NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Baseball

40 feliratkozó

több mint 4 éve
r.baggio Washington Commanders California Golden Bears 61 907 — no es importante
Kedvenc MLB csapat: Athletics (deyell), Blue Jays (ZoliMP), Brewers (gamerkr), Cardinals (Al), Cubs (Shawn84), Dodgers (KeyG, slowmotion, danyly), Diamondbacks (Kampman, Löfli), Giants (nagir, zavi27), Indians (labo7), Mariners (Dzsokijuing, Maka), Marlins (adamfaragoo), Orioles (Ray_bp_Lewis, robiroboter), Padres (lol, P@trik), Phillies (dande), Pirates (Fast Willie, Gergőke), Rays (Sobri, Wester), Red Sox (Bruschi85, zemanla), Reds (Jakehomer), Tigers (Johnnyblaze), Twins (Heisman), Yankees (csebi, Darksun3, kapitnono, Matthew99, shawnka, Tito05), White Sox (baggio, Mikey)

Szerkesztette: Löfli
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Maka, sztem TTT arra gondolt, hogy konkrétan az egyes játékosok ezekből melyiket használják 😊

több mint 13 éve
gdavid New England Patriots 3 894 — Patriots fan
Valaki nem tud egy működő Yankees linket? Az ESPN megadta magát 😕

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 13 éve
Maka Jacksonville Jaguars Tulane Green Wave 2 755

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
hozzáértők.
nincs valami olyan oldal ahol egy helyen meg lehet találni hogy a mostani MLB-s dobók milyen dobásokat használnak?
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
szép nagy zónát tartott az unpire, olyan magyar nb 3-asat



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Valaki csípjen meg!

Quade tényleg lekapta az egyetlen 1st basemanünket (aki mellesleg gold glover), hogy jobb matchup legyen a rookie lefty ellen a 8. inning alján, 3-1es vezetésnél?! Most a 2nd baseman Baker vagy a High school óta infielden nem járt Colvin fogja képviselni a lehető legjobb védelmet a closernek? Remélem csak a kezdeti izgalmak, mert nem az első érthetetlen húzása.

több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
Soriano-t elsétáltatja a Backs 😂Fucu
Tbf vágott már egy homárt. Mondjuk az is igaz, hogy én itt benyomtam volna Fukudome helyett Reed Johnsont.marci
Kosuke ma nem csinált eddig semmit. Megérett a cserére. Wells viszont egészen jó, bár a 4 sétáltatás elég sok, de a 6 SO nem rossz. 1.50-es ERA meg egészen kiváló. Ha ezt a meccset sem húzzuk be baromira ideges leszek.
több mint 13 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Soriano-t elsétáltatja a Backs 😂Fucu
Tbf vágott már egy homárt. Mondjuk az is igaz, hogy én itt benyomtam volna Fukudome helyett Reed Johnsont.
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Soriano-t elsétáltatja a Backs 😂



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Huff annyira OF mint én. Az O's-ban még Dh volt tavalyelőtt, NL-ben muszájból lett 1B de azt még lehozta valahogy.

több mint 13 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Ez a Huff mit művelt a Giants-ban. Hihetetlen.
Biztos mindig a szemébe sütött a nap. De akkor mi a francnak van a fején a szemüveg. 😛
Én csak örülök neki, 2 pont és 2 triple RBI (csak rajta).
Dodgers vs. Giants 3-1, első négy meccsre (a WS címvédő ellen) jó kezdés.
Így tovább srácok.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 13 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 584 — Invisible man
Kösz. Akkor ezentúl én is úgy keresem majd.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 13 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Csak én nem találom az mlb.comon a Top 5 play of the day-t?Matthew99
Én is csak rákeresve találtam meg. http://mlb.mlb.com/video/play.jsp?content_id=13455629
több mint 13 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 584 — Invisible man
Csak én nem találom az mlb.comon a Top 5 play of the day-t?


