NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Baseball

40 feliratkozó

több mint 4 éve
r.baggio Washington Commanders California Golden Bears 61 878 — no es importante
Kedvenc MLB csapat: Athletics (deyell), Blue Jays (ZoliMP), Brewers (gamerkr), Cardinals (Al), Cubs (Shawn84), Dodgers (KeyG, slowmotion, danyly), Diamondbacks (Kampman, Löfli), Giants (nagir, zavi27), Indians (labo7), Mariners (Dzsokijuing, Maka), Marlins (adamfaragoo), Orioles (Ray_bp_Lewis, robiroboter), Padres (lol, P@trik), Phillies (dande), Pirates (Fast Willie, Gergőke), Rays (Sobri, Wester), Red Sox (Bruschi85, zemanla), Reds (Jakehomer), Tigers (Johnnyblaze), Twins (Heisman), Yankees (csebi, Darksun3, kapitnono, Matthew99, shawnka, Tito05), White Sox (baggio, Mikey)

Szerkesztette: Löfli
több mint 13 éve
gdavid New England Patriots 3 894 — Patriots fan
mondjuk szerintem nagyon bízol a yankeesben. nagyon ócska ez a rotation. Lesz még végre újra Joba kezdő idén...haromt
Szerintem annyira nem gyenge a rotation. Burnett csak jobb lehet, mint tavaly. Nova-ban én személy szerint nagyon bízom, tavaly ígéretesen dobott. Freddy meg jó lesz ötödiknek, ha meg nem ott van Colon. CC-vel és Hughes-zal meg nincs probléma. Abban meg titkon bízom, hogy Andy júliusban munkára jelentkezik.
A bullpen meg brutális, Soriano a nyolcadikban, Rivera a kilencedikban 😊 , így a mindenkori ellenfélnek kb. 7 inningje van meccset nyerni és a hetedikre sem rossz opció Robertson és Feliciano.
A lineup sem rossz, főleg ha Girardi végre regular leadoff-nak teszi be Gardner-t, utána jöhet Jeter, Teixeira, A-Rod, Cano, Swisher, Granderson, Martin és Posada.
Már csak két nap és kezdődik, egy hónap múlva pedig okosabbak leszünk.

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
egyébként szivesen vennék valami esélylatolgatást valami nálam hozzáértőbb kollegától. Marci, esc stb 😊haromt
Jövő héten írni fogok egy posztot a blogomon. 😊marci
elemezz NL-t. senkit nem érdekel a lúzerliga 😛

mondjuk szerintem nagyon bízol a yankeesben. nagyon ócska ez a rotation. Lesz még végre újra Joba kezdő idén...
több mint 13 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Igen jó meccsekkel kezd a Dodgers. Két hazai meccs két nap alatt a WS győztes Giants-el. 😀
Már alig várom az Opening Day-t.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 13 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Bekerült a csapatba a tavaszi teljesítménye alapján. Örülök neki, remélem hasznos lesz.
DS!

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 13 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 584 — Invisible man
Jó, én téli álmot aludtam. Bírtam őt az A's-ben úgyhogy remélem itt is mutatni fog valamit.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Arról tudott valaki valamit, hogy a Yankees megszerezte Eric Chavezt?Matthew99
ez már nem mai hír 😊 kb februári
több mint 13 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 584 — Invisible man
Arról tudott valaki valamit, hogy a Yankees megszerezte Eric Chavezt?


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
baseball. itt bármi lehet ezért nem fogadok 😛

egyébként mi a hivatalos időpont a 25-ös keret megalkotására?haromt
Ezt neked múltkor megválaszoltam (kis spéttel). 😛marci
akkor azért nem találtam mert később volt 😊
több mint 13 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
baseball. itt bármi lehet ezért nem fogadok 😛

egyébként mi a hivatalos időpont a 25-ös keret megalkotására?haromt
Ezt neked múltkor megválaszoltam (kis spéttel). 😛
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
baseball. itt bármi lehet ezért nem fogadok 😛

egyébként mi a hivatalos időpont a 25-ös keret megalkotására?haromt
Opening Day, márc. 31. az utolsó nap.


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
baseball. itt bármi lehet ezért nem fogadok 😛

egyébként mi a hivatalos időpont a 25-ös keret megalkotására?
több mint 13 éve
Maka Jacksonville Jaguars Tulane Green Wave 2 755
http://sportmajom.blog.hu/2011/03/25/felkeszito_az_mlb_szezonra

Idényt beharangozó MLB erősorrend - első rész.Maka
eléggé alúlértékeled az A's-t és az Orioles-t szerintem.

AL West:
1.Athletics - A rotation nálam már majdnem elit kategória. Sok jó védő, erős bullpen. Willingham, Matsui és Barton elég haromt
Fogadhatunk egy nagy korsó sörben, hogy az Athletics nem lesz benn a rájátszásban. 😊

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Brent Morel lesz a White Sox "everyday" 3B-je, jeee. :cool:
több mint 13 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
egyébként szivesen vennék valami esélylatolgatást valami nálam hozzáértőbb kollegától. Marci, esc stb 😊haromt
Jövő héten írni fogok egy posztot a blogomon. 😊
több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
tibi feliz nem megy a rotationbe closer marad
és tavaky a bullpent leszámítva tök ugyanez a Twins fél szezonra elvesztette Morneaut és mégis lazán nyerte a csoportot, pedig a sérülés előtt abszolút no 1 MVP jelölt volt
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
egyébként szivesen vennék valami esélylatolgatást valami nálam hozzáértőbb kollegától. Marci, esc stb 😊
több mint 13 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Haromt nagyon tetszik ez a liga erősorrend vizionálás. 😀
+1

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 13 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Az NL Central nagyon gyenge csoport lesz.Escalade
Fixed. 😛

Amúgy tényleg félelmetesen gyengének tűnik az a csoport, aki nyer az csak azért végez majd ~90 győzelemmel, mert sokat játszhat a Pittsburgh-gel, meg a Houstonnal.
több mint 13 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Az NL Central nagyon érdekes lesz. Pont a Brewers felől jönnek vészjósló (khm.) híradások, a Cards kicsit benézte ezt az offseasont szerintem és erre jött a sérüléshullám, Cubsék semmit nem javultak védekezésben, valamint tragikus STet zártak a kiegészítő emberek (az lesz az 5. starter, 5. IF, 4-5-6-7. releiver, aki a legkevésbé gyengén játszott), a Reds-szel kapcsolatban pedig még mindig szkeptikus vagyok, annyian futottak karrier évet.

Talán ez lesz a Pirates éve...

több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
White Sox - Jól összerakott csapat. Speed az mondjuk nincs, de minden csapatrész erős. Simán kéne hozniuk a csoportotharomt
Az aláhúzott részt nem értem, de a többit adom. 😊
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
http://sportmajom.blog.hu/2011/03/25/felkeszito_az_mlb_szezonra

Idényt beharangozó MLB erősorrend - első rész.Maka
eléggé alúlértékeled az A's-t és az Orioles-t szerintem.
röviden egy erősorrend nálam divenként.

AL East:
1.Red Sox - iszonyat brutál a lineup. nem hiszem hogy van jobb bárhol az Ellsbury, Crawford, Youk, Gonzo, Papi, Drew első hatosnál. Ha nem lámul be a rotation akkor simán első számú WS esélyesek.
2.Yankee$ - Max a wildcard. Sovány a rotation nekem eléggé. Az ütők meg öregszenek nagyon erősen.
3.Orioles - Kurva jó szerintem az új lineup. Egy évre még tuti. Ha hozza magát a fiatal rotation megszorongathatják a yanks
4.Rays - Ez most nekem nem jön be. Longoria-n kívül nincs igazi bigbat. Manny és Damon együtt fog 80 meccset játszani? A rotation is leépült.
5.Blue Jays - Cseréljük el minden értelmes dobót... Ebben a divben ilyen szar rotationnel végük lesz mint a botnak

AL Central:
1.White Sox - Jól összerakott csapat. Speed az mondjuk nincs, de minden csapatrész erős. Simán kéne hozniuk a csoportot
2.Tigers - Cabrera és V-Mart állat, a fiatal OF is menő, de az infield egyébként katasztrófa. SP meg még mindig csak Verlander
3.Twins - Szürkeség. Ha Morneau vagy Mauer megsérül akkor lehúzhatják a rolót. A dobók is iparosok.
4.Indians - Ők legalább értelmesen fiatalítanak. Nem lepődnék meg ha elkapnák idén a Twinst. Kezdenek beérni a fiatal SP-k, Santana, Sizemore, Laporta abszolút korrekt.
5.Royals - Jeff Francis lesz kb az opening day starter... Majd 10 év múlva talán... Melky és Franceour...

AL West:
1.Athletics - A rotation nálam már majdnem elit kategória. Sok jó védő, erős bullpen. Willingham, Matsui és Barton elég lehet.
2.Rangers - Nem fog bejönni a Feliz to rotation projekt. Rajta kívül igen borzalmasak a kezdőik. Pedig a lineup faszántos.
3.Angels - Valamiért egy totálisan szétesőfélben lévő csapat képét mutatják nekem. Pedig jó erőkből állnak. Ha Morales sokáig nem jön vissza akkor az infield nagyon harmatos mondjuk.
4.Mariners - Jaj szegény Felix. Ez borzalmas csapat.

NL East:
1.Phillies - Azt vízionálom, hogy kurva sok sérülésük lesz. Na és persze a végén reaktiválják Moyert meg Pedrot. Ha nincs sérülés akkor viszont NL győzelem lesz
2.Braves - Erősek ők is. Jó harc lesz a csoportban. Remélhetőleg Chipper felépült. A Heyward, Uggla, McCann hármas gyilkos.
3.Marlins - Olyanok nekem mint a Twins. Dögunalmas csapat. Hanleyt meg utálom. Szerintem elcserélik még idén. A rotation jó, de ütésben lehetnek gondok a sok fiatal miatt.
4.Nationals - Én bírom őket. Támadásban állatok is lesznek. Csak hát az a vicc rotation.
5.Mets - Ki fog itt dobni? Mondjuk mindegy is mert úgyis megsérül. Szerintem már Wright is elvágyódik

NL Central:
1.Brewers - Kurva jól igazoltak ők is. Nagyon durva a Fielder, Braun, Hart, McGehee kvartett. Greinke mégjobban ki fog teljesedni.
2.Cards - A Berkman to RF dologban hatalmas pofáraesést sejtek. Waino kiválása meg kurvára fog fájni. WC-ért harcolni fognak így is
3.Cubs - Hát náluk soha sem tudni, de annyira rossznak nem érzem ezt. Ha dobók nem betliznek, akkor versenyben lehetnek a Cardsszal ők is. Pena nagy húzás volt szerintem.
4.Reds - Biztos hogy one year wonder volt a Reds. Papíron nagyon középcsapat. Főleg a dobók miatt.
5.Pirates - Ők lehetnek az idei Reds, bár kicsit lájtosabb kiadásban. Nem tökéletesen random fiatalítanak, hanem ésszel. Alvarez oda fog baszni
6.Astros - hú ez is borzalom. Barmes 2.ütő lesz és kezdő SS. Pedig a rotationben lenne fantázia

NL West:
1.Rockies - Minden idők legerősebb denveri rotationje van, egy jó bullpennel. Speed és power az ütőknél. Egyedül Ianetta és az RF lehet necces. Na meg ha jönnek a sérülések. Bár sok a jó fiatal, bár náluk még hiányzik az erő.
2.Giants: A liga legjobb dobói és a legszarabb ütői. Szerintem Sandoval és Posey kivételével a legtöbb ember csak csere lehetne más csapatban. Még egyszer nem lesz ekkora mákjuk, hogy ez a lineup elég legyen.
3.Dodgers: Kurva sok lenne bennük, de Torre szétkúrta ezt a csapatot fejben. Csak ezért vannak a Giants mögött nálam, pedig nem szarok egyáltalán. Főleg a dobók. Kemp és Ethier szerintem eléggé overrated, de hát LA
4.Padres: EZ a Gonzo trade totál szétkurta a Padrest. Semmi erő nem maradt. Hiába a jó dobók.
5.D-Backs: Ez is botrányosan rossz még mindig. Hiába a minusz 350 strikeout. 4 emberen kívül 10 fillért sem ér ez a csapat.
több mint 13 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 584 — Invisible man
http://sportmajom.blog.hu/2011/03/25/felkeszito_az_mlb_szezonra

Idényt beharangozó MLB erősorrend - első rész.Maka
Örülök, hogy nem hanyagolod a Sportmajmot 😀


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 13 éve
Maka Jacksonville Jaguars Tulane Green Wave 2 755
http://sportmajom.blog.hu/2011/03/25/felkeszito_az_mlb_szezonra

Idényt beharangozó MLB erősorrend - első rész.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
amatőr kérdés: nem tudtok-e olyan oldalt, vagy összeállítást, mint ami tavaly asszem az ESPN oldalán volt (én hülye nem mentettem le a linket), ahol így start előtt csapatonként össze vannak foglalva a főbb tranzakciók, a várható lineup és rotation?Gabor K
mlb.com?
több mint 13 éve
Gabor K 15
amatőr kérdés: nem tudtok-e olyan oldalt, vagy összeállítást, mint ami tavaly asszem az ESPN oldalán volt (én hülye nem mentettem le a linket), ahol így start előtt csapatonként össze vannak foglalva a főbb tranzakciók, a várható lineup és rotation?