Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Autó- és motorsportok

21 feliratkozó

több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 29 051 — nabege2@yahoo.com
Én nem szoktam a magyar kommentárkodáson fenn akadni de ez a srác, aki most viszi a SSP masodik futamát az Arena4-en, jesszus ez kicsoda…
Cowboykarcsi90
Baski Dávid szokta, nem?
több mint 2 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 655 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
 www.usaracing.hu/2023/10/29/mar-leplezni-sem-probalja-a-csapat-hogy-utalja-a-sajat-versenyzojet/?fbclid=IwAR247nF2LFhPtdTRP-v1DjrIH6pu88josRK_MqjKqpj2cFLSDpMRprXr-lA

Dagad a botrány
több mint 2 éve
Cowboykarcsi90 3 587 — …not me…Im in my prime!
Én nem szoktam a magyar kommentárkodáson fenn akadni de ez a srác, aki most viszi a SSP masodik futamát az Arena4-en, jesszus ez kicsoda…

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 2 éve
Cowboykarcsi90 3 587 — …not me…Im in my prime!
Egy gyenge verseny megint…

Mi lesz itt az utolsó három héten Te jó ég.
Cowboykarcsi90
Kicsit sajnáltam, h nem jött össze Bindernek a győzelem, de Martin nagyot ment.

Ez az utolsó körös pályaelhagyos szabály mondjuk továbbra is egy faszsag szerintem.
rob3r7o
Én úgy változtatnám meg, hogy az utolsó körben, csak az utolsó kanyarban elkövetett zöldezés érne automatikus hátra sorolást. Ha az utolsó kör bármely másik pontján történik, a stewardok mérlegelhessenek, hogy ténylegesen szerzett e előnyt a motoros a pályaelhagyással vagy sem.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 2 éve
Cowboykarcsi90 3 587 — …not me…Im in my prime!
Na akkor egy kis összefoglaló hogy én hogy látom a dolgot így az utolsó három verseny előtt. Tudom, hogy mindenkit nagyon érdekel 😛😀

Ha most meg kéne neveznem egy motorost, bizony | még nálam is | Martin lenne az. A srác jelenleg A COMPLETE PACKAGE. Így csupa nagybetűvel. Emberek, így néz ki egy világbajnok motoros. Olyan nyers tempója van, mint nagyon keveseknek még. Tud nyerni az élről, előnyt beosztva de láthattuk már többször is - igazából először a karrierjében - idén, hogy az ilyeneket is mint a mai.

A spanyol megérkezik a pályára, pénteken előveszik a kamionból a motort. Lemossák meg megtankolják és püff, Martin a(z egyik)leggyorsabb az első percről.

Pecco meg pénteken bogarászik jobbra balra, az utolsó három hétvégén igazából az is nagy szó volt, ha direkt sikerült Q2-be jutni. Szombaton kvalifikálja magát valahol a második és hatodik helyen és a sprint futamon is valahol itt ér célba. Vasárnap mondjuk általában már a győzelemért harcol, de Martin ellen ez lehet pont kevés lesz. Ha megnézzük a mostani hétvégét is, én nem mondom, hogy a mai verseny másképp alakul, ha mondjuk nem a hatodikról, hanem a harmadikról indul. Mert itt mindenki a határon volt a végén. Mind a hárman. De mondjuk tegnap a sprinten, lehet hogy még egy ugyan ilyen szar rajttal is bejött volna a dobogón, nem pedig a hetedik helyen, miközben Martin meg nyer…

Martin van pont egy lépés előnnyel az olasz előtt, mert neki nem kell változtatnia semmin. Ha ugyan így csinál mindent Valenciáig, jó eséllyel bajnok lesz.

Bagnaia van lépés kényszerben, mert ha meg akarja védeni a címét, nem fér bele hogy a szombatokon Ő még a top5 vége fele bóklászik. Valahogy ki kell préseljen magából és a motorból még annyit, hogy - alap - az első sorba kvalifikálja Ő is magát konstans. És így lehetőleg már a sprinten is ott tudjon lenni a spanyollal. Ezen fog múlni a VB cím, hogy ezt valahogy ki tudja e csalogatni még magából és a csomagból az olasz. Én bízok amúgy benne, mert ha valaki képes rá az Bagnaia.

Én tényleg annyit kívánok, hogy ha már idáig eljutottunk, akkor most már ne egy buta hiba - valamilyen technikai faszságról nyilván nem is beszélve - döntsön a bajnokságról. Egyik oldalra se.

Menjen el tényleg Valenciáig és ott nyerjen a jobbik. Én ezzel már boldog leszek, mert ez egy olyan szezon lesz, amit húsz év múlva is emlegetek majd, hogy baszki én azt az évet végig követhettem…

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 29 051 — nabege2@yahoo.com
Ez nem volt gyenge verseny nap!
M3 is rohadt jó volt, de ez a GP!!! Igazándiból a 3 legjobb pilóta jelenleg versenyzett, a 3 legjobb motoron. Tényleg mi lesz itt még, atya úr isten!!!
több mint 2 éve
rob3r7o Denver Broncos 4 992
Egy gyenge verseny megint…

Mi lesz itt az utolsó három héten Te jó ég.
Cowboykarcsi90
Kicsit sajnáltam, h nem jött össze Bindernek a győzelem, de Martin nagyot ment.

Ez az utolsó körös pályaelhagyos szabály mondjuk továbbra is egy faszsag szerintem.

„History is a set of lies agreed upon.”

“Auf dem Weg zurück nach Europa kann Ungarn auf Deutschland zählen.”
több mint 2 éve
kristof New York Giants USC Trojans 9 169 — Browns GM
Egy gyenge verseny megint…

Mi lesz itt az utolsó három héten Te jó ég.
Cowboykarcsi90
hát még a 2024-es szezonban... Quartararo előtt le a kalappal, hiszti nélkül küzd óriásit a hulladék Yamahán.

Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 2 éve
Cowboykarcsi90 3 587 — …not me…Im in my prime!
Egy gyenge verseny megint…

Mi lesz itt az utolsó három héten Te jó ég.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 827
és teljes RCR blama?
zacknorb
Egyszer majd remélem megtudjuk mi okozta ezt hogy Creed és Hill így versenyzett a másik ellen. Valamint azt, hogy mik voltak ezek a nyilatkozatok a verseny után. Már értem hogy Creed miért hagyja ott őket. Ilyet egy csapatvezetés nem mondhat a saját versenyzőjéről. Persze Reddick távozását is elég sértődötten reagálták le.

És ebben az egészben az a legérdekesebb, hogy egy győzelemmel Creed ugyanúgy ott lett volna a Champ 4-ban, mint Hill, tehát miért is ne ment volna érte?

Szerkesztette: Mikey

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 2 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 655 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
és teljes RCR blama?
több mint 2 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 655 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Allgaier!!!
több mint 2 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 655 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Megint NASCAR történik a versenyirányításban
több mint 2 éve
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító New England Patriots 19 263 — !SuPeR6BoWL!Vrabel.......
Viszont emeljük ki
Ricciardo P4!
zacknorb
A vigyorgó Balfék....

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 2 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 655 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Viszont emeljük ki
Ricciardo P4!
több mint 2 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 655 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Ferrari mit talált egy körön?
ThundersNFL a Jobbágy
Leclerc pole-ból Verstappen győzelem ha jól emlékszem 10. rész? 😀
bobi0092
több mint 2 éve
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító New England Patriots 19 263 — !SuPeR6BoWL!Vrabel.......
ferka első sor, mi van itt 😊
NB2
A versenyt nagy eséllyel mindig elkúrják valamivel....
De az a fura,hogy az utolsó próbára igazi fost mentek....

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 2 éve
bobi0092 Indianapolis Colts 4 858
Ferrari mit talált egy körön?
ThundersNFL a Jobbágy
Leclerc pole-ból Verstappen győzelem ha jól emlékszem 10. rész? 😀
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 29 051 — nabege2@yahoo.com
ferka első sor, mi van itt 😊
több mint 2 éve
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító New England Patriots 19 263 — !SuPeR6BoWL!Vrabel.......
Ferrari mit talált egy körön?

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 29 051 — nabege2@yahoo.com
Feltartásért vizsgáljak Rásszelt, Álonnzót és Versztáppent
ThundersNFL a Jobbágy
egyszer kéne már egy normális büntetést kiosztani, mert hónapok óta vicces amit csinál mindenki
több mint 2 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 655 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Amennyi vizsgálat lesz, holnap reggel egy durván módosult rajtrácsra kelünk
Ami a rajtig ismét változni fog
több mint 2 éve
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító New England Patriots 19 263 — !SuPeR6BoWL!Vrabel.......
Feltartásért vizsgáljak Rásszelt, Álonnzót és Versztáppent

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 2 éve
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító New England Patriots 19 263 — !SuPeR6BoWL!Vrabel.......
Norris hogy lehet ekkora pancser???
NB2
Nem kicsit

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 29 051 — nabege2@yahoo.com
Norris hogy lehet ekkora pancser???