Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Autó- és motorsportok

21 feliratkozó

több mint 2 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 699
Ma indul a Superbike VB.

A gyári Ducatinál eddig Bulega hozza a jobb időket, Bautista elvileg nem teljesen egészséges. A Yamaha idén is versenyképesnek tűnik, a legutóbbi teszten top 3-ba befértek. De nem Rea volt a legjobb versenyzőjük, hanem Locatelli.

Legnagyobb(?) meglepetés, hogy Razgatlioglu az eddig nem túl acélos BMW-vel simán tartja a tempót a gyári Ducatikkal, illetve a portimaó-i teszten egy komoly körrekorddal el is verte őket.

Arra azért kiváncsi vagyok, hogy a BMW mit igért Topraknak, hogy átült az amúgy teljesen versenyképes Yamaháról... De ha idén tényleg akkorát lépett előre a BMW, mint ami az eddigi időkből látszik, akkor minimum hármas csata lesz a VB-ért.
Jan
Na Bulega nyerte az első versenyt. Én nagyon bírom az olaszt(mondjuk én melyik olasz motorversenyzőt nem 😀) igazi redemption tour volt már a tavalyi SSP bajnoki címe is. Én bírnam ha idén a nagyoknál is révbe érne.

Rozoga ötödik a bömbivel. Nem vonnék még le egyelőre messze menően semmit. Egyébként én egy jó movenak látom a török ide igazolasát, meglátjuk mi lesz belőle.

Iannone dobogója? 😀

Bautista és Rea szenvedése eddig nem várt. Főleg Johnny van nagy szarban mert a spanyol elvileg fizikailag nincs rendben, abból Ő felgyógyul(hat?) majd. Az észak-ír viszont egyelőre nagyon nem találja a helyét a kékeknél.
Cowboykarcsi90
Bulega egy szürke kisegér volt Moto2-3-ban. Supersport bajnokságról eddig is meg volt a véleményem, de a supetbike-ot eddig többre tartottam.. Valószínű nem volt véletlen tavaly Bautista leszereplése sem, ahogy a törökből se véletlen nem kért a gyári gp Yamaha csapat vagy Rea miért maradt mindig is itt.
Szóval Bulega szereplése egyáltalán nem tesz jót a szériának, még ha egyéni oldaláról a történet tetszetős is.
dawyd728
Hát nézd, a stopper nem hazudik
Razgatlioglu 1:39,1-es időt ment Portimaoban, az idei teszten.

Ugyanitt a Motogp-s track record 1:37,2
Versenyben futott leggyorsabb kör (Motogp 2023) 1: 38,9

Phillip Islanden tavaly 1:27 elejét mentek a GP-sek, tegnap Bulega 1:27,9-el nyert a Superpole-on.

Nem akarom most végignézni az összes kategória köridejét, de így érzésre

MotoGP
SBK
Moto2
Supersport
Moto3

ez lehet a sorrend sebességben. Szóval nem gondolnám, hogy valami lényegesen alacsonyabb színvonalú sorozat lenn a a SBK mint a GP.
Jan
Pedig az.
Pl. hány Motogp bajnokot láttál SBKba menni. Hány SBK bajnokot láttál ahogy Motogpbe próbálkozik vagy mert ott nem ment neki jött ide és lett bajnok.

Nyilván van akinek jobban fekszik, de a király kategória a MotoGP messze szerintem ez egyértelmű.
Toca
Karcsi leírta, h miért nincs fordított út.
Nem azért mert bénák lennének, hanem mert más márkáknál, más szponzorokkal vannak teljesen m!s stílussal motoroznak, alapvetően utcai motorokkal.
Ne essünk már abba a hibába, h degradáljuk őket, m nem a legjobbak.
A MotoGP most telített tehetséggel, de 4-5 superbike-os beférne lazán. Ha jó motoron ülne, mehetne a top6-ért is, efelől nincs kétségem.
Moto2-3-hoz meg legtöbben öregek, a brit szériákból jövőket (Vickers, Iddon, Hickman sose hagyták el pl a BSBK-t) sztem nem is annyira érdekli a MotoGP.
több mint 2 éve
Toca Minnesota Vikings 20 723 — Vikings fan
Ma indul a Superbike VB.

