Baseball

40 feliratkozó

több mint 4 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 999 — no es importante
Kedvenc MLB csapat: Athletics (deyell), Blue Jays (ZoliMP), Brewers (gamerkr), Cardinals (Al), Cubs (Shawn84), Dodgers (KeyG, slowmotion, danyly), Diamondbacks (Kampman, Löfli), Giants (nagir, zavi27), Indians (labo7), Mariners (Dzsokijuing, Maka), Marlins (adamfaragoo), Orioles (Ray_bp_Lewis, robiroboter), Padres (lol, P@trik), Phillies (dande), Pirates (Fast Willie, Gergőke), Rays (Sobri, Wester), Red Sox (Bruschi85, zemanla), Reds (Jakehomer), Tigers (Johnnyblaze), Twins (Heisman), Yankees (csebi, Darksun3, kapitnono, Matthew99, shawnka, Tito05), White Sox (baggio, Mikey)

Szerkesztette: Löfli
több mint 10 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 588
Állítólag a White Sox a listavezető a José Abreu megszerzéséért folytatott harcban.Mikey
6 év 68 millió lett belőle😊Rammer
Azt hiszem, pár napig le sem lehet majd vakarni az elégedett mosolyt az arcomról. 😊
több mint 10 éve
Rammer 194 — Rams fan
Állítólag a White Sox a listavezető a José Abreu megszerzéséért folytatott harcban.

De szép lenne... és pont ezért nem lesz belőle semmi. 😊Mikey
6 év 68 millió lett belőle😊


I know the human being and fish can coexist peacefully
több mint 10 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 588
Állítólag a White Sox a listavezető a José Abreu megszerzéséért folytatott harcban.

De szép lenne... és pont ezért nem lesz belőle semmi. 😊
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 346 — Cowboys fan
ha ma Kelly nyer, akkor simán a LCS MVP-je lesz. Ramirez visszaeséséből kiindulva az a bordazörgető fastball jelenti a különbséget a 3-1 és az 1-3 között...
több mint 10 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 350 — dart@freestart.hu
Nyilván elfogult vagyok a Bostonnal szemben, de kifejezetten zavar, hogy kb. minden arról szajkózik, hogy a Tigers vesztette el az eddigi két meccset, nem a Boston nyerte meg. Lackey tegnap semmiben nem volt rosszabb Verlandernél, csak egyszerűen van mögötte egy jó bullpen, amit a Tigers azért annyira nem mondhat el magáról.
A tegnapi Verlander nyilatkozat után meg kifejezetten örülök, hogy ő kapta a L-t.GRAFI
Engem nem zavar csak veszítsenek el még kettőt 😊

Do your job
több mint 10 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Nyilván elfogult vagyok a Bostonnal szemben, de kifejezetten zavar, hogy kb. minden arról szajkózik, hogy a Tigers vesztette el az eddigi két meccset, nem a Boston nyerte meg. Lackey tegnap semmiben nem volt rosszabb Verlandernél, csak egyszerűen van mögötte egy jó bullpen, amit a Tigers azért annyira nem mondhat el magáról.
A tegnapi Verlander nyilatkozat után meg kifejezetten örülök, hogy ő kapta a L-t.
több mint 11 éve
Rammer 194 — Rams fan
Ismét egy győzelemre a World Series, tavaly ilyenkor felejtettünk el ütni...


I know the human being and fish can coexist peacefully
több mint 11 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 613 — Panthers fan
Egy out, ember a 3. bázison, és nem sétáltatod Gonzalezt. Normális?

Tepper takarodj!
több mint 11 éve
rsk 66
Jim Leyland megkérdőjelezhető (legalábbis minimum véleményes) döntéseket hozott (pl. Scherzert nem engedte tovább dobni, miközben abszolút "gem" meccse volt)Aguirre
Scherzer said there was no way he was going to be able to pitch the eighth. "I just knew I was at my limit," said Scherzer, who took a no-hitter into the sixth inning. "I told them I was done," he said.
Persze biztos csak a managerét védi. Nem vagyok Tigers pen szakértő, de nem hinném, hogy ész nélkül lettek használva. Jött a balos a balos ellen, aztán jobbkezes a jobbkezesek ellen végül 4-out save-re Benoit... majd a világraszóló bumm 😀 Amin jót mosolyogtam az Leyland nyilatkozata, hogy "I should have reminded him (Benoit) that we didn't want Ortiz to beat us". Benoit-nak ezt tényleg külön mondani kell?? 😊
több mint 11 éve
Aguirre Seattle Seahawks 341
Mi arra az esély, hogy a Patriots és a Red Sox is az utolsó pillanatban fordít ugyanazon az estén?
The Day in Boston, Graphed  www.fangraphs.com/blogs/the-day-in-boston-graphed/
A válasz: 0.16%
több mint 11 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 613 — Panthers fan
Szóval csak a szokásos Leyland game management volt 😊

