NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Baseball

40 feliratkozó

több mint 4 éve
r.baggio Washington Commanders California Golden Bears 61 879 — no es importante
Kedvenc MLB csapat: Athletics (deyell), Blue Jays (ZoliMP), Brewers (gamerkr), Cardinals (Al), Cubs (Shawn84), Dodgers (KeyG, slowmotion, danyly), Diamondbacks (Kampman, Löfli), Giants (nagir, zavi27), Indians (labo7), Mariners (Dzsokijuing, Maka), Marlins (adamfaragoo), Orioles (Ray_bp_Lewis, robiroboter), Padres (lol, P@trik), Phillies (dande), Pirates (Fast Willie, Gergőke), Rays (Sobri, Wester), Red Sox (Bruschi85, zemanla), Reds (Jakehomer), Tigers (Johnnyblaze), Twins (Heisman), Yankees (csebi, Darksun3, kapitnono, Matthew99, shawnka, Tito05), White Sox (baggio, Mikey)

Szerkesztette: Löfli
több mint 13 éve
Raider89 Las Vegas Raiders 528 — C-lver'N'Blacc
király lesz a Showtime új Hard Knocks-szerű sorozata, a The Franchise
http://www.youtube.com/watch?v=eV6D407OOj4JJ
Ja ez tényleg jó lesz, a Giants tele van érdekes arcokkalDöme
ezt mondd MileHighnak 😀Hurka
"köcsögök" 😀



Just Win Baby!
több mint 13 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
király lesz a Showtime új Hard Knocks-szerű sorozata, a The Franchise
http://www.youtube.com/watch?v=eV6D407OOj4JJ
Ja ez tényleg jó lesz, a Giants tele van érdekes arcokkal. Azt mondjuk nem értem miért nyáron fogják adni, miért nem "élőben" mint a Hard Knocksot.Döme
Én arra gyanakszom, hogy úgy gondolják a baseball iránti érdeklődés nyáron a legmagasabb. Az NFL nyilván már a training camp legelejétől kezdve központban van, míg a baseball igazán csak a kosár- és hokidöntő után kerülhet előtérbe.
Más kérdés, hogy ha a Giants nem szerepel kiemelkedően (amire azért van esély), valószínűleg így sem lesz nagy érdeklődés.
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
király lesz a Showtime új Hard Knocks-szerű sorozata, a The Franchise
http://www.youtube.com/watch?v=eV6D407OOj4JJ
Ja ez tényleg jó lesz, a Giants tele van érdekes arcokkalDöme
ezt mondd MileHighnak 😀
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
király lesz a Showtime új Hard Knocks-szerű sorozata, a The Franchise
http://www.youtube.com/watch?v=eV6D407OOj4JJ
Ja ez tényleg jó lesz, a Giants tele van érdekes arcokkal. Azt mondjuk nem értem miért nyáron fogják adni, miért nem "élőben" mint a Hard Knocksot.
több mint 13 éve
r.baggio Washington Commanders California Golden Bears 61 879 — no es importante
király lesz a Showtime új Hard Knocks-szerű sorozata, a The Franchise
http://www.youtube.com/watch?v=eV6D407OOj4


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
gsn 3 548
a twinsnél az új stadion dobta meg ennyire az értékét az elmúlt 1 évben?Ork
Ha a csapatnévre rákattintasz, ott van a rövid leírás mindegyiknél. 😊

The Twins' first season in their new stadium, Target Field, was a big success. The team, which operates the $440 million stadium, drew more than 3.2 million fans, sixth-most in baseball and second only to the St. Louis Cardinals among mid-market franchises. The team's average ticket price increased 45%, according to Team Marketing Report. This helped boost total stadium revenues by $75 million. They were also a hit on their regional sports network, Fox Sports North, thanks to a second straight American League Central division title. The average rating of 8.8 in 2010 was the second-highest in baseball.

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
a twinsnél az új stadion dobta meg ennyire az értékét az elmúlt 1 évben?
több mint 13 éve
gsn 3 548
Friss Forbes MLB lista: http://www.forbes.com/lists/2011/33/baseball-valuations-11_rank.html

Érdekes, hogy a Madoff-Mets, az Indians és a Padres kivételével minden csapat értéke emelkedett tavaly óta.
Az operating income a Padres és a Nationals esetében a legmagasabb, hmmm.

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Jó látni, hogy a spring trainingnek sincs semmi értelme azon kívül, hogy 1-2 játékos megsérüljön. 😊Mikey
Hát a 162 alapszakaszmeccshez teljesen értelmetlen hetekig szórakozni ezzel, felőlem az április is lehetne bemelegítés, egy hónap alatt úgyse száll el senki.

több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Jó látni, hogy a spring trainingnek sincs semmi értelme azon kívül, hogy 1-2 játékos megsérüljön. 😊
több mint 13 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Nem tudom mennyire szoktatok podcasteket hallgatni, de gondoltam érdemes megemlíteni, hogy a mostantól heti ötször jelentkező ESPN-es baseball podcast egyik házigazdája kedden, szerdán és csütörtökön Keith Law, az egész kinti baseballmédia egyik legnaprakészebb és korrektebb arca.
http://itunes.apple.com/us/podcast/espn-baseball-today/id137699414
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Tegnap is az eső mentette meg a nagy dzsájentsz-t az alázásunktól, pedig mehetett volna tovább, legalább az igénytelen lefürdött volna egyszer egy évben. A tipikus mák, amivel tavaly véletlen GS-t nyertek, és amivel most is vezetik a Cactus League-t, elképesztően irritáló banda...

