NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Baseball

40 feliratkozó

több mint 4 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 927 — no es importante
Kedvenc MLB csapat: Athletics (deyell), Blue Jays (ZoliMP), Brewers (gamerkr), Cardinals (Al), Cubs (Shawn84), Dodgers (KeyG, slowmotion, danyly), Diamondbacks (Kampman, Löfli), Giants (nagir, zavi27), Indians (labo7), Mariners (Dzsokijuing, Maka), Marlins (adamfaragoo), Orioles (Ray_bp_Lewis, robiroboter), Padres (lol, P@trik), Phillies (dande), Pirates (Fast Willie, Gergőke), Rays (Sobri, Wester), Red Sox (Bruschi85, zemanla), Reds (Jakehomer), Tigers (Johnnyblaze), Twins (Heisman), Yankees (csebi, Darksun3, kapitnono, Matthew99, shawnka, Tito05), White Sox (baggio, Mikey)

Szerkesztette: Löfli
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Kompetens GM és 20 évre 3 milliárd a Foxtól ... kész az új powerhouse Anaheimben.marci
A város másik fele meg bankruptcy courtra jár. 😀gsn
pont az amelyikkel szimpatizálok 😕



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Kompetens GM és 20 évre 3 milliárd a Foxtól ... kész az új powerhouse Anaheimben.marci
A város másik fele meg bankruptcy courtra jár. 😀gsn
Jó lenne, ha hamar vége lenne a Dodgers-eladásnak, jöhetne Selig (vagy egy utódja) kiebrudalni a Wilponokat. 😀
több mint 12 éve
gsn 3 548
Kompetens GM és 20 évre 3 milliárd a Foxtól ... kész az új powerhouse Anaheimben.marci
A város másik fele meg bankruptcy courtra jár. 😀

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Freddy García további 1 évig Yankee lesz.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
http://www.youtube.com/watch?v=NfDmxN3RBY4&feature=related

😀 😀 😀 😀 😀
több mint 12 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Kompetens GM és 20 évre 3 milliárd a Foxtól ... kész az új powerhouse Anaheimben.
több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 322 — No 1 Zhang Yufei fan
Pujols pénze még mindig okés, Wilsonhoz képest... viszont égethetem a Cards-os pólóm 😕

Darvish pedig a legjobb japán dobó aki valaha is átjött.. lehet, hogy nem lesz Nomo-szerű rookie évi, de hosszátávú stud lesz, első-másodikszámú dobó.
Mondjuk az amcsi csapatok nem nagyon tudják managelni az onnan érkező tehetséget, erről híresek...

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Szegény Rammernek nem vigasz, de jó olvasni, hogy CJ és Pujols is komoly (cca. 25 misi) pénzt utasított el a Marlinstól. Persze mindkettőnél fontos kitétel lehetett a no-trade clause, de az, hogy Floridában nincs állami SZJA, míg Kaliforniában van és így is utóbbit választották, engem személy szerint örömmel tölt el. 😊 (Mert a tököm kivan a Marlinsszal.)
több mint 12 éve
Rammer 194 — Rams fan
......


I know the human being and fish can coexist peacefully
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
C.J. Wilson is angyalka lett 5 év 75 millió dolcsika



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Őrült pénz, vicces mert állítólag a Cards is 10 évest adott volna neki 220 misivel megtöltve. sajnálom, hogy távozik, akkor nem lesz Pujols figurám 😕



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Pujols ezzel a 4. sportoló a történelem folyamán, aki kettő 100 millió dolláros szerződést kapott legalább Shaq, Mike Vick és Alex Rodriguez után.
több mint 12 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Közben Tim Brown (Yahoo) breakeli a news-t: Pujols Angels, 10 év, $250M-$260M, full no-trade.marci
Teljes őrület. Egy minimum 32 éves játékosnak ekkora szerződés (még ha kb 8 éve top 3 játékos is). Elképesztő.Escalade
Én is hosszúnak tartom, de ha az Angels szerint megmarad a bat speed (ami pont, hogy idén látszott, kezd eltűnni, szóval emiatt nálam is nagy hülyeség ez a szerződés), akkor megértem őket.
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
Erős a gyanúm, hogy Red Sox (SP need, kell a nagy igazolás a friss GMnek, Bobby V is imádja), ha nem lett volna Dice-K, szinte biztos lenne.
Nagyon érdekes ez az idei offseason, hogy 2 olyan játékos is bejelentkezik, akik nemzetközi szinten elismertek, de azért kérdőjelekkel (főleg Cespedes) fogják leakasztani a nagy gázsit.

Egyelőre megy az altatás Cubs részről. Garza neve folyamatosan felmerül, mint potenciális trade, viszont kizárt, hogy annyit áldozna rá bárki is. Túl nagy is a csend, remélem nem lesz ebből Fielder igazolás.Escalade
Mi a baj vele?Shawn84
Nem szeretném, hogy megint hosszú szerződésük elején fizikailag leamortizálódott szupersztárokat cipeljen a Cubs. Én NL csapat helyében 5 évnél nem adnék többet Fieldernek (nyilván akkor viszont nagyon meg kell fizetni), mert már 27 évesen a határán van annak, hogy eljátsszon 1st base-en.

Gaby Sanchez elég lenne nekem, de Pujols ezt is elcseszte.Escalade
Te kiket látnál nálunk szívesen?
több mint 12 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Közben Tim Brown (Yahoo) breakeli a news-t: Pujols Angels, 10 év, $250M-$260M, full no-trade.marci
Teljes őrület. Egy minimum 32 éves játékosnak ekkora szerződés (még ha kb 8 éve top 3 játékos is). Elképesztő.

több mint 12 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Másik érdekes, Darvish: http://content.usatoday.com/communities/dailypitch/post/2011/12/yu-darvish-is-coming-start-the-next-bidding-war/1 Állítólag ma már postolják is.gsn
Erős a gyanúm, hogy Red Sox (SP need, kell a nagy igazolás a friss GMnek, Bobby V is imádja), ha nem lett volna Dice-K, szinte biztos lenne.
Nagyon érdekes ez az idei offseason, hogy 2 olyan játékos is bejelentkezik, akik nemzetközi szinten elismertek, de azért kérdőjelekkel (főleg Cespedes) fogják leakasztani a nagy gázsit.

Egyelőre megy az altatás Cubs részről. Garza neve folyamatosan felmerül, mint potenciális trade, viszont kizárt, hogy annyit áldozna rá bárki is. Túl nagy is a csend, remélem nem lesz ebből Fielder igazolás.Escalade
Mi a baj vele?Shawn84
Esc arra gondolt szerintem, hogy még két-három évig nem lesz contender a Cubs, és addigra lehet, hogy Fielder visszaesik.

Közben Tim Brown (Yahoo) breakeli a news-t: Pujols Angels, 10 év, $250M-$260M, full no-trade.
több mint 12 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Másik érdekes, Darvish: http://content.usatoday.com/communities/dailypitch/post/2011/12/yu-darvish-is-coming-start-the-next-bidding-war/1 Állítólag ma már postolják is.gsn
Erős a gyanúm, hogy Red Sox (SP need, kell a nagy igazolás a friss GMnek, Bobby V is imádja), ha nem lett volna Dice-K, szinte biztos lenne.
Nagyon érdekes ez az idei offseason, hogy 2 olyan játékos is bejelentkezik, akik nemzetközi szinten elismertek, de azért kérdőjelekkel (főleg Cespedes) fogják leakasztani a nagy gázsit.

Egyelőre megy az altatás Cubs részről. Garza neve folyamatosan felmerül, mint potenciális trade, viszont kizárt, hogy annyit áldozna rá bárki is. Túl nagy is a csend, remélem nem lesz ebből Fielder igazolás.Escalade
Mi a baj vele?Shawn84
Nem szeretném, hogy megint hosszú szerződésük elején fizikailag leamortizálódott szupersztárokat cipeljen a Cubs. Én NL csapat helyében 5 évnél nem adnék többet Fieldernek (nyilván akkor viszont nagyon meg kell fizetni), mert már 27 évesen a határán van annak, hogy eljátsszon 1st base-en.

