A Jets kirúgta Robert Saleh főedzőt!

Baseball

40 feliratkozó

több mint 4 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 938 — no es importante
Kedvenc MLB csapat: Athletics (deyell), Blue Jays (ZoliMP), Brewers (gamerkr), Cardinals (Al), Cubs (Shawn84), Dodgers (KeyG, slowmotion, danyly), Diamondbacks (Kampman, Löfli), Giants (nagir, zavi27), Indians (labo7), Mariners (Dzsokijuing, Maka), Marlins (adamfaragoo), Orioles (Ray_bp_Lewis, robiroboter), Padres (lol, P@trik), Phillies (dande), Pirates (Fast Willie, Gergőke), Rays (Sobri, Wester), Red Sox (Bruschi85, zemanla), Reds (Jakehomer), Tigers (Johnnyblaze), Twins (Heisman), Yankees (csebi, Darksun3, kapitnono, Matthew99, shawnka, Tito05), White Sox (baggio, Mikey)

Szerkesztette: Löfli
több mint 12 éve
JoeyB Houston Texans California Golden Bears 347 — Texans fan
a mozgások folytonosabbak lettek, a játékmenet kb ugyanaz, mint várható volt, így pár negyed után.
pb-s verzió tökéletes, külön van hozzá a crackJoeyB
nekem olyan tetű lassan tölti a PBről hogy beleőszülök mire lejön 😀Jack Zoltán
nekem 2-3 mbyte-al jött simán 😊 bő seed idővel együtt 46 perc volt mikor az előbb kiléptem. amint apám abbahagyja az xbox live-ozást( 😀😀), visszaállok seed-be


Twitter: azajoey
több mint 12 éve
Jack Zoltán Seattle Seahawks Alabama Crimson Tide 1 048
a mozgások folytonosabbak lettek, a játékmenet kb ugyanaz, mint várható volt, így pár negyed után.
pb-s verzió tökéletes, külön van hozzá a crackJoeyB
nekem olyan tetű lassan tölti a PBről hogy beleőszülök mire lejön 😀
több mint 12 éve
JoeyB Houston Texans California Golden Bears 347 — Texans fan
a mozgások folytonosabbak lettek, a játékmenet kb ugyanaz, mint várható volt, így pár negyed után.
pb-s verzió tökéletes, külön van hozzá a crack


Twitter: azajoey
több mint 12 éve
JoeyB Houston Texans California Golden Bears 347 — Texans fan
kalózkikötőre felkerült az mlb 2k12 pc-re, most telepítem, írom a tapasztalatokat rögtön


Twitter: azajoey
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
Matthew kérésére készült.


GRAFI
Bármilyen színben kérhető a bögre?
több mint 12 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 587 — Invisible man
És a dizájn egy része is az enyém 😊 Viszem is a munkahelyre vagizni 😊


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 12 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Matthew kérésére készült.


több mint 12 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Tessék Esc. Soriano 2 home run DH-ként.Matthew99
Egyenlőre nem ütünk rosszul. Jackson is ütött egy szép homért. A legnagyobb kérdés, hogy ki lesz a leadoff. Kb minden meccsen más fog kezdeni SP alatt.Shawn84
DeJesus. Csak a minél több at bat/minél kevesebb inning arány miatt ütnek sokan a lineup tetején. Esetleg időnként Campana, ha sikerülne az erős .300asokba terelni az OBP-jét.
Egyelőre ami biztosnak tűnik:
1. DeJesus
2. ? Barney, leftyk ellen Baker?
3. Castro
4. LaHair
5. ? Soriano/Soto
6. ? Byrd
7. ? Soriano/Soto/Stewart
8. ? Soto/Stewart

több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
Tessék Esc. Soriano 2 home run DH-ként.Matthew99
Egyenlőre nem ütünk rosszul. Jackson is ütött egy szép homért. A legnagyobb kérdés, hogy ki lesz a leadoff. Kb minden meccsen más fog kezdeni SP alatt.
több mint 12 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Tessék Esc. Soriano 2 home run DH-ként.Matthew99
Továbbra is tartom, DHnek simán hasznos lenne, leftyk ellen átlag feletti. Csodálkozom, hogy nem ér meg senkinek évi pár milliót... (például ha a Yankees nem lett volna ennyire a plafonon, ideális párosítás. Játszott már ott, kis ballpark, tudnak játszani a matchupokkal, stb.)

több mint 12 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 587 — Invisible man
Tessék Esc. Soriano 2 home run DH-ként.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 12 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Franc sem érti, miért Madson mellé tették le a voksot a Reds vezetői... 😊Escalade
Azért ehhez pofa kell. 😊
több mint 12 éve
JoeyB Houston Texans California Golden Bears 347 — Texans fan

