NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Baseball

40 feliratkozó

több mint 4 éve
r.baggio Washington Commanders California Golden Bears 61 879 — no es importante
Kedvenc MLB csapat: Athletics (deyell), Blue Jays (ZoliMP), Brewers (gamerkr), Cardinals (Al), Cubs (Shawn84), Dodgers (KeyG, slowmotion, danyly), Diamondbacks (Kampman, Löfli), Giants (nagir, zavi27), Indians (labo7), Mariners (Dzsokijuing, Maka), Marlins (adamfaragoo), Orioles (Ray_bp_Lewis, robiroboter), Padres (lol, P@trik), Phillies (dande), Pirates (Fast Willie, Gergőke), Rays (Sobri, Wester), Red Sox (Bruschi85, zemanla), Reds (Jakehomer), Tigers (Johnnyblaze), Twins (Heisman), Yankees (csebi, Darksun3, kapitnono, Matthew99, shawnka, Tito05), White Sox (baggio, Mikey)

Szerkesztette: Löfli
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Kpakoltak egy házat Tampában, amit Longorai, Brignac, meg Price bérelt. A hír igazából nem ez, hanem hogy egy AK-47-est is elvittek, ami elvileg legálisan volt Longoria tulajdona... 😀
több mint 13 éve
gsn 3 548
Szerintem túl nagy a Red Sox hype, épp ezért fognak csalódást okozni.
A mostani Beckett, Matsuzaka és Papelbon nem egy életbiztosítás azért, de az ütők névsora tényleg igen erősnek tűnik, az nem kétséges.
Tavaly egy ember találta el a Giantst.

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
David Kull megajó arc 😊 Ő tudja az igazságot 😀

A Reds mániát nem értem. Ok Votto hatalmas király, de a nincs még az elit aljába tartozó kezdő pitcherük sem. Csupa közepes arc. Ráadásul a Cards, a Cubs és a Brewers is jobb, nevek alapján.

Az az arc aki div győztesnek írta az Astros-t nem tudom mit szívott 😛
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
http://sports.espn.go.com/mlb/preview/2011/news/story?page=11expertpicks
Sokan írtak papírformát (Phillies-Red Sox), de vannak olyanok, akik egyből a ló másik oldalán kezdik az évet. Konkrétan Eric Karabellnek megárthatott a 23 fantasy draft...Escalade
Rays? idén nagyon szarok lesznek nem? Crawford, Pena, Soriano...
több mint 13 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
http://sports.espn.go.com/mlb/preview/2011/news/story?page=11expertpicks
Sokan írtak papírformát (Phillies-Red Sox), de vannak olyanok, akik egyből a ló másik oldalán kezdik az évet. Konkrétan Eric Karabellnek megárthatott a 23 fantasy draft...

több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
Opening Day jegyárak a Ticketsnownál: http://content.ticketsnow.com/graphics/mediacenter/TicketsNowRevealsHotTicketTrendsfor2011HomeOpeners.pdf
Rays 😀gsn
sztem még inkább a klubnak kéne fizetnie a nézőknek, hogy bemennek abba a stadionnak csúfolt valamibe
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Opening Day jegyárak a Ticketsnownál: http://content.ticketsnow.com/graphics/mediacenter/TicketsNowRevealsHotTicketTrendsfor2011HomeOpeners.pdf
Rays 😀gsn
a Phillies és a Mets 60 dolcsis jóárúsítása viccesebb 😊
előbbinél nem is értem. hogy jön így vissza a fél milliárdos rotation? 😛
több mint 13 éve
gsn 3 548
Opening Day jegyárak a Ticketsnownál: http://content.ticketsnow.com/graphics/mediacenter/TicketsNowRevealsHotTicketTrendsfor2011HomeOpeners.pdf
Rays 😀

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
azt hogy csinálják meg? aludni se tudnak kb., ha demanden meg akarják nézni az összeset, mert ugye élőben nyílván nem lehet mindet 😀Hurka
Az egyidőben menő meccseket egyszerre nézik, szóval csak napi 13 órát "dolgoznak", pite 😊 mellesleg pöpec dolog, bevihetnek haverokat, egy hónapig csinálnám én is 😀

több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Azon gondolkozok, hogy elmenjek-e még holnap fodrászhoz, aztán majd legközelebb csak az idény végén október-november körül - a'la Tulo's special. 😀


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
azt hogy csinálják meg? aludni se tudnak kb., ha demanden meg akarják nézni az összeset, mert ugye élőben nyílván nem lehet mindet 😀
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
http://www.cnbc.com/id/42337366

Vannak beteg ötletek azért. 😀 Én nem bírnám egy fél hétig se.gsn
Csávóknak sok élete lehet. 😀

Azért érdekes kísérlet ez.
több mint 13 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
No, akkor egy kis értékelés a Yanks-ről:
A rotation elég érdekesen alakult. Amikor bejelentették, hogy kipróbálják Garciát és Colont, erre a felállásra tippeltem, ami végül is lett (Nova 4., Garcia 5.). Novában nagyon bízom, ha nem is robbant olyan idényt, mint tavaly Hughes (mondjuk akkora run support-tal nem lehetetlen), remélem, hogy egy tisztességes, eredményes szezonja lesz és fejlődhet majd jövőre. Garciát nem nagyon tudom hová tenni, a tavasza nem volt túl meggyőző, de van benne potenciál. Colon pedig jó tavaszt tud maga mögött, volt egy-két már-már domináns startja is, a rizikófaktora viszont magasabb, mint Freddynek. Gondolom ezért is ment ő a bullpenbe. Öreg már, sérülékeny, így bármikor széteshet, de ha be kell ugrani a kezdőbe, mert valaki lesérül, vagy rosszul dob, akkor bevethető. Ha néhányszor beáll és hozza az edzőtábori számokat, akkor meg leszek elégedve vele. Nagyon is.
Ha Sabathia továbbra is ilyen számokat produkál mint, amit elvárnak tőle, Hughes megint ilyen jó lesz, mint tavaly (kíváncsi leszek, hogy szól majd az a changeup), Burnett pedig összeszedi magát, akkor jó lesz ez.
Aztán ott van még Millwood, akire remélem nem lesz szükség, se a rotationben, se a bullpenben.
A cseredobók nagyon durván néznek ki. Ez kompenzálhatja akár az esetleges botlásokat is a kezdőben, persze erre alapozni öngyilkosság lenne a csapat részéről. A Chamberlain-Robertson-Soriano-Rivera négyes nagyon keményen hangzik, melléjük még ott van Colon és később neadjisten Millwood, valamint a balkezesek: Logan, Feliciano és Marte. Utóbbi kettő sérült, de Feliciano ha minden igaz hamar felépül, a szezon közepe felé pedig elvileg Marte is bevethető. Nem szabad megfeledkezni Priorról sem, aki nagyon hasznos tagja lehet a bullpennek, ha nem sérül le.
Az infield: Teixeira és Rodriguez remélhetőleg továbbra is rettegésben tartja az ellenfél dobóit, valamint ugyanolyan (sőt) veszélyfaktorként lehet tekinteni Canóra is a tavalyi szezon alapján. Védelemben gondolom túl sok baj nem lesz velük. Jeter pedig szerintem nem lesz olyan rossz, mint sokan szeretnék, hogy legyen. Mindenesetre, ha a Cap’n hozza a kb. 200 találatát és védelemben minimális errorját, akkor én elégedett leszek. Cserének meghagyták Chavezt a sarkokra és Nunezt a középső két IF posztra. Személy szerint Chaveznek örülök, hogy benn maradhatott a csapatban, sokat segíthet, ráadásul tavasszal is látszott, hogy nagyon hajt. Nunez és Pena között kellett választania Girardiéknak, most Nunezt próbálják ki, megváltani nem fogja a világot, de reméljük, bejön.
Az outfielden sok gond nem lehet, ha a sérülések elkerülik a srácokat. Balról jobbra: Gardner-Granderson-Swisher. Eddig is jók voltak, ezek után is jók lesznek. Erősítésként jött Thames helyett Andruw Jones, aki (ha minden igaz) terrorizálhatja a balos dobókat, valamint még talán emlékszik valamire a régi védekezéséből. A Brewersből most szerzett Dickersonról nem tudok nyilatkozni (a „jómunkásember” Mitret adta érte a csapat).
Catcher poszton Russel Martin lesz a kezdő, Cervelli pedig sikeresen eltörte a lábát, így meg kellett oldani Martin cseréjét a szezon elejére. Mindenki azt hitte, hogy Montero kap majd játéklehetőséget, de nem. Romine alapból jobb edzőtábort tudhatott maga mögött, mint Jesus, de a vezetőség kitalálta, hogy egyikük sem játszik a szezon elején az MLB-ben, hanem helyettük majd Gustavo Molina fog catcherködni Martin pihenőnapjain. Persze Posada is bevethető még, ha minden kötél szakad, de nem fogják erőltetni őt. Ellenben egy jó kis offensive szezont várok az öreg Jorgetól DHként.
Ezen nevek mellé jön még a Minor ligák sok-sok fiatal tehetsége, nagyon örülnék, ha a Yankees szépen lassan, türelmesen beleszoktatná majd őket a leendő szerepükbe és nem csak trade-töltelékek lesznek, mint például Austin Jackson.
A batting order többféleképpen is alakulhat, a legújabb hírek szerint balos kezdők ellen Jeter lesz a leadoff, a jobbosok ellen még kiderül (remélhetőleg Gardner). Az order 3-4-5. spotját egyértelműen a Teixeira-Rodrigez-Canó hármas birtokolhatja, igazából akármilyen felállásban. Ha Jeter kezd, akkor valószínűleg mögötte másodikként Granderson vagy Swisher fog ütni, ha pedig Gardner az egyes, akkor Jeter lesz a kettes. Az ötödik hely után gondolom Posada, Granderson és Swisher jönnek majd (szintén bármilyen formában), utánuk pedig Martin és esetleg Gardner. Ha Granderson nem épül fel teljesen, akkor helyette Jones.
A rotation pedig egyszerű, mint az egyszeregy: CC-AJ-Hughes-Nova-Garcia. Soriano a setup, Rivera pedig a closer.
Nem bocsátkozom esélylatolgatásba, szerepeljen jól a csapat és kerüljék el a sérülések. Meg persze előzzék meg a Red Sox-ot, ligaelsőként jussanak be a rájátszásba, ott söpörjék az ellenfeleket és nyerjék meg a World Seriest… elkalandoztam.
Hajrá Yankees!
DS!

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 13 éve
gsn 3 548
http://www.cnbc.com/id/42337366

Vannak beteg ötletek azért. 😀 Én nem bírnám egy fél hétig se.

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
tibi mindig összekeveri a valóságot a vágyaival 😛
felix szerintem egy ideig még maradni fog akármilyen szar is a helyzet a vezetők meg biztos nem kockázatják majd a népharagot azzal hogy ők akarják majd elpasszolni
mondjuk a yankeesben annyi ráció lenne, hogy akkor nem kéne ellene játszani 😀 és tavaly valami nagyon durva teljesítménye volt az AL East ellen
több mint 13 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
még az idei szezon se kezdődött el 😛

mondjuk ha idén szezon közben elmozduló sztárokat kéne tippelnem, akkor az egy Hanley to Boston és Felix to NYY lenne első körben.
valami tippek esetleg?haromt
A Bostonba sokkal reálisabb lenne szerintem Jose Reyes.

A Hernandez-New York pletyka nem tudom honnan jött (illetve, hogy miért áll ilyen erős lábakon). A Mariners, ha el is akarná passzolni, rengeteget kérne érte, a Yankees meg FA-ról mindig el tudja hozni az aktuális bivalyerős dobót (mondjuk idén nem sikerült 😀), részükről nincs értelme szerintem az egész farmot elverni egy játékosra (még ha az a liga egyik legjobbja is).

Lehet hogy nem ide, de Felix és Hanley menni fognak idén. haromt
Miért akarod Hanleyt így kipaterolni Floridából? 😛 Szerintem irreális, hogy a normális fizetésű franchise playerüket elsózzák amikor tele vannak jó fiatal játékosokkal és jövőre nyitnak meg egy új stadiont, ami sokat dobhat a bevételeken és kicsit bátrabbá tehetik őket költekezés szempontjából.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
még az idei szezon se kezdődött el 😛

mondjuk ha idén szezon közben elmozduló sztárokat kéne tippelnem, akkor az egy Hanley to Boston és Felix to NYY lenne első körben.
valami tippek esetleg?haromt
Mókás lenne, ha Hanley visszakerülne Bostonba, de konkrétan esélytelen szerintem. Nincs rá nagy szükség (már amennyire egy MVP esélyesre nincs szüksége egy csapatnak), így is röhejesen néz ki, hogy egy Youk/Pedroia 6-nak üt...Escalade
persze hogy hülyén néz ki, de Scutaro a lineup leggyengébb láncszeme a catcher mellett. Lehet hogy nem ide, de Felix és Hanley menni fognak idén.

Amit még néztem, hogy több csapat is nekiállt vicces arcokat rakni OF-re. Kezdődött a Berkman dologgal, de pl azt sem igazán értem miért nem DHzik Detroitban Ordonez ahelyett, hogy kint szerencsétlenkedne. Baltimoreban is Luke Scott lesz LF, sőt még Johnny Damon is játszhat kinn.
több mint 13 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
még az idei szezon se kezdődött el 😛

mondjuk ha idén szezon közben elmozduló sztárokat kéne tippelnem, akkor az egy Hanley to Boston és Felix to NYY lenne első körben.
valami tippek esetleg?haromt
Mókás lenne, ha Hanley visszakerülne Bostonba, de konkrétan esélytelen szerintem. Nincs rá nagy szükség (már amennyire egy MVP esélyesre nincs szüksége egy csapatnak), így is röhejesen néz ki, hogy egy Youk/Pedroia 6-nak üt...

több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
még az idei szezon se kezdődött el 😛haromt
Igaz, de szerintem ilyen dolgokról bármikor jó beszélgetni. 😛
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
még az idei szezon se kezdődött el 😛

mondjuk ha idén szezon közben elmozduló sztárokat kéne tippelnem, akkor az egy Hanley to Boston és Felix to NYY lenne első körben.
valami tippek esetleg?
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Gondoltam, hogy a power lesz a ludas. 😊
Igazából azért nem bánom, hogy nincs neki, mert a lineup mondhatni megengedi neki, hogy ne rendelkezzen vele.
(Persze hogy én mit nem bánok, az kvázi lényegtelen.)
Egyébként ki lehetne a leadoff hitter, ha Pierre helyére érkezne egy powerrel rendelkező LF? Beckham?

A legjobb forgatókönyv az lenne, ha jövőre Quentin átkerülne LF-re, és Viciedo bejátszaná magát RF-re. 😊
Swishert mondjuk poénos lenne visszahozni, de Willingham és Ross neve is tetszetős az említettek közül.
több mint 13 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
És ami miatt a White Sox kerülhet lépéselőnybe júliusban: a vezetésük nem fog tökölni, ha piacra kerül egy jó left fielder, hajlandóak lesznek pénzt ölni abba, hogy Juan Pierre-t ne kelljen kezdőként játszatni.marci a blogján
Két kérdésem lenne marci.

Mi az, amiért ennyire szabadulni akar majd Pierre-től Williams? (Leadoff hitternek szvsz nagyon jó, LF-nek szintén.)
Korai, de kik lehetnek azok a jó LF-ek, akik piacra kerülnek? (Bizonyára van néhány 'kiszemelted'.)Mikey
Leginkább azért, mert power poszton játszik és hiába védi le jól a területet, az nem ellensúlyozza a gyakorlatilag nulla powert, amivel Pierre "rendelkezik". Ha elég jó védő lenne a center fieldhez, át lehetne dobni oda és nem lenne gond (persze a fizetése még akkor is magas sztem), de ezt sajnos nem lehet megtenni, mert gyenge CF.

Nekem most sajnos/szerencsére ( 😊 ) annyira nem kell nézelődnöm, Bay be van betonozva és úgy tudom igazi sztár most nem lesz FA. Willingham, Swisher, Fukudome, Cody Ross azok akik közül szerintem biztos lesz, aki picit olcsón fog elkelni. De az is lehet, hogy Quentint toljátok majd át LF-re és hoztok egy RF-t. Vagy trade ... bármi elképzelhető 😊, de szerintem az tutkó, hogy jövőre nem Pierre lesz a kezdő LF a White Soxban.
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
És ami miatt a White Sox kerülhet lépéselőnybe júliusban: a vezetésük nem fog tökölni, ha piacra kerül egy jó left fielder, hajlandóak lesznek pénzt ölni abba, hogy Juan Pierre-t ne kelljen kezdőként játszatni.marci a blogján
Két kérdésem lenne marci.

Mi az, amiért ennyire szabadulni akar majd Pierre-től Williams? (Leadoff hitternek szvsz nagyon jó, LF-nek szintén.)
Korai, de kik lehetnek azok a jó LF-ek, akik piacra kerülnek? (Bizonyára van néhány 'kiszemelted'.)
több mint 13 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
mondjuk szerintem nagyon bízol a yankeesben. nagyon ócska ez a rotation. Lesz még végre újra Joba kezdő idén...haromt
De a lineup és a bullpen is fasza. Illetve gondolni kell arra, hogy nyáron szerintem szerezni fognak majd valakit. Amúgy meg ha Nova és Garcia és Colon is befuccsol (valóban jó esély van rá), lehet kísérletezni Brackmannel, Noesivel, Millwooddal. Szerintem megoldják majd.
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Már csak két nap és kezdődik, egy hónap múlva pedig okosabbak leszünk.gdavid
Hm, az nem az MLB lenne 😊 én augusztus elejéig nem mondanék semmit, max kiesik pár csapat a versenyből de azokat kb. már most lerhatjuk.