Gaby Sanchez elég lenne nekem, de Pujols ezt is elcseszte.

több mint 12 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Remélem, a feliratozás jobb lesz.Dzsokijuing
A magyar szövetség segítségével készült, úgyhogy bízhatunk benne.
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
Másik érdekes, Darvish: http://content.usatoday.com/communities/dailypitch/post/2011/12/yu-darvish-is-coming-start-the-next-bidding-war/1 Állítólag ma már postolják is.gsn
Erős a gyanúm, hogy Red Sox (SP need, kell a nagy igazolás a friss GMnek, Bobby V is imádja), ha nem lett volna Dice-K, szinte biztos lenne.
Nagyon érdekes ez az idei offseason, hogy 2 olyan játékos is bejelentkezik, akik nemzetközi szinten elismertek, de azért kérdőjelekkel (főleg Cespedes) fogják leakasztani a nagy gázsit.

Egyelőre megy az altatás Cubs részről. Garza neve folyamatosan felmerül, mint potenciális trade, viszont kizárt, hogy annyit áldozna rá bárki is. Túl nagy is a csend, remélem nem lesz ebből Fielder igazolás.Escalade
Mi a baj vele?
több mint 12 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 895 — Saturday Night Lights
Magyar Nemzet-kritika a Moneyballról: "a Pénzcsináló főhőse olyan focicsapatot menedzsel"

Remélem, a feliratozás jobb lesz.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 12 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Másik érdekes, Darvish: http://content.usatoday.com/communities/dailypitch/post/2011/12/yu-darvish-is-coming-start-the-next-bidding-war/1 Állítólag ma már postolják is.gsn
Erős a gyanúm, hogy Red Sox (SP need, kell a nagy igazolás a friss GMnek, Bobby V is imádja), ha nem lett volna Dice-K, szinte biztos lenne.
Nagyon érdekes ez az idei offseason, hogy 2 olyan játékos is bejelentkezik, akik nemzetközi szinten elismertek, de azért kérdőjelekkel (főleg Cespedes) fogják leakasztani a nagy gázsit.

Egyelőre megy az altatás Cubs részről. Garza neve folyamatosan felmerül, mint potenciális trade, viszont kizárt, hogy annyit áldozna rá bárki is. Túl nagy is a csend, remélem nem lesz ebből Fielder igazolás.

több mint 12 éve
gsn 3 548
Ami vicces a sajtó részéről a Pujols-Marlins vonalon, az a következő:
"The Marlins told Pujols' camp if the team reached a deal Wednesday with one of their pitching targets, it would end their pursuit of Pujols."
Szerintem senki nem száll be úgy a Pujols sweepstakesre, hogy azt mondja, hogy kiszállunk, ha megegyezünk egy pitcherrel közben. A világ legjobb játékosával tárgyalsz, és azt mondod neki burkoltan, hogyha egy pitcherrel megegyezünk, akkor nincs rád szükségünk? Vagy hogy a pitcher nagyobb prioritás, mint te? Really? 😂

Másik érdekes, Darvish: http://content.usatoday.com/communities/dailypitch/post/2011/12/yu-darvish-is-coming-start-the-next-bidding-war/1 Állítólag ma már postolják is.

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 12 éve
Rammer 194 — Rams fan
😕 😕

Én speciel azt olvastam, hogy akkor fog a Marlins rárepülni Buehrle-re, ha a Pujols-terv kútba esik.Mikey
Erre gondolok én is. Bár szeretném azt hinni, hogy soha nem is voltak komoly esélyeik, csak árfelverni voltak jók Lozanonak.


I know the human being and fish can coexist peacefully
több mint 12 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Szerintem reális, amit olvastál. Ma már alig olvasni a Marlinst Pujols kapcsán, olyan pletyka is van, hogy már nagyon közel Pujols és a Cardinals. Ami beb*szna az az, ha Wilsont meg a Nationals igazolná le. Kicsit kezd tele lenni az NL East. 😀
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
😕 😕

Én speciel azt olvastam, hogy akkor fog a Marlins rárepülni Buehrle-re, ha a Pujols-terv kútba esik.

szerk.: persze hogy ennek mennyi valóságalapja van, azt nyilván nem tudom. Csak olvastam egy ilyen pletykát is.