Baseball

40 feliratkozó

több mint 4 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 999 — no es importante
Kedvenc MLB csapat: Athletics (deyell), Blue Jays (ZoliMP), Brewers (gamerkr), Cardinals (Al), Cubs (Shawn84), Dodgers (KeyG, slowmotion, danyly), Diamondbacks (Kampman, Löfli), Giants (nagir, zavi27), Indians (labo7), Mariners (Dzsokijuing, Maka), Marlins (adamfaragoo), Orioles (Ray_bp_Lewis, robiroboter), Padres (lol, P@trik), Phillies (dande), Pirates (Fast Willie, Gergőke), Rays (Sobri, Wester), Red Sox (Bruschi85, zemanla), Reds (Jakehomer), Tigers (Johnnyblaze), Twins (Heisman), Yankees (csebi, Darksun3, kapitnono, Matthew99, shawnka, Tito05), White Sox (baggio, Mikey)

Szerkesztette: Löfli
több mint 10 éve
Csifu 223
Mint Dodgers fan, ezt nagyon sajnálom. Én bírtam a srácot, és emellett jó vétel is volt + jó dobó.
Akkor pitcher keresésre fel. 😊danyly
Állítólag a Dodgers is versenyben van David Price-ért, gondolom, hogy ő megfelelne. 😊
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Ricky Nolasco Twin lett: 4 év, 49 millió dollár. Ráfért a Twins rotációra.Mikey
Mint Dodgers fan, ezt nagyon sajnálom. Én bírtam a srácot, és emellett jó vétel is volt + jó dobó.
Akkor pitcher keresésre fel. 😊

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
Maka Jacksonville Jaguars Tulane Green Wave 2 757
"Robinson Cano and the Mariners had meeting that went "very well"."


https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 10 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Vicc ez a Yankees. Komolyan. Csíptem Ellsburyt, de ennyiért egyértelmű volt, hogy nem kell. JBJ pár éven belűl hozni fogja ezeket a számokat Ells fizetésének 2%-áért.
több mint 10 éve
gdavid New England Patriots 3 894 — Patriots fan
Nekünk pedig Ellsbury az CF-ünk. Lesz itt speed Gardnerrel 😉 Már csak Canónak kéne észhez térnie...

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 10 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 591 — Invisible man
A.J. Pierzynski a bajnok új catchere. Meglepő...


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 10 éve
robiroboter 2 069 — Let's go O's!
Nagyon szabadulna a csapat Jim Johnsontól, a Dodgerst emlegetik, mint lehetséges partnert a boltban.robiroboter
Oakland lett belőle. 2B Jemile Weeks elég sovány csere érte, plusz egy később megnevezendő játékos.

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 10 éve
robiroboter 2 069 — Let's go O's!
Nagyon szabadulna a csapat Jim Johnsontól, a Dodgerst emlegetik, mint lehetséges partnert a boltban.

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 10 éve
Mingo Cleveland Browns 444 — Nagyon lufi..
Nagy pörgés nincs a Tribenál, David Murphy jött a minap (2y/12m), Stubbs talán marad, Ubaldo, Kubel, Smith és Perez pedig léptek. Naquinról szólnak még a hírek, akiből lehet valami, meg hogy DeRosa vonult, bár utóbbit nem igazán kötném a klubhoz. 😊
Egy closer kelleni fog még, illetve Gomes is kérdésesnek tűnik, meglátjuk. Van még idő. 😛

több mint 10 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 126 — Deion Sanders for president!
Üdv mindenki.
Lenne egy eladó New York Yankees eredeti Paul O'Neill mez szettem.
Köszi.
 aprod.hu/hirdetes/new-york-yankees-baseball-shirt-ID153jp.html

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 10 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 591 — Invisible man
Hughes elhagyott minket. Ilyenkor sírok... hogy nem előbb 😊


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 10 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 588
Ricky Nolasco Twin lett: 4 év, 49 millió dollár. Ráfért a Twins rotációra.
több mint 10 éve
robiroboter 2 069 — Let's go O's!
A csapat várja az ajánlatokat Jim Johnsonért. Ha valaki komolyan gondolja, viheti.

