Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Baseball

42 feliratkozó

több mint 5 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 118 — no es importante
Kedvenc MLB csapat: Athletics (deyell), Blue Jays (ZoliMP), Brewers (gamerkr), Cardinals (Al), Cubs (Shawn84), Dodgers (KeyG, slowmotion, danyly), Diamondbacks (Kampman, Löfli), Giants (nagir, zavi27), Indians (labo7), Mariners (Dzsokijuing, Maka), Marlins (adamfaragoo), Orioles (Ray_bp_Lewis, robiroboter), Padres (lol, P@trik), Phillies (dande), Pirates (Fast Willie, Gergőke), Rays (Sobri, Wester), Red Sox (Bruschi85, zemanla), Reds (Jakehomer), Tigers (Johnnyblaze), Twins (Heisman), Yankees (csebi, Darksun3, kapitnono, Matthew99, shawnka, Tito05), White Sox (baggio, Mikey)

Szerkesztette: Löfli
7 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 28 154 — Cowboys fan
Most nézem, hogy nem ismétli a tévé?!
7 hónapja
zavi27 Seattle Seahawks Oregon Ducks 5 728 — Amerikai sportok rajongója
Leírhatatlan, fantasztikus 7. meccs és egész World Series volt. Borzasztóan sajnálom a Toronto-t. De megérdemelte a Dodgers is.
7 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 28 154 — Cowboys fan
A Jays egyetlen dolgot nem pipált ki a "hogyan nyerjünk World Series-t?" listából:

Nem igazoltak le egyetlen Will Smith-t sem. Az előző öthöz is kellett, és itt sem volt másként.
7 hónapja
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Duke Blue Devils 9 040 — If you ain't cheatin', you ain't tryin'
Borzasztóan sajnálom a jayst 😕
És egyben a többi baseball szurkolót is mert siralmas évek jönnek, ehhez a kamikaze-lové-uthengerhez vesznek még 1-2 sztárt a télen és egyszrűen semmi értelme nem lesz évekig az MLB-nek.
P@trik
Sajnos megint lesújtott a major ligákra jellemző az "aktuális kedvenc nyer a végén" hozzáállás.
Legalább volt 7 jó meccsünk. Jót játszott Jays.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
7 hónapja
YoungZeeZee 9 842
Borzasztóan sajnálom a jayst 😕
És egyben a többi baseball szurkolót is mert siralmas évek jönnek, ehhez a kamikaze-lové-uthengerhez vesznek még 1-2 sztárt a télen és egyszrűen semmi értelme nem lesz évekig az MLB-nek.
P@trik
Na jó, de ezt már most is mondták a szezont előtt, erre kb. egy fél másodperc alatt a home plate-re visszarakott lábra meg egy a csapattársát kiütő outfielderre voltak attól, hogy mégse nyerjenek.

De nyilván ez egy "evil empire" ismét.
Kampman
anno mikor a yankees dominalt mit karogtak az emberek?gondolom hasonlot aztan mi lett. a mets is sokat koltott megis kiestek.
7 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 490
Borzasztóan sajnálom a jayst 😕
És egyben a többi baseball szurkolót is mert siralmas évek jönnek, ehhez a kamikaze-lové-uthengerhez vesznek még 1-2 sztárt a télen és egyszrűen semmi értelme nem lesz évekig az MLB-nek.
P@trik
Na jó, de ezt már most is mondták a szezont előtt, erre kb. egy fél másodperc alatt a home plate-re visszarakott lábra meg egy a csapattársát kiütő outfielderre voltak attól, hogy mégse nyerjenek.

De nyilván ez egy "evil empire" ismét.
7 hónapja
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 10 352 — WHO DAT!!!!
Huh, szerencsére nem a Jays nyert


7 hónapja
YoungZeeZee 9 842
Ezt a SAC buntot veszik elő h elképesztő rossz manageri döntés volt
csebi
utolag konnyu. de vlad pontszerzon volt. a dupla a vegen meg parades volt sztem
7 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 946 — Lucas Scott
Ezt a SAC buntot veszik elő h elképesztő rossz manageri döntés volt

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
7 hónapja
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 3 015 — #HUN-GarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Borzasztóan sajnálom a jayst 😕
És egyben a többi baseball szurkolót is mert siralmas évek jönnek, ehhez a kamikaze-lové-uthengerhez vesznek még 1-2 sztárt a télen és egyszrűen semmi értelme nem lesz évekig az MLB-nek.
7 hónapja
YoungZeeZee 9 842
arra ebredtem h 11. inning Jr 3.basere jut.
fasza
7 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 490
Yamamoto nem ember
KeyG
MVP egyértelműen
7 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 490
Nagyon sajnálom a Jayst, de ez akkor is chokejob, tegnap is ezt gondoltam, ez a mai kb. ezerszer inkább az.

Jövőre szerezzenek be a torontói szeméttelepekről kukákat vagy valami.
7 hónapja
Löfli Buffalo Bills Indiana Hoosiers 24 253 — ellenIktriad / 2026 Arena4 March Madness winner
na jó éjt


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
7 hónapja
KeyG Baltimore Ravens 14 654
Yamamoto nem ember

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers

We are just the Ravens!
7 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 490
Epic lenne egy Kershaw save, vagy akár egy L
7 hónapja
Löfli Buffalo Bills Indiana Hoosiers 24 253 — ellenIktriad / 2026 Arena4 March Madness winner
don't give me hope


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
7 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 490
VLAGYIMIR!!!!
7 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 490
Akkor most kell egy Diamondbacks 9. negyed alja 2001-ből
7 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 490
Authentic Löfli experience, visszajövök a budiról és vezet a Dodgers
7 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 490
Nálam ez már csak azért nem előzte meg a Cubs-Indians meccset, mert ott 2 örök idők óta váró csapat volt, itt azért nem.

De még 2-3 ilyen inning és ezt is megváltoztatom.
7 hónapja
Löfli Buffalo Bills Indiana Hoosiers 24 253 — ellenIktriad / 2026 Arena4 March Madness winner
ezt hogy úsztuk meg, kihordtam 2 szívrohamot


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
7 hónapja
labo7 Dallas Cowboys Wisconsin Badgers 805
Doc lehet nem érzi mikor kell lekapni a kezdőket, de az a CF csere tökéletes volt.
7 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 490
Innen már nyerni fog a Dodgers, olyan mentális fölényben lesznek egy ilyen után...
7 hónapja
KeyG Baltimore Ravens 14 654
Azt hittem kiütik egymást

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers

We are just the Ravens!