A gyári Ducatinál eddig Bulega hozza a jobb időket, Bautista elvileg nem teljesen egészséges. A Yamaha idén is versenyképesnek tűnik, a legutóbbi teszten top 3-ba befértek. De nem Rea volt a legjobb versenyzőjük, hanem Locatelli.

Legnagyobb(?) meglepetés, hogy Razgatlioglu az eddig nem túl acélos BMW-vel simán tartja a tempót a gyári Ducatikkal, illetve a portimaó-i teszten egy komoly körrekorddal el is verte őket.

Arra azért kiváncsi vagyok, hogy a BMW mit igért Topraknak, hogy átült az amúgy teljesen versenyképes Yamaháról... De ha idén tényleg akkorát lépett előre a BMW, mint ami az eddigi időkből látszik, akkor minimum hármas csata lesz a VB-ért.
Jan
Na Bulega nyerte az első versenyt. Én nagyon bírom az olaszt(mondjuk én melyik olasz motorversenyzőt nem 😀) igazi redemption tour volt már a tavalyi SSP bajnoki címe is. Én bírnam ha idén a nagyoknál is révbe érne.

Rozoga ötödik a bömbivel. Nem vonnék még le egyelőre messze menően semmit. Egyébként én egy jó movenak látom a török ide igazolasát, meglátjuk mi lesz belőle.

Iannone dobogója? 😀

Bautista és Rea szenvedése eddig nem várt. Főleg Johnny van nagy szarban mert a spanyol elvileg fizikailag nincs rendben, abból Ő felgyógyul(hat?) majd. Az észak-ír viszont egyelőre nagyon nem találja a helyét a kékeknél.
Cowboykarcsi90
Bulega egy szürke kisegér volt Moto2-3-ban. Supersport bajnokságról eddig is meg volt a véleményem, de a supetbike-ot eddig többre tartottam.. Valószínű nem volt véletlen tavaly Bautista leszereplése sem, ahogy a törökből se véletlen nem kért a gyári gp Yamaha csapat vagy Rea miért maradt mindig is itt.
Szóval Bulega szereplése egyáltalán nem tesz jót a szériának, még ha egyéni oldaláról a történet tetszetős is.
dawyd728
Hát nézd, a stopper nem hazudik
Razgatlioglu 1:39,1-es időt ment Portimaoban, az idei teszten.

Ugyanitt a Motogp-s track record 1:37,2
Versenyben futott leggyorsabb kör (Motogp 2023) 1: 38,9

Phillip Islanden tavaly 1:27 elejét mentek a GP-sek, tegnap Bulega 1:27,9-el nyert a Superpole-on.

Nem akarom most végignézni az összes kategória köridejét, de így érzésre

MotoGP
SBK
Moto2
Supersport
Moto3

ez lehet a sorrend sebességben. Szóval nem gondolnám, hogy valami lényegesen alacsonyabb színvonalú sorozat lenn a a SBK mint a GP.
Jan
Pedig az.
Pl. hány Motogp bajnokot láttál SBKba menni. Hány SBK bajnokot láttál ahogy Motogpbe próbálkozik vagy mert ott nem ment neki jött ide és lett bajnok.

Nyilván van akinek jobban fekszik, de a király kategória a MotoGP messze szerintem ez egyértelmű.
több mint 2 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 698 — Steelers fan
Ma indul a Superbike VB.

A gyári Ducatinál eddig Bulega hozza a jobb időket, Bautista elvileg nem teljesen egészséges. A Yamaha idén is versenyképesnek tűnik, a legutóbbi teszten top 3-ba befértek. De nem Rea volt a legjobb versenyzőjük, hanem Locatelli.

Legnagyobb(?) meglepetés, hogy Razgatlioglu az eddig nem túl acélos BMW-vel simán tartja a tempót a gyári Ducatikkal, illetve a portimaó-i teszten egy komoly körrekorddal el is verte őket.

