Baseball

40 feliratkozó

több mint 4 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 926 — no es importante
Kedvenc MLB csapat: Athletics (deyell), Blue Jays (ZoliMP), Brewers (gamerkr), Cardinals (Al), Cubs (Shawn84), Dodgers (KeyG, slowmotion, danyly), Diamondbacks (Kampman, Löfli), Giants (nagir, zavi27), Indians (labo7), Mariners (Dzsokijuing, Maka), Marlins (adamfaragoo), Orioles (Ray_bp_Lewis, robiroboter), Padres (lol, P@trik), Phillies (dande), Pirates (Fast Willie, Gergőke), Rays (Sobri, Wester), Red Sox (Bruschi85, zemanla), Reds (Jakehomer), Tigers (Johnnyblaze), Twins (Heisman), Yankees (csebi, Darksun3, kapitnono, Matthew99, shawnka, Tito05), White Sox (baggio, Mikey)

Szerkesztette: Löfli
több mint 12 éve
gsn 3 548
Kíváncsi leszek, hogy összejön-e Pujols is. Stanton, Pujols, Hanley, Reyes egy csapatban, nagyon durva lenne. 😀 Mondjuk, ha össze is jön ez a csapat, akkor is kérdés a hosszútávú fenntarthatóság. Vajon az új stadion, a nagy sztárok képesek lesznek-e kicsalogatni a nézőket? Hosszútávon képes lesz-e a franchise működni? Mi lesz ha a SEC vizsgálódások után a tulajdonost bíróság elé viszik a stadion körüli botrány és az állam számára esetleges hamis adatok szolgáltatása miatt/megy az egész banda összejátszás és a közvélemény félrevezetése és állami pénzek gondatlan kezelése vagy valami ilyesmi miatt?
Sajnos az eddigi tapasztalat az, hogyha sikeres volt a csapat, akkor sem jártak ki a nézők... Szóval még erre a kérdésre sem tudom a választ igazán (illetve még így is negatívak a kilátások), nemhogy a többire...

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
He [Molina] is a strike thrower, averaging only 1.4 walks over five seasons, and last year was ninth overall in the minors with a 2.21 ERA between high-A and Double-A.

Az korrekt.

szerk.: 2011-ben 130.1 inning alatt 148 K és 18 (!) BB.
több mint 12 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
A Sergio Santos-Nestor Molina csere és később Kenny Williams is megerősítette: teljes rebuild van a White Soxnál.
több mint 12 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Szerintem Hanley simán +os 3rd baseman lenne. Azért nem csodálnám, ha hisztizne, illetve kétlem,hogy valaha játszott OFet. Amúgy mi van Bonifacioval?

edit: Tito -> ESPN. Eddig is kötelező program volt másnap megnézni a vasárnap esti meccset a körítés miatt, így viszont nem is kérdéses. Valentine a közvetítőállásnál csak a kispadon idegesített volna jobban.Escalade
Adom, szerintem is jó lenne ott. Csak arra gondoltam, hogy ha CF-re megy, optimálisabban el lehet pakolgatni az embereket. Nem nyomta még soha OF-en, de ránézve a srácra simán benne van egy atletikus CF. De még egyszer, simán lehet (és valószínű is), hogy túlgondolkodom és a 3B a legoptimálisabb. Abban pedig biztos vagyok, hogy nem fog CF-re kerülni. 😊

Bonifaciot nem tudom hová fogják betömködni, gyanítom, hogy itt-ott-imitt-amott. Ő nekem CF-nek annyira nem tetszik amúgy, nincs meg a karja hozzá.
több mint 12 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Szerintem Hanley simán +os 3rd baseman lenne. Azért nem csodálnám, ha hisztizne, illetve kétlem,hogy valaha játszott OFet. Amúgy mi van Bonifacioval?

edit: Tito -> ESPN. Eddig is kötelező program volt másnap megnézni a vasárnap esti meccset a körítés miatt, így viszont nem is kérdéses. Valentine a közvetítőállásnál csak a kispadon idegesített volna jobban.

több mint 12 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Egyszerűen érthetetlenül állok mind a Marlins agresszivitása, mind a Hanley rinya előtt. Amúgy mielőtt odahozunk az all-star SSunk elé még egy all-star SSot, nem kérdezzük meg konkrétan, hajlandó-e átcsúszni hármasra? Nagyon érdekes lenne egy Ramirez-Reyes-Infante-Pujols infield, legalább lehetne kinek szurkolni 2012ben a National League-ben is...Escalade
Azt én sem értem miért nem beszéltek Hanleyval komolyabban a Reyes-igazolás előtt. Én kevésbé vagyok lelkes a Marlins miatt, úgyhogy inkább annak szorítok, hogy Hanley hisztizni fog és ellehetetleníti a szitut. 😀

