Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Autó- és motorsportok

21 feliratkozó

több mint 2 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 655 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Szóval most hétvégén nagyjából 1 helyre mennek 5-én.
Byron ha a két stage pontjaira rámegy valami taktikával akkor kb csak futamgyőzelemmel ejthetik ki ha nem esik ki vagy lesz valami nagyobb baja.
Ilyenkor szoktak ezzel szorakozni ilyen számolgatással vagy a cel mindenképpen a győzelem?
Toca
Így helyes szerintem
több mint 2 éve
Toca Minnesota Vikings 20 723 — Vikings fan
Szóval most hétvégén nagyjából 1 helyre mennek 5-én.
Blaney ha a két stage pontjaira rámegy valami taktikával akkor kb csak futamgyőzelemmel ejthetik ki ha nem esik ki vagy lesz valami nagyobb baja.
Ilyenkor szoktak ezzel szorakozni ilyen számolgatással vagy a cel mindenképpen a győzelem?
több mint 2 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 395 — #NoStress
Kis érdekesség a NASCAR világából.

Azt mindenki tudja jól, hogy Noah Gragsont miért tiltották el, "rúgták ki" és hogy miért nem versenyzett azóta sem.

Mai hír, hogy az a Chris Hacker, akit két hónapja kapcsoltak le ittas vezetésért, és tiltott el a NASCAR is, indul a hétvégi martinsville-i Xfinity versenyen az Emerling-Gase Motorsports #35-ös Chevyjével.

Fuck logic. 😀
Mikey
Teged mi zavarna, triggerelne jobban?
Ha egy alkalmazottad, aki egyébként profi autóvezető egyszer bebaszva vezetne, vagy ha egy másik alkalmazottad annyira hülye lenne, hogy neked dolgozva, téged is képviselve demózza a rasszista oszobaságát ország-világnak.
Melyiket ítelnéd károsabbnak a cégedre nézve és hosszútávon melyikkel dolgoznál inkább együtt?
De őszintén.
Őszentsége Sobri Jóska
Szerinted melyik a károsabb? Részegen vezetni és potenciálisan veszélyeztetni több száz ártatlan embert, vagy lájkolni egy elcseszett képet Instagramon?

Én is nevetek a cigányokról van zsidókról szóló poénokon, akkor én is rasszista vagyok?
Mikey
Cégvezetőként a cég érdekei a fontosak.
Oké, te nem vagy, nem voltál vezető, nem tudsz azonosulni ezzel az attitűddel, nem tudsz belehelyezkedni, elfogadom.
Egyébként a cégre nézve a rossz sajtó, pr százszor károsabb.
Illetve egy ismert ember közösségimédiás, nyilvános cselekvése sokkal károsabb, mint a közvetlen testi környezetére gyakorolt hatása, gondolj a politikusokra. Nem a kezükkel ölnek, nem annyit, mint egy sima sorozatgyilkos.

Vagy gondolj az NFL-re.
Ha doppinglsz, iszol, cuccozol, asszonyt versz, erőszakolsz, akár gyilkolsz, az belefér, kis büntivel megúszod, idővel visszatérsz, mert te vagy a fasz.
De ha letérdelsz, politizálsz, a tulajdonosi szintre kihatsz, az nagyon nem fér bele, az auto örök ban.

Szóval ha Gragson bebaszva, bemindenezve megvert volna három fickót, nőkkel erőszakokodik, majd belehugyozott volna a csapatbuszba, az kicsit gáz, de belefér, pár verseny off, de utána visszatérhet, mert "zűrös csávó, de ilyenek ezek a sztárok, majd tanul belőle". De egy píszíre markánsan érzékeny közegben lájkolni egy rasszista faszságot csak rosszul sülhet el, szerintem teljesen logikusan.
Őszentsége Sobri Jóska
Nyilván tudom, hogyan működik ez az egész, és hogy a lehető legérzékenyebb témakörben sikerült faszságot csinálnia Gragsonnek. Így megérdemli a sorsát.

De attól még hogy így működik, még nem biztos hogy ez a jó működés.
Mikey
Kinek jó?
Mert objektív jó ugye nincs.
Olyan sincs, hogy mindenkinek jó valami.
Jó Gragsonnak? Neked? Nekem? A tulajoknak? Nézőknek? A világegyetemnek? 😊
Szerintem ha minden érdekeltet összegyúrunk, és az eredőjét nézzük, akkor inkább jobb, hogy demonstrálva van, hogy "no racism", minthogyha az lenne, hogy "ez még belefér".
Szerintem inkább ez a jó működés, mintha szemet hunytak volna fölötte.

több mint 2 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 18 009 — Circus Maximus
Én is nevetek a cigányokról van zsidókról szóló poénokon, akkor én is rasszista vagyok?
Mikey
Egyébként igen. No offense, én is.
ulpianus
Nem az. Rasszizsmushoz az is kell amúgy, hogy hierarchia is legyen a gondolkodasmodjába.
Tehát ha viccen nevet nem az, ha úgy nevet hogy ostoba feka bezzeg a fehérek na akkor az. Mondjuk ezen lehet dilemmazni. 😀
Toca
Igen. De a cigany viccben a cigany a buta, a tolvaj, a zsido a viccben mindig penzehes, stb. Ezert rasszizmus. De mindegy, tulbeszeltuk. Sztem ezzel nem kellene baj legyen, de manapsag van.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 2 éve
Toca Minnesota Vikings 20 723 — Vikings fan
Én is nevetek a cigányokról van zsidókról szóló poénokon, akkor én is rasszista vagyok?
Mikey
Egyébként igen. No offense, én is.
ulpianus
Nem az. Rasszizsmushoz az is kell amúgy, hogy hierarchia is legyen a gondolkodasmodjába.
Tehát ha viccen nevet nem az, ha úgy nevet hogy ostoba feka bezzeg a fehérek na akkor az. Mondjuk ezen lehet dilemmazni. 😀
több mint 2 éve
Toca Minnesota Vikings 20 723 — Vikings fan
Kis érdekesség a NASCAR világából.

Azt mindenki tudja jól, hogy Noah Gragsont miért tiltották el, "rúgták ki" és hogy miért nem versenyzett azóta sem.

Mai hír, hogy az a Chris Hacker, akit két hónapja kapcsoltak le ittas vezetésért, és tiltott el a NASCAR is, indul a hétvégi martinsville-i Xfinity versenyen az Emerling-Gase Motorsports #35-ös Chevyjével.

Fuck logic. 😀
Mikey
Teged mi zavarna, triggerelne jobban?
Ha egy alkalmazottad, aki egyébként profi autóvezető egyszer bebaszva vezetne, vagy ha egy másik alkalmazottad annyira hülye lenne, hogy neked dolgozva, téged is képviselve demózza a rasszista oszobaságát ország-világnak.
Melyiket ítelnéd károsabbnak a cégedre nézve és hosszútávon melyikkel dolgoznál inkább együtt?
De őszintén.
Őszentsége Sobri Jóska
Szerinted melyik a károsabb? Részegen vezetni és potenciálisan veszélyeztetni több száz ártatlan embert, vagy lájkolni egy elcseszett képet Instagramon?

Én is nevetek a cigányokról van zsidókról szóló poénokon, akkor én is rasszista vagyok?
Mikey
Cégvezetőként a cég érdekei a fontosak.
Oké, te nem vagy, nem voltál vezető, nem tudsz azonosulni ezzel az attitűddel, nem tudsz belehelyezkedni, elfogadom.
Egyébként a cégre nézve a rossz sajtó, pr százszor károsabb.
Illetve egy ismert ember közösségimédiás, nyilvános cselekvése sokkal károsabb, mint a közvetlen testi környezetére gyakorolt hatása, gondolj a politikusokra. Nem a kezükkel ölnek, nem annyit, mint egy sima sorozatgyilkos.

Vagy gondolj az NFL-re.
Ha doppinglsz, iszol, cuccozol, asszonyt versz, erőszakolsz, akár gyilkolsz, az belefér, kis büntivel megúszod, idővel visszatérsz, mert te vagy a fasz.
De ha letérdelsz, politizálsz, a tulajdonosi szintre kihatsz, az nagyon nem fér bele, az auto örök ban.

Szóval ha Gragson bebaszva, bemindenezve megvert volna három fickót, nőkkel erőszakokodik, majd belehugyozott volna a csapatbuszba, az kicsit gáz, de belefér, pár verseny off, de utána visszatérhet, mert "zűrös csávó, de ilyenek ezek a sztárok, majd tanul belőle". De egy píszíre markánsan érzékeny közegben lájkolni egy rasszista faszságot csak rosszul sülhet el, szerintem teljesen logikusan.
Őszentsége Sobri Jóska
Nyilván tudom, hogyan működik ez az egész, és hogy a lehető legérzékenyebb témakörben sikerült faszságot csinálnia Gragsonnek. Így megérdemli a sorsát.

