Baseball

40 feliratkozó

több mint 4 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 62 014 — no es importante
Kedvenc MLB csapat: Athletics (deyell), Blue Jays (ZoliMP), Brewers (gamerkr), Cardinals (Al), Cubs (Shawn84), Dodgers (KeyG, slowmotion, danyly), Diamondbacks (Kampman, Löfli), Giants (nagir, zavi27), Indians (labo7), Mariners (Dzsokijuing, Maka), Marlins (adamfaragoo), Orioles (Ray_bp_Lewis, robiroboter), Padres (lol, P@trik), Phillies (dande), Pirates (Fast Willie, Gergőke), Rays (Sobri, Wester), Red Sox (Bruschi85, zemanla), Reds (Jakehomer), Tigers (Johnnyblaze), Twins (Heisman), Yankees (csebi, Darksun3, kapitnono, Matthew99, shawnka, Tito05), White Sox (baggio, Mikey)

Szerkesztette: Löfli
több mint 9 éve
robiroboter 2 069 — Let's go O's!
nyerd meg a divíziódat, és nincs ilyen gondod 😉 jó pár éve az egyik csapat megnyerte az AL-t, a másik az NL-t, és World Series, csókolom 😀

már a tavalyi wild card WS is nagy móka volt, de hogy egy divízióharmadik divíziószériát játszon a divízióelsővel, az nagyon vicces 😀

Szerkesztette: robiroboter

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 9 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 670 — Lucas Scott
Kár a Bucsért, nekik lett volna esélyük messzire jutni, a Cubsnak nem hiszem, hogy sok keresnivalója lesz a Cards ellen. Igazából ezért szopás a wild card game, idén meg tavaly is lényegesen jobb csapat volt a Pirates az ellenfelénél, csak belefutottak akkor MadBumba most meg Arrietába és ennyi.
Jakehomer
nekem is ezért nem tetszik a wild card meccs, lényegében majdnem elég ha van egy szupersztár dobód, nem számít, hogy amúgy azt leszámítva milyen komplett a csapat. talán épp Girardi nyilatkozta, hogy lehetne 2 nyert meccsig, csak picit más időpontokkal, és így a wild card csapatnak az lenne a hátránya, hogy a division series-ben nem tudja kezdetni a legjobb dobót az első meccsen.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 9 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 634 — Panthers fan
Kár a Bucsért, nekik lett volna esélyük messzire jutni, a Cubsnak nem hiszem, hogy sok keresnivalója lesz a Cards ellen. Igazából ezért szopás a wild card game, idén meg tavaly is lényegesen jobb csapat volt a Pirates az ellenfelénél, csak belefutottak akkor MadBumba most meg Arrietába és ennyi.

Tepper takarodj!
több mint 9 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 593
Inkább hullámvasutazna a kedvenc csapatom, minthogy kiegyensúlyozottan ~70 győzelmeket hoz évről-évre. 😀
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 160 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nekem az a különös, ahogy egyik évről a másikra hullámvasutaznak a csapatok. Egyik évben bajnok, aztán köze nincs az egészhez. Nem panaszkodhatom, mert az utóbbi években a 3 kedvencem (Boston SF és Philly) mindegyike nyert szépen (bár az NFLben, NHLben lenne így legalább egyszer-egyszer) de érdekes ezt látni.

Szerkesztette: dande2
több mint 9 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 62 014 — no es importante
Csak erre már nem emlékeztem, hogy a wild card meccsek egy-egy összecsapásból állnak. Köszi.
dande
pedig amióta megvan, azóta húzza a száját mindenki, mert milyen már az, hogy 162 meccset végigmelózol, aztán egyetlen rossz inning miatt mégis hazamész. úgy két csapat lemarad a jó golfbérletekről.
slowmotion
Szerintem csak a vesztes húzza a száját 😀 (plusz ugye régebben ennyi se járt a liga 5. helyezettjének, sőt azelőtt egyetlen wild card csapat se volt)

Kompromisszumos megoldás ez a wild card game, már így is nagyon kitolódik a szezon vége, egy teljes series sok lenne a jelenlegi alapszakasszal, de azért mégiscsak kettővel több csapat van a playoffban,
Jakehomer
szerintem is teljesen jó így, pláne ezzel a kimenetellel 😊 még a St. Louis eshetne ki, és onnantól bárki nyugodtan nyerhet


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 634 — Panthers fan
Csak erre már nem emlékeztem, hogy a wild card meccsek egy-egy összecsapásból állnak. Köszi.
dande
pedig amióta megvan, azóta húzza a száját mindenki, mert milyen már az, hogy 162 meccset végigmelózol, aztán egyetlen rossz inning miatt mégis hazamész. úgy két csapat lemarad a jó golfbérletekről.
slowmotion
Szerintem csak a vesztes húzza a száját 😀 (plusz ugye régebben ennyi se járt a liga 5. helyezettjének, sőt azelőtt egyetlen wild card csapat se volt)

Kompromisszumos megoldás ez a wild card game, már így is nagyon kitolódik a szezon vége, egy teljes series sok lenne a jelenlegi alapszakasszal, de azért mégiscsak kettővel több csapat van a playoffban,

Tepper takarodj!
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 381 — Cowboys fan
Csak erre már nem emlékeztem, hogy a wild card meccsek egy-egy összecsapásból állnak. Köszi.
dande
pedig amióta megvan, azóta húzza a száját mindenki, mert milyen már az, hogy 162 meccset végigmelózol, aztán egyetlen rossz inning miatt mégis hazamész. úgy két csapat lemarad a jó golfbérletekről.
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 160 — Így remélem megfelelek nektek.....
Csak erre már nem emlékeztem, hogy a wild card meccsek egy-egy összecsapásból állnak. Köszi.
több mint 9 éve
robiroboter 2 069 — Let's go O's!
2012 óta van két-két wild card hely, és azok egy meccsen döntenek.
 www.wikiwand.com/en/Major_League_Baseball_wild_card#/Two_wild_cards_per_league_.282012.E2.80.93present.29
Idén is szóba került, hogy ezt is best-of-three-re kellene bővíteni, de komolyan nem foglalkoztak vele.