Arra azért kiváncsi vagyok, hogy a BMW mit igért Topraknak, hogy átült az amúgy teljesen versenyképes Yamaháról... De ha idén tényleg akkorát lépett előre a BMW, mint ami az eddigi időkből látszik, akkor minimum hármas csata lesz a VB-ért.
Jan
Na Bulega nyerte az első versenyt. Én nagyon bírom az olaszt(mondjuk én melyik olasz motorversenyzőt nem 😀) igazi redemption tour volt már a tavalyi SSP bajnoki címe is. Én bírnam ha idén a nagyoknál is révbe érne.

Rozoga ötödik a bömbivel. Nem vonnék még le egyelőre messze menően semmit. Egyébként én egy jó movenak látom a török ide igazolasát, meglátjuk mi lesz belőle.

Iannone dobogója? 😀

Bautista és Rea szenvedése eddig nem várt. Főleg Johnny van nagy szarban mert a spanyol elvileg fizikailag nincs rendben, abból Ő felgyógyul(hat?) majd. Az észak-ír viszont egyelőre nagyon nem találja a helyét a kékeknél.
Cowboykarcsi90
Bulega egy szürke kisegér volt Moto2-3-ban. Supersport bajnokságról eddig is meg volt a véleményem, de a supetbike-ot eddig többre tartottam.. Valószínű nem volt véletlen tavaly Bautista leszereplése sem, ahogy a törökből se véletlen nem kért a gyári gp Yamaha csapat vagy Rea miért maradt mindig is itt.
Szóval Bulega szereplése egyáltalán nem tesz jót a szériának, még ha egyéni oldaláról a történet tetszetős is.
dawyd728
Hát nézd, a stopper nem hazudik
Razgatlioglu 1:39,1-es időt ment Portimaoban, az idei teszten.

Ugyanitt a Motogp-s track record 1:37,2
Versenyben futott leggyorsabb kör (Motogp 2023) 1: 38,9

Phillip Islanden tavaly 1:27 elejét mentek a GP-sek, tegnap Bulega 1:27,9-el nyert a Superpole-on.

Nem akarom most végignézni az összes kategória köridejét, de így érzésre

MotoGP
SBK
Moto2
Supersport
Moto3

ez lehet a sorrend sebességben. Szóval nem gondolnám, hogy valami lényegesen alacsonyabb színvonalú sorozat lenn a a SBK mint a GP.

Hungary has for some time felt like two different worlds running in tandem.

On Sunday night, those two worlds collided, and only one was real.

P.Kirby BBC 2026.04.13.
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 29 045 — nabege2@yahoo.com
 www.motorsport.com/f1/news/former-f1-driver-team-owner-wilson-fittipaldi-dies-aged-80/10579183/
több mint 2 éve
Cowboykarcsi90 3 587 — …not me…Im in my prime!
Ma indul a Superbike VB.

A gyári Ducatinál eddig Bulega hozza a jobb időket, Bautista elvileg nem teljesen egészséges. A Yamaha idén is versenyképesnek tűnik, a legutóbbi teszten top 3-ba befértek. De nem Rea volt a legjobb versenyzőjük, hanem Locatelli.

Legnagyobb(?) meglepetés, hogy Razgatlioglu az eddig nem túl acélos BMW-vel simán tartja a tempót a gyári Ducatikkal, illetve a portimaó-i teszten egy komoly körrekorddal el is verte őket.

Arra azért kiváncsi vagyok, hogy a BMW mit igért Topraknak, hogy átült az amúgy teljesen versenyképes Yamaháról... De ha idén tényleg akkorát lépett előre a BMW, mint ami az eddigi időkből látszik, akkor minimum hármas csata lesz a VB-ért.
Jan
Na Bulega nyerte az első versenyt. Én nagyon bírom az olaszt(mondjuk én melyik olasz motorversenyzőt nem 😀) igazi redemption tour volt már a tavalyi SSP bajnoki címe is. Én bírnam ha idén a nagyoknál is révbe érne.

Rozoga ötödik a bömbivel. Nem vonnék még le egyelőre messze menően semmit. Egyébként én egy jó movenak látom a török ide igazolasát, meglátjuk mi lesz belőle.

Iannone dobogója? 😀

Bautista és Rea szenvedése eddig nem várt. Főleg Johnny van nagy szarban mert a spanyol elvileg fizikailag nincs rendben, abból Ő felgyógyul(hat?) majd. Az észak-ír viszont egyelőre nagyon nem találja a helyét a kékeknél.
Cowboykarcsi90
Bulega egy szürke kisegér volt Moto2-3-ban. Supersport bajnokságról eddig is meg volt a véleményem, de a supetbike-ot eddig többre tartottam.. Valószínű nem volt véletlen tavaly Bautista leszereplése sem, ahogy a törökből se véletlen nem kért a gyári gp Yamaha csapat vagy Rea miért maradt mindig is itt.
Szóval Bulega szereplése egyáltalán nem tesz jót a szériának, még ha egyéni oldaláról a történet tetszetős is.
dawyd728
Szerintem egyáltalán nem ilyen egyszerű a dolog, hogy ilyen könnyedén meg lehessen mondani milyen és mekkora is a különbség a motorosok meg a két széria között.

Bulega. Moto3ban voltak dobogós eredményei a Moto2 valóban katasztrófa volt. De egyébként kimondottan nagy tehetségnek tartották amikor a legkisebbekhez felkerült. Nem jött össze a GP-s karrier, de egy csomó tényezőnek kell klappolnia, hogy ezen a szinten robbants. Azért az, hogy valakinek ez nem jön össze, szerintem nem jelenti azt hogy egy kutyaütő, egy olyan motoros aki egy másik bajnokságon a jó szereplésével “rontja a színvonalat”. Szerintem nyugodtan mondhatjuk hogy jóval többen nem lesznek sikeres moto3-2 menők mint akik igen. Akkor azok mint balfék motorosok?

Ezek a megjegyzéseid Bautistara és Toprakra meg szimplán rosszmájúságnak tűnik.

Jah JR maradt mindig a SBK VB-n… azért ezt se intézzük már el ennyivel. Úgy amblokk, aki eleve nem a red bull rookies/moto3/moto2 vonalból érkezik az kurva ritkán kerül fel a GPbe és még ritkábban lesz versenyképes is. Az hogy Ő a BSBben nevelődött majd onnan a nemzetközi porond(WSSP majd SBK). Ez erősen behatárolta, hogy merre felé teljesedhet ki majd a karrierje. Na most mire meg elérte a célját (VB cím) addigra meg már nem a húszas évei elején járt… Onnan nem ugrott fejest egy teljesen új projektbe, ki tudja milyen technikai támogatással.

Zárójelben jegyzem itt meg, hogy Rea amugy ment 2012ben a GP-ben, Stoner lábtörése után két versenyen is. A saját superbikos Vb szereplése mellett egyik héten itt másik héten ott beugorva. És egyáltalán nem szerepelt le.

Bautista 2013 környékén simán top5ös motoros volt a GPben, nem tudom hány alkalommal harcolt Rossival ilyen utolsó körös csatákban a harmadik negyedik helyekért. Egy privát Hondával.

Toprakrol mindenki látja, hogy egy korszakos tehetség, szerintem ezt kár vitatni. Csak egyrészt már Ő sem 22 éves. És a MotoGPben 25 felett, főleg ha ennyi évesen kezdenéd még csak, már öregnek számítasz. Másreszt ugye az sem segít, hogy kékeknek nem ilyen 7-8 motorja van a rajt rácson, hova ültették volna?

Ajánlom Gipsytales-es interjukat Ben Spiesel vagy akár Stonerrel. Nagyon szépen levezetik mind a ketten, hogy azért közel sem arról van szó hogy a Superbikeos srácok köröket kapnak a GPsektől… mert a Te stílusod itt kb arra következtet.