De attól még hogy így működik, még nem biztos hogy ez a jó működés.
Mikey
NASCAR-nak így kell működnie.
Az, hogy a világ így működik arról lehet vitatkozn, hogy jó-e vagy nem, de Gragson ha nagyon versenyezni akar atkene állnia kicsit a túloldalra és simán csak a PR ami ezzel jár visszatenné.
De mivel nem teszi lehet az elvei szerint likeolt?
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 827
Én is nevetek a cigányokról van zsidókról szóló poénokon, akkor én is rasszista vagyok?
Mikey
Egyébként igen. No offense, én is.
ulpianus
Na de várj. Ugyanúgy röhögök a fehérekről szóló vicceken is. Saját magammal szemben csak nem vagyok már rasszista! Nem lehet hogy egyszerűen csak értem a poént mindenféle előítélet és rasszista felhang nélkül? Miért kell mindenbe is belekeverni ezt?

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 827
Kis érdekesség a NASCAR világából.

Azt mindenki tudja jól, hogy Noah Gragsont miért tiltották el, "rúgták ki" és hogy miért nem versenyzett azóta sem.

Mai hír, hogy az a Chris Hacker, akit két hónapja kapcsoltak le ittas vezetésért, és tiltott el a NASCAR is, indul a hétvégi martinsville-i Xfinity versenyen az Emerling-Gase Motorsports #35-ös Chevyjével.

Fuck logic. 😀
Mikey
Teged mi zavarna, triggerelne jobban?
Ha egy alkalmazottad, aki egyébként profi autóvezető egyszer bebaszva vezetne, vagy ha egy másik alkalmazottad annyira hülye lenne, hogy neked dolgozva, téged is képviselve demózza a rasszista oszobaságát ország-világnak.
Melyiket ítelnéd károsabbnak a cégedre nézve és hosszútávon melyikkel dolgoznál inkább együtt?
De őszintén.
Őszentsége Sobri Jóska
Szerinted melyik a károsabb? Részegen vezetni és potenciálisan veszélyeztetni több száz ártatlan embert, vagy lájkolni egy elcseszett képet Instagramon?

Én is nevetek a cigányokról van zsidókról szóló poénokon, akkor én is rasszista vagyok?
Mikey
Cégvezetőként a cég érdekei a fontosak.
Oké, te nem vagy, nem voltál vezető, nem tudsz azonosulni ezzel az attitűddel, nem tudsz belehelyezkedni, elfogadom.
Egyébként a cégre nézve a rossz sajtó, pr százszor károsabb.
Illetve egy ismert ember közösségimédiás, nyilvános cselekvése sokkal károsabb, mint a közvetlen testi környezetére gyakorolt hatása, gondolj a politikusokra. Nem a kezükkel ölnek, nem annyit, mint egy sima sorozatgyilkos.

Vagy gondolj az NFL-re.
Ha doppinglsz, iszol, cuccozol, asszonyt versz, erőszakolsz, akár gyilkolsz, az belefér, kis büntivel megúszod, idővel visszatérsz, mert te vagy a fasz.
De ha letérdelsz, politizálsz, a tulajdonosi szintre kihatsz, az nagyon nem fér bele, az auto örök ban.

Szóval ha Gragson bebaszva, bemindenezve megvert volna három fickót, nőkkel erőszakokodik, majd belehugyozott volna a csapatbuszba, az kicsit gáz, de belefér, pár verseny off, de utána visszatérhet, mert "zűrös csávó, de ilyenek ezek a sztárok, majd tanul belőle". De egy píszíre markánsan érzékeny közegben lájkolni egy rasszista faszságot csak rosszul sülhet el, szerintem teljesen logikusan.
Őszentsége Sobri Jóska
Nyilván tudom, hogyan működik ez az egész, és hogy a lehető legérzékenyebb témakörben sikerült faszságot csinálnia Gragsonnek. Így megérdemli a sorsát.

De attól még hogy így működik, még nem biztos hogy ez a jó működés.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 2 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 18 009 — Circus Maximus
Én is nevetek a cigányokról van zsidókról szóló poénokon, akkor én is rasszista vagyok?
Mikey
Egyébként igen. No offense, én is.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 2 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 395 — #NoStress
Kis érdekesség a NASCAR világából.

Azt mindenki tudja jól, hogy Noah Gragsont miért tiltották el, "rúgták ki" és hogy miért nem versenyzett azóta sem.

Mai hír, hogy az a Chris Hacker, akit két hónapja kapcsoltak le ittas vezetésért, és tiltott el a NASCAR is, indul a hétvégi martinsville-i Xfinity versenyen az Emerling-Gase Motorsports #35-ös Chevyjével.

Fuck logic. 😀
Mikey
Teged mi zavarna, triggerelne jobban?
Ha egy alkalmazottad, aki egyébként profi autóvezető egyszer bebaszva vezetne, vagy ha egy másik alkalmazottad annyira hülye lenne, hogy neked dolgozva, téged is képviselve demózza a rasszista oszobaságát ország-világnak.
Melyiket ítelnéd károsabbnak a cégedre nézve és hosszútávon melyikkel dolgoznál inkább együtt?
De őszintén.
Őszentsége Sobri Jóska
Szerinted melyik a károsabb? Részegen vezetni és potenciálisan veszélyeztetni több száz ártatlan embert, vagy lájkolni egy elcseszett képet Instagramon?

Én is nevetek a cigányokról van zsidókról szóló poénokon, akkor én is rasszista vagyok?
Mikey
Cégvezetőként a cég érdekei a fontosak.
Oké, te nem vagy, nem voltál vezető, nem tudsz azonosulni ezzel az attitűddel, nem tudsz belehelyezkedni, elfogadom.
Egyébként a cégre nézve a rossz sajtó, pr százszor károsabb.
Illetve egy ismert ember közösségimédiás, nyilvános cselekvése sokkal károsabb, mint a közvetlen testi környezetére gyakorolt hatása, gondolj a politikusokra. Nem a kezükkel ölnek, nem annyit, mint egy sima sorozatgyilkos.

Vagy gondolj az NFL-re.
Ha doppinglsz, iszol, cuccozol, asszonyt versz, erőszakolsz, akár gyilkolsz, az belefér, kis büntivel megúszod, idővel visszatérsz, mert te vagy a fasz.
De ha letérdelsz, politizálsz, a tulajdonosi szintre kihatsz, az nagyon nem fér bele, az auto örök ban.

Szóval ha Gragson bebaszva, bemindenezve megvert volna három fickót, nőkkel erőszakokodik, majd belehugyozott volna a csapatbuszba, az kicsit gáz, de belefér, pár verseny off, de utána visszatérhet, mert "zűrös csávó, de ilyenek ezek a sztárok, majd tanul belőle". De egy píszíre markánsan érzékeny közegben lájkolni egy rasszista faszságot csak rosszul sülhet el, szerintem teljesen logikusan.

több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 827
Kis érdekesség a NASCAR világából.

Azt mindenki tudja jól, hogy Noah Gragsont miért tiltották el, "rúgták ki" és hogy miért nem versenyzett azóta sem.

Mai hír, hogy az a Chris Hacker, akit két hónapja kapcsoltak le ittas vezetésért, és tiltott el a NASCAR is, indul a hétvégi martinsville-i Xfinity versenyen az Emerling-Gase Motorsports #35-ös Chevyjével.

Fuck logic. 😀
Mikey
Teged mi zavarna, triggerelne jobban?
Ha egy alkalmazottad, aki egyébként profi autóvezető egyszer bebaszva vezetne, vagy ha egy másik alkalmazottad annyira hülye lenne, hogy neked dolgozva, téged is képviselve demózza a rasszista oszobaságát ország-világnak.
Melyiket ítelnéd károsabbnak a cégedre nézve és hosszútávon melyikkel dolgoznál inkább együtt?
De őszintén.
Őszentsége Sobri Jóska
Szerinted melyik a károsabb? Részegen vezetni és potenciálisan veszélyeztetni több száz ártatlan embert, vagy lájkolni egy elcseszett képet Instagramon?

Én is nevetek a cigányokról van zsidókról szóló poénokon, akkor én is rasszista vagyok?

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 827
Na, az offseason híre. Jesse Love versenyez jövőre a #2-es számú RCR Chevyvel az Xfinity Seriesben. Elképesztően hihetetlenül tehetséges kölyök, az ő karrierjét talán még az RCR sem lesz képes félbetörni.

Nem akartam közelről követni Childresséket Creed távozásával, de így továbbra is kénytelen leszek.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 2 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 395 — #NoStress
Kis érdekesség a NASCAR világából.

Azt mindenki tudja jól, hogy Noah Gragsont miért tiltották el, "rúgták ki" és hogy miért nem versenyzett azóta sem.

Mai hír, hogy az a Chris Hacker, akit két hónapja kapcsoltak le ittas vezetésért, és tiltott el a NASCAR is, indul a hétvégi martinsville-i Xfinity versenyen az Emerling-Gase Motorsports #35-ös Chevyjével.

Fuck logic. 😀
Mikey
Teged mi zavarna, triggerelne jobban?
Ha egy alkalmazottad, aki egyébként profi autóvezető egyszer bebaszva vezetne, vagy ha egy másik alkalmazottad annyira hülye lenne, hogy neked dolgozva, téged is képviselve demózza a rasszista oszobaságát ország-világnak.
Melyiket ítelnéd károsabbnak a cégedre nézve és hosszútávon melyikkel dolgoznál inkább együtt?
De őszintén.

több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 827
Kis érdekesség a NASCAR világából.

Azt mindenki tudja jól, hogy Noah Gragsont miért tiltották el, "rúgták ki" és hogy miért nem versenyzett azóta sem.

Mai hír, hogy az a Chris Hacker, akit két hónapja kapcsoltak le ittas vezetésért, és tiltott el a NASCAR is, indul a hétvégi martinsville-i Xfinity versenyen az Emerling-Gase Motorsports #35-ös Chevyjével.

Fuck logic. 😀
Mikey
Noah-t nem ittas vezetésért tiltottak el nem?
Toca
Egy hülye lájkért.

De már ő is "vissza lett helyezve" lassan egy hónapja és a Pinty's Seriesnél feljebb nem jutott. Ott is egy régi jó ismerőse autójával indult az évadzárón, akinek a csapatában indult már alsó kategóriás dirt versenyeken.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 2 éve
Toca Minnesota Vikings 20 723 — Vikings fan
Kis érdekesség a NASCAR világából.

Azt mindenki tudja jól, hogy Noah Gragsont miért tiltották el, "rúgták ki" és hogy miért nem versenyzett azóta sem.

Mai hír, hogy az a Chris Hacker, akit két hónapja kapcsoltak le ittas vezetésért, és tiltott el a NASCAR is, indul a hétvégi martinsville-i Xfinity versenyen az Emerling-Gase Motorsports #35-ös Chevyjével.

Fuck logic. 😀
Mikey
Noah-t nem ittas vezetésért tiltottak el nem?
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 827
Kis érdekesség a NASCAR világából.

Azt mindenki tudja jól, hogy Noah Gragsont miért tiltották el, "rúgták ki" és hogy miért nem versenyzett azóta sem.

Mai hír, hogy az a Chris Hacker, akit két hónapja kapcsoltak le ittas vezetésért, és tiltott el a NASCAR is, indul a hétvégi martinsville-i Xfinity versenyen az Emerling-Gase Motorsports #35-ös Chevyjével.

Fuck logic. 😀

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 827
Christian Rasmussen viszi part time az ECR 20-ast

Part time=road és street, plusz Indy500
zacknorb
Ebben azt nem értem, hogy ha az Indy 500-on indul, akkor a többi oválon mé' nem?

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 827
Ennél menőbbet ma... a héten már úgysem látsz.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 2 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 655 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Christian Rasmussen viszi part time az ECR 20-ast

Part time=road és street, plusz Indy500
több mint 2 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 10 970 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
 m4sport.hu/forma-1/cikk/2023/10/23/rogton-az-f2-be-viszi-igeretes-juniorjat-a-mercedes
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 827
Pietro Fittipaldi vezeti jövőre a Rahal Letterman Lanigan Racing #30-as autóját az IndyCar Seriesben. Ezt szerintem senki nem látta jönni, pletykát sem lehetett olvasni róla.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 2 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 2 097
Valahol olvastam hogy csak random tesztelnek autókat és nem az összeset. Ez igaz? Csak mert akkor nem lepne meg ha mind a 20at ki kéne zárni a bumpy COTA miatt.
Heisman nádor
Random tesztelnek, de Norris és Verstappen is átment a teszten.

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 2 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 28 022 — "Montoya por favor!"
Valahol olvastam hogy csak random tesztelnek autókat és nem az összeset. Ez igaz? Csak mert akkor nem lepne meg ha mind a 20at ki kéne zárni a bumpy COTA miatt.

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 320 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hoppá!


Norris 2., Sainz 3. és a 2 Williams pontot szerzett, szóval Sargentnek annyi pontja van már, mint Baumgartner Zsoltinak. 😀

iktriad
Szerencsètlen Norrisnak mèg így sincs meg a W 😛 nem mintha így szeretnè
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 037 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hoppá!


Norris 2., Sainz 3. és a 2 Williams pontot szerzett, szóval Sargentnek annyi pontja van már, mint Baumgartner Zsoltinak. 😀