NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Baseball

40 feliratkozó

több mint 4 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 927 — no es importante
Kedvenc MLB csapat: Athletics (deyell), Blue Jays (ZoliMP), Brewers (gamerkr), Cardinals (Al), Cubs (Shawn84), Dodgers (KeyG, slowmotion, danyly), Diamondbacks (Kampman, Löfli), Giants (nagir, zavi27), Indians (labo7), Mariners (Dzsokijuing, Maka), Marlins (adamfaragoo), Orioles (Ray_bp_Lewis, robiroboter), Padres (lol, P@trik), Phillies (dande), Pirates (Fast Willie, Gergőke), Rays (Sobri, Wester), Red Sox (Bruschi85, zemanla), Reds (Jakehomer), Tigers (Johnnyblaze), Twins (Heisman), Yankees (csebi, Darksun3, kapitnono, Matthew99, shawnka, Tito05), White Sox (baggio, Mikey)

Szerkesztette: Löfli
több mint 12 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Én is a Jayst olvastam valahol. Viszont az érdekes, hogy se rá se Cespedesre nem nyomul hangosan a Yankees. Lehet, hogy a végén robbantanak bankot?Matthew99
Nekem is fura, hogy nem nyomtak egy monster bidet Darvish-ra. Pláne úgy, hogy idén a rotációra meg a bullpenre tudnak igazán költeni, mert az ütőknél minden posztra van ember (ha nem is jó, de sokat kereső).
több mint 12 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 587 — Invisible man
Én is a Jayst olvastam valahol. Viszont az érdekes, hogy se rá se Cespedesre nem nyomul hangosan a Yankees. Lehet, hogy a végén robbantanak bankot?


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 12 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Úgy néz ki egyenlőre a Cubs áll jobban a Darvish megszerzéséért folyó harcban.Shawn84
Honnan az info? A Blue Jays tűnik befutónak.

Jól is elsülhet a csere, kicsit rizikós a Latos deal, és már megjelentek a pletykák Rizzo->Cubs témában.Escalade
Már meg nem mondom. Egy csomó hír közt láttam. Persze ez nem jelent semmit. Én azért örülnék neki, de inkább költsük a lóvét olyan emberekre akik biztosan hozzák amit megszokhattunk tőlük.Shawn84
Félre ne érts, én is örülnék neki. Érdekes lenne, de komoly rizikót foglal magában.

több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
Úgy néz ki egyenlőre a Cubs áll jobban a Darvish megszerzéséért folyó harcban.Shawn84
Honnan az info? A Blue Jays tűnik befutónak.

Jól is elsülhet a csere, kicsit rizikós a Latos deal, és már megjelentek a pletykák Rizzo->Cubs témában.Escalade
Már meg nem mondom. Egy csomó hír közt láttam. Persze ez nem jelent semmit. Én azért örülnék neki, de inkább költsük a lóvét olyan emberekre akik biztosan hozzák amit megszokhattunk tőlük.
több mint 12 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Úgy néz ki egyenlőre a Cubs áll jobban a Darvish megszerzéséért folyó harcban.Shawn84
Honnan az info? A Blue Jays tűnik befutónak.

Jól is elsülhet a csere, kicsit rizikós a Latos deal, és már megjelentek a pletykák Rizzo->Cubs témában.

több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
Úgy néz ki egyenlőre a Cubs áll jobban a Darvish megszerzéséért folyó harcban.
több mint 12 éve
Rammer 194 — Rams fan
J-Roll pedig marad Phillyben, 3+1 éves deal.

Strauss közben arról tweetel, hogy ne kapkodjunk Beltrannal, várjuk meg a Prince sztori végét, mert mintha hogyha...


I know the human being and fish can coexist peacefully
több mint 12 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
És a pluszok: Yasmani Grandal meg Volquez! Komoly csomag.
több mint 12 éve
Rammer 194 — Rams fan
Hoppá

Mat Latos <-> Yonder Alonso+ csere!

Két ígéretes fiatal, hosszú távon dől majd el, viszont én annyira nem örülök neki...


I know the human being and fish can coexist peacefully
több mint 12 éve
Vokey 309 — LockOut-szökevény
Hálisten Lopez is minort kapott. Jött Cunningham a Tribehoz. Felejthető. :cool:
több mint 12 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
He's back!!!
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=vldWUKNgfIg#! (hang sajnos nincs)
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Cuddyer --> 3y; Rockies 😛Vokey
orulok, h nem csak az al centralbol, hanem az egesz konfbol is elhuzott.
több mint 12 éve
Vokey 309 — LockOut-szökevény
Cuddyer --> 3y; Rockies 😛
több mint 12 éve
Rammer 194 — Rams fan
Egy kis Freese:

http://espn.go.com/mlb/story/_/id/7350005/mlb-st-louis-cardinal-david-freese-overcame-indifference-injuries-become-world-series-legend

Down to his last strike

David Freese overcame his own indifference, injuries and three brushes with the law



😊


I know the human being and fish can coexist peacefully
több mint 12 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Azt olvasom a Nippon megvárja a keddi határidőt a bejelentéssel. Elég fura, tekintve, hogy biztosan rábólintanak az ajánlatra.

Btw, én sem tudom hova tenni, hogy még mindig nem szivárogtatták ki a győztest, nem ehhez vagyunk szokva. 😊
több mint 12 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Valahogy nem lep meg, hogy Theriot nem kapott tendert.. :cool:Vokey
Ezt, mint a hazai "The Riot" fanclub vezetője, kikérem magamnak! WS győztes shortstop!

Nagyon meglepődtem, hogy a mai világban (twitter, stb) még nem tudódott ki, ki nyerte el Darvish jogát. A Blue Jays, Mariners, Rangers és a Cubs a fő kérők, de állótólag egy franchise bőven várakozások fölött licitálva nyert. Szeretném is hogy a Cubs legyen, meg nem is.Escalade
Miért nem? Mert eddig a japán pitcherek nem tudtak igazán jól játszani az MLB-ben?Shawn84
Bosszantó lenne, ha 10-15 millióval túllőnének a többi csapaton (még ha nem is az én zsebemből fizetnék ki). Kíváncsian várom, mit tud ebben a feszítettebb tempóban teljesíteni, de én kiegyeztem volna egy Buehrle rotációerősítéssel...

több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
Valahogy nem lep meg, hogy Theriot nem kapott tendert.. :cool:Vokey
Ezt, mint a hazai "The Riot" fanclub vezetője, kikérem magamnak! WS győztes shortstop!

Nagyon meglepődtem, hogy a mai világban (twitter, stb) még nem tudódott ki, ki nyerte el Darvish jogát. A Blue Jays, Mariners, Rangers és a Cubs a fő kérők, de állótólag egy franchise bőven várakozások fölött licitálva nyert. Szeretném is hogy a Cubs legyen, meg nem is.Escalade
Miért nem? Mert eddig a japán pitcherek nem tudtak igazán jól játszani az MLB-ben?
több mint 12 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Valahogy nem lep meg, hogy Theriot nem kapott tendert.. :cool:Vokey
Ezt, mint a hazai "The Riot" fanclub vezetője, kikérem magamnak! WS győztes shortstop!

Nagyon meglepődtem, hogy a mai világban (twitter, stb) még nem tudódott ki, ki nyerte el Darvish jogát. A Blue Jays, Mariners, Rangers és a Cubs a fő kérők, de állótólag egy franchise bőven várakozások fölött licitálva nyert. Szeretném is hogy a Cubs legyen, meg nem is.

több mint 12 éve
Vokey 309 — LockOut-szökevény
Valahogy nem lep meg, hogy Theriot nem kapott tendert.. :cool:
több mint 12 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Willingham --->Twins, jobb helyre már nem is kerülhetett volna..
Gondolom végül simán behúzzák majd Cuddyert, meg Kubelt is.. :cool: Vokey
Ha Cuddyert meg Kubelt hagyják elmenni, akkor tele lesznek draftpickekkel, úgyhogy én kíváncsian várom a fejleményeket. 😊
több mint 12 éve
Vokey 309 — LockOut-szökevény
Willingham --->Twins, jobb helyre már nem is kerülhetett volna..
Gondolom végül simán behúzzák majd Cuddyert, meg Kubelt is.. :cool:
A Tribe jobbos ütőt keres változatlanul, de úgy néz ki a legtökösebb igazolásunk Pie marad.. 😂 😂 😂
(de legalábbis nagyon remélem, hogy nem Jose Lopez..) :mad:
Mindensetre LaPortának változatlanul nem áll jól a szénája..
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
Amúgy kevesebbért írt alá, mint hittem. Van egy olyan érzésem, hogy nem fog annyira jól elsülni, ez ezzel együtt tényleg nem lesz jó ellenfélként látni.Escalade
Zambranoval most mif@sz van?Shawn84
Kap egy n+1. esélyt. Véleményem szerint ő közel sem akkora métely, mint amilyennek be van állítva, csak hát nehéz ember. Az nagyobb probléma, hogy tavaly már gyenge is volt, és ezt nem bírja elviselni ez a rotáció...Escalade
Nálam akkor ő a nagy kedvenc, ha szarul is játszik. A rotációban én várok változást még. Garza cseréről is lehetett hallani már. Igazából nem akarom, hogy teleigazoljuk a csapatot öregedő sztárokkal, hanem inkább a céltudatos csapatépítésben hiszek, ahol a fiatalok is szerephez juthatnak. 1-2 évet rá lehet szánni egy jó csapat felépítésére.
több mint 12 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Na ez 100%. Kár, hogy valószínűleg a többire se.Shawn84
Amúgy kevesebbért írt alá, mint hittem. Van egy olyan érzésem, hogy nem fog annyira jól elsülni, ez ezzel együtt tényleg nem lesz jó ellenfélként látni.Escalade
Zambranoval most mif@sz van?Shawn84
Kap egy n+1. esélyt. Véleményem szerint ő közel sem akkora métely, mint amilyennek be van állítva, csak hát nehéz ember. Az nagyobb probléma, hogy tavaly már gyenge is volt, és ezt nem bírja elviselni ez a rotáció...

több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
Majd amikor ott játszanak nem mész ki 😀Matthew99
Na ez 100%. Kár, hogy valószínűleg a többire se.Shawn84
Amúgy kevesebbért írt alá, mint hittem. Van egy olyan érzésem, hogy nem fog annyira jól elsülni, ez ezzel együtt tényleg nem lesz jó ellenfélként látni.Escalade
Zambranoval most mif@sz van?
több mint 12 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Hú ez nem tetszik. Pont oda? Szar lesz nézni a Wrigleyn Brewerként.Shawn84
Majd amikor ott játszanak nem mész ki 😀Matthew99
Na ez 100%. Kár, hogy valószínűleg a többire se.Shawn84
Amúgy kevesebbért írt alá, mint hittem. Van egy olyan érzésem, hogy nem fog annyira jól elsülni, ez ezzel együtt tényleg nem lesz jó ellenfélként látni.