Két külön bajnokság, amihez két teljesen más vezetési stílus szükséges. Na most akinek kimard a moto3-moto2 annak borzasztó nehez ezt visszahozni. Főleg úgy, hogy jellemzően ekkora már ugye idősebbek is jóval az itteni élmezőny átlag életkoránál.

De azt is nézheted, hogy az elmúlt 20 évben, 3 olyan világbajnok volt(Biaggi Checa és Bautista) akik a GPből érkeztek. Nem azt mutatja ez sem, hogy a MotoGPből levezeti jővő motorosok kifújják itt a többiek orrát.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 2 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 28 022 — "Montoya por favor!"
Aki hozzáértő mit mond, mennyivel van a Red Bull a többiek előtt? Van esély idén valami értelmes szezonra?
FLZOLI
Az első nap után én már elkönyveltem a szokásost, a második nap után viszont van némi fény. Nem csak azért mert a Ferrari végzett az élen, hanem mert a futott versenyszimulációjuk elég erős volt. Így csak úgy 90%-ra teszem az RB uralmat. 😀
dugo93
Persze nem látunk bele teljesen, de a harmadik napon MV szimulációja visszatolta ezt 99.9%-ra.

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 2 éve
dawyd728 4 269
Ma indul a Superbike VB.

A gyári Ducatinál eddig Bulega hozza a jobb időket, Bautista elvileg nem teljesen egészséges. A Yamaha idén is versenyképesnek tűnik, a legutóbbi teszten top 3-ba befértek. De nem Rea volt a legjobb versenyzőjük, hanem Locatelli.

Legnagyobb(?) meglepetés, hogy Razgatlioglu az eddig nem túl acélos BMW-vel simán tartja a tempót a gyári Ducatikkal, illetve a portimaó-i teszten egy komoly körrekorddal el is verte őket.

Arra azért kiváncsi vagyok, hogy a BMW mit igért Topraknak, hogy átült az amúgy teljesen versenyképes Yamaháról... De ha idén tényleg akkorát lépett előre a BMW, mint ami az eddigi időkből látszik, akkor minimum hármas csata lesz a VB-ért.
Jan
Na Bulega nyerte az első versenyt. Én nagyon bírom az olaszt(mondjuk én melyik olasz motorversenyzőt nem 😀) igazi redemption tour volt már a tavalyi SSP bajnoki címe is. Én bírnam ha idén a nagyoknál is révbe érne.

Rozoga ötödik a bömbivel. Nem vonnék még le egyelőre messze menően semmit. Egyébként én egy jó movenak látom a török ide igazolasát, meglátjuk mi lesz belőle.

Iannone dobogója? 😀

Bautista és Rea szenvedése eddig nem várt. Főleg Johnny van nagy szarban mert a spanyol elvileg fizikailag nincs rendben, abból Ő felgyógyul(hat?) majd. Az észak-ír viszont egyelőre nagyon nem találja a helyét a kékeknél.
Cowboykarcsi90
Bulega egy szürke kisegér volt Moto2-3-ban. Supersport bajnokságról eddig is meg volt a véleményem, de a supetbike-ot eddig többre tartottam.. Valószínű nem volt véletlen tavaly Bautista leszereplése sem, ahogy a törökből se véletlen nem kért a gyári gp Yamaha csapat vagy Rea miért maradt mindig is itt.
Szóval Bulega szereplése egyáltalán nem tesz jót a szériának, még ha egyéni oldaláról a történet tetszetős is.
több mint 2 éve
Cowboykarcsi90 3 587 — …not me…Im in my prime!
Ma indul a Superbike VB.

A gyári Ducatinál eddig Bulega hozza a jobb időket, Bautista elvileg nem teljesen egészséges. A Yamaha idén is versenyképesnek tűnik, a legutóbbi teszten top 3-ba befértek. De nem Rea volt a legjobb versenyzőjük, hanem Locatelli.

Legnagyobb(?) meglepetés, hogy Razgatlioglu az eddig nem túl acélos BMW-vel simán tartja a tempót a gyári Ducatikkal, illetve a portimaó-i teszten egy komoly körrekorddal el is verte őket.

