Baseball

40 feliratkozó

több mint 4 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 998 — no es importante
Kedvenc MLB csapat: Athletics (deyell), Blue Jays (ZoliMP), Brewers (gamerkr), Cardinals (Al), Cubs (Shawn84), Dodgers (KeyG, slowmotion, danyly), Diamondbacks (Kampman, Löfli), Giants (nagir, zavi27), Indians (labo7), Mariners (Dzsokijuing, Maka), Marlins (adamfaragoo), Orioles (Ray_bp_Lewis, robiroboter), Padres (lol, P@trik), Phillies (dande), Pirates (Fast Willie, Gergőke), Rays (Sobri, Wester), Red Sox (Bruschi85, zemanla), Reds (Jakehomer), Tigers (Johnnyblaze), Twins (Heisman), Yankees (csebi, Darksun3, kapitnono, Matthew99, shawnka, Tito05), White Sox (baggio, Mikey)

Szerkesztette: Löfli
több mint 11 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 613 — Panthers fan
Choker Braves

Tepper takarodj!
több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 346 — Cowboys fan
Uribe kilőtte az Atlantát a playoffból. McCann szerint megsértette az íratlan szabályokat ő is.
Gonzalez két hibája miatt Wilson lett a győztes dobó, aki amúgy egyre hülyébben néz ki, ha eljut a csapat a WS-be, akkor már kb a térdéig fog érni a szakálla meg a valagáig az irokéz sérója.
több mint 11 éve
Rammer 194 — Rams fan
Hú hát itt a végén azért nem sokszor vettem levegőt a monitor előtt...

Wacha nagyszerű volt ma, és remélem az ötödik meccsre felébred mindenki az ütővel, mert csak Beltran és Holliday volt értékelhető az utóbbi napokban.


I know the human being and fish can coexist peacefully
több mint 11 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 853 — Amerikai sportok rajongója
Hm, Wacha egy "sima" fastball-changeup kombóval elég csúnyán dominál, érik a no hitter.Jakehomer
szerencsére már el is úszott szépen, most kell megfordítani!😊
több mint 11 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 613 — Panthers fan
Hm, Wacha egy "sima" fastball-changeup kombóval elég csúnyán dominál, érik a no hitter.

Tepper takarodj!
több mint 11 éve
Rammer 194 — Rams fan
Hiába remekelt Beltran, a 3. meccs elment, tehát most győzelmi kényszer alatt kell játszanunk, kíváncsi leszek...

De most inkább kicsit fényezem Carlost 😊 Szóval az újabb HR eredménye, hogy most már ellépett Ruth mellől a postseason HR-ek számában (16.), ami esetében azért kiemelkedő, mert közel azonos számú PA mellett érte el mindezt (Ruth 167, ő 164), míg az előtte lévő 7 játékos (százas!) nagyságrendekkel több szerepléssel van csak előtte, úgyhogy arányaiban Beltran egészen brutális. Jelenleg:

37 meccs
41 R
16 HR
31 RBI
.360 / .463 / .794
11/0 (SB/CS)
26/19 (BB/SO)

És még soha nem jutott el WS-ig se (ebben mondjuk igen nagy szerepe van a Cardinalsnak😊), értelemszerűen nem is volt még bajnok, pedig ha valami, akkor ez a szintű októberi teljesítmény abszolút gyűrűt érdemelne...

Úgyhogy ez most felhívásnak is tekinthető a csapat felé!😉


I know the human being and fish can coexist peacefully
több mint 11 éve
gdavid New England Patriots 3 894 — Patriots fan
én is O's drukkerként, sőt nekem még csak nem is fura (17év/2PO - '97,'12) de hidd el, nekik most (még) fáj a playoffot nézni. aztán hozzászoknak 😀robiroboter
1) menj a francba xD
2) nekem már az alapszakasz is fájt idén 😕
3) csak egyszeri kisiklás volt, legalábbis remélem 😊

Let's go Yankees!

