NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Baseball

40 feliratkozó

több mint 4 éve
r.baggio Washington Commanders California Golden Bears 61 908 — no es importante
Kedvenc MLB csapat: Athletics (deyell), Blue Jays (ZoliMP), Brewers (gamerkr), Cardinals (Al), Cubs (Shawn84), Dodgers (KeyG, slowmotion, danyly), Diamondbacks (Kampman, Löfli), Giants (nagir, zavi27), Indians (labo7), Mariners (Dzsokijuing, Maka), Marlins (adamfaragoo), Orioles (Ray_bp_Lewis, robiroboter), Padres (lol, P@trik), Phillies (dande), Pirates (Fast Willie, Gergőke), Rays (Sobri, Wester), Red Sox (Bruschi85, zemanla), Reds (Jakehomer), Tigers (Johnnyblaze), Twins (Heisman), Yankees (csebi, Darksun3, kapitnono, Matthew99, shawnka, Tito05), White Sox (baggio, Mikey)

Szerkesztette: Löfli
több mint 13 éve
Vokey 309 — LockOut-szökevény
Huhh, osztjuk a Marinerst rendesen.. 😂 😛 😂
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Giambi 😀
Ránézésre simán hozza a nyugati alúljáró filinget. Most meccs előtt pár perccel Helton bemondta hogy fáj a háta, bejött az öreg és idei második próbálkozásra csapott egy homárt 😊

Mondjuk a 1B védekezésétől csöppet félek
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 321 — No 1 Zhang Yufei fan
Mennyire utálom az ilyen színvonaltalan pitching meccseket, mint ez a Yanks-Boston... Akkor is rejtély volt, de ennek a Lackeynek minek adtak anno annyi pénzt, felfoghatatlan.
Nagy mázlija a Bostonnak, hogy Youk és Pedroia jóval értéke alatt is hajlandó volt aláírni.Escalade
Lackey nagyon jó dobó volt néhány éve azért, az Angelsben.. nem értem, miért esett szét ennyire.
Én a Bartolo "Fat Bastard" Colon-féle szerződést/imádatot nem értettem sose. 😐Igor
Néhány éve. Ráadásul az egyik legantipatikusabb játékos. Nem akarok károgni, de elképzelhető, hogy a 3 elit fizetésű bostoni dobónak nem csak offéve volt...

Közben Big Z éppen a two-strike approach-ot gyakorolja a meccs előtti BP-n.Escalade
A 2005-2009 közötti években nincs nagy szórás.. ugyanazokat a statokat hozta le.
Az AL Eastben kicsit megemelkedett a H/9-e és lecsúszott a K/9-e, ennyi. Nem lett szar dobo, visszacsuszott atlagos szintre... es ugy tunik szamit ennyit az AL East. Nezd meg mondjuk Marcum tavalyi splitjeit 😛

Az AL East-ben eleg nehez elit SP-nek lenni.. meg Halladaynek se sikerult mindig.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Mennyire utálom az ilyen színvonaltalan pitching meccseket, mint ez a Yanks-Boston... Akkor is rejtély volt, de ennek a Lackeynek minek adtak anno annyi pénzt, felfoghatatlan.
Nagy mázlija a Bostonnak, hogy Youk és Pedroia jóval értéke alatt is hajlandó volt aláírni.Escalade
Lackey nagyon jó dobó volt néhány éve azért, az Angelsben.. nem értem, miért esett szét ennyire.
Én a Bartolo "Fat Bastard" Colon-féle szerződést/imádatot nem értettem sose. 😐Igor
amíg a yankees hypeolja colont addig minden jó 😊

de tényleg. ez a boston tuti hogy a pitchingen fog megbukni. Beckett halovány, Lackey dettó. Dice-K meg...
És az is látszik, hogy Bucholz és Lester sem megüthetetlen, főleg az AL Eastben
több mint 13 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Közben Big Z éppen a two-strike approach-ot gyakorolja a meccs előtti BP-n.Escalade
Szép, visszafogott, óvatos home run swing. 😀
több mint 13 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Mennyire utálom az ilyen színvonaltalan pitching meccseket, mint ez a Yanks-Boston... Akkor is rejtély volt, de ennek a Lackeynek minek adtak anno annyi pénzt, felfoghatatlan.
Nagy mázlija a Bostonnak, hogy Youk és Pedroia jóval értéke alatt is hajlandó volt aláírni.Escalade
Lackey nagyon jó dobó volt néhány éve azért, az Angelsben.. nem értem, miért esett szét ennyire.
Én a Bartolo "Fat Bastard" Colon-féle szerződést/imádatot nem értettem sose. 😐Igor
Néhány éve. Ráadásul az egyik legantipatikusabb játékos. Nem akarok károgni, de elképzelhető, hogy a 3 elit fizetésű bostoni dobónak nem csak offéve volt...

Közben Big Z éppen a two-strike approach-ot gyakorolja a meccs előtti BP-n.

több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 321 — No 1 Zhang Yufei fan
Mennyire utálom az ilyen színvonaltalan pitching meccseket, mint ez a Yanks-Boston... Akkor is rejtély volt, de ennek a Lackeynek minek adtak anno annyi pénzt, felfoghatatlan.
Nagy mázlija a Bostonnak, hogy Youk és Pedroia jóval értéke alatt is hajlandó volt aláírni.Escalade
Lackey nagyon jó dobó volt néhány éve azért, az Angelsben.. nem értem, miért esett szét ennyire.
Én a Bartolo "Fat Bastard" Colon-féle szerződést/imádatot nem értettem sose. 😐

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 321 — No 1 Zhang Yufei fan
elég meglepő
Manny Ramirez visszavonultOrk
Pozitív lett a doppingtesztje, 100 meccses eltiltás várt volna rá. Hatalmas kár, nem ilyen véget érdemelt ez a karrier...Escalade
Ha valakiből kinézem, hogy visszajön, és megváltoztatja a véleményét akármiről.. a visszavonulásról is, akkor az Manny... most fogadnék rá nagy összegben, hogy fog még az MLB-ben játszani.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
azért az MLB dope vizsgálaton 2x megbukni komoly bénaságra vall kedves Manny...
több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
akkor jól fog jönni neki a sok szabadidő most hogy jön a második gyerek
több mint 13 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
elég meglepő
Manny Ramirez visszavonultOrk
Pozitív lett a doppingtesztje, 100 meccses eltiltás várt volna rá. Hatalmas kár, nem ilyen véget érdemelt ez a karrier...

több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
elég meglepő
Manny Ramirez visszavonult
több mint 13 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Elég fura ez a Hughes sebességvesztés: 2-3 mph-t a fastballon és 5-öt a cutteren a múltkori start szerint, most meg már 86-okat is mutat az NESN mérője.
több mint 13 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Mennyire utálom az ilyen színvonaltalan pitching meccseket, mint ez a Yanks-Boston... Akkor is rejtély volt, de ennek a Lackeynek minek adtak anno annyi pénzt, felfoghatatlan.
Nagy mázlija a Bostonnak, hogy Youk és Pedroia jóval értéke alatt is hajlandó volt aláírni.

több mint 13 éve
gsn 3 548
Ma Crawford leadoff, Jacoby meg nyolcadikként üt. 😀 Mondjuk tök mindegy, Lackey úgyis megold mindent. 0-7-ért előre. 😀
Szerencséjükre Hughest azért még meg tudják ütni.

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Jó lett ez a Tulo-sig is, remélem a szezon közben még sok alkalom lesz csinálni újakat, és róla fog szólni ez az év. 😉

Maine jól leégett a Triple-A openeren, talán nem kell félni, hogy felkerülhet a keretbe. Ha esetleg érdekel valakit (nyilván sok Sky Sox-fan lehet Mo-on), a szennyblogon napi rendszerességgel számolok be a farmcsapatunk meccseiről, míg heti egyszer, hétfő hajnalonként a két coloradói egyetemi csapat aktuális heti szopásairól is számot szoktam adni.

Ma DLR-Ohlendorf lenne, de most állítólag esik Pittsburgh-ben, remélem fél 2-ig eláll. Bár holnapra egy doubleheader is finom lenne, főleg hogy ma a Rox-szal együtt egyszerre hét coloradói csapat meccsét kellene követnem. 😊


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Szerintem az Edwin Jackson tréd simán a 'jó' kategóriába sorolható, ...Vokey
Szakmailag mindenképpen, ezt nem is kérdőjeleztem meg sose. Emberileg pedig én mostanság tudom elfogadni. 😊
több mint 13 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Dennys Reyes a király. Két inninget sem dobott, megkapja a $0,9M-ját és a jövő héten akár már otthon is lehet. 😀
több mint 13 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 584 — Invisible man
A hype miatt:

http://bowl.hu/modules/forum/viewtopic.php?id=1322 😉


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 13 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Kevés kellemetlenebb dolgot tudok elképzelni, mint hogy egész meccsen a padon ülsz, bejössz PR-nek, majd egy sima tolásnál kidobnak kettesen...

több mint 13 éve
Vokey 309 — LockOut-szökevény
Szerintem az Edwin Jackson tréd simán a 'jó' kategóriába sorolható, Swisher meg azért elég tróger volt, tiszta Serie A.. :mad:
több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
http://mlb.mlb.com/video/play.jsp?content_id=13555283&topic_id=8879838&c_id=mlb

Swisher csúnyán kicsinálta a japót törés és DL lett belőle így jön fel egy kenguru helyette, fő a nemzetköziség
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Kezdek megbékélni a tavaly júliusi Dan Hudson for Edwin Jackson tréddel.

(Most úgyis az lesz, hogy a kövi kezdésekor Jacksont csúnyán megcsapják, hogy ne érezzek így.)
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Ez sima volt.
Holnap DLR meccsét hozni kell és akkor belefér, hogy Reynolds kinyal esetleg.

Ha még 3 homárt üt Tulo ezen a road trip-en akkor esküszöm meghallgatom a Justin Bieber számot 😊 Bár a címét nem tudom
több mint 13 éve
Vokey 309 — LockOut-szökevény
huh, mekkora napjuk van a pitchereknek ClevelandbenHurka
jahh, bár én már nem bánnám, ha potyognának a pontok inkább.. de majd most, Everett tán..Vokey
meg is van 😀
mondjuk most Gonzalez, Youkilis, Ortiz jön, nem lesz egyszerű Pereznek

szerk.: és ennyi, 0-6 😀Hurka
Szép munka. Jól indultunk. Nem vagyunk jók, de alakul ez még. Asdru pedig okos volt. Két héten belül jön Sizemore is.
Szegény RedSox, biztos odabasznak még idén, de ez akkor is szar eddig..