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 10 éve
Rammer 194 — Rams fan
Taveras már MLben kezd papíron?.Escalade
Yep😊


I know the human being and fish can coexist peacefully
több mint 10 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Teljesen jogos indokok, így belegondolva én is örülnék neki (a pénz necces továbbra is, viszont nem kiugró a mai FA-piacon). Emellett pedig megvan az a luxus, hogy ha kicsit vissza is sül, egészen abszurd lendület jöhet a debütáló/másodéves fiataloktól. Taveras már MLben kezd papíron?
(6) Drew Boras kliens. Többek között valószínűleg nem lehetett volna ilyen gyorsan aláíratni, vártak volna más ajánlatot stb. Könnyen két szék között találhattuk volna magunkat.Rammer
😀 Erről jut eszembe, nem tudom, mennyire szoktátok a "Behind The Dish" Keith Law/ESPN podcastet hallgatni, de pont Boras volt múltkor a vendég, ahol többek közt Drewról is beszéltek. Zseni a faszi, néha a "middle of the lineup hitter, run producer, veterán" klasszikus klisékkel jön, amikor viszont az új típusú statisztikákban jól teljesítő klienséről beszél, rögtön azt hangsúlyozza ki.

több mint 10 éve
Rammer 194 — Rams fan
Nem ismerem annyira a Cardinals farm systemet, de van jobb nevű, belátható közelségben lévő SS prospect? Mert ha van, rögtön máshogy kell hozzáállni egy ilyen trade-hez. Nekem mondjuk Drew sokkal jobban tetszik, igaz, nála a 1st rounder beáldozása mellett egészségügyi kérdések is felmerülnek.Escalade
Nincsen ilyen prospect sajnos. Persze kristálygömböm sincs, de belátható időn belülre nincs olyan képességű fiatal, aki akár csak a Kozma-Descalso duóhoz képest minőségi előrelépés lenne. Pedig az sem sok... Nem véletlen kacérkodunk/kacérkodtunk hosszú távú megoldások gondolatával is (Tulo, Profar, Andrus), mert csak ilyen védekezésben jó/oké, de ütésben fekete lyuk színvonalat termel ki a rendszer. Ryan anno legalább tényleg elit védő volt ha már ütni nem tudott.

Drew vs. Peralta kapcsán Mikalsz írt 6 gondolatot hogy miért Peralta, amivel egyet tudok érteni. Röviden:
(1) A 1st rounder - ahogy arra már utaltunk
(2) Drew balos ütő, mint az infieldről Carpenter, Wong és Adams (ha ő játszik egyesen)... Peralta jobbos, és zúzta a lefty dobókat tavaly, de karrier szinten is vállalható
(3) Több poszton játszatható Peralta.
(4) Nem jobb védő Drew a statisztikák alapján.
(5) Sérülékenység - amire szintén utaltál. Peralta sose volt DL-en, 149 meccset átlagol évente és csak az eltiltása miatt kellett hosszabb időt kihagynia.
(6) Drew Boras kliens. Többek között valószínűleg nem lehetett volna ilyen gyorsan aláíratni, vártak volna más ajánlatot stb. Könnyen két szék között találhattuk volna magunkat.


I know the human being and fish can coexist peacefully
több mint 10 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Nem értem ezzel együtt, miért pont Peraltara esett a választásotok, amikor voltak talán jobb opciók. Így is kifelé lóg a posztról, még ha meglepően jók is a mutatói shorton. Ráadásul szerintem az ár is necces, bár ekkora lehúzás után (Bourjos) belefér egy kis túlfizetés.Escalade
Számomra pont amiatt, amit kiemeltem: nem kellett értéket beáldozni érte.

Tulo, Profar, Andrus, Hardy stb, - akikről már kismillió elemzést olvashattunk a WS vége óta - lehet hogy jobbak/fiatalabbak/jobb védők/tehetségesebbek stb. mint Peralta, azonban csak iszonyatos áron cserélhetőek. De még Drew-ért is egy 1st-nek kellett volna mennie ha szerződtetjük.

Shelby Miller - Matt Adams - Oscar Taveras - Carlos Martinez - Trevor Rosenthal

Ebből az ötösből 2-3 már nem lenne itt a fentiek esetében, és akkor még nem beszéltünk a kevésbé MLB-ready prospectekről vagy az olyan még olcsó de már tapasztalt kezdő dobókról mint Kelly vagy Lynn.

Szóval akár pár milliós túlfizetés is belefér (Waino új szerződése mellett is kb. 30 millió szabadult fel most) fizuban, ha ez azt jelenti hogy nem áldozunk be a fenti fiatalokból.