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 160 — Így remélem megfelelek nektek.....
ÖÖÖÖÖÖ most nézem, mi ez az új rendszer, hogy egy meccs dönt? Vagy én maradtam le nagyon valamiről?
több mint 9 éve
robiroboter 2 069 — Let's go O's!
Utólag honnan lehet leszedni a meccseket, ha nem akarok hajnalozni? Van ilyen baseballos tenyardtracker? 😊
Löfli
A facebook-csoportba bedobtam a tegnapi torrentfájlt, és beszórom majd a következőket is. Csak klikkelsz, és már jön is az 5 gigás 720-as MLB.tv videó:  on.fb.me/1OkTNd2

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 9 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 634 — Panthers fan
Az AL Cy Young mögött nyert két hr-rel az Astros, unalmas papírforma meccs 😊

Tepper takarodj!
több mint 9 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
vonulj vissza Tanaka
shawnka
A Gomez HR-t nagyon fennhagyta, de a Rasmus elleni dobás teljesen jó volt szerintem. Nem rajta megy el ez eddig, hanem az ismét remekelő ütősoron.
Darksun3
Rasmus elleni dobás Joe szerint nem volt túl jó ("pulled to Rasmus")csebi
Down-outside volt a célpont és down-in ment a dobás, ennyiben valóban hibázott Tank. Ettől függetlenül nem kellett volna ennek kirepülnie a világból.
Végül is tökmindegy, egy Yankeesnek nem lett volna szabad, hogy 3 pont problémát jelentsen, de az utolsó 14 alapszakasz meccsen csak 3.14 pontot átlagoltunk, így meg nem lehet.

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 9 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 670 — Lucas Scott
vonulj vissza Tanaka
shawnka
A Gomez HR-t nagyon fennhagyta, de a Rasmus elleni dobás teljesen jó volt szerintem. Nem rajta megy el ez eddig, hanem az ismét remekelő ütősoron.
Darksun3
Rasmus elleni dobás Joe szerint nem volt túl jó ("pulled to Rasmus"), de sztem sem Tanaka-n ment el. 0 ponttal nem lehet meccset nyerni. egyszerűen elfáradtunk, a rotáció foghíjasságát meg sem tapasztalhattuk így itt a PO-ban. sztem egyszerűen elfáradtak a fiúk a szezon közepére végére, azért van nálunk pár korosodó játékos. a szezon eleji elvárásokhoz képest még ez is szép teljesítmény, de kár, hogy a deadline-nál nem érkezett igazi erősítés. Cashman-nek azért lesz dolga sztem. viszont ez az 1 meccs vszeg megmentette Girardi állását.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 9 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Köszi a szezon első felét srácok, az legalább élvezhető volt. ASG után valami elromlott...
Totálisan impotens ütősor, betliző rotáció és dadogó bullpen + sérülések.. KO.

A többi csapat drukkereinek sok izgalmat kívánok a playoffhoz és élvezetes meccseket!

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 9 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
vonulj vissza Tanaka
shawnka
A Gomez HR-t nagyon fennhagyta, de a Rasmus elleni dobás teljesen jó volt szerintem. Nem rajta megy el ez eddig, hanem az ismét remekelő ütősoron.

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 9 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 271 — Tyrone Creek
vonulj vissza Tanaka
több mint 9 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Let's Go YANKEES!
Playoffs, baby! ^^

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 9 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 271 — Tyrone Creek
kezdek izgulni
több mint 9 éve
robiroboter 2 069 — Let's go O's!
Én a rutrackert mondom, orosz torrentszájt tuti minőségben vissazosztási kötelezettség nélkül, Itt részleteztem:  playball.baseball.hu/2015/04/05/mlb-2015-online-meccsnezes/

Itt lesznek majd a wild card meccsek linkjei:  bit.ly/1MXMHrI

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 9 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 893 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Utólag honnan lehet leszedni a meccseket, ha nem akarok hajnalozni? Van ilyen baseballos tenyardtracker? 😊


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 9 éve
robiroboter 2 069 — Let's go O's!
Egy kicsit árnyalva a CC rehabot:  www.fangraphs.com/blogs/cc-sabathia-and-the-humanity-of-athletes/

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 9 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 670 — Lucas Scott
BTW a playoffotok meg úgyis ma hajnalig fog tartani 😉
robiroboter
erre azért ne vegyél mérget 😉

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 9 éve
robiroboter 2 069 — Let's go O's!
gondolom eddig is zavarta őket, hiszen mostanában volt pár botránya (pl. boksz egy torontói bárban), és valószínűleg már jóideje nem számoltak vele. mert ugye a döntéshozatal és a sajtóközlemény csak nem egy időben történik egy ekkora klubnál. BTW a playoffotok meg úgyis ma hajnalig fog tartani 😉

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.