Aktuális Cactus League-összefoglaló:
http://denversports.blog.hu/2011/03/22/cactus_league_ujabb_het_merkozes

Már csak 10 nap és kezdünk! 😊


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
Végre bevezették a Metsnél az elsüllyedt költség fogalmát. Ollie P és Luis C, bah-bye. 😀marci
The Mets owe a total of $19M to former players ($12M-Oliver Perez, $6M-Luis Castillo, $1M-Gary Matthews Jr), the highest total in MLB.

Nem túl ideális, de legalább másokat gyengítenek majd kár hogy Murphy nagyon gyenge 2B
több mint 13 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Hát sajnos az idén a Tigers nem esélyes..danyly
remélem nem az LSU Tigers-ről beszélsz, mert ők bizony esélyesek az NCAA-ben 😛JJ
Bocs kicsit későn válaszolok.
Nem természetesen nem az LSU Tigers gondoltam, mivel nem nagyon ismerem őket ill. azt a ligát.
Én csak az MLB-t követem figyelemmel.
Nem sokára idénykezdet. Már várom.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 13 éve
Gege55 Philadelphia Eagles 1 110 — Trent Cole Fan
Sziasztok!

Bocs az off-ért, de gondoltam beírom, hátha valakit érdekel. Kaptam egy Louisville Slugger TPX ütőkesztyűt, felnőtt L-es méretben, fekete fehér. Sosem baseballoztam és nem is tervezem, ezért ha valakit érdekel akkor írjon rám, megboltolhatjuk. Teljesen új a kesztyű, még fel sem volt próbálva!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
"Right rotator cuff tendinitis will prevent right-hander from pitching Thursday, probably through start of regular season."

Természetesen Peavyről van szó. Valószínű a DL szezon elejére. Pedig a tavalyi sérüléséből való felépülése nagyon szépen haladt, valószínűleg meccset sem kellett volna kihagynia. Na emiatt már anyázok azért.

Kíváncsian várom, hogy a Phil Humber vs Jeff Marquez csatából ki kerül ki győztesen a rotáció ötödik tagjaként.
több mint 13 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Végre bevezették a Metsnél az elsüllyedt költség fogalmát. Ollie P és Luis C, bah-bye. 😀
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
2K11-et nyomja valaki?

Kipróbáltam a franchiset a Red Sox-szal, mielőtt a szezonkezdetkor nekifognék a Rockiesszal.
Nagyon vicces. A sérüléseket egy csöppet sikerült csak elnagyolni benne.
A 7. meccsre Lester, Beckett és Dice-K szorul csak tommy john surgeryre 😀

Home runt továbbra is csak szökőévente lehet ütni, de legalább a fielding nem lett rossz, bár a vetődés még mindig lehetetlen az infielderekkel, így csomószor vánszorgó labdák mennek ki ütésre.haromt
Én játszottam vele párszor. Nagyon idegesítő, hogy a tökéletesen eltalált, 2 infielder közé menő labdákat is simán felszedik, mert valamiért lelassul a labda (gondolom a My player mod könnyebbsége érdekében, de akkor is...).
Valamint én az MVP 2005 óta nem nagyon játszottam, és olyan kiábrándító hibák vannak, amit már 6 éve sem fordultak elő (nálam az még mindig jobb játék). Pl amikor base-eket futnak az emberek, nagyon idétlenül néz ki; az összes popoutnál káosz, semmi takeout slide, stb... Jó játék, de bosszantó, hogy kb 3 órányi játék után fel lehetne sorolni pár olyan hibát, amit könnyű lett volna kijavítani, és sokat dobna a játékélményen.

szerk.: Tibi, neked milyen géped van? Hogy fut rajta?Escalade
amd x2 2900+ radeon 4650 1giga, 2giga ram és simán megy rajta maxon pedig annyira nem csúcscucc
több mint 13 éve
Fa Las Vegas Raiders 232
Ezer köszönet a válaszokért.Azért az MLB The Show sorozat csak igényesebb.PS3as grafikán konkrétan lehidaltam.
Kár h nekem csak PS2 van 😕
több mint 13 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
2K11-et nyomja valaki?

Kipróbáltam a franchiset a Red Sox-szal, mielőtt a szezonkezdetkor nekifognék a Rockiesszal.
Nagyon vicces. A sérüléseket egy csöppet sikerült csak elnagyolni benne.
A 7. meccsre Lester, Beckett és Dice-K szorul csak tommy john surgeryre 😀

Home runt továbbra is csak szökőévente lehet ütni, de legalább a fielding nem lett rossz, bár a vetődés még mindig lehetetlen az infielderekkel, így csomószor vánszorgó labdák mennek ki ütésre.haromt
Én játszottam vele párszor. Nagyon idegesítő, hogy a tökéletesen eltalált, 2 infielder közé menő labdákat is simán felszedik, mert valamiért lelassul a labda (gondolom a My player mod könnyebbsége érdekében, de akkor is...).
Valamint én az MVP 2005 óta nem nagyon játszottam, és olyan kiábrándító hibák vannak, amit már 6 éve sem fordultak elő (nálam az még mindig jobb játék). Pl amikor base-eket futnak az emberek, nagyon idétlenül néz ki; az összes popoutnál káosz, semmi takeout slide, stb... Jó játék, de bosszantó, hogy kb 3 órányi játék után fel lehetne sorolni pár olyan hibát, amit könnyű lett volna kijavítani, és sokat dobna a játékélményen.

szerk.: Tibi, neked milyen géped van? Hogy fut rajta?

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
2K11-et nyomja valaki?

Kipróbáltam a franchiset a Red Sox-szal, mielőtt a szezonkezdetkor nekifognék a Rockiesszal.
Nagyon vicces. A sérüléseket egy csöppet sikerült csak elnagyolni benne.
A 7. meccsre Lester, Beckett és Dice-K szorul csak tommy john surgeryre 😀

Home runt továbbra is csak szökőévente lehet ütni, de legalább a fielding nem lett rossz, bár a vetődés még mindig lehetetlen az infielderekkel, így csomószor vánszorgó labdák mennek ki ütésre.
több mint 13 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
SZiasztok. Kezdő baseball fan vagyok,valószínű ezt a sportot fogom követni ha nem lesz NFL.Két kérdésem lenne.
Első a spitball.Ez milyen dobás,és miért tiltották be?
Második,Ben Sheets.Igazából az ő személye azért érdekelne mert Raiders miatt eldöntöttem h maradok Oakland fan.Nem nagyon találtam róla információkat.Sérülés miatt nem A's játékos?
Ja és ha már belementünk egy Seattle esélylatolgatásba,mit várhatok az Athleticstől idén?Matsui hatalmas húzás?Fa
A spitball nem egy kifejezett dobástípus, hanem szó szerint leköpték a labdát (vagyis inkább bekenték valamivel), megváltoztatva a légellenállását.

szerk.: további olvasmány -- http://www.baseball-reference.com/bullpen/Spitball

Érdekesség, hogy amikor betiltották, megengedték pár akkori spitballernek, hogy tovább használhassák. Kicsit olyan, mint amikor a #42-es mez visszavonultatása után az akkor 42-est hordóknak megengedték, hogy abban fejezzék be a pályafutásukat. 😊
több mint 13 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
SZiasztok. Kezdő baseball fan vagyok,valószínű ezt a sportot fogom követni ha nem lesz NFL.Két kérdésem lenne.
Első a spitball.Ez milyen dobás,és miért tiltották be?Fa
Ez csak annyit takar, hogy valamit rárak a labdára a dobó (nyálat, vazelint, bármilyen kencét), ezáltal jobb fogást, kiszámíthatatlanabb labdamozgást, nagyobb csavarodást nyerve. Így már szerintem érthető, miért tiltották be 😊

Ha bármilyen kérdésed van, nyugodtan írj.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
SZiasztok. Kezdő baseball fan vagyok,valószínű ezt a sportot fogom követni ha nem lesz NFL.Két kérdésem lenne.
Első a spitball.Ez milyen dobás,és miért tiltották be?
Második,Ben Sheets.Igazából az ő személye azért érdekelne mert Raiders miatt eldöntöttem h maradok Oakland fan.Nem nagyon találtam róla információkat.Sérülés miatt nem A's játékos?
Ja és ha már belementünk egy Seattle esélylatolgatásba,mit várhatok az Athleticstől idén?Matsui hatalmas húzás?Fa
Sheets már nem képes MLB szinten dobni, nem lesz ő már sehol semmi. 3 napot nem bír ki a karja.

Matsui túlzás hogy ordas nyereség lenne, de nálam az AL West esélyese az A's. Minden azon múlik hogy a jó, de kurva fiatal rotation melyik arcát mutatja. Az erősítéseik szerintem jók voltak. Willingham mindenképpen. Matsui már kifele megy erősen. A bullpenjük meg kifejezetten az egyik legjobb lenne, ha Bailey egészséges
több mint 13 éve
Fa Las Vegas Raiders 232
SZiasztok. Kezdő baseball fan vagyok,valószínű ezt a sportot fogom követni ha nem lesz NFL.Két kérdésem lenne.
Első a spitball.Ez milyen dobás,és miért tiltották be?
Második,Ben Sheets.Igazából az ő személye azért érdekelne mert Raiders miatt eldöntöttem h maradok Oakland fan.Nem nagyon találtam róla információkat.Sérülés miatt nem A's játékos?
Ja és ha már belementünk egy Seattle esélylatolgatásba,mit várhatok az Athleticstől idén?Matsui hatalmas húzás?