NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Baseball

40 feliratkozó

több mint 4 éve
r.baggio Washington Commanders California Golden Bears 61 907 — no es importante
Kedvenc MLB csapat: Athletics (deyell), Blue Jays (ZoliMP), Brewers (gamerkr), Cardinals (Al), Cubs (Shawn84), Dodgers (KeyG, slowmotion, danyly), Diamondbacks (Kampman, Löfli), Giants (nagir, zavi27), Indians (labo7), Mariners (Dzsokijuing, Maka), Marlins (adamfaragoo), Orioles (Ray_bp_Lewis, robiroboter), Padres (lol, P@trik), Phillies (dande), Pirates (Fast Willie, Gergőke), Rays (Sobri, Wester), Red Sox (Bruschi85, zemanla), Reds (Jakehomer), Tigers (Johnnyblaze), Twins (Heisman), Yankees (csebi, Darksun3, kapitnono, Matthew99, shawnka, Tito05), White Sox (baggio, Mikey)

Szerkesztette: Löfli
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Ubaldo DL 😕 Mondjuk az ilyen ujjsérülések tényleg idegesítőek lehetnek és nem gyógyulnak rendesen ha dobálsz.
Greg Reynolds, DLR, Chacin, Hammel, Rogers. Brr... Fakezű Cook talán májusra jöhet.
több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
jól zárult a keddi nap, végre nyert a Twins a Yankees ellen és a Sox is Dunn nélkül lesz egy ideig 😊
több mint 13 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Wells és Cashner is megy a DL-re. Szegény Cubs-fanok. :/
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
csak ennyit a mai meccsről 😛
http://www.youtube.com/watch?v=QGJuMBdaqIw

most már Ork is örülhet 😊haromt
Szerintem elég primitív, mondjuk még mindig jobb, mintha valamelyik repedtfaszú csicska rapper győzött volna, meg annál a tavalyi divatszarnál is, ami a fél liga walk-up song-ja volt. A lényeg pedig úgyis az, hogy mindenki tudja ki lesz idén az MVP. 😀TheMileHighCity
szarnak szar, de legalább a Budai várban forgatták, így nekünk kedvesebb 😊

Viszont nem hallottam hogy a HR zene megmaradt-e a Vengaboysnak. Majd ma meghallgatom, mert CarGonak is kijár ma egy bomb 😛
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
csak ennyit a mai meccsről 😛
http://www.youtube.com/watch?v=QGJuMBdaqIw

most már Ork is örülhet 😊haromt
Szerintem elég primitív, mondjuk még mindig jobb, mintha valamelyik repedtfaszú csicska rapper győzött volna, meg annál a tavalyi divatszarnál is, ami a fél liga walk-up song-ja volt. A lényeg pedig úgyis az, hogy mindenki tudja ki lesz idén az MVP. 😀


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
csak ennyit a mai meccsről 😛
http://www.youtube.com/watch?v=QGJuMBdaqIw

most már Ork is örülhet 😊
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Elkaptuk a Dodgers-t. Örülök, hogy pont egy komoly rivális ellen sikerült játékba lendülnünk, Tulo első ütését szerezte a szezonban, ami rögtön egy solo HR volt, ráadásul éppen Kershaw ellen. Aztán Iannetta is lőtt egyet, ill. Lopez is elért egy újabb pontot. Chacin hét inninges shutout, hát igen, jól jött a halasztás, Hammel aligha csinált volna ilyet. 😛


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Chacin legyűrt minket, aki ugyanúgy 7 shutout inninggel kezdte az idei szezonját, mint nálunk Kershaw. Utóbbinak ma nem ment olyan jól, összességében nem is volt rossz, csak sajnos a 6 hitből 2 messzire szállt. A lineup továbbra is gyenge és a Rockies védelme nem kegyelmezett, mint a Giantsé az előző néhány meccsen.
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Nem meglepő módon kiszórtuk Hamelst. 😛marci
Alamizsna 😛 idióta Young jobban irritál, jobban üt mint bárki a mezőnyben 😀

több mint 13 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Nem meglepő módon kiszórtuk Hamelst. 😛
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Saltalamachia hatalmas arc. A mellvédőjén felül visel egy Phil 4:13 feliratot 😀
Az MLB Tebowja 😊
több mint 13 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Quade is érdekes skipper. Oké, hogy nincs ma Wood és Marmol, de attól még bases loaded 2 outnál nem kell feltétlenül a cseredobóval ütnie csak azért mert nincs bal kezes ütő a padon.
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Cashner szépen lehozta és jön a Shark 😊Fucu
Kár hogy belesérült, nagyon nem tetszenek az ilyen pitcher sérülések, csak vonszolta a vállát. Ez az utolsó dolog, amire szükségünk lenne, bár eddig relatív egészségesek vagyunk/voltunk. A kis Petőfi bejött, és úgy dobott, mint aki ide való. Nem semmi.Escalade
sajnos nem láttam mert elment a stream (fuck). Cashner lecserélését sem, lehet elfáradt azért vonszolta. Elég szimpatikusan hajigált a srác