Peralta meg ideális esetben a szerződés 4 évéből 2-3 évig még stabilan tud SS-t játszani (ütésben óriási fejlődés a poszton az utóbbi évekhez képest) ezután mehet a hármasra akár.Rammer
Nem ismerem annyira a Cardinals farm systemet, de van jobb nevű, belátható közelségben lévő SS prospect? Mert ha van, rögtön máshogy kell hozzáállni egy ilyen trade-hez. Nekem mondjuk Drew sokkal jobban tetszik, igaz, nála a 1st rounder beáldozása mellett egészségügyi kérdések is felmerülnek.

több mint 10 éve
Rammer 194 — Rams fan
Nem értem ezzel együtt, miért pont Peraltara esett a választásotok, amikor voltak talán jobb opciók. Így is kifelé lóg a posztról, még ha meglepően jók is a mutatói shorton. Ráadásul szerintem az ár is necces, bár ekkora lehúzás után (Bourjos) belefér egy kis túlfizetés.Escalade
Számomra pont amiatt, amit kiemeltem: nem kellett értéket beáldozni érte.

Tulo, Profar, Andrus, Hardy stb, - akikről már kismillió elemzést olvashattunk a WS vége óta - lehet hogy jobbak/fiatalabbak/jobb védők/tehetségesebbek stb. mint Peralta, azonban csak iszonyatos áron cserélhetőek. De még Drew-ért is egy 1st-nek kellett volna mennie ha szerződtetjük.

Shelby Miller - Matt Adams - Oscar Taveras - Carlos Martinez - Trevor Rosenthal

Ebből az ötösből 2-3 már nem lenne itt a fentiek esetében, és akkor még nem beszéltünk a kevésbé MLB-ready prospectekről vagy az olyan még olcsó de már tapasztalt kezdő dobókról mint Kelly vagy Lynn.

Szóval akár pár milliós túlfizetés is belefér (Waino új szerződése mellett is kb. 30 millió szabadult fel most) fizuban, ha ez azt jelenti hogy nem áldozunk be a fenti fiatalokból.

Peralta meg ideális esetben a szerződés 4 évéből 2-3 évig még stabilan tud SS-t játszani (ütésben óriási fejlődés a poszton az utóbbi évekhez képest) ezután mehet a hármasra akár.


I know the human being and fish can coexist peacefully
több mint 10 éve
robiroboter 2 069 — Let's go O's!
Nem értem ezzel együtt, miért pont Peraltara esett a választásotok, amikor voltak talán jobb opciók. Így is kifelé lóg a posztról, még ha meglepően jók is a mutatói shorton. Ráadásul szerintem az ár is necces, bár ekkora lehúzás után (Bourjos) belefér egy kis túlfizetés.Escalade
Jó páran hangot adtak az ellenérzésüknek, hogy 50 meccses PED eltiltás után kicsit faramuci ennyi pénzzel kitömni.

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 10 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Persze, csak a rend kedvéért írtam be.Mikey
A hírt értékeltem ezzel, az hogy beírtad, az jó😉

Közben MO legazolta Peraltát, 4 év 52+ millió. Ezzel és a cserével (Bourjos érkeztével) sikerült fontos fiatal feláldozása nélkül (1) fejlődni hiányposzton és képességben (különösen sebességben) és (2) megfelelő flexibilitást kialakítani a fiatalokért, így már most rendkívüli módon megnőtt a keretben a variációs lehetőségek száma:

- Peralta (SS/3B) szignifikáns javulás ütésben SS-ről
- Carpenter (3B/2B) visszatérhet az eredeti posztjára a hármasra
- Wong (2B) megkaphatja a bizalmat a kettesen
- Bourjos (CF/OF) érkeztével minden szempontból mélyült az outfield: jobb kezes ütő (Jay és Taveras lefty), nagyon jó védő és szélvész gyors
- A jelenléte levesz némi nyomást a szuper tehetséges Taverasról (CF/RF), aki ha minden jól megy és szépen felépül akkor jövőre már bizonyíthat fent
- Mivel gyorsabb és jobb védő mint Jay, bátrabban lehet Craiget (1B/RF) is játszatni ismét RF-ként, ergó Adams (1B) pedig többet játszhat egyesen

Számomra tehát (papíron nyilván) nagyon pozitív ez a két akció. Persze még sok mindent lehet ügyködni, de kis túlzással MO lerendezte az offseasont már most, ha semmi egyebet nem csinál, simán neki lehet menni az ST-nek/szezonnak így részemről.Rammer
Nem értem ezzel együtt, miért pont Peraltara esett a választásotok, amikor voltak talán jobb opciók. Így is kifelé lóg a posztról, még ha meglepően jók is a mutatói shorton. Ráadásul szerintem az ár is necces, bár ekkora lehúzás után (Bourjos) belefér egy kis túlfizetés.

több mint 10 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 588
Irigylem a Cardinalst. Az amúgy is nagyszerű csapatukba érkezett két újabb nagyszerű játékos. Így könnyű. 😀
több mint 10 éve
Rammer 194 — Rams fan
Persze, csak a rend kedvéért írtam be.Mikey
A hírt értékeltem ezzel, az hogy beírtad, az jó😉

Közben MO legazolta Peraltát, 4 év 52+ millió. Ezzel és a cserével (Bourjos érkeztével) sikerült fontos fiatal feláldozása nélkül (1) fejlődni hiányposzton és képességben (különösen sebességben) és (2) megfelelő flexibilitást kialakítani a fiatalokért, így már most rendkívüli módon megnőtt a keretben a variációs lehetőségek száma:

- Peralta (SS/3B) szignifikáns javulás ütésben SS-ről
- Carpenter (3B/2B) visszatérhet az eredeti posztjára a hármasra
- Wong (2B) megkaphatja a bizalmat a kettesen
- Bourjos (CF/OF) érkeztével minden szempontból mélyült az outfield: jobb kezes ütő (Jay és Taveras lefty), nagyon jó védő és szélvész gyors
- A jelenléte levesz némi nyomást a szuper tehetséges Taverasról (CF/RF), aki ha minden jól megy és szépen felépül akkor jövőre már bizonyíthat fent
- Mivel gyorsabb és jobb védő mint Jay, bátrabban lehet Craiget (1B/RF) is játszatni ismét RF-ként, ergó Adams (1B) pedig többet játszhat egyesen

Számomra tehát (papíron nyilván) nagyon pozitív ez a két akció. Persze még sok mindent lehet ügyködni, de kis túlzással MO lerendezte az offseasont már most, ha semmi egyebet nem csinál, simán neki lehet menni az ST-nek/szezonnak így részemről.


I know the human being and fish can coexist peacefully
több mint 10 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Dobót keresünk, ki van a zsákotokban?robiroboter
Jeff SamardzijaEscalade
😀 Rumors: Orioles, Cubs discussing Matt Wieters, Jeff Samardzijarobiroboter
Na ez lenne ám a deal 😀Shawn84
Állítólag a Toronto pakolgat össze most egy prospect csomagot Jeffért. Érdekes, hogy ennyire leplezetlenül zajlik az árusítása...Escalade
Engem kicsit meg is lepett, hogy napvilágra került ez a dolog, meg azt hittem vele hosszabb távon számolnak. Rotációra azért most gyúrni kéne kicsit szabad ügynök piacról. Az egyik jelölt Josh Jonson ugye már alá is írt San Diegoba.Shawn84
Állítólag elég furcsán kezelte ezt a tavalyi firesale-t, holott minden értelmes ember felfogta, mi miért történik... Ezzel együtt biztos vagyok benne, nem fogják csak úgy elszórni.
Jed és Theo kiemelte a szurkolóknak tartott konferencián, nem lesz idén akkora bevásárlás veterán dobókból, megbíznak a jelenlegi bő rotációban, csak 1-2 nagyobb nevű SPt próbálnak esetleg beszerezni (=aka Tanaka).

több mint 10 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 526
Dobót keresünk, ki van a zsákotokban?robiroboter
Jeff SamardzijaEscalade
😀 Rumors: Orioles, Cubs discussing Matt Wieters, Jeff Samardzijarobiroboter
Na ez lenne ám a deal 😀Shawn84
Állítólag a Toronto pakolgat össze most egy prospect csomagot Jeffért. Érdekes, hogy ennyire leplezetlenül zajlik az árusítása...Escalade
Engem kicsit meg is lepett, hogy napvilágra került ez a dolog, meg azt hittem vele hosszabb távon számolnak. Rotációra azért most gyúrni kéne kicsit szabad ügynök piacról. Az egyik jelölt Josh Jonson ugye már alá is írt San Diegoba.
több mint 10 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Dobót keresünk, ki van a zsákotokban?robiroboter
Jeff SamardzijaEscalade
😀 Rumors: Orioles, Cubs discussing Matt Wieters, Jeff Samardzijarobiroboter
Na ez lenne ám a deal 😀Shawn84
Állítólag a Toronto pakolgat össze most egy prospect csomagot Jeffért. Érdekes, hogy ennyire leplezetlenül zajlik az árusítása...