Baseball

40 feliratkozó

több mint 4 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 999 — no es importante
Kedvenc MLB csapat: Athletics (deyell), Blue Jays (ZoliMP), Brewers (gamerkr), Cardinals (Al), Cubs (Shawn84), Dodgers (KeyG, slowmotion, danyly), Diamondbacks (Kampman, Löfli), Giants (nagir, zavi27), Indians (labo7), Mariners (Dzsokijuing, Maka), Marlins (adamfaragoo), Orioles (Ray_bp_Lewis, robiroboter), Padres (lol, P@trik), Phillies (dande), Pirates (Fast Willie, Gergőke), Rays (Sobri, Wester), Red Sox (Bruschi85, zemanla), Reds (Jakehomer), Tigers (Johnnyblaze), Twins (Heisman), Yankees (csebi, Darksun3, kapitnono, Matthew99, shawnka, Tito05), White Sox (baggio, Mikey)

Szerkesztette: Löfli
több mint 10 éve
Rammer 194 — Rams fan
Ez a Beltran play volt az első pozitív jel, mert eddig egy intimidált, gatyába kaksizott csapat képét mutatta a Cards. Jó ez a BoSox, de sok mindent nem kellett tenniük ezért az 5 runért.Jakehomer
El is vesztettük mára, jön Jay a helyére...


I know the human being and fish can coexist peacefully
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 613 — Panthers fan
Ez a Beltran play volt az első pozitív jel, mert eddig egy intimidált, gatyába kaksizott csapat képét mutatta a Cards. Jó ez a BoSox, de sok mindent nem kellett tenniük ezért az 5 runért.

Tepper takarodj!
több mint 10 éve
Rammer 194 — Rams fan
Itt már a game 2-re kell összeszedni fejben a társaságot, mert ez megalázóan szánalmas teljesítmény.Jakehomer
Hát ez egyelőre siralmas, nem jó Waino ma ez tény, de ha csak a rutin játékokat nem basszuk el nincs ez most...

Beltran zseniális!


I know the human being and fish can coexist peacefully
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 613 — Panthers fan
Itt már a game 2-re kell összeszedni fejben a társaságot, mert ez megalázóan szánalmas teljesítmény.

Tepper takarodj!
több mint 10 éve
Rammer 194 — Rams fan
Ebből most kötelező kimásznunk hogy legalább összeszedjük magunkat fejben...


I know the human being and fish can coexist peacefully
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 613 — Panthers fan
Wow, nincsenek ott fejben.

Choking dogs.

Tepper takarodj!
több mint 10 éve
Rammer 194 — Rams fan
Sok mindenre gondoltam,de hogy egy ilyen errorral szúrja lábon magát a Cards (ezen el is fog menni a game 1), arra nem. Mondjuk Wainwright commandja se volt valami jó az első inningben.Jakehomer
Szerintem is könnyen lehet hogy elment ezen, a Lester féle leftyk ellen amióta az eszemet tudom bénák vagyunk...

Epic facepalm ez a miscommunication...


I know the human being and fish can coexist peacefully
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 613 — Panthers fan
Sok mindenre gondoltam,de hogy egy ilyen errorral szúrja lábon magát a Cards (ezen el is fog menni a game 1), arra nem. Mondjuk Wainwright commandja se volt valami jó az első inningben.

Tepper takarodj!
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 613 — Panthers fan
Tippeld meg a WS végeredményét szerda éjjelig! Rájátszás-totó befejező kör:
 playball.baseball.hu/2013/10/21/mlb-playoff-toto-utolso-ws-kor/robiroboter
Egy meccs híján telibe találtam mindkettő főcsop döntő végeredményét, és csak vacak 7 pontot kapok? Óvok 😊

Tepper takarodj!
több mint 10 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 588
A Giants mintha kicsit túlárazta volna a Freaket, legalábbis az idei formáját tekintve: +2év/35M$robiroboter
A pénz sok, de legalább csak 2 év, ami viszont jó.
több mint 10 éve
robiroboter 2 069 — Let's go O's!
A Giants mintha kicsit túlárazta volna a Freaket, legalábbis az idei formáját tekintve: +2év/35M$

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 613 — Panthers fan
@Jakehomer: Bryan Price, a dobóedzőtök jó választás Dusty helyére?robiroboter
Fene tudja, majd jövő ilyenkor megmondom 😀 Az, hogy jó dobóedző, nyilvánvaló, de ebből nem feltétlenül következik az, hogy menedzselni is tud egy csapatot.

Chapmant én is szeretném a rotációban látni, de idén még alapvetően a saját döntése miatt maradt closer szerepben.

Tepper takarodj!
több mint 10 éve
Csifu 223
@Jakehomer: Bryan Price, a dobóedzőtök jó választás Dusty helyére?robiroboter
Bryan Price on Aroldis Chapman: ‘we’ll make that decision as we go forward’
Ha Chapman starter lesz, akkor én semleges szurkolóként örülni fogok a kinevezésnek. 😊
több mint 10 éve
Rammer 194 — Rams fan


I know the human being and fish can coexist peacefully
több mint 10 éve
robiroboter 2 069 — Let's go O's!
@Jakehomer: Bryan Price, a dobóedzőtök jó választás Dusty helyére?

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 10 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 588
Leyland lemondott.
több mint 10 éve
robiroboter 2 069 — Let's go O's!
Tippeld meg a WS végeredményét szerda éjjelig! Rájátszás-totó befejező kör:
 playball.baseball.hu/2013/10/21/mlb-playoff-toto-utolso-ws-kor/

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 10 éve
robiroboter 2 069 — Let's go O's!
@Jakehomer @rsk:
 mglbaseball.wordpress.com/2013/10/20/just-because-you-have-the-4th-fewest-sacrifice-hits-in-mlb-that-doesnt-mean-you-know-what-you-are-doing/

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 10 éve
rsk 66
Savazni akartam az AL játékosokat, hogy még buntolni sem tudnak, de hát Victorino volt az, aki gyönyörű popoutot csinált two on no out szituban.Jakehomer
and who needs bunts anyway...
több mint 10 éve
rsk 66
Gondolhattak volna másokra is. Mindenki örült volna még egy meccsnek. Főleg a Red Sox fanok. Most így éjszakázni kell a mai meccsért.GRAFI
nem bántam meg, na 😊

vagyis inkább nem buntam meg 😀
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 613 — Panthers fan
Savazni akartam az AL játékosokat, hogy még buntolni sem tudnak, de hát Victorino volt az, aki gyönyörű popoutot csinált two on no out szituban.

Tepper takarodj!
több mint 10 éve
civilmanu New York Jets 362 — Jets fan
Bet-at-home -on még lehet fogadni, ki lesz az NL győztes, lásd sportfogadás topic 😊

Go Jets!
több mint 10 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 853 — Amerikai sportok rajongója
Hát nem volt kérdés, hogy a Cardinals volt az NL legjobb csapata idén, elképesztő jó ez a csapat, főleg a playoffban. Utolsó meccsen is büntettek rendesen!
több mint 10 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Gondolhattak volna másokra is. Mindenki örült volna még egy meccsnek. Főleg a Red Sox fanok. Most így éjszakázni kell a mai meccsért.
több mint 10 éve
Rammer 194 — Rams fan


I know the human being and fish can coexist peacefully