Baseball

40 feliratkozó

több mint 4 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 998 — no es importante
Kedvenc MLB csapat: Athletics (deyell), Blue Jays (ZoliMP), Brewers (gamerkr), Cardinals (Al), Cubs (Shawn84), Dodgers (KeyG, slowmotion, danyly), Diamondbacks (Kampman, Löfli), Giants (nagir, zavi27), Indians (labo7), Mariners (Dzsokijuing, Maka), Marlins (adamfaragoo), Orioles (Ray_bp_Lewis, robiroboter), Padres (lol, P@trik), Phillies (dande), Pirates (Fast Willie, Gergőke), Rays (Sobri, Wester), Red Sox (Bruschi85, zemanla), Reds (Jakehomer), Tigers (Johnnyblaze), Twins (Heisman), Yankees (csebi, Darksun3, kapitnono, Matthew99, shawnka, Tito05), White Sox (baggio, Mikey)

Szerkesztette: Löfli
több mint 11 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 650 — Lucas Scott
a srácok beszéltek róla elég sokat a hatodik pubcastben:  playball.baseball.hu/2012/05/04/hbf-pubcast-6-2/robiroboter
köszi! maga a szó jelentése eléggé megröhögtette a fiúkat 😀

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 11 éve
gdavid New England Patriots 3 894 — Patriots fan
Sikerült kiesni, már matematikailag is. Másodszor mióta figyelem a csapatot. Majd az alapszakasz végeztével írok egy hosszabb elemzést is, egyelőre legyen elég annyi, hogy nem akarom többet a dombon látni Hughes-t. Persze vannak még néhányan a bögyömben, majd hétfőn részletezem.

Let's go Yankees!

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Hajnalban az idei szezon 77. extra inninges meccsét játszott a DBacks, ami MLB rekord beállítás.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
jééézusom Indians-White Sox.... ez a 9. inning.... kb 5 infarktus. GIAMBI ááááááá. el se hiszem, már nyomtam volna ki a streamet amikor kibombázta 2 outnál 9 végén... walk off W, és jött a betem... ha lenne hajam már nem lenne.Bay Area
Sorozatban 13. alkalommal verte meg a Tribe a Soxt. Ez szerintem egészen hihetetlen. Ahogy a szezonszéria 16-2-je is a CLE javára.Mikey
pedig most nagyon közel álltak.. Perezt szétszedték. ekkora fújolást még nem igen hallottam saját játékosra, amit ő kapott amikor lehozták a CHI fordítása után..Bay Area
Ha már pfujolás: Brian Wilson is kapott egy kicsit a AT&T Park közönségétől. Első visszatérése volt, hogy elhagyta a Giants-et. De nyomott is nekik 2 SO-t. 😛

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
Bay Area Las Vegas Raiders 416 — Killa Kali
jééézusom Indians-White Sox.... ez a 9. inning.... kb 5 infarktus. GIAMBI ááááááá. el se hiszem, már nyomtam volna ki a streamet amikor kibombázta 2 outnál 9 végén... walk off W, és jött a betem... ha lenne hajam már nem lenne.Bay Area
két meccset néztem ki, de végül nem tettem meg őket: COL over BOS és SEA over KC.
na, szerintetek bejöttek volna? 😊slowmotion
KC-vel én is szemeztem, de inkább hanyagoltam. Texast nézegettem még, de lófasz odds.. ahhoz képest ők is rohadtul megszenvedtek az Astros ellen (ami nekem a sötét ló idén... ahányszor megtréfáltak..)
szerk: jaa most nézem hogy mindkettőn az underdogot tetted volna.. áááá az csúnyaság amikor jönne de nem raktad... majd máskor 😉

több mint 11 éve
Bay Area Las Vegas Raiders 416 — Killa Kali
jééézusom Indians-White Sox.... ez a 9. inning.... kb 5 infarktus. GIAMBI ááááááá. el se hiszem, már nyomtam volna ki a streamet amikor kibombázta 2 outnál 9 végén... walk off W, és jött a betem... ha lenne hajam már nem lenne.Bay Area
Sorozatban 13. alkalommal verte meg a Tribe a Soxt. Ez szerintem egészen hihetetlen. Ahogy a szezonszéria 16-2-je is a CLE javára.Mikey
pedig most nagyon közel álltak.. Perezt szétszedték. ekkora fújolást még nem igen hallottam saját játékosra, amit ő kapott amikor lehozták a CHI fordítása után..

