Baseball

40 feliratkozó

több mint 4 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 961 — no es importante
Kedvenc MLB csapat: Athletics (deyell), Blue Jays (ZoliMP), Brewers (gamerkr), Cardinals (Al), Cubs (Shawn84), Dodgers (KeyG, slowmotion, danyly), Diamondbacks (Kampman, Löfli), Giants (nagir, zavi27), Indians (labo7), Mariners (Dzsokijuing, Maka), Marlins (adamfaragoo), Orioles (Ray_bp_Lewis, robiroboter), Padres (lol, P@trik), Phillies (dande), Pirates (Fast Willie, Gergőke), Rays (Sobri, Wester), Red Sox (Bruschi85, zemanla), Reds (Jakehomer), Tigers (Johnnyblaze), Twins (Heisman), Yankees (csebi, Darksun3, kapitnono, Matthew99, shawnka, Tito05), White Sox (baggio, Mikey)

Szerkesztette: Löfli
több mint 12 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Ezaz, Andy első inningje király volt. Kisherceg kapott egy nagy K-t.
...
Bááááázz Peralta... Jeter mellett ez lehet, hogy elment volna. 😀

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 12 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
De végül most már mindegy, eldőlt, hogy a 4. meccs lesz Sabathiaé, a harmadikon Phil Hughes kezd majd.marci
A másodikat meg Kuroda short rest-en. Bitang egy széria lesz...

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 12 éve
gdavid New England Patriots 3 894 — Patriots fan
A mai lineup már tetszik! Szelídítsük meg a Cicusokat!

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 12 éve
stero San Francisco 49ers 171
Nagyon drukkoltam az O's-nak, sajnálom, hogy kiestek. Viszont így kétszer is CC vs Verlander.marci
Ja, csak CC a 3. meccsre 3 day rest-en lesz, aztán ha lesz 7. meccs, arra normálon. Mondjuk neki pont nem számít a short rest, de azért nyugodtabb lennék, ha nem menne el 7 meccsig a párharc.
DS!Darksun3
Én úgy tippelem, hogy ő és Verlander is a 3., meg a lehetséges 6. meccsen fognak dobni. Szerintem így, hogy Verlander már be van jelentve a 3. meccsre, és látva az A-Rod szappanoperát, tudva, hogy Girardit igen is foglalkoztatja, hogy milyen színben tünteti fel a sajtó, CC kezd majd a 3. meccsen. Innen meg már adja magát, hogy következőre is egymás ellen kezdjenek, a hatodik meccsen.marci
én meg nem kezdetném CCt verlander ellen. amilyen szarul ütünk még egy parádés CC meccsel is buknánk. de mint ahogy tegnap láttuk CC képes hozni a meccset akkor is ha az ütők elhallgatnak.stero
Én meg inkább úgy közelíteném meg, hogy azért fizetem CC-t, hogy legyen esélyem hozni egy Verlander ellen is egy meccset.

De végül most már mindegy, eldőlt, hogy a 4. meccs lesz Sabathiaé, a harmadikon Phil Hughes kezd majd.marci
nyilván ezért fizetik de ilyen borzalmas ütőátlag mellett még CC sem képes csodára.
From Elias: The Yankees' .211 team batting average in the ALDS versus the Orioles was their lowest in a victorious postseason series in exactly 50 years -- since they won the 1962 World Series in seven games versus the Giants, despite a .199 batting average from Mantle, Maris and company.


"I want to thank the Good Lord for making me a Yankee."
több mint 12 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Nagyon drukkoltam az O's-nak, sajnálom, hogy kiestek. Viszont így kétszer is CC vs Verlander.marci
Ja, csak CC a 3. meccsre 3 day rest-en lesz, aztán ha lesz 7. meccs, arra normálon. Mondjuk neki pont nem számít a short rest, de azért nyugodtabb lennék, ha nem menne el 7 meccsig a párharc.
DS!Darksun3
Én úgy tippelem, hogy ő és Verlander is a 3., meg a lehetséges 6. meccsen fognak dobni. Szerintem így, hogy Verlander már be van jelentve a 3. meccsre, és látva az A-Rod szappanoperát, tudva, hogy Girardit igen is foglalkoztatja, hogy milyen színben tünteti fel a sajtó, CC kezd majd a 3. meccsen. Innen meg már adja magát, hogy következőre is egymás ellen kezdjenek, a hatodik meccsen.marci
én meg nem kezdetném CCt verlander ellen. amilyen szarul ütünk még egy parádés CC meccsel is buknánk. de mint ahogy tegnap láttuk CC képes hozni a meccset akkor is ha az ütők elhallgatnak.stero
Én meg inkább úgy közelíteném meg, hogy azért fizetem CC-t, hogy legyen esélyem hozni egy Verlander ellen is egy meccset.

De végül most már mindegy, eldőlt, hogy a 4. meccs lesz Sabathiaé, a harmadikon Phil Hughes kezd majd.
több mint 12 éve
Rammer 194 — Rams fan

😊


I know the human being and fish can coexist peacefully
több mint 12 éve
stero San Francisco 49ers 171
Nagyon drukkoltam az O's-nak, sajnálom, hogy kiestek. Viszont így kétszer is CC vs Verlander.marci
Ja, csak CC a 3. meccsre 3 day rest-en lesz, aztán ha lesz 7. meccs, arra normálon. Mondjuk neki pont nem számít a short rest, de azért nyugodtabb lennék, ha nem menne el 7 meccsig a párharc.
DS!Darksun3
Én úgy tippelem, hogy ő és Verlander is a 3., meg a lehetséges 6. meccsen fognak dobni. Szerintem így, hogy Verlander már be van jelentve a 3. meccsre, és látva az A-Rod szappanoperát, tudva, hogy Girardit igen is foglalkoztatja, hogy milyen színben tünteti fel a sajtó, CC kezd majd a 3. meccsen. Innen meg már adja magát, hogy következőre is egymás ellen kezdjenek, a hatodik meccsen.marci
én meg nem kezdetném CCt verlander ellen. amilyen szarul ütünk még egy parádés CC meccsel is buknánk. de mint ahogy tegnap láttuk CC képes hozni a meccset akkor is ha az ütők elhallgatnak.


"I want to thank the Good Lord for making me a Yankee."
több mint 12 éve
rsk 66
persze a négy csapat, amelyiknek szorítottam, mind kiesett. kimondjam hangosan, hogy hajrá Yankees? 😀rsk
nyugodtan. 😀 ha a Yanks jut tovább az azért jó, mert a WS-ben elbukni nagyobb csalódás lesz nekik, mint ha az LCS-ben búcsúznának. 😊
(mondjuk nekem az lenne a Kánaán, ha Beltran úgy nyerne gyűrűt, hogy a Bronxban szanaszét verné a jenki-dobókat. 😀)marci
én úgy számoltam, ha nekik szurkolok, nem jutnak tovább 😀
több mint 12 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
persze a négy csapat, amelyiknek szorítottam, mind kiesett. kimondjam hangosan, hogy hajrá Yankees? 😀rsk
nyugodtan. 😀 ha a Yanks jut tovább az azért jó, mert a WS-ben elbukni nagyobb csalódás lesz nekik, mint ha az LCS-ben búcsúznának. 😊
(mondjuk nekem az lenne a Kánaán, ha Beltran úgy nyerne gyűrűt, hogy a Bronxban szanaszét verné a jenki-dobókat. 😀)
több mint 12 éve
rsk 66
persze a négy csapat, amelyiknek szorítottam, mind kiesett. kimondjam hangosan, hogy hajrá Yankees? 😀
több mint 12 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 851 — Amerikai sportok rajongója
Na, első meccs bepotólva, sajnos kiesett az Orioles. De közük nem volt a meccshez sajnos 8. inningig gyakorlatilag nem volt offense, akkor meg CC Sabathia elintézte, 9K a meccsen, végig is nyomta.
Jobb volt a Yankees.
Hát akkor DET-NY az ALben, asszem az idei legjobb két legjobb csapat nyomja a főcsoportdönttőt. De csodás szezont produkált 2 AL kedvenc csapatom: Baltimore, és Oakland is hatalmas gratula a szezonért!
több mint 12 éve
robiroboter 2 068 — Let's go O's!
K-Rod nagyon szeret családon belül boxolni.

