri Jóska
Nem véletlen mondja sok versenyző, hogy számára már akkor sikeres a szezon, ha eljut a Champ 4-ba és mióta ez a rendszer van, a bajnoki cím messze kevesebbet számít.
Mikey
Dehogy számít kevesebbet. Most lehet ezt eladni mert a legtöbb ember nem nyer. 10 vagy 20 év múlva marad a champ legacy és ennyi.
Toca
Érdekes ez, mert nem nagyon találsz még egy olyan sportot, ahol egy olyan ember, mint Hamlin (azaz aki sose volt bajnok) a sportág legnagyobbjai között van emlegetve.
több mint 2 éve
Toca Minnesota Vikings 20 723 — Vikings fan
Valahogy azt a faktort kellene kivenni a Nascar-ból, hogy a Playoff-ban valamelyik esélyes teljes évét ne tudja lenullázni egy nímand által indított balesetsorozat. Nálam ez benne a legnagyobb lutri...
bcsarli, Udvari Főkóstoló
Nem csak egy nímand által, hanem bárki által. De ebben a formátumban ezt nem tudod kiküszöbölni, épp ez a lényege.
Mikey
És pont emiatt nem is annyira fontos, hogy ki a bajnok.
Őszentsége Sobri Jóska
Nem véletlen mondja sok versenyző, hogy számára már akkor sikeres a szezon, ha eljut a Champ 4-ba és mióta ez a rendszer van, a bajnoki cím messze kevesebbet számít.
Mikey
Dehogy számít kevesebbet. Most lehet ezt eladni mert a legtöbb ember nem nyer. 10 vagy 20 év múlva marad a champ legacy és ennyi.
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 827
Valahogy azt a faktort kellene kivenni a Nascar-ból, hogy a Playoff-ban valamelyik esélyes teljes évét ne tudja lenullázni egy nímand által indított balesetsorozat. Nálam ez benne a legnagyobb lutri...
bcsarli, Udvari Főkóstoló
Nem csak egy nímand által, hanem bárki által. De ebben a formátumban ezt nem tudod kiküszöbölni, épp ez a lényege.
Mikey
És pont emiatt nem is annyira fontos, hogy ki a bajnok.
Őszentsége Sobri Jóska
Nem véletlen mondja sok versenyző, hogy számára már akkor sikeres a szezon, ha eljut a Champ 4-ba és mióta ez a rendszer van, a bajnoki cím messze kevesebbet számít.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 2 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 649 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
több mint 2 éve
peach Atlanta Falcons 15 974 — a new hope (again)
Valahogy azt a faktort kellene kivenni a Nascar-ból, hogy a Playoff-ban valamelyik esélyes teljes évét ne tudja lenullázni egy nímand által indított balesetsorozat. Nálam ez benne a legnagyobb lutri...
bcsarli, Udvari Főkóstoló
Nem csak egy nímand által, hanem bárki által. De ebben a formátumban ezt nem tudod kiküszöbölni, épp ez a lényege.
Mikey
És pont emiatt nem is annyira fontos, hogy ki a bajnok. Nem ő a legnépszerűbb, nem neki van a legtöbb szponzora, még csak nem is ő a legelismertebb.
Nincs a legtöbb sportot leuraló “winner takes it all” feeling, nekem ez nagyon tetszik benne.
Őszentsége Sobri Jóska
azért ha elérsz egy earnhardt,gordon, johnson szintet akkor egy kicsit de 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 2 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 387 — #NoStress
Valahogy azt a faktort kellene kivenni a Nascar-ból, hogy a Playoff-ban valamelyik esélyes teljes évét ne tudja lenullázni egy nímand által indított balesetsorozat. Nálam ez benne a legnagyobb lutri...
bcsarli, Udvari Főkóstoló
Nem csak egy nímand által, hanem bárki által. De ebben a formátumban ezt nem tudod kiküszöbölni, épp ez a lényege.
Mikey
És pont emiatt nem is annyira fontos, hogy ki a bajnok. Nem ő a legnépszerűbb, nem neki van a legtöbb szponzora, még csak nem is ő a legelismertebb.
Nincs a legtöbb sportot leuraló “winner takes it all” feeling, nekem ez nagyon tetszik benne.

több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 827
Valahogy azt a faktort kellene kivenni a Nascar-ból, hogy a Playoff-ban valamelyik esélyes teljes évét ne tudja lenullázni egy nímand által indított balesetsorozat. Nálam ez benne a legnagyobb lutri...
bcsarli, Udvari Főkóstoló
Nem csak egy nímand által, hanem bárki által. De ebben a formátumban ezt nem tudod kiküszöbölni, épp ez a lényege.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May