több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 346 — Cowboys fan
jééézusom Indians-White Sox.... ez a 9. inning.... kb 5 infarktus. GIAMBI ááááááá. el se hiszem, már nyomtam volna ki a streamet amikor kibombázta 2 outnál 9 végén... walk off W, és jött a betem... ha lenne hajam már nem lenne.Bay Area
két meccset néztem ki, de végül nem tettem meg őket: COL over BOS és SEA over KC.
na, szerintetek bejöttek volna? 😊
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
jééézusom Indians-White Sox.... ez a 9. inning.... kb 5 infarktus. GIAMBI ááááááá. el se hiszem, már nyomtam volna ki a streamet amikor kibombázta 2 outnál 9 végén... walk off W, és jött a betem... ha lenne hajam már nem lenne.Bay Area
Sorozatban 13. alkalommal verte meg a Tribe a Soxt. Ez szerintem egészen hihetetlen. Ahogy a szezonszéria 16-2-je is a CLE javára.
több mint 11 éve
Bay Area Las Vegas Raiders 416 — Killa Kali
jééézusom Indians-White Sox.... ez a 9. inning.... kb 5 infarktus. GIAMBI ááááááá. el se hiszem, már nyomtam volna ki a streamet amikor kibombázta 2 outnál 9 végén... walk off W, és jött a betem... ha lenne hajam már nem lenne.

több mint 11 éve
robiroboter 2 069 — Let's go O's!
nekünk sanyi. tegnap kidőlt a Fülesbagoly, és a zseni Casilla elvédekezte a meccset, kaptunk egy négymeccses söprést a Tampától. maj' jövőre. lesz dolga télen a klubvezetésnek (pitching, hosszabb és minőségibb cserepad)

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 11 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 853 — Amerikai sportok rajongója
2. eve kovetem a baseballt, erre legtobbszor gyengus A's mindket evben playoffos, mara meg a Pirates is bejutott 1992 utan, el vagyok kenyeztetve!😊 Ha meg az Orioles is odaerne...
több mint 11 éve
robiroboter 2 069 — Let's go O's!
a srácok beszéltek róla elég sokat a hatodik pubcastben:  playball.baseball.hu/2012/05/04/hbf-pubcast-6-2/

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 11 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 650 — Lucas Scott
köszi szépen! tolom az mlb 2k-t és van myplayerben egy starting pitcherem, akinek ez a 4. fajta dobása, és nagyon bejött az eephus, alig bírják eltalálni 😀 van az eephus-om 60 mph-val kb egy changup 75 körül és egy fastballom 100 mphval, aztán eléggé oktatok 😀 elgondolkoztam, hogy való életben meg nem is nagyon láttam még

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 11 éve
robiroboter 2 069 — Let's go O's!
ez meg még Spring Training volt:
Hudson's Eephus pitch to LaRoche:  wapc.mlb.com/play?content_id=25797927

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 11 éve
robiroboter 2 069 — Let's go O's!
van most jelenleg a ligában, aki dobál eephust?csebi
videó a cikkben: Jayson Werth on Carlos Villanueva’s eephus pitch: ‘I’ve never seen a pitch that slow’

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 11 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 650 — Lucas Scott
van most jelenleg a ligában, aki dobál eephust?

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 11 éve
robiroboter 2 069 — Let's go O's!
@Jakehomer: What Difference Does Billy Hamilton’s Speed Actually Make on the Basepaths

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
94 vereség ide, vagy oda, már csak 1 hét van hátra a szezonból... 😕
több mint 11 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 853 — Amerikai sportok rajongója
Csoportgyoztes az Oakland, el se hiszem, gratula fiuk iden is nagy szezont futunk!
több mint 11 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Ez a Giants elleni utolsó meccs picit rossz volt. :/

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 11 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 613 — Panthers fan
Votto 14 errornál jár idén... Ez az utolsó sokba volt.

Tepper takarodj!
több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 346 — Cowboys fan
Ezúton is üdvözlöm a szakikat, akik 80 győzelemre sem tartották a szezon előtt jónak a Bostont. 😊GRAFI
A Dodgers-t is 80, max. 81-re tippelték (én személy szerint 79), de szerencsére nem jött be ez a tipp senkinek.
Jó lesz ez a Dodgers-Red Sox WS! 😊danyly
azért hajnalban sikerült betenni a teljes B/C-keretet a pályára, egyetlen kezdő sem játszott.
ja, biztos még száradt a szerelésük a phoenix-i fürdőzés után 😊
több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Ezúton is üdvözlöm a szakikat, akik 80 győzelemre sem tartották a szezon előtt jónak a Bostont. 😊GRAFI
A Dodgers-t is 80, max. 81-re tippelték (én személy szerint 79), de szerencsére nem jött be ez a tipp senkinek.
Jó lesz ez a Dodgers-Red Sox WS! 😊

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
Mingo Cleveland Browns 444 — Nagyon lufi..
Üdv nektek!
Az Indians .545-tel alighanem WC pozícióban van éppen!
De rég is volt már hasonló.... 😊

több mint 11 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Ezúton is üdvözlöm a szakikat, akik 80 győzelemre sem tartották a szezon előtt jónak a Bostont. 😊