Egyébként, bár a 3B-re csúszás tűnik legegyszerűbb megoldásnak és lehet, hogy csak túlgondolkodom az egészet, de ha játék lenne, én CF-re tolnám ki. Egyrészt a sebessége még simán megvan hozzá és ugye premier védőposzt, a másik, hogy jelenleg Coghlan a Marlins CF, aki újoncként még LF-nek is kutya volt és azóta sem lett kiváló.
több mint 12 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Egyszerűen érthetetlenül állok mind a Marlins agresszivitása, mind a Hanley rinya előtt. Amúgy mielőtt odahozunk az all-star SSunk elé még egy all-star SSot, nem kérdezzük meg konkrétan, hajlandó-e átcsúszni hármasra? Nagyon érdekes lenne egy Ramirez-Reyes-Infante-Pujols infield, legalább lehetne kinek szurkolni 2012ben a National League-ben is...

több mint 12 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Megmondom őszintén, vártam, hogy valakit igazol a Marlins, de hogy három nevet is el tudjanak/akarjanak vinni, azt nem gondoltam volna.

Állítólag 9, sőt, Heyman szerint már 10 éves szerződést ajánlanak Pujolsnak. (BTW, a hétfő legnagyobb igazolása Heyman volt, aki ott hagyta az SI-t és átment a CBS-hez. 😀)
több mint 12 éve
Rammer 194 — Rams fan
http://www.youtube.com/watch?v=pnwOzeWX3E8

😀

Örülök az új blognak, kifejezetten érdekel ez az oldala a dolognak, csak soha nincs elég időm komolyan belemerülni, úgyhogy rendszeres olvasója leszek (ennek is) 😉


I know the human being and fish can coexist peacefully
több mint 12 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Örülök, hogy legalább vége. Abban biztos voltam, hogy nem tudjuk visszahozni*, azt viszont sajnálom, hogy NL-be és főleg ugyanabba a csoportba került.

* Sajnos a Mets veszteséges (70 milliós mínusz ebben az évben), a tulajok meg csődközelben vannak (nagy pénzeket buktak Madoffal, ráadásul 1 milliárd dollárra perelik őket a Madoffal minden elvesztett kisebb befektetők mondván Wilponék (a tulajok) tudtak arról, hogy piramisjáték volt). Tavaly csak MLB-kölcsönből tudták befizetni a revenue sharingből származó kötelezettségeiket, azóta nagyon keresik a társbefektetőt (nyáron ugye kútba esett egy megegyezés, most minicsomagokat akarnak értékesíteni). A payroll kb. 90-100 milla körül fog indulni, azaz max 10 milliót fogunk idén költeni.
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Sources confirmed Mets free agent shortstop Jose Reyes, their top target this offseason, agreed to a six-year, $106 million contract, pending a physical. The deal is the richest in franchise history, eclipsing Hanley Ramirez's six-year, $70 million extension. - Chicago Tribune

A Marlinshoz, bár ez a második mondatból kiokoskodható.
marci bizonyára örül.
több mint 12 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Önreklám-update: Decemberben végleg megszűnik a theamazins.net-en lévő minden cucc (nem nagyon írogattam oda, úgyhogy lemondtam 😊), viszont Gaál Sanyi jó kis focis blogja inspirált arra, hogy csináljak egy hasonló blogot. ezen a címen elérhető: http://baseballpenzugyek.blogspot.com/
Meglátjuk, mi sül ki belőle. 😊marci
Riszpekt

...
Bernie Williams (all-time kedvenc Jenkim) szintén ott lesz a HoF szavazáson, meg Donnie Baseball is (ő már talán tucatszorra).
BERN BABY BERN!
DS!

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 12 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Iannetta ment az Angels-hez a fiatal SP Chatwood-ért, meglátjuk mi lesz belőle, a tavalyi rotációhoz képest már most előrelépés. Janit bírtam, mert arc a javából, de soha nem lesz belőle konzisztens ütő. Új catcher-nek Ramon Hernandez érkezett (2 év, 6.4 millió kicsit sok), Rosario mellé nagyszerű lesz tapasztalt tanárnak, mellette reméljük végképp kiforrhat a kölyök.

