Baseball

40 feliratkozó

több mint 4 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 999 — no es importante
Kedvenc MLB csapat: Athletics (deyell), Blue Jays (ZoliMP), Brewers (gamerkr), Cardinals (Al), Cubs (Shawn84), Dodgers (KeyG, slowmotion, danyly), Diamondbacks (Kampman, Löfli), Giants (nagir, zavi27), Indians (labo7), Mariners (Dzsokijuing, Maka), Marlins (adamfaragoo), Orioles (Ray_bp_Lewis, robiroboter), Padres (lol, P@trik), Phillies (dande), Pirates (Fast Willie, Gergőke), Rays (Sobri, Wester), Red Sox (Bruschi85, zemanla), Reds (Jakehomer), Tigers (Johnnyblaze), Twins (Heisman), Yankees (csebi, Darksun3, kapitnono, Matthew99, shawnka, Tito05), White Sox (baggio, Mikey)

Szerkesztette: Löfli
több mint 10 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 526
Dobót keresünk, ki van a zsákotokban?robiroboter
Jeff SamardzijaEscalade
😀 Rumors: Orioles, Cubs discussing Matt Wieters, Jeff Samardzijarobiroboter
Na ez lenne ám a deal 😀
több mint 10 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 588
Mike Matheny további 3 évig marad St. Louisban.Mikey
Evidens😊Rammer
Persze, csak a rend kedvéért írtam be.

Azt pedig sejtettem, hogy McCann jenki lesz. Jót mosolyogtam mindig a pletykákon, amelyek szerint a White Sox is az esélyesek között volt az érte folytatott versenyben.
több mint 10 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
McCann -> Yanks .. 5/85 + 1 year option + no trade clause.
Sounds good 😊 Csak maradjon egészséges.

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 10 éve
Rammer 194 — Rams fan
Mike Matheny további 3 évig marad St. Louisban.Mikey
Evidens😊

David Freeset pedig elcseréltük az Angelshez. Sajnos érett ez, mert... de nem számít!

Elkezdtem videókat nézni 2011 októberéről, a WS-ről, arról a hatodik meccsről. Bevallom teljesen elérzékenyültem, le is maradtam emiatt a Blues góljáról...😊

Csodálatos emlékek párosultak a nevéhez, remélem megtalálja a formáját!


I know the human being and fish can coexist peacefully
több mint 10 éve
robiroboter 2 069 — Let's go O's!
Dobót keresünk, ki van a zsákotokban?robiroboter
Jeff SamardzijaEscalade
😀 Rumors: Orioles, Cubs discussing Matt Wieters, Jeff Samardzija

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 10 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Ez mennyire jó trade a Tigersnek?Bazzani
Nekem tetszik, bár lehet, rövidtávon negatív hatása lesz.
Egyrészt többen komoly aggodalmukat fejezték ki, hogy lassulni látszik a swingje, ami számára halál lenne, plusz 70 millió dollárt spórolnak. Ráadásul a védelem egyértelműen javul, Cabrera -> 1st base, Martinez DH, és -az egykori top prospect- Castellanos mehetne vissza 3-asra. Ezeken felül pedig felszabadult némi pénz, akár Choot is behúzhatnák, ami nagyon pofásan nézne ki.

Texas szempontjából is örülök, végre Profarnak nem kellene beugrósdit játszania, konzisztens játékidőt kapna állandó pozícióval.

több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ez mennyire jó trade a Tigersnek?

több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 347 — Cowboys fan
Azért ez trade a javából:  espn.go.com/mlb/story/_/id/10008050/detroit-tigers-agree-trade-prince-fielder-texas-rangers-ian-kinslergdavid
Prince örülni fog, Texasban még az ételadagok is nagyobbak
több mint 10 éve
gdavid New England Patriots 3 894 — Patriots fan
Azért ez trade a javából:  espn.go.com/mlb/story/_/id/10008050/detroit-tigers-agree-trade-prince-fielder-texas-rangers-ian-kinsler

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 10 éve
robiroboter 2 069 — Let's go O's!
@MileHighCity: Edgmer Escalona? vélemény? mi volt vele a gond az utolsó két évben? és tényleg nincs kereső a blogotokon, vagy csak már késő van, és nem találom.

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 10 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 588
Mike Matheny további 3 évig marad St. Louisban.
több mint 10 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 126 — Deion Sanders for president!
Évről-évre elszörnyedem ezeken a fizetési igényeken. És lám, mindig van aki megadja nekik. Valahogy határt kéne szabni ezeknek, mert ezek már pofátlanul nagy pénzek. Keressenek tízmilliókat, na de százmilliókat....GRAFI
Szerintem pedig az MLB rendszerében van mindenkinek a legjobb esélye azt megkeresni, amennyit ér. Inkább a játékosok tegyék el a nagy pénzeket, mint a tulajdonosok, gondolom, hogy most sem veszteséges egy csapat sem a rengeteg bevétellel és az adófizetők pénzéből épített stadionokkal.Csifu
Yup.

Ha a profitokbol a tulajok nem a mas vallalkozasaik tartozasait torlesztenek vagy csak siman zsebre tennek a penzt, hanem pl. jegy, parkolas, burger, stb. arait csokkentek le, akkor azt mondom legyenek kisebbek a payrollok. De mivel ez nincs igy, akkor mar inkabb a jatekosok zsebebe menjen a penz.marci
Ne a saját helyzetünkből nézzük. Ez egy igazi amcsi ÜZLET! Bár nagyszerűek a major ligák, itt dollár milliárdokról van szó. Nagy befektetés, sok pénzt generál. Drágább játékos elméletileg jobb is, így sikeresebb vagy ergó többet keresel. Ettől mi még szurkolók lehetünk.
(Emiatt nekem rohadt szimpatikus a Green Bay részvénytársasági formája, mekkora buli lehet közgyűlésre járni a Lambeau Field-re.)

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 10 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Évről-évre elszörnyedem ezeken a fizetési igényeken. És lám, mindig van aki megadja nekik. Valahogy határt kéne szabni ezeknek, mert ezek már pofátlanul nagy pénzek. Keressenek tízmilliókat, na de százmilliókat....GRAFI
Szerintem pedig az MLB rendszerében van mindenkinek a legjobb esélye azt megkeresni, amennyit ér. Inkább a játékosok tegyék el a nagy pénzeket, mint a tulajdonosok, gondolom, hogy most sem veszteséges egy csapat sem a rengeteg bevétellel és az adófizetők pénzéből épített stadionokkal.Csifu
Yup.

Ha a profitokbol a tulajok nem a mas vallalkozasaik tartozasait torlesztenek vagy csak siman zsebre tennek a penzt, hanem pl. jegy, parkolas, burger, stb. arait csokkentek le, akkor azt mondom legyenek kisebbek a payrollok. De mivel ez nincs igy, akkor mar inkabb a jatekosok zsebebe menjen a penz.
több mint 10 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 588
Wieters kicsit elsokallta az igényeit (8év/185M$), szóval tuti trade lesz ebből.robiroboter
Azért ez minimum nevetséges. Jó játékos Matt, de messze nem ennyire.
több mint 10 éve
robiroboter 2 069 — Let's go O's!
Csak nekünk lenne ennyibe ha lekötnénk, másnak olcsóbb lesz, mivel még két éve van a FA-ig.

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 10 éve
Csifu 223
Évről-évre elszörnyedem ezeken a fizetési igényeken. És lám, mindig van aki megadja nekik. Valahogy határt kéne szabni ezeknek, mert ezek már pofátlanul nagy pénzek. Keressenek tízmilliókat, na de százmilliókat....GRAFI
Szerintem pedig az MLB rendszerében van mindenkinek a legjobb esélye azt megkeresni, amennyit ér. Inkább a játékosok tegyék el a nagy pénzeket, mint a tulajdonosok, gondolom, hogy most sem veszteséges egy csapat sem a rengeteg bevétellel és az adófizetők pénzéből épített stadionokkal.
több mint 10 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Évről-évre elszörnyedem ezeken a fizetési igényeken. És lám, mindig van aki megadja nekik. Valahogy határt kéne szabni ezeknek, mert ezek már pofátlanul nagy pénzek. Keressenek tízmilliókat, na de százmilliókat....
több mint 10 éve
gdavid New England Patriots 3 894 — Patriots fan
Wieters kicsit elsokallta az igényeit (8év/185M$), szóval tuti trade lesz ebből.robiroboter
Akkor ebből McCann lesz 😉 Wieters igénye pedig muhaha xD

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 10 éve
robiroboter 2 069 — Let's go O's!
Wieters kicsit elsokallta az igényeit (8év/185M$), szóval tuti trade lesz ebből.

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 10 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 588
Hova kell jó kecsör? Wieterst piacra dobjuk. Remélem, megkérik az árát.robiroboter
Jöhet!
több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 868 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Cabrera és McCutchen lett az MVP... ha bejut a DBacks a playoffba, tuti Goldy lett volna az NL győztese 😛


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Dobót keresünk, ki van a zsákotokban?robiroboter
Jeff Samardzija

több mint 10 éve
robiroboter 2 069 — Let's go O's!
Duke GM már arról beszél, hogy Hardy és Wieters a kemény mag tagjai, és hogy a boltolás hírét a hiénák terjesztik, akik utánuk ácsingóznak. Szóval be vannak árazva vastagon.

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 10 éve
robiroboter 2 069 — Let's go O's!
De Paula, Bunuelos, Ramirez, Severino, Campos - ebből mondjuk három, és oké 😉

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 10 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Hughes + Joba + Nunez + Stewart for Wieters + Chris Davis.
Hol írjam alá? 😀

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/