Tepper takarodj!
több mint 11 éve
Aguirre Seattle Seahawks 341
Az hozzátartozik a BOS-DET 2. meccshez, hogy Jim Leyland megkérdőjelezhető (legalábbis minimum véleményes) döntéseket hozott (pl. Scherzert nem engedte tovább dobni, miközben abszolút "gem" meccse volt), "ész nélkül" cserélgette a RP-eket, a 9.-ben pedig összeomlott a Tigers - leginkább rossz védekezés miatt (Prince Fieldertől gyengébb védekező játékost ritkán találni... - máskor is mentek el már a lassúságán, hanyagságán meccsek...), most mondjuk nem kizárólag ő okolható, mivel volt itt wild pitch is pl., de a 9.-ben már nem volt visszaút - ehhez képest mikor Scherzer lejött a 7.-ben, a Red Sox gyakorlatilag 2 meccs óta ütni se tudott nagyon - és a következő meccsen várhatták volna Verlandert (gyaníthatóan 0-3-mal állva), ehhez képest a momentum igencsak megfordult.
több mint 11 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Év fotója. 😀
több mint 11 éve
Rammer 194 — Rams fan
Big Papi!


I know the human being and fish can coexist peacefully
több mint 11 éve
gdavid New England Patriots 3 894 — Patriots fan
Bostonban ma az utolsó pillanatban fordítás dívott 😀

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Hogy a picsába lehet 4 órán keresztül játszani egy 1-0-s meccset? És még nincs vége... AL sucks (N)Jakehomer
Végül mindkét tegnapi meccs 1-0-al végződött. Idegtépő.

Össze kell szedni magunkat, és a két otthoni meccset hozni, különben végünk.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 613 — Panthers fan
Hogy a picsába lehet 4 órán keresztül játszani egy 1-0-s meccset? És még nincs vége... AL sucks (N)

Tepper takarodj!
több mint 11 éve
Rammer 194 — Rams fan
2-0 a párharc, Greinke és Kershaw ellen, tökéletes.

A tegnapi meccsbe majdnem belealudtam olyan maraton volt, Beltran a hős ez egyértelmű, meg a bullpen, akik ma radíroztak a végén.

Wacha nagyszerű! (Zárójel: őt húztuk a kompenzációs pick-kel Pujols-ból)

Irány LA, és a harmadik meccsen Waino kezd!

+
A párharc eddigi esztétikai csúcspontja pedig határozottan a Cards bullpen szinkronnyújtása az első meccs közben😊


I know the human being and fish can coexist peacefully
több mint 11 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 613 — Panthers fan
Gonzalez lecserélése full retard move volt. Jó kis bullpen háború ez.
Mindent Beltran csinált ma 😊

Tepper takarodj!
több mint 11 éve
robiroboter 2 069 — Let's go O's!
Playoff-totó ötödik kör!
Tippelj ma hajnali fél háromig a két ligadöntő végeredményére! LAD-STL ill. DET-BOS, és ha akarod, megteheted az összes meccs eredményét is. Részletek és tabella a posztban:
 playball.baseball.hu/2013/10/11/mlb-rajatszas-toto-ligadonto-kor/

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 11 éve
Aguirre Seattle Seahawks 341
És megint... nem nagyon tudok-akarok mit írni, úgyhogy Harrison Barnes-t (GSW) idézném:
"Congrats to the A's on one hell of a season. Sad to see it end without a championship but I am proud to call myself a fan of y'all"

Majd jövőre. A's!!!Bay Area
Az Oaklandnek szerintem az előző meccset kellet volna megnyernie, ott egyszerűen jobbak voltak a Detroitnál (legalábbis minimum a 7. inningig), de nem volt szerencséjük (home runt megakadályozó elkapást akadályozott meg egy szurkoló, ami még a visszajátszás után is minimum kérdéses volt, bár talán valóban valószínűbb, hogy nem tudta volna elkapni), no outs-nál bases loaded szituációban Scherzer megoldotta earned run nélkül, ami előtt tényleg le a kalappal, nem túl gyakori jelenség az ilyesmi (bár mondjuk ha Reddick nem lenget be egy mellére, akkor sima walk - bár úgy is fel lehet fogni, hogy Max túljárt az eszén...), ezután egy nem sokon múló foul, stb.  espn.go.com/blog/sweetspot/post/_/id/41337/scherzer-reddick-and-other-thoughts
Ki kellett volna használni, hogy Fister kezdett, nem Scherzer, de most már mindegy.