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 12 éve
robiroboter 2 068 — Let's go O's!
de nagyon matekoltok a hatodik meccsre 😉 miért, a két ütősort elnézve lesz? 😀

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 12 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Nagyon drukkoltam az O's-nak, sajnálom, hogy kiestek. Viszont így kétszer is CC vs Verlander.marci
Ja, csak CC a 3. meccsre 3 day rest-en lesz, aztán ha lesz 7. meccs, arra normálon. Mondjuk neki pont nem számít a short rest, de azért nyugodtabb lennék, ha nem menne el 7 meccsig a párharc.
DS!Darksun3
Én úgy tippelem, hogy ő és Verlander is a 3., meg a lehetséges 6. meccsen fognak dobni. Szerintem így, hogy Verlander már be van jelentve a 3. meccsre, és látva az A-Rod szappanoperát, tudva, hogy Girardit igen is foglalkoztatja, hogy milyen színben tünteti fel a sajtó, CC kezd majd a 3. meccsen. Innen meg már adja magát, hogy következőre is egymás ellen kezdjenek, a hatodik meccsen.
több mint 12 éve
robiroboter 2 068 — Let's go O's!
nyugi, nem fog 😉

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 12 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Nagyon drukkoltam az O's-nak, sajnálom, hogy kiestek. Viszont így kétszer is CC vs Verlander.marci
Ja, csak CC a 3. meccsre 3 day rest-en lesz, aztán ha lesz 7. meccs, arra normálon. Mondjuk neki pont nem számít a short rest, de azért nyugodtabb lennék, ha nem menne el 7 meccsig a párharc.
DS!

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 12 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Nagyon drukkoltam az O's-nak, sajnálom, hogy kiestek. Viszont így kétszer is CC vs Verlander.
több mint 12 éve
robiroboter 2 068 — Let's go O's!

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 12 éve
robiroboter 2 068 — Let's go O's!
Őszintén? Ligadöntőkön elleszek az összefoglalókkal.

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 586
Hm, az ALCS-ben a számomra lehető legrosszabb párosítás jött össze, míg az NLCS-ben a lehető legjobb. Úgyis elrontom ezzel az utószezonjukat, de innentől már remélem a SF nyer.Mikey
én a fő kedvencen kívül mindig annak a csapatnak drukkolok a rájátszásokban, akik a leghosszabb ideje várnak a bajnoki címre, szóval most muszáj lesz kiszurkolni a Detroit sikert (ha már a Washington elszerencsétlenkedte...) 😊jjncaa
Érthető szempont, ám a detroitiaknak akkor sem tudnék szurkolni. Az elmúlt két szezonbeli összesített 11-25-ös ellenük elért mutató túl fájdalmas ahhoz, hogy szurkolni tudjak nekik. És akkor a győzelmeik módjáról még szót sem ejtettem, ami még fájdalmasabb... úgyhogy én őszintén remélem, kisöpri őket a Yankees, lehetőleg négy shutouttal.
több mint 12 éve
stero San Francisco 49ers 171
0-6-nál mentem aludni.gdavid
detto


"I want to thank the Good Lord for making me a Yankee."
több mint 12 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 961 — no es importante
Hm, az ALCS-ben a számomra lehető legrosszabb párosítás jött össze, míg az NLCS-ben a lehető legjobb. Úgyis elrontom ezzel az utószezonjukat, de innentől már remélem a SF nyer.Mikey
én a fő kedvencen kívül mindig annak a csapatnak drukkolok a rájátszásokban, akik a leghosszabb ideje várnak a bajnoki címre, szóval most muszáj lesz kiszurkolni a Detroit sikert (ha már a Washington elszerencsétlenkedte...) 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 526
0-6-nál mentem aludni. 5-7-nél keltem. Mire visszapillantottam 9-7 a Cardinalsnak. Így az összes párharcból az jutott tovább, akit vártam/szerettem volna.gdavid
Én csak a Giantsel vagyok így. Sokkal jobban tetszett volna a Baltimore vagy a Washington meccse. Most akkor reménykedem, hogy Tigers-Giants döntő lesz.
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 586
Hm, az ALCS-ben a számomra lehető legrosszabb párosítás jött össze, míg az NLCS-ben a lehető legjobb. Úgyis elrontom ezzel az utószezonjukat, de innentől már remélem a SF nyer.
több mint 12 éve
gdavid New England Patriots 3 894 — Patriots fan
0-6-nál mentem aludni. 5-7-nél keltem. Mire visszapillantottam 9-7 a Cardinalsnak. Így az összes párharcból az jutott tovább, akit vártam/szerettem volna.

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool: