Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Autó- és motorsportok

21 feliratkozó

több mint 2 éve
Jughead Dallas Cowboys 6 774
Martin meg hozta amit az év elején
NB2
Itt mire gondolsz? A COTA-n bukott az első kanyarokban, mert összeért Alex Marquezzel, ő volt a hibás, de az első kanyarokban a mezőnyben előfordul. Meg Portugáliában ütötte ki őt Marc Márquez a 3. helyről, ami után visszaesett az utolsó helyekre és túltolta egy sérült motorral.
több mint 2 éve
rob3r7o Denver Broncos 4 992
Binderrel nem tudom mi volt ma, kilokott mindenkit a faszba. Mondjuk 2 long lap-el a 6. hely egész jó.

Bár megjegyzem érdekes, hogy Binder ezekért (teljesen jogosan) megkapja a buntiket, Espargaro meg tegnap megúszta. Neki is simán kijárt vna mára egy long lap.
rob3r7o
Pont ezért is nagyon frusztráló szerintem, mert ahogy Te is írod, látszik hogy amúgy meg lett volna a tempó, akár a dobogós helyezések valamelyikére is.
Cowboykarcsi90
Igen. Mostanában amúgy egy pár dobogot eldobott már, nem megy élete formájában.

Bár amúgy szerintem a ktm is kicsit visszaesett az év elejéhez képest. Legalábbis az aprilia ugy tűnik, mintha átlépte vna őket. Mindenesetre Bindernek és a ktm-nek is össze kene kicsit kapnia magát.

„History is a set of lies agreed upon.”

“Auf dem Weg zurück nach Europa kann Ungarn auf Deutschland zählen.”
több mint 2 éve
Cowboykarcsi90 3 587 — …not me…Im in my prime!
volt potyogás bőven, az olasznak nagy mákja volt az elejével, de aztán tett maga is a győzelemért, Martin meg hozta amit az év elején
azért azt nekem valaki elmagyarázhatná, hogy hogyan lehet lággyal is és keménnyel is ugyanúgy végigmenni a végén a futamnak, ennek így akkor nem sok értelme van 😊
NB2
Ég és föld a különbség a két motor meg a két motoros között. Gondolom a Martin-Quartararo párhuzamra gondolsz. Teljesen másképp használja az abroncsokat a Yamaha mint a Ducati.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 827
Most tudtam befejezni a tegnapi NXS versenyt, szurkolói karrierem egyik legnagyobb anomáliájába aludtam bele. Riley Herbst versenyt nyert, ezt is megéltük. Egyből ritkán látott dominanciával, 15 másodperc előnnyel, és a 11. helyezettet is lekörözve. Hazai pályája Las Vegas, szóval duplán emlékezetes lesz neki ez a győzelem.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 29 055 — nabege2@yahoo.com
volt potyogás bőven, az olasznak nagy mákja volt az elejével, de aztán tett maga is a győzelemért, Martin meg hozta amit az év elején
azért azt nekem valaki elmagyarázhatná, hogy hogyan lehet lággyal is és keménnyel is ugyanúgy végigmenni a végén a futamnak, ennek így akkor nem sok értelme van 😊
több mint 2 éve
Cowboykarcsi90 3 587 — …not me…Im in my prime!
Binderrel nem tudom mi volt ma, kilokott mindenkit a faszba. Mondjuk 2 long lap-el a 6. hely egész jó.

Bár megjegyzem érdekes, hogy Binder ezekért (teljesen jogosan) megkapja a buntiket, Espargaro meg tegnap megúszta. Neki is simán kijárt vna mára egy long lap.
rob3r7o
Pont ezért is nagyon frusztráló szerintem, mert ahogy Te is írod, látszik hogy amúgy meg lett volna a tempó, akár a dobogós helyezések valamelyikére is.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 2 éve
Cowboykarcsi90 3 587 — …not me…Im in my prime!
Na Martin is elővette a choker énjét. Csak be kellett volna kocogni ekkora előny mellett.
Jughead
Úgy akar nyerni, hogy hagy esélyt a többieknek, mint tavaly Pecco.
Toca
Nincs még itt semmi sem eldőlve ez nem is kérdés. 18 pont, 5 nagydíj meg 5 sprint verseny. Ez rengeteg még.