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 11 éve
robiroboter 2 069 — Let's go O's!
amennyire nem bírom nézni az alapszakaszt, annyira szórakoztató mindegyik PO-meccs, és különösen az olyan napok jók, mint a mai, 19 órától hajnalig play ball!jjncaa
mondd ezt a jenki-drukkereknek 😀 😀 😀robiroboter
White Sox fanként én is csak külső szemlélő vagyok 😊jjncaa
én is O's drukkerként, sőt nekem még csak nem is fura (17év/2PO - '97,'12) de hidd el, nekik most (még) fáj a playoffot nézni. aztán hozzászoknak 😀

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 998 — no es importante
amennyire nem bírom nézni az alapszakaszt, annyira szórakoztató mindegyik PO-meccs, és különösen az olyan napok jók, mint a mai, 19 órától hajnalig play ball!jjncaa
mondd ezt a jenki-drukkereknek 😀 😀 😀robiroboter
White Sox fanként én is csak külső szemlélő vagyok 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
robiroboter 2 069 — Let's go O's!
amennyire nem bírom nézni az alapszakaszt, annyira szórakoztató mindegyik PO-meccs, és különösen az olyan napok jók, mint a mai, 19 órától hajnalig play ball!jjncaa
mondd ezt a jenki-drukkereknek 😀 😀 😀

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 998 — no es importante
végre itt a szezon java 😀 és nem kell college focit néznem inkábbsapka
óriási diszlájk, bár az októberi baseball tényleg parádés, amennyire nem bírom nézni az alapszakaszt, annyira szórakoztató mindegyik PO-meccs, és különösen az olyan napok jók, mint a mai, 19 órától hajnalig play ball!


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 346 — Cowboys fan
tök viccesek az élő statok a playoff-eleji nullázás után.
a Braves@Dodgers meccsen a két dobó ERA-je 12.00 és 22.50 😊
több mint 11 éve
Bay Area Las Vegas Raiders 416 — Killa Kali
Vogt walkoff. 1-1! juhéééj. Gray mekkora meccset tolt.. 😊 A's!!!

több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
végre itt a szezon java 😀 és nem kell college focit néznem inkább

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 590 — Invisible man
Liriano és Burnett is jó kis szezont fut. McCutchen továbbra is ász Alvarez üt mint állat. Az újak pedig jól beilleszkedtek. Martin pedig megmutatja miért kellett volna megtartanunk. Szóval nekem jelenleg ők a legszimpatikusabbak (mint az aláírásom is mutatja). Ettől még nagyon nehéz széria ez. Én is úgy látom hogy ha ma Liriano behúzza akkor megy tovább a Pirates.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 11 éve
Rammer 194 — Rams fan
Hát papíron talán, de hát igaza van a közhelyszótárnak, hogy playoffban bármi lehet. Ráadásul az utóbbi évek igazi underdog sikertörténetek. Nagyon masszív ez a Bucs (különösen a felturbózás után), ráadásul ők most a nagy sztori, 20 év szenvedés után stb. Pittsburghben nagy megőrülés lesz, ráadásul a következő meccsen Liriano tényleg a mumusunk (idén 3-0, 0.75 ERA, .127 BA against). Én most úgy érzem ez a párharc már nem jön vissza St. Louisba... aki elhozza ezt a kulcsfontosságú harmadikat, be is húzza utána.

Egyébként ami még érdekes, hogy milyen szélsőséges volt ez a két meccs, de igazából ez jellemzi az idei párharcunkat:

They’ve now played 21 times in 2013. In their 11 wins the Pirates have outscored the Cardinals by an average 5.6 runs. In their 10 wins, the Cards have outscored the Bucs by an average of 5.6 runs.


I know the human being and fish can coexist peacefully
több mint 11 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 590 — Invisible man
Mi meg megérdemelten kikaptunk a második meccsen. Cole-lal nem tudtunk mit kezdeni, és benéztünk pár labdát védekezésben, ez így össze is hozta a Bucs előnyt amivel le is csorgott a meccs... Nem lesz könnyű a harmadik, Liriano ellen...Rammer
Freese milyen labdát nézett? 😀 Kemény lesz ez a széria de én még mindig a Cardsot tartom esélyesnek.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 11 éve
Rammer 194 — Rams fan
Keserédes búcsú, mert sokat segített a csapaton, amikor a padló közelében volt a franchise, de az előző két évben alulteljesítettünk, több volt ennél a társaságban.Jakehomer
Ezt én is így látom, szóval abszolút logikusnak és időszerűnek érzem a váltást. (Egyébként Walt nyilatkozatából kicsit korábban az jött le, hogy ő még kitöltetné vele a jövő évig élő szerződést)

Mi meg megérdemelten kikaptunk a második meccsen. Cole-lal nem tudtunk mit kezdeni, és benéztünk pár labdát védekezésben, ez így össze is hozta a Bucs előnyt amivel le is csorgott a meccs... Nem lesz könnyű a harmadik, Liriano ellen...


I know the human being and fish can coexist peacefully
több mint 11 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 613 — Panthers fan
Dustynak köszönjük meg az együttműködést és lépjünk tovább.Jakehomer
MegtörténtRammer
Keserédes búcsú, mert sokat segített a csapaton, amikor a padló közelében volt a franchise, de az előző két évben alulteljesítettünk, több volt ennél a társaságban.

Tepper takarodj!
több mint 11 éve
Rammer 194 — Rams fan
Dustynak köszönjük meg az együttműködést és lépjünk tovább.Jakehomer
Megtörtént


I know the human being and fish can coexist peacefully
több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Amitől féltünk, eddig hála az égnek nem jött be (mármint, hogy az ütőszekcióval baj lesz, mert sok sérült, sérülékeny stb.). Medlen-t már a 4 inning után le kellett cserélni, mert addigra 9 ütést benyelt.
Nagyon jó volt mindenki, de legfőképp a csapat gyöngyszeme Kershaw. Rögtön 12 (!) SO-val indított.
A nagy vágókat lenulláztuk: C. Johnson 4 AB, 1 H, Freeman 4 AB, 1 H és Upton 4 AB, 0 H.
Csak így tovább fiúk.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
Rammer 194 — Rams fan
Nos, Burnett igen csúnya véget ért itt a harmadikban...😊

Waino pedig parádés, szóval eddig nagyszerűen alakulnak dolgaink.


I know the human being and fish can coexist peacefully
több mint 11 éve
Mike Green Bay Packers Nebraska Cornhuskers 93 — Mike
Héló, pont azért raktunk be szorzókat, hogy hátulról is lehessen előzni 😉 Na, elő a csirkebelekkel!robiroboter
Na jó 😀

Co-Founder - New York Yankees Hungary Podcast
Founder - Catch! Blog
https://catch.blog.hu/

több mint 11 éve
robiroboter 2 069 — Let's go O's!
Héló, pont azért raktunk be szorzókat, hogy hátulról is lehessen előzni 😉 Na, elő a csirkebelekkel!

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 11 éve
Mike Green Bay Packers Nebraska Cornhuskers 93 — Mike
MLB playoff-totó: negyedik, divíziószéria kör! Tippelj ma, csütörtök este 11-ig az ALDS és az NLDS eredményeire! Új pontozás, extra szorzók a telitalálatos szelvényekre, több esély mindenkinek.

 playball.baseball.hu/2013/10/03/playoff-tippmix-lds-kor/robiroboter
Én már nem merek tippelni. Kedden nagyon bebuktam az összeset. De mindig kell, hogy legyen valaki, aki hátulról az első 😊

Co-Founder - New York Yankees Hungary Podcast
Founder - Catch! Blog
https://catch.blog.hu/