Franc sem érti, miért Madson mellé tették le a voksot a Reds vezetői... 😊

Ha valaki "megtalálja" az MLB 2k12-et, légyszíves dobjon mard egy pm-et.Escalade
én is várom már, dehát amerikai idő szerint jön ki 😊


Twitter: azajoey
több mint 12 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want

Franc sem érti, miért Madson mellé tették le a voksot a Reds vezetői... 😊

Ha valaki "megtalálja" az MLB 2k12-et, légyszíves dobjon mard egy pm-et.

több mint 12 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 587 — Invisible man
A háromszoros all-star Carlos Guillen is visszavonult.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 12 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
szegény Tim Kurkjian
Arencibia egész lavinát indított ezzel az utánzással már minden napra jut egy újabb valamelyik csapatból
több mint 12 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 847 — Amerikai sportok rajongója
Na hát megvolt első teljes baseball meccs nézésem. A tavalyi World Seres 6. meccse. Kíváncsi voltam a sok játszás, szabálymegértés után le tud-e kötni, de abszolút bejött, mondjuk egy földöntúli meccsel nem volt nehéz! 😊 A hossza ellenére végig nagyon tetszett, temérdek érdekes, drámai történés volt. Asszem követni fogom a sportot! 😊
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 582
beckham mar most hozza a tole megszokottat 2nd base-en.
de nagyon jo lenne, ha megtanulna utni is.....
több mint 12 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Az a két stream-csatorna viszont, ami a NYY meccshez lett volna mindkettő rossz volt. Így nem láttam Pineda debütálását :S
DS!

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 582
...es a hivatalos oldalon van elo kozvetites a dodgers elleni st openerrol!! olyan izgatottan varom a meccset, mint egy kisgyerek a szentestet.

vegre, vegre, vegre!! 😊 😊 😊
több mint 12 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Esc mit szólsz ahhoz, hogy Soriano barátunk a leadoff? 😀Matthew99
Ki van zárva. 😊 Valószínűleg csak több at batet akarnak neki adni.

Andrew McCutchen szerződéshosszabbítás, 6 év, $51,5M + team option ($14,75M). Egyértelmű steal, hatalmas győzelem az ilyen egy kis klubnak, mint a Pirates.
Maybin tegnapi 5 év/25 milliójával együtt jó példa a normális csapatépítésre.

több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
Victor Martinezt megint műteni kell?
...
Marci: Ike Davisnek mi a tököm az a Valley Fever? (lusta vagyok utánaolvasni)
DS!Darksun3
valami immunbetegség. azt írják, hogy elég ritkán van komoly tünete, Davis sem panaszkodik semmire. orvosi javaslatra kerülni fogják a túlterhelését, főleg most az edzőtáborban, de a szezon során is kapni fog időnként egy-egy szünnapot, mert ha fárad a szervezet, akkor jobban tud érvényesülni és súlyosbodhatnak a tünetei. Szóval én nem aggódok, még. 😊

Jó hír, McCutchent meghosszabbította 6+1 évre a Pirates. Picit aggódtam, hogy nem sikerül és McCutchen amint lehet (2015 után) szedi a cók-mókját és lelép, de ez így tök jó. 😊marci
Az idei Pirates keret nem néz ki rossznak. Nem jött jól nekik Burnett sérülése, de még így is az elmúlt évek teljesítményeit simán felülmúlhatják.
több mint 12 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Victor Martinezt megint műteni kell?
...
Marci: Ike Davisnek mi a tököm az a Valley Fever? (lusta vagyok utánaolvasni)
DS!Darksun3
valami immunbetegség. azt írják, hogy elég ritkán van komoly tünete, Davis sem panaszkodik semmire. orvosi javaslatra kerülni fogják a túlterhelését, főleg most az edzőtáborban, de a szezon során is kapni fog időnként egy-egy szünnapot, mert ha fárad a szervezet, akkor jobban tud érvényesülni és súlyosbodhatnak a tünetei. Szóval én nem aggódok, még. 😊

Jó hír, McCutchent meghosszabbította 6+1 évre a Pirates. Picit aggódtam, hogy nem sikerül és McCutchen amint lehet (2015 után) szedi a cók-mókját és lelép, de ez így tök jó. 😊
több mint 12 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 587 — Invisible man
Esc mit szólsz ahhoz, hogy Soriano barátunk a leadoff? 😀


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 12 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Ez az ütőjátékos saját döntése. Ha jónak lát egy dobást, akkor ráüt, ha nem, akkor nem. Tömören ennyi. 😊
DS!

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/