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Cashner szépen lehozta és jön a Shark 😊Fucu
Kár hogy belesérült, nagyon nem tetszenek az ilyen pitcher sérülések, csak vonszolta a vállát. Ez az utolsó dolog, amire szükségünk lenne, bár eddig relatív egészségesek vagyunk/voltunk. A kis Petőfi bejött, és úgy dobott, mint aki ide való. Nem semmi.

több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Cashner szépen lehozta és jön a Shark 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
Végre nem kezdjük rosszul a meccset!Shawn84
nyugi, nagyon hosszú még a szezon 😛Hurka
Én most úgy vagyok mint Faragó Ricsi a Holland- Magyaron. Úgyis beszopunk, de legalább addig is lehet örömködni picit. Nyerünk mi még World Seriest... egyszer valamikor.
több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
vigyázz mert visszahozzuk a negatív karmát azt megint könnyen -500-ban leszel 😛
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
Végre nem kezdjük rosszul a meccset!Shawn84
nyugi, nagyon hosszú még a szezon 😛
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
Végre nem kezdjük rosszul a meccset!
több mint 13 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
kíváncsi vagyok meddig bírja Cashner karja, mert jók ezek a 94-es fastball-ok, de legalább a 6-ig ki kéne bírniaFucu
5 inningre van szerintem benevezve. Ha nagyon hamar lezavarja, esetleg 6, de pitchcount limitje van. Egy kis run support sosem árt, Colvin idei első.

több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
kíváncsi vagyok meddig bírja Cashner karja, mert jók ezek a 94-es fastball-ok, de legalább a 6-ig ki kéne bírnia



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
Csodálom, hogy a kretén deliveryk között nem jött még fel Dice-K. Amit az runner/s on base-nél csinál az a sport megerőszakolása.

Pena sérült, Colvin a backup (inkább ő, mint Baker). DeWitt anyámnál nem jobb leadoff, ilyen spring után pedig max pinch hitting egy ideig, esetleg 3ason 1-2 meccs. Látom nem szereted Kosuke-t Shawn, pedig kell ilyen ember is. Ez a csapat nagyon gyenge minőségi at batekben, muszáj valaki, aki 5-6 pitches atbatekkel kizökkenti/fárasztja a dobót.
Nincs se leadoff se 3as ütőnk. Én Barney-t megnézném elsőnek, Colvin pedig egy potenciális jövőbeli no. 3.Escalade
Nem utálom én Fukudomét csak egyenlőre keveset mutat. Többet várnék tőle. Persze én nem értek hozzá úgy mint ti csupán szurkolói szemmel nézem.
több mint 13 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Csodálom, hogy a kretén deliveryk között nem jött még fel Dice-K. Amit az runner/s on base-nél csinál az a sport megerőszakolása.

Pena sérült, Colvin a backup (inkább ő, mint Baker). DeWitt anyámnál nem jobb leadoff, ilyen spring után pedig max pinch hitting egy ideig, esetleg 3ason 1-2 meccs. Látom nem szereted Kosuke-t Shawn, pedig kell ilyen ember is. Ez a csapat nagyon gyenge minőségi at batekben, muszáj valaki, aki 5-6 pitches atbatekkel kizökkenti/fárasztja a dobót.
Nincs se leadoff se 3as ütőnk. Én Barney-t megnézném elsőnek, Colvin pedig egy potenciális jövőbeli no. 3.

több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
És Colvin ott van az egyesen, Esc foghatja a fejét 😊

Fukudome a leadoff? hopp 😊Fucu
Baker meg DeWitt hol a francban van? Simán sokkal jobban lehozná bármelyik az elsőn a meccset. Colvin meg inkább játszana Fukudome helyett.
több mint 13 éve
gsn 3 548
köcsög D'Backs, miért nem Drew a SS?Hurka
Sérült, tegnap játszott először az idényben PH-ként, de teljes meccsre még nincs készen.

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness