NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Baseball

40 feliratkozó

több mint 4 éve
r.baggio Washington Commanders California Golden Bears 61 893 — no es importante
Kedvenc MLB csapat: Athletics (deyell), Blue Jays (ZoliMP), Brewers (gamerkr), Cardinals (Al), Cubs (Shawn84), Dodgers (KeyG, slowmotion, danyly), Diamondbacks (Kampman, Löfli), Giants (nagir, zavi27), Indians (labo7), Mariners (Dzsokijuing, Maka), Marlins (adamfaragoo), Orioles (Ray_bp_Lewis, robiroboter), Padres (lol, P@trik), Phillies (dande), Pirates (Fast Willie, Gergőke), Rays (Sobri, Wester), Red Sox (Bruschi85, zemanla), Reds (Jakehomer), Tigers (Johnnyblaze), Twins (Heisman), Yankees (csebi, Darksun3, kapitnono, Matthew99, shawnka, Tito05), White Sox (baggio, Mikey)

Szerkesztette: Löfli
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Kezdek mainstream lenni ezzel a Dodgers szimpatizálással 😊

Azért Furcal baserunning-ján még kell javítani 😀Fucu
ez nem mainstream, hanem gáz 😛haromt
de ott vannak szimpatikus játékosok 😊 (hiába LA, én is meglepődtem)

Mondjuk a D'Backs túl evidens lett volnaFucu
LA-ben szimpatikus játékos? ez hogyan fér meg 1 mondatban? 😛
több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
Kezdek mainstream lenni ezzel a Dodgers szimpatizálással 😊

Azért Furcal baserunning-ján még kell javítani 😀Fucu
ez nem mainstream, hanem gáz 😛haromt
de ott vannak szimpatikus játékosok 😊 (hiába LA, én is meglepődtem)

Mondjuk a D'Backs túl evidens lett volnaFucu
hát egy ilyen cardinals szezon után még csak az kéne neked hogy a d'backs miatt szomorkodj 😀
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Kezdek mainstream lenni ezzel a Dodgers szimpatizálással 😊

Azért Furcal baserunning-ján még kell javítani 😀Fucu
ez nem mainstream, hanem gáz 😛haromt
de ott vannak szimpatikus játékosok 😊 (hiába LA, én is meglepődtem)

Mondjuk a D'Backs túl evidens lett volna



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Kezdek mainstream lenni ezzel a Dodgers szimpatizálással 😊

Azért Furcal baserunning-ján még kell javítani 😀Fucu
ez nem mainstream, hanem gáz 😛
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Kezdek mainstream lenni ezzel a Dodgers szimpatizálással 😊

Azért Furcal baserunning-ján még kell javítani 😀



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
Arencibia elég érdekesen tolja főleg szezonja első meccsén
eddig 8 hit 2x2 HR 1 triple és 1 double az mlb karrierje, ráadásul Joe Torre óta nem volt aki egymásutáni szezonját 2-2 HR-el kezdte volna
több mint 13 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
A mi meccsünk egyetlen pozitívuma, hogy Big Papi ütött egy HR-t, úgyhogy az előző két szezon kezdeti blamája talán nem következik be ismét. Lester no comment. Bard úgyszintén. Kellett a nagy hype ellen ez a pofon. Legközelebb javíthatunk.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
elképesztő szerencsétlenkedést nyom a D-Backs infield, így egyenlítettünk. Kár hogy Ubaldo fos volt
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Mayberry mondjuk nem véletlenül pinch hitter, de ha tartja a tavaszi és mai formáját akkor simán, legalább a leftyk ellen.

több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
Lyon 😊 és Mr. Clutch az maradjon csak Ruiz, ő is benne volt a rally-ben természetesen. Az egyetlen out a kilencedikben meg persze Ibanez, szokásos...Rajna
jó, ez számít most a legkevésbé, nem hittem volna, hogy Valdez és Francisco is betesznej egy singletHurka
Engem nem lepett meg, Franciscoé volt a legfontosabb ütés mondjuk az out után, első jobbkezesként, az nagyon szép volt. Valdez viszont megbízható volt tavaly és tavasszal is, nem hiszem, hogy gond lesz vele, ha be kell ugrania mint most. Ibanezért jobban aggódom, és nulla opciónk van a pótlására.Rajna
Mayberry 😀
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
thank you Lions 😀 Mayberry az új Mr. Clutch 😀Hurka
Lyon 😊 és Mr. Clutch az maradjon csak Ruiz, ő is benne volt a rally-ben természetesen. Az egyetlen out a kilencedikben meg persze Ibanez, szokásos...Rajna
jó, ez számít most a legkevésbé, nem hittem volna, hogy Valdez és Francisco is betesznej egy singletHurka
Engem nem lepett meg, Franciscoé volt a legfontosabb ütés mondjuk az out után, első jobbkezesként, az nagyon szép volt. Valdez viszont megbízható volt tavaly és tavasszal is, nem hiszem, hogy gond lesz vele, ha be kell ugrania mint most. Ibanezért jobban aggódom, és nulla opciónk van a pótlására.

több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
thank you Lions 😀 Mayberry az új Mr. Clutch 😀Hurka
Lyon 😊 és Mr. Clutch az maradjon csak Ruiz, ő is benne volt a rally-ben természetesen. Az egyetlen out a kilencedikben meg persze Ibanez, szokásos...Rajna
jó, ez számít most a legkevésbé, nem hittem volna, hogy Valdez és Francisco is betesznej egy singlet
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
azt jól látom, hogy 14-0 a White Soxnak a 4. inning végén? 😀Hurka
Igen.
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
thank you Lions 😀 Mayberry az új Mr. Clutch 😀Hurka
Lyon 😊 és Mr. Clutch az maradjon csak Ruiz, ő is benne volt a rally-ben természetesen. Az egyetlen out a kilencedikben meg persze Ibanez, szokásos...

több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
azt jól látom, hogy 14-0 a White Soxnak a 4. inning végén? 😀
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
thank you Lions 😀 Mayberry az új Mr. Clutch 😀
több mint 13 éve
Vokey 309 — LockOut-szökevény
Köszönjük Fausto, ülj le,1-es!! :mad: :mad: :mad:
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Na mi is elkezdtük 😛

több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Holliday --> vakbélműtét, 3-6 hét kihagyás



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Mi meg bekaphatjuk, hogy Lopez lesz a kezdőben Herrera helyett, remélem nagyot fog alkotni, hogy ne szúrja ennyire a szememet.TheMileHighCity
Jim Tracy. 😀marci
mi a meglepő ebben? Sajna erő nem nagyon van még Herreraban, MLB szinten.
egyelőre versenyezhetnek. aztán aki jobb az lesz.

Tracy inkább arról szokjon le, hogy mindig összeomlásig dobatja a kezdőket. Van most elég jó ember a bullpenben, nem kell állandóan kicsinálni Ubaldot
több mint 13 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Mi meg bekaphatjuk, hogy Lopez lesz a kezdőben Herrera helyett, remélem nagyot fog alkotni, hogy ne szúrja ennyire a szememet.TheMileHighCity
Jim Tracy. 😀
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Nagy volt, hogy a "csodagyerek" errorjából született az első run a hatodik inningben. Szegény dzsájentsz. 😛TheMileHighCity
Kemény volt az ESPN-kommentátorok reagálása. Szerintük Sandoval volt a hibás, hogy kérte a labdát és nem lett volna szabad Poseyt belehajszolnia egy ilyenbe. Majdnem letettem a hajam. 😂marci
Mindig védik, ajnározzák Posey-t a hype miatt - most a negatívizmusomon kívül tényleg. 😊
Amúgy délelőtt, amikor beröffentem kárörvendeni még nem láttam az esetet, azóta volt időm megnézni a tegnapi érdekességeket, hát így még nagyobbat szólt ez az error, ahogy teljesen tiszta helyzetben elhajította. 😀

Mi meg bekaphatjuk, hogy Lopez lesz a kezdőben Herrera helyett, remélem nagyot fog alkotni, hogy ne szúrja ennyire a szememet.


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Nagy volt, hogy a "csodagyerek" errorjából született az első run a hatodik inningben. Szegény dzsájentsz. 😛TheMileHighCity
Kemény volt az ESPN-kommentátorok reagálása. Szerintük Sandoval volt a hibás, hogy kérte a labdát és nem lett volna szabad Poseyt belehajszolnia egy ilyenbe. Majdnem letettem a hajam. 😂
több mint 13 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Elaludtam a nyolcadik alján, amikor Holliday solo homárjával átvettük a vezetést, abban a reményben, hogy Franklin csak lehozza. Hát nem. Gyors 2 out után Maybin meg is csapta, 3-3, hosszabbítás, cumi. Albert idei szezonnyitója nem volt olyan dögös mint tavaly, 0-5 és 3 duble play... Pont az ilyen elkótyavetyélt győzelmek miatt sanszos, hogy nem lesz playoff...Rammer
Az a Holliday-homár nagyon komoly volt, színtiszta line drive a center field falig.marci
Talán Quentin ütött egy hasonló "röhejes" HRt a berobbanó évében. Arról is napokig beszéltek, ez is az a kategória volt.

több mint 13 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 584 — Invisible man
Nincs valaki aki mellé be lehet társulni?


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.