Az éjszakai meccsen meg várható volt, hogy Verlander túl jó, ráadásul Bartolo Colon helyett a rookie Sonny Gray kezdett, aki nem volt rossz, de köszönőviszonyban nincs Verlander szintjével - ennek ellenére szoros volt a meccs végig.

Mindenesetre az A's drukkerek valóban joggal lehetnek büszkék a csapatukra, az alapszakaszban eleve beelőzték a divíziójukban sokkal jobbnak tartott Texas Rangerst és a playoffban is nagyon megszorították az egyik végső esélyesnek tartott csapatot.
több mint 11 éve
Bay Area Las Vegas Raiders 416 — Killa Kali
És megint... nem nagyon tudok-akarok mit írni, úgyhogy Harrison Barnes-t (GSW) idézném:
"Congrats to the A's on one hell of a season. Sad to see it end without a championship but I am proud to call myself a fan of y'all"

Majd jövőre. A's!!!

több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Sikerült megnéznem a 4. Dodgers-Braves meccset. Szoros lett a vége, Uribe bombája eldöntötte a series-t.
A. Gonzalez mintha kicsit tompa lett volna, első labda fogása is error lett. Később inkább elsétáltaták Hanley-t, hogy jöjjön Gonzalez. Sikerült is kiejteniük. Elsőre nem értettem (mivel a legjobb ütőnkről van szó), de rájöttem, hogy látták-érezték, hogy nincs most top formában Gonzalez. Utána meg Puig volt a deck-ben, aki bármikor megvillanhat. Most is futott olyan double-t. Húúúú. Nagyon gyors a srác.
Elviekben nem Kershaw-nak kellett volna lennie a starting pitsher-nek, de gondolom rövidre akarta zárni Mattingly a párharcot. Amikor megláttam Belisario-t a bullpen-ben, majdnem rosszul lettem. Le is hozták 2/3 inning után. Remélem jövőre már nem rontja nálunk a levegőt.
Wilson egészen jól dobált, Jansen meg a legjobb closer. 😊

Nagyon kemény lesz a Cards ellen, de itt már nincs könnyű ellenfél és könnyű meccs.
Go Dodgers!

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 590 — Invisible man
Pedig ha ez a széria megvan akkor bármi lehetett volna. Szoros meccsek voltak az egyik legnagyobb esélyessel. Sajnálom őket mert most eléggé jó csapat jött össze Pittsburghben.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 11 éve
Rammer 194 — Rams fan
Megvan az NLCS!

Azért ez nagyon tanulságos meccs volt, a playoff baseball tényleg olyan apró nüanszokon múlik, főleg az ilyen szoros meccsek (a vége 6-1 ne tévesszen meg senkit, az csak Melancon szétesése miatt néz ki így - bár azért az Adams HR-ért megérte😊 - szóval sokáig úgy tűnt egy hiba és a Freese HR csak a különbség), amikor a hetedik tetején Kozma nem csinált meg egy könnyebb outot amivel inning vége helyett 2 ember a bázison és red hot Pedro jön ütni ott azt hittem... de nem... De nem bántom emiatt mert volt előtte egy inningben két parádés védekezése Kozmának, az egyik egy gyönyörű levegőben úszó elkapás - amit Marte is produkált a túloldalon.

Waino complete game! Adams pedig egy jól megérdemelt őserő HR a végén - szegény mennyi cinkelést kap mindenhonnan (még közvetítésben is nem csak Cubs-Reds-Bucs fórumokon), annyira örültem neki, főleg hogy ezzel lett biztonságos minden.

A Pittsburgh pedig egy nagyon szép évet zárhat le most, büszkék lehetnek a csapatukra!

Az egyik kulcs volt szerintem, hogy a Marte-Walker duó lényegében irreleváns volt az egész párharcban a Cutch-Morneau-Pedro hármas előtt.

Remélem nagyon jó párharc lesz a Dodgers ellen😊


I know the human being and fish can coexist peacefully