Baseball

40 feliratkozó

több mint 4 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 934 — no es importante
Kedvenc MLB csapat: Athletics (deyell), Blue Jays (ZoliMP), Brewers (gamerkr), Cardinals (Al), Cubs (Shawn84), Dodgers (KeyG, slowmotion, danyly), Diamondbacks (Kampman, Löfli), Giants (nagir, zavi27), Indians (labo7), Mariners (Dzsokijuing, Maka), Marlins (adamfaragoo), Orioles (Ray_bp_Lewis, robiroboter), Padres (lol, P@trik), Phillies (dande), Pirates (Fast Willie, Gergőke), Rays (Sobri, Wester), Red Sox (Bruschi85, zemanla), Reds (Jakehomer), Tigers (Johnnyblaze), Twins (Heisman), Yankees (csebi, Darksun3, kapitnono, Matthew99, shawnka, Tito05), White Sox (baggio, Mikey)

Szerkesztette: Löfli
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 582
Twins RP Joel Zumaya lasted 13 pitches. MRI confirms torn UCL, heading to Andrews for consult, likely Tommy John surgeryFucu
akkor a twinsnel ott folytatjak, ahol szeptemberben abbahagytak.
több mint 12 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
Twins RP Joel Zumaya lasted 13 pitches. MRI confirms torn UCL, heading to Andrews for consult, likely Tommy John surgeryFucu
valaki odafönt nagyon nem akarja hogy Zumaya bédbódozzon :/


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Twins RP Joel Zumaya lasted 13 pitches. MRI confirms torn UCL, heading to Andrews for consult, likely Tommy John surgery



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 582
a legutáltabb csapat tuti hogy a Yankees,mert mindenki féltékeny és irigy rájuk
Joci
jo latni, h a yankeest meg az oceanok elolenyei is utaljak.

szerk.: amugy nekem az egvilagon semmi bajom veluk, azon kivul, h neha meg sox meccseken is hol jeterrol, hol teixeirarol, hol rodriguezrol pofaznak harrelsonek... a valtozatossag kedveert neha sabathiarol vagy riverarol... mikor oszinten megvallva qrvara leszarom, mikor melyik milyen rekordot dont meg, es inkabb hallgatnam a kedvenceimrol az eszmefuttatasokat...
több mint 12 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Megvan a tavasz első monster hosszabbítása. Ryan Zimmerman 6+1 évet rátolt a maradék két évére, full no-trade-del (2015 augusztusa kapja majd meg a 10-and-5 jogait, szóval addig volt igazán érdekes, hogy legyen cserevédelme).
több mint 12 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 587 — Invisible man
Annyi hely nincs itt... 😀


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 12 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Nem tudom esetleg mennyire lenne autentikus, ha felsorolnám kiket utálok... 😀


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 12 éve
Jack Zoltán Seattle Seahawks Alabama Crimson Tide 1 048
Köszönöm mindenkinek a választ 😊
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
a legutáltabb csapat tuti hogy a Yankees,mert mindenki féltékeny és irigy rájuk
Joci
De egyben a legkedveltebb is szerintem. Tiszta Fradi.
több mint 12 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
a legutáltabb csapat tuti hogy a Yankees,mert mindenki féltékeny és irigy rájuk


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
Akinek esetleg van kedve letudná írni hogy melyek a legnépszerűbb csapatok/legutáltabb ill. játékosok?Jack Zoltán
Legutáltabb csapat szerintem nincsen. A legnépszerűbbek? New York Yankees, Boston Red Sox, Philadelphia Phillies, Detroit Tigers, Chicago White Sox, Chicago Cubs, Los Angeles Angels, Los Angeles Dodgers, San Francisco Giants. Azt hiszem ők azok akik világszerte a leismertebbek és legnépszerűbbek. Játékosokat meg úgy tudom Matthew írja, de párat azért bebökök.