Arra azért kiváncsi vagyok, hogy a BMW mit igért Topraknak, hogy átült az amúgy teljesen versenyképes Yamaháról... De ha idén tényleg akkorát lépett előre a BMW, mint ami az eddigi időkből látszik, akkor minimum hármas csata lesz a VB-ért.
Jan
Na Bulega nyerte az első versenyt. Én nagyon bírom az olaszt(mondjuk én melyik olasz motorversenyzőt nem 😀) igazi redemption tour volt már a tavalyi SSP bajnoki címe is. Én bírnam ha idén a nagyoknál is révbe érne.

Rozoga ötödik a bömbivel. Nem vonnék még le egyelőre messze menően semmit. Egyébként én egy jó movenak látom a török ide igazolasát, meglátjuk mi lesz belőle.

Iannone dobogója? 😀

Bautista és Rea szenvedése eddig nem várt. Főleg Johnny van nagy szarban mert a spanyol elvileg fizikailag nincs rendben, abból Ő felgyógyul(hat?) majd. Az észak-ír viszont egyelőre nagyon nem találja a helyét a kékeknél.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 2 éve
Toca Minnesota Vikings 20 723 — Vikings fan
Aki hozzáértő mit mond, mennyivel van a Red Bull a többiek előtt? Van esély idén valami értelmes szezonra?
FLZOLI
Alonso annyit mondott hogy 19 versenyzőnek nincs eselye a VB címre most.
több mint 2 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 698 — Steelers fan
Ma indul a Superbike VB.

A gyári Ducatinál eddig Bulega hozza a jobb időket, Bautista elvileg nem teljesen egészséges. A Yamaha idén is versenyképesnek tűnik, a legutóbbi teszten top 3-ba befértek. De nem Rea volt a legjobb versenyzőjük, hanem Locatelli.

Legnagyobb(?) meglepetés, hogy Razgatlioglu az eddig nem túl acélos BMW-vel simán tartja a tempót a gyári Ducatikkal, illetve a portimaó-i teszten egy komoly körrekorddal el is verte őket.

Arra azért kiváncsi vagyok, hogy a BMW mit igért Topraknak, hogy átült az amúgy teljesen versenyképes Yamaháról... De ha idén tényleg akkorát lépett előre a BMW, mint ami az eddigi időkből látszik, akkor minimum hármas csata lesz a VB-ért.

Hungary has for some time felt like two different worlds running in tandem.

On Sunday night, those two worlds collided, and only one was real.

P.Kirby BBC 2026.04.13.
több mint 2 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 720
Aki hozzáértő mit mond, mennyivel van a Red Bull a többiek előtt? Van esély idén valami értelmes szezonra?
FLZOLI
Az első nap után én már elkönyveltem a szokásost, a második nap után viszont van némi fény. Nem csak azért mert a Ferrari végzett az élen, hanem mert a futott versenyszimulációjuk elég erős volt. Így csak úgy 90%-ra teszem az RB uralmat. 😀

több mint 2 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 715 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Aki hozzáértő mit mond, mennyivel van a Red Bull a többiek előtt? Van esély idén valami értelmes szezonra?

több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 827
Április elején Martinsville-ben debütál a JR Motorsports #88-as Chevyjében a 20 éves Carson Kvapil, aki szerintem az egyik top prospect a NASCAR-ban. Back-to-back bajnok a Late Model Stock Car szériában, 34 versenyen 9 győzelemmel és 27 Top 5 helyezéssel.
Tavaly már bemutatkozott a Truck Seriesben, 12. lett Bristolban a Spire Motorsports #7-esével.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 2 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 649 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
A Red Bull odabaszott egy több mint másodperces előnyt az első teszt napon, csoda kell hogy legyen valami izgalom.
Heisman nádor
Már csak 0.4 az előny 🙂
steelwolf
Helmut Marko tegnap este azt mondta a reális előnyük 3 tized
több mint 2 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 10 968 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
A Red Bull odabaszott egy több mint másodperces előnyt az első teszt napon, csoda kell hogy legyen valami izgalom.
Heisman nádor
Már csak 0.4 az előny 🙂
Baromi vicces h Verstappen 100+ kört teljesített, míg Pereznél egyből elfüstölt a fék.

Szerkesztette: steelwolf
több mint 2 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 28 022 — "Montoya por favor!"
A Red Bull odabaszott egy több mint másodperces előnyt az első teszt napon, csoda kell hogy legyen valami izgalom.

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 2 éve
Cowboykarcsi90 3 587 — …not me…Im in my prime!
Néhány dolog még akkor amit kiemelnék, számomra a legizgalmasabb aspektusának tűnik az uj szezonnak.

Pecco. Ha végre a hatodik motogpben töltött szezonjára ki tudná már nőni, ezeket a benny hill-es szezonkezdeteket… Én amúgy egy szoros, végletekig keresztbeverős szezonra számítok, egy ilyen bajnokságban méginkább húsbavágó lenne ez.

Bastianini. Én személy szerint Őt érzem Bagnaia 2024es legnagyobb kihívójának. Igen talán még Martinnal is komolyabbnak. A tesztek alatt végig jól mutatott, és Ő most baszott motivált, hogy jól elhallgatassa a 2023as kétkedőket. A szezon legpechesebb motorosa volt szerintem és év végén már olyan pletykák jöttek hogy Martin megkapja a helyét ‘24-re. En minimum a 2022-es Bestiára számítok idén. Ha kell a tégla falon is átmegy majd az olasz.

Na és akkor Martin. Szerintem azt tavaly megmutatta a spanyol, hogy minden megvan benne, hogy világbajnok legyen. Nála is létfontosságú lesz, hogy a személyiségéből adódó habitusát kordában tudja e majd tartani egy teljes szezonon át. Tanult e tényleg tavaly Phillip Islandből? Vagy Mandalikábol?

Na és persze az elefánt a szobában… Marquez. Eddig az előszezonban pontosan azt hozta, amit én vártam tőle. Az látszik, hogy az egykörös tempóban még jelentősnek mondható lemaradása van a gyári - főleg Peccohoz és Martinhoz - srácokhoz képest. Viszont a verseny szimulációi már most szemre valóak. A VB cím szerintem idén még pont el fog úszni, mire ez a csomag tényleg összeér - valamikor a szezon közepe után a hajrára fordulva - de azon nagyon meglepődnék ha nem lenne MM hétről hétre a top5ben, év végére egy maroknyi futamgyőzelemmel a farzsebében.

Ott a Bezzecchi-Diggia páros a VR46-nál. Lehetetlen megmondani. Én eleve nagyon bírom mindkét motorost. Fabiot 2023 után mondjuk szerintem nem is lehet nem kedvelni és szorítani érte. Bezz-en talán valamivel nagyobb a nyomás, neki elvileg idén már a következő szint kellene következzen. Tényleges VB aspiránsnak lenni, a szezon elejétől a végéig. Ehhez képest mondjuk eddig pont DiGannantonio néz ki jobbnak…


És akkor ugye a következő legtöbbet feszegetett téma. Lesz e egyáltalán tényleges VB kihívó, a nem Ducatis motorosok közül. Ha most kellene fogadni én azt mondanám, hogy nem. Igazából sem a KTM-től sem az Aprilliatol nem láttunk eddig többet, mint tavaly ugyan ilyenkor. Én birom Bindert nagyon, és őrületes tehetség de pont ez az. Eddig ennyi is maradt. És persze Acosta az a “20 évente egyszer” tehetség aki mellett nem lehet szó nélkül elmenni. De még az Ő esetében is valószínűtlennek tűnik, hogy idén bármilyen módon beleszóljon a VB harcba. Az Aprillianak - meg már ahogy írtam fentebb - meg egyszerűen még nincs meg a valódi franchise playere.

A bolognai gépek technikai fölényben vannak még mindig, nagyon úgy néz ki. Sokan is vannak… de szerintem ami a legfájóbb a többi gyártónak, hogy biza jó motorosaik is vannak.

Szerkesztette: Cowboykarcsi90

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 2 éve
Cowboykarcsi90 3 587 — …not me…Im in my prime!
 www.reddit.com/r/motogp/s/4pDEIK9GXs

Brutális a Ducati. Ez már a második tesztnap Katarban. Top6 Ducati és nincs köztük Marc, illetve nem indul a teszten Morbidelli. Legjobb nem Ducati 1,2sec hátrányban. Nem gyenge.
dawyd728
Végül Espargaro feljött a harmadik helyre legjobb nem Ducatisként. Pecco-Enea 1-2. MM is bejött végül a top5be. Ahogy valenciában Malajziában és most végül Qatarban is.

Igen egyelőre mondhatni, hogy nincs sok meglepetés. Pecco- Martin páros tűnik a safe money bet-nek. De igazábol Morbidelli kivételével - akit egyébként ugyancsak nem kell leírni feltétlen de ugye neki a komplett preseason kimaradt - akármelyik Ducatist lehetne mondani. Talán Bezz relatív gyengélkedése és az hogy Diggi minden teszten előtte végzett, egy kicsit meglepő.

Ki lehet a kihívó? Eddig itt sem tűnik úgy hogy uj arcokat látunk idén. Binder tűnik most is a legkézenfekvőbbnek. Meglátjuk hogy ezt a dél-afrikai végre eredményekre is tudja e váltani.

Az Aprillia is jól mutat, de ott nekem egyre inkább az az érzésem, hogy a technika megvan, most már csak tényleg egy valid first tier motoros kéne…

A Honda-Yamaha páros saccperkábé ugyanott tart mint eddig(sehol). Főleg ami az egy körös tempót illeti. Pechjükre a mai motogpben egyre inkább létfontosságú, hogy az első sorból rajtolj.

Acosta az még, akit mindenképp meg kell jegyezni. Biztos hogy fog villantani már idén.

Két hét és kezdődik. El se hiszem.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 2 éve
dawyd728 4 269
 www.reddit.com/r/motogp/s/4pDEIK9GXs

Brutális a Ducati. Ez már a második tesztnap Katarban. Top6 Ducati és nincs köztük Marc, illetve nem indul a teszten Morbidelli. Legjobb nem Ducati 1,2sec hátrányban. Nem gyenge.
több mint 2 éve
zavi27 Seattle Seahawks Oregon Ducks 5 728 — Amerikai sportok rajongója
Megkaptunk elég sok mindent a futamtól amiért annyira vártuk a szezont.😊 Igaz a big one jól tönkrevágta a fantasymat.
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 827
Gragson top 10 helyezés, yesssss.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 2 éve
rob3r7o Denver Broncos 4 992
Na vegigneztem tegnap/ma életem első NASCAR futamát és azt kell, h mondjam h nem volt rossz. Sőt. Nyilván a futam végi roncsderbi kicsit érdekes volt, de az oval már csak ilyen.

Előzetesen egyelőre 2 kedvencet választottam, stílszerűen a tavalyi bajnokot és egy ujoncot (Hocevar), utóbbinak túl sokáig nem is szurkolhattam, de meg így is bőven megérte megnézni.

Szóval úgy néz ki kénytelen leszek a NASCAR futamokat is beírni a naptárba. 😀

Szerkesztette: rob3r7o

„History is a set of lies agreed upon.”

“Auf dem Weg zurück nach Europa kann Ungarn auf Deutschland zählen.”
több mint 2 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 649 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Összefoglaló alapján nem volt baj, hogy Stage 1 után mentem aludni. Mind1, azért megnézem délután.
több mint 2 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 649 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Hát basszus, ez a korai sárga mindent IS borított
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 827
Alaposan spórolnak az üzemanyaggal, ilyet én még nem láttam Daytona 500-on, hogy egy valaki önmagában (Allmendinger) másfél másodpercet adjon a mezőnynek.

Aztán az első négy Ford elszakadt a mezőnytől.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May