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
3-0 :cool:
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
A hagyományos összefoglaló az évadnyitó D'backs elleni series-ről:

http://denversports.blog.hu/2011/04/04/rockies_diamondbacks_1_1_t


Jól jött a halasztás a Dodgers series előtt, mert különben a két leggyengébb dobónk mehetett volna az ő két legerősebbjük ellen, így legalább Chacin állhat ki Kershaw ellen, és talán Hammel-nek is kezelhetőbb lesz Billingsley. Örültem neki, hogy szopatták a kamubajnok bohócokat, de itt az idő, hogy egy rivális ellen mi is felébredjünk. 😊


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Ezt most egy meccs alapján írod? Szerintem átlagos kezdőnek (4,5-5 körüli ERA-val) el fog menni.marci
Átlagos kezdő=2,5-es ERA jobb helyeken 😛Rajna
3,5 fölé mondanám év végére a Philly-starterek átlagát. 😛marci
szezon végén már Contreras és Bastardo fognak kezdeni 😛 A többieknek meg a könyökét faragják majd az orvosok 😛
több mint 13 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Nem biztos, hogy a Mets jól járt a Capuanoval...
Ha nem szerencsétlenkedik Vazquez az elején, nyögvenyelősen húzták volna be a meccset...civilmanu
Ezt most egy meccs alapján írod? Szerintem átlagos kezdőnek (4,5-5 körüli ERA-val) el fog menni.marci
Átlagos kezdő=2,5-es ERA jobb helyeken 😛Rajna
3,5 fölé mondanám év végére a Philly-starterek átlagát. 😛
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Nem biztos, hogy a Mets jól járt a Capuanoval...
Ha nem szerencsétlenkedik Vazquez az elején, nyögvenyelősen húzták volna be a meccset...civilmanu
Ezt most egy meccs alapján írod? Szerintem átlagos kezdőnek (4,5-5 körüli ERA-val) el fog menni.marci
Átlagos kezdő=2,5-es ERA jobb helyeken 😛

több mint 13 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Nem biztos, hogy a Mets jól járt a Capuanoval...
Ha nem szerencsétlenkedik Vazquez az elején, nyögvenyelősen húzták volna be a meccset...civilmanu
Ezt most egy meccs alapján írod? Szerintem átlagos kezdőnek (4,5-5 körüli ERA-val) el fog menni.
több mint 13 éve
civilmanu New York Jets 362 — Jets fan
Nem biztos, hogy a Mets jól járt a Capuanoval...
Ha nem szerencsétlenkedik Vazquez az elején, nyögvenyelősen húzták volna be a meccset...

Go Jets!
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
meccs az ma nem lesz 😕 köcsög eső. Bár az mlb.com szerint hó. Erről is Ork tehetharomt
A képek alapján a Coors Field-en csak eső volt. Ellenben a külvárosban a Rapids pályát beszínezte a hó rendesen, de úgy néz ki, hogy ők fognak tudni játszani. 😊


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Esc élsz még vagy számítottál erre?
Marmol nem változott tavalyhoz képest, szórja a lasztikat mind bolond a lisztetFucu
Sütött róla, hogy nem lesz jó napja. Néha látszik.

Cserébe amíg Byrdre, mint 3. ütőre tekintünk, ne várjunk semmit. Nincs olyan a világon, hogy ebben a helyzetben (utolsó inning, ember 1-3on, 1 out, leggyorsabb emberünk 90lábra az egyenlítéstől) elüsse az első pitchet, egy 98 mph-s inside, térd magas fastballt. Ez konkrétan amatőr szint. A legbosszantóbb, hogy egyáltalán nem voltam ideges a 9. teteje miatt, de most ellenben nem kicsit.

több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Esc élsz még vagy számítottál erre?
Marmol nem változott tavalyhoz képest, szórja a lasztikat mind bolond a lisztet



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
jól van meg van az idei első Tigers W

Boesch 4ab 4run 4hit 4rbi 😊


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/