Alex Rodriguez, 3B, New York Yankees
Derek Jeter, SS, New York Yankees
C.C. Sabathia, SP, New York Yankees
Albert Pujols, 1B, Los Angeles Angels
Ryan Braun OF, Milwake Brewers (bár asszem az ő népszerűsége a koszolás óta sokat esett)
Tim Lincecum, SP, San Francisco Giants
Ichiro Suzuki, OF, Seattle Mariners
Carlos Zambrano, SP, Miami Marlins
Hanley Ramirez, 3B, Miami Marlins
Jonathan Santana, SP, New York Mets
Jason Bay, OF, New York Mets
Gio Gonzalez, SP, Washington Nationals
Stephen Strasburg, SP, Washington Nationals
Ryan Howard, 1B, Philadelphia Phillies
Chase Utley, 2B, Philadelphia Phillies
Jimmy Rollins, SS, Philadelphia Phillies
Josh Hamilto, OF, Texas Rangers
Nelson Cruz, OF, Texas Rangers
Prince Fielder, 1B, Detroit Tigers

Ők csak pár nagyobb név, elsősorban az én általam jobban kedvelt játékosok, de kb 3szor ennyit tudtam volna írni.
több mint 12 éve
Jack Zoltán Seattle Seahawks Alabama Crimson Tide 1 048
Akinek esetleg van kedve letudná írni hogy melyek a legnépszerűbb csapatok/legutáltabb ill. játékosok?
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
Sizemore máris megsérült. 😀 :cool: 😀Vokey
Hamar táppénzre ment. Biztos unta az edzést.
több mint 12 éve
Vokey 309 — LockOut-szökevény
Sizemore máris megsérült. 😀 :cool: 😀
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 582
mocskos csalo brewers.Mikey
Ezt hányszor mondtam már tavaly a meccseik közben. Akkor még nem is sejtettük, hogy braungecit csak a koksz repíti, csupán a bírói ítéletek voltak felettébb gyanúsak a javukra (nem csak a Rockies ellen). Erre tessék... Úgy látszik, jövőre is minden erejével azon lesz a liga, hogy megnyeressék velük a bajnokságot, isteni szezon lesz.TheMileHighCity
A Rockiesban viszont senki sem kokszol 😀Rajna
denver a szentek varosa, nem tudtad? es csapataikban is csak becsuletes es tiszta emberek jatszhatnak.

egyebkent filip, en nem kicsit ironizaltam... kivancsi voltam reagalsz-e ra. 😀
több mint 12 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
mocskos csalo brewers.Mikey
Ezt hányszor mondtam már tavaly a meccseik közben. Akkor még nem is sejtettük, hogy braungecit csak a koksz repíti, csupán a bírói ítéletek voltak felettébb gyanúsak a javukra (nem csak a Rockies ellen). Erre tessék... Úgy látszik, jövőre is minden erejével azon lesz a liga, hogy megnyeressék velük a bajnokságot, isteni szezon lesz.TheMileHighCity
A Rockiesban viszont senki sem kokszol 😀Rajna
Alfonzo tavaly kapott 100 meccsest visszaesőként (érdekes, őt el merték tiltani, csak az MVP-t nem), meg most a ST előtt egy invitee minor LHP-t kaptak rajta. Elhatárolódunk tőlük. 😀


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
mocskos csalo brewers.Mikey
Ezt hányszor mondtam már tavaly a meccseik közben. Akkor még nem is sejtettük, hogy braungecit csak a koksz repíti, csupán a bírói ítéletek voltak felettébb gyanúsak a javukra (nem csak a Rockies ellen). Erre tessék... Úgy látszik, jövőre is minden erejével azon lesz a liga, hogy megnyeressék velük a bajnokságot, isteni szezon lesz.TheMileHighCity
Idén nem lesznek olyan jók. Braun is vissza fog esni. A szerencse forgandó. JA és még egy klisé. A remény hal meg utoljára 😊
több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
mocskos csalo brewers.Mikey
Ezt hányszor mondtam már tavaly a meccseik közben. Akkor még nem is sejtettük, hogy braungecit csak a koksz repíti, csupán a bírói ítéletek voltak felettébb gyanúsak a javukra (nem csak a Rockies ellen). Erre tessék... Úgy látszik, jövőre is minden erejével azon lesz a liga, hogy megnyeressék velük a bajnokságot, isteni szezon lesz.TheMileHighCity
A Rockiesban viszont senki sem kokszol 😀

több mint 12 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
mocskos csalo brewers.Mikey
Ezt hányszor mondtam már tavaly a meccseik közben. Akkor még nem is sejtettük, hogy braungecit csak a koksz repíti, csupán a bírói ítéletek voltak felettébb gyanúsak a javukra (nem csak a Rockies ellen). Erre tessék... Úgy látszik, jövőre is minden erejével azon lesz a liga, hogy megnyeressék velük a bajnokságot, isteni szezon lesz.