Sokkal inkább lélektanilag volt ez egy életmentő mellény Bagnaianak, miközben már merült elfele és már csak éppen az arca volt kint a vízből. Végre ujra meg tudta mutatni a kétkedőknek és ami még fontosabb magának, hogy nem véletlen az az 1-es a motor elején. Meg ami talán még ezeknél is fontosabb, azt is láthatta a nagyvilág, hogy tud azért még hibázni Martin is…

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 2 éve
Toca Minnesota Vikings 20 723 — Vikings fan
Na Martin is elővette a choker énjét. Csak be kellett volna kocogni ekkora előny mellett.
Jughead
Úgy akar nyerni, hogy hagy esélyt a többieknek, mint tavaly Pecco.
több mint 2 éve
Toca Minnesota Vikings 20 723 — Vikings fan
Két dolgot nem gondoltam volna:
1. Vasárnap reggel várom már a NASCAR versenyt (végig még nem bírom nézni 😀 csak részleteket)
2. 2 Hendricksesnek drukkolok, mondjuk Larsont alapból bírtam.
több mint 2 éve
Jughead Dallas Cowboys 6 774
Na Martin is elővette a choker énjét. Csak be kellett volna kocogni ekkora előny mellett.
több mint 2 éve
rob3r7o Denver Broncos 4 992
Binderrel nem tudom mi volt ma, kilokott mindenkit a faszba. Mondjuk 2 long lap-el a 6. hely egész jó.

Bár megjegyzem érdekes, hogy Binder ezekért (teljesen jogosan) megkapja a buntiket, Espargaro meg tegnap megúszta. Neki is simán kijárt vna mára egy long lap.

„History is a set of lies agreed upon.”

“Auf dem Weg zurück nach Europa kann Ungarn auf Deutschland zählen.”
több mint 2 éve
Cowboykarcsi90 3 587 — …not me…Im in my prime!
a NET4+-on van multicam, ott néztem Bezzecchit az utolsó körökben, óriásit ment ő is.
törölt kristof
Így van.

Diggia is mit ment ezért a negyedik helyért.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 2 éve
kristof New York Giants USC Trojans 9 169 — Browns GM
a NET4+-on van multicam, ott néztem Bezzecchit az utolsó körökben, óriásit ment ő is.

Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 2 éve
Cowboykarcsi90 3 587 — …not me…Im in my prime!
The heart of a fuckin’ champion! Yes Baby!

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 2 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 659 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Martin is tesz bele drámát meg dobást
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 827
Az igen, Emerling autója kibírt három teljes kört, mielőtt kiengedte volna magából a füstöt.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 2 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 699 — Steelers fan
Nem tudom volt-e már, de ide beírom: ma volt Bálind Mátyás többszörös magyar bajnok motorversenyző temetése Baján.

https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/482240039_3778944379083972_8460151897820882701_n.jpg?stp=dst-jpg_tt6&cstp=mx1365x2048&ctp=p600x600&_nc_cat=104&ccb=1-7&_nc_sid=b96d88&_nc_ohc=bfY6C8o6Nx0Q7kNvwHAv5H7&_nc_oc=AdohY1cpl5ITy7MFcdIxoFNBSVJ1MUSOW3_q5yBra7xkeZiL-_Zar-_ChppMB-20Gzs&_nc_zt=23&_nc_ht=scontent.xx&_nc_gid=eapGfSvNSKhfFy4PgUTZVQ&_nc_ss=7b20f&oh=00_Af_5Q8C5O8RHMMSvBx9t0etS4DVbydu81cAX2hyOVtRcng&oe=6A450A88
Székely Dániel
🖤 Most búcsúzunk Tőled “Matyi bácsi” 🖤 🏍️ A bajai bokodi úti temetőben több ezer motoros kíséri utolsó útjára a magyar versenymotorozás legendáját, a 96 éves korában elhunyt Bálind Mátyást! Képek...


Hatalmas egyéniség volt az öreg, nyugodjon békében!

Hungary has for some time felt like two different worlds running in tandem.

On Sunday night, those two worlds collided, and only one was real.

P.Kirby BBC 2026.04.13.
több mint 2 éve
Cowboykarcsi90 3 587 — …not me…Im in my prime!
Lehet inkább az a “csapatutasítás” a Ducatinál, hogy Martin nyerjen? Nyilván viccelek, de Bagnaia produkcióját nehéz megmagyarázni (amúgy ha már csapatutasítás azért az szerintem mindenki szerint belefért volna, ha Bastianini elengedi).
Jughead
Nekem az egyetlen épkézláb magyarázat az az, hogy a Silverstone óta behozott első gumiabroncs nyomás az ami betett Bagnaianak. Neki amúgy is nagyon abban rejlik a motorozási mojo-ja, hogy baszott rövid féktávokat tud venni, kb mint anno Rossi. Na most az ilyen típusú versenyzőknél létfontosságú az első futóművel kapcsolatos “érzet”. Gondolom az első abroncs nyomása ezt nagyban befolyásolja.

Vagy legalábbis mással nem tudom magyarázni, hogy ugyanazon a motoron Martin úgy néz ki mint Bagnaia a szezon első felében, az olasz meg teljesen el van veszve. Értehetetlen.

Amúgy jah, elengedhette volna Enea de az a szomorú, hogy nem sokat segített volna. Egész hétvégén a határon van Pecco, csak az a baj, hogy nem az első 1-2 hely valamelyikéért küzdve, hanem a top10 második felében…

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 2 éve
Jughead Dallas Cowboys 6 774
Lehet inkább az a “csapatutasítás” a Ducatinál, hogy Martin nyerjen? Nyilván viccelek, de Bagnaia produkcióját nehéz megmagyarázni (amúgy ha már csapatutasítás azért az szerintem mindenki szerint belefért volna, ha Bastianini elengedi).
több mint 2 éve
Cowboykarcsi90 3 587 — …not me…Im in my prime!
Nem voltam pontosan képben hogy mennyi a különbség köztük, meg szerintem Bez bőven visszatér még idén. Persze kérdés hogy milyen állapotban lesz.
Cowboykarcsi90
hát állítólag már most hétvégén megpróbál nyeregbe ülni, csütörtökön lesz az orvosi.

nem tudom van-e értelme erőltetni...
törölt kristof
úgy látszik van értelme, le a kalappal mindkét VR46-os előtt, Bezzecchi pedig idén abszolút a kedvencemmé lépett elő. 😊
törölt kristof
Ki hitte volna el múlthéten, a műtét után, hogy most dobogón végez?

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 2 éve
kristof New York Giants USC Trojans 9 169 — Browns GM
Nem voltam pontosan képben hogy mennyi a különbség köztük, meg szerintem Bez bőven visszatér még idén. Persze kérdés hogy milyen állapotban lesz.
Cowboykarcsi90
hát állítólag már most hétvégén megpróbál nyeregbe ülni, csütörtökön lesz az orvosi.

nem tudom van-e értelme erőltetni...
törölt kristof
úgy látszik van értelme, le a kalappal mindkét VR46-os előtt, Bezzecchi pedig idén abszolút a kedvencemmé lépett elő. 😊

Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 2 éve
rob3r7o Denver Broncos 4 992
Hihetetlen egyébként, hogy vkit kiutat a versenyből semmi büntetés, bezzeg ha 3 mm-el elhagyod a pályát rögtön repül a long lap.

Arányosak a büntetések.

„History is a set of lies agreed upon.”

“Auf dem Weg zurück nach Europa kann Ungarn auf Deutschland zählen.”
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 29 055 — nabege2@yahoo.com
olasz elől hullanak szépen...
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 29 055 — nabege2@yahoo.com
MM eldobta 😕
több mint 2 éve
Cowboykarcsi90 3 587 — …not me…Im in my prime!
Marini pole, Martin “csak” a hatodik, Bagnaia meg tényleg CSAK a 13. helyről fog indulni. Papírforma kvalifikáció.

Mi lesz itt a sprint versenyen…

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!