Eddig jól állunk, még Street-et, Stewart-ot és Smith-t kéne elcserélni, plusz hozni egy SP-t, egy 2B-t, egy setupmant, megtartani Millwood-ot, és talán 3B posztra sem ártana valaki, hacsak nincsenek rögtön merész terveink az AFL MVP Arenado-val.

Ja, Larry Walker és az öreg Eric Young is ott van a HoF szavazáson, de oda denveri úgyse kerülhet be.


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 12 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Ha lesz szabadidőm, csinálok hozzá valami FB-s dolgot.
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Kár, hogy magát az oldalt nem lehet lájkolni FB-n keresztül, csak az egyes bejegyzéseket. Mindegy, így ment a könyvjelzők közé.
több mint 12 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Önreklám-update: Decemberben végleg megszűnik a theamazins.net-en lévő minden cucc (nem nagyon írogattam oda, úgyhogy lemondtam 😊), viszont Gaál Sanyi jó kis focis blogja inspirált arra, hogy csináljak egy hasonló blogot. ezen a címen elérhető: http://baseballpenzugyek.blogspot.com/
Meglátjuk, mi sül ki belőle. 😊
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Zseniális contract extension volt, az egyszer biztos. 😊

Egyébként jelenleg 3-4 ember kivételével bárki vihető...
több mint 12 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Szegény Mikey csapatánál is előrelátó a főnökség.

Buster Olney
White Sox have been trying to move reliever Matt Thornton (owed two years,$12 m.) since July, sources say, and are still trying to move him.


Azt a Matt Thorntont akarják július óta elbugázni, akinek márciusban ők maguk adták azt a 2/12-es hosszabbítást. 😀
több mint 12 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 895 — Saturday Night Lights
http://index.hu/tudomany/urkutatas/2011/11/28/egyszemelyes_baseball_az_urben/

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Aránylag off, de ugye offseason van. Leugrottam nagyjából 20 percre a boltba, erre ahogy kilépek a lépcsőházajtón, egy Pirates télisapis ember jött velem szembe, majd félúton hazafelé egy Cubs melegítőfelsős srácot láttam. Ha valaki magára ismer, tegye fel a kezét! 😊
több mint 12 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Lemaradtam kissé, meg tudná mondani valaki, hogy Grady végül mennyiért írt alá?
Az rémlik, hogy a Tribe nem kérte a klub opciót, és volt utána pár érdeklődő, de hogy mi lett a vége, az nincs meg..
Valbuena közben ment Torontóba. Nem nagy veszteség. 😛Vokey
5 milla az alap, ha egészséges és játszik 9 milla körül fog keresni.
több mint 12 éve
Vokey 309 — LockOut-szökevény
Lemaradtam kissé, meg tudná mondani valaki, hogy Grady végül mennyiért írt alá?
Az rémlik, hogy a Tribe nem kérte a klub opciót, és volt utána pár érdeklődő, de hogy mi lett a vége, az nincs meg..
Valbuena közben ment Torontóba. Nem nagy veszteség. 😛
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Olvasgatom a South Side Sox blogon az új CBA-vel életbe lépő változtatásokat... sok minden mellett nagyon tetszik, hogy a doubleheaderek idejére úgy lehet majd felhívni egy spot startert/extra fieldert a minor ligából, hogy nem kell miatta kirakni senkit a 25-ös keretből. Magyarán arra a két meccsre 26-os rosterek lesznek.
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
Esc (és mindenki, akit érdekel a Cubs-farm), a Hálaadás alkalmából ingyenes Baseball Prospectuson a Cubs-prospect cikk.
http://www.baseballprospectus.com/article.php?articleid=15574marci
Köszi, nagyon jó elemzés. Kíváncsi vagyok, kb 3 év múlva mi valósul meg belőle.Escalade
Én remélem sok minden. Jackson már következő szezonban helyet követelhet magának a nagyoknál, és a többieket is remélem minél előbb sikerül arra a szintre hozni. Jó lenne ha az új vezetőség nem cserélgetné el őket pár hónap alatt.
több mint 12 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Esc (és mindenki, akit érdekel a Cubs-farm), a Hálaadás alkalmából ingyenes Baseball Prospectuson a Cubs-prospect cikk.
http://www.baseballprospectus.com/article.php?articleid=15574marci
Köszi, nagyon jó elemzés. Kíváncsi vagyok, kb 3 év múlva mi valósul meg belőle.