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 12 éve
robiroboter 2 064 — Let's go O's!
Braun Decision: Why Ensuring A Proper Chain Of Custody Matters

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 027 — Egyéb témák lakó
Valaki tudna nekem adni egy jó linket, ahol össze vannak szedve a fontosabb statisztikák, mélyebb elemzéshez, megértéshez szükséges fogalmak? Köszi előre is 😊

több mint 12 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
mocskos csalo brewers.

de most komolyan: ezt hogyan hoztak ossze? annyira azert nem doppingolt, h eltiltast erjen?Mikey
Nem a lefektetett előírásoknak megfelelően kezelte a liga a vizeletmintát, támadható volt, a független arbitrátor pedig Braunnak adott igazat, akik azt vitatták, hogy így a minta nem tekinthető hitelesnek.marci
Tehát valaki pont az ő mintájába csempészett doppingszert, amit persze a labor kimutatott. Ez annyira szánalmas magyarázat, hogy nem megfelelően kezelték, még ha természetesen támadható is. Az én vérmintáimat se kezelik rendesen mégse ugrik bele semmi. Bár ha tippelni kell szerintem Kemp volt 😊Matthew99
Igen, nyilván visszás, hogy Braun sem azt akarta bizonyítani, hogy nem doppingolt (bár nyilván számtalan doppingteszten átesett már karrierje során, negatív eredménnyel), hanem hogy hibásan kezelték a pisijét.

Az igazat megvallva én Braunnak "drukkoltam" ebben az ügyben a következők miatt.
- Még egyetlen cikket sem olvastam, ahol kimutatták, hogy dopping = jobb eredmények. Ha arra használják a sportolók, hogy hamarabb regenerálódjanak, azt meg a legkevésbé sem bánom. (ékes példa a 90-es évek, amikor elvileg ugye mindenki doppingolt, mégis offensive era volt ... pedig a dobók is nyilván cuccoltak.)
- Amikor 2003-ban elkezdték a doppingteszteket a minor ligásokon, volt egy megállapodás a liga és a szakszervezet között, hogy névtelenül csinálják ... erre a liga átadta a pozitív tesztet produkálók neveit a szövetségi kormánynak. (http://en.wikipedia.org/wiki/Mitchell_Report#Investigation)
- Beszennyezte a liga Braun nevét azzal, hogy decemberben megszellőztették a pozitív tesztet. Normál esetben soha nem lett volna szabad erről tudnia a közvéleménynek, hiszen hivatalos bejelentésre akkor kerül sor, ha egy teszt pozitív ÉS elutasítják a játékos fellebbezését is.
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 582
de most komolyan: ezt hogyan hoztak ossze? annyira azert nem doppingolt, h eltiltast erjen?Mikey
Nem a lefektetett előírásoknak megfelelően kezelte a liga a vizeletmintát, támadható volt, a független arbitrátor pedig Braunnak adott igazat, akik azt vitatták, hogy így a minta nem tekinthető hitelesnek.marci
en meg majdnem elhiszem ennek ellenere is, h braun teljesen tiszta, es sosem doppingolt. 😊
több mint 12 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 587 — Invisible man
mocskos csalo brewers.

de most komolyan: ezt hogyan hoztak ossze? annyira azert nem doppingolt, h eltiltast erjen?Mikey
Nem a lefektetett előírásoknak megfelelően kezelte a liga a vizeletmintát, támadható volt, a független arbitrátor pedig Braunnak adott igazat, akik azt vitatták, hogy így a minta nem tekinthető hitelesnek.marci
Tehát valaki pont az ő mintájába csempészett doppingszert, amit persze a labor kimutatott. Ez annyira szánalmas magyarázat, hogy nem megfelelően kezelték, még ha természetesen támadható is. Az én vérmintáimat se kezelik rendesen mégse ugrik bele semmi. Bár ha tippelni kell szerintem Kemp volt 😊


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 12 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
mocskos csalo brewers.

de most komolyan: ezt hogyan hoztak ossze? annyira azert nem doppingolt, h eltiltast erjen?Mikey
Nem a lefektetett előírásoknak megfelelően kezelte a liga a vizeletmintát, támadható volt, a független arbitrátor pedig Braunnak adott igazat, akik azt vitatták, hogy így a minta nem tekinthető hitelesnek.