NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Baseball

40 feliratkozó

több mint 4 éve
r.baggio Washington Commanders California Golden Bears 61 892 — no es importante
Kedvenc MLB csapat: Athletics (deyell), Blue Jays (ZoliMP), Brewers (gamerkr), Cardinals (Al), Cubs (Shawn84), Dodgers (KeyG, slowmotion, danyly), Diamondbacks (Kampman, Löfli), Giants (nagir, zavi27), Indians (labo7), Mariners (Dzsokijuing, Maka), Marlins (adamfaragoo), Orioles (Ray_bp_Lewis, robiroboter), Padres (lol, P@trik), Phillies (dande), Pirates (Fast Willie, Gergőke), Rays (Sobri, Wester), Red Sox (Bruschi85, zemanla), Reds (Jakehomer), Tigers (Johnnyblaze), Twins (Heisman), Yankees (csebi, Darksun3, kapitnono, Matthew99, shawnka, Tito05), White Sox (baggio, Mikey)

Szerkesztette: Löfli
több mint 13 éve
Rammer 194 — Rams fan
nálam van mind a kettő fantasyban,(mármint Albert és Franklin 😀) szóval erre számíts egész évben 😛haromt
😛 Alberttel nem lesz gond, de Franklinben egyre kevesebb a bizalmam...

Hétvégén fogok írni "Cards guide"-ot, amiben benne lesz, hogy a bullpen szét fog szakadni idén.

TheRiot meg... ne is mondjátok, nagy élmény lesz egész évben ez a Riot-Schumi duó. Schumi is akkora szerencsétlen, amellett, hogy szar védő, tegnap 2 outnál egy kamikáze lopási kísérletnél Yadi tökéletesen tálal, erre tag közben kiejti a labdát... és ebből utána egyenlítés is lett...

A liga legrosszabb middle infieldjét hoztuk össze erősítés gyanánt a tavalyi "szép" tapasztalatok után.


I know the human being and fish can coexist peacefully
több mint 13 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Elaludtam a nyolcadik alján, amikor Holliday solo homárjával átvettük a vezetést, abban a reményben, hogy Franklin csak lehozza. Hát nem. Gyors 2 out után Maybin meg is csapta, 3-3, hosszabbítás, cumi. Albert idei szezonnyitója nem volt olyan dögös mint tavaly, 0-5 és 3 duble play... Pont az ilyen elkótyavetyélt győzelmek miatt sanszos, hogy nem lesz playoff...Rammer
Az a Holliday-homár nagyon komoly volt, színtiszta line drive a center field falig.
több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
Elaludtam a nyolcadik alján, amikor Holliday solo homárjával átvettük a vezetést, abban a reményben, hogy Franklin csak lehozza. Hát nem. Gyors 2 out után Maybin meg is csapta, 3-3, hosszabbítás, cumi. Albert idei szezonnyitója nem volt olyan dögös mint tavaly, 0-5 és 3 duble play... Pont az ilyen elkótyavetyélt győzelmek miatt sanszos, hogy nem lesz playoff...Rammer
nem számoltál vele, hogy Esc egész este Theriot voodoozta 😀
mondjuk az Albert 3 DP tényleg csúnya volt, de ez most fordult elő vele először
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Elaludtam a nyolcadik alján, amikor Holliday solo homárjával átvettük a vezetést, abban a reményben, hogy Franklin csak lehozza. Hát nem. Gyors 2 out után Maybin meg is csapta, 3-3, hosszabbítás, cumi. Albert idei szezonnyitója nem volt olyan dögös mint tavaly, 0-5 és 3 duble play... Pont az ilyen elkótyavetyélt győzelmek miatt sanszos, hogy nem lesz playoff...Rammer
nálam van mind a kettő fantasyban,(mármint Albert és Franklin 😀) szóval erre számíts egész évben 😛
több mint 13 éve
Rammer 194 — Rams fan
Elaludtam a nyolcadik alján, amikor Holliday solo homárjával átvettük a vezetést, abban a reményben, hogy Franklin csak lehozza. Hát nem. Gyors 2 out után Maybin meg is csapta, 3-3, hosszabbítás, cumi. Albert idei szezonnyitója nem volt olyan dögös mint tavaly, 0-5 és 3 duble play... Pont az ilyen elkótyavetyélt győzelmek miatt sanszos, hogy nem lesz playoff...


I know the human being and fish can coexist peacefully
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
miért mi a gond?Ork
még az eredményeket sem sikerült kiirrni
ja nem.
az egész oldal bölcsen váltott egy napot...haromt
Mármint a scoreboard részen? Mert ott valóban rossz a kód és a gép helyi ideje alapján találja ki a napot. (A főoldal nekem is jól ment éjjel.)marci
a scoreboard volt szar.
meg én részeg tehát minden összejátszott 😊

ma 22:10kor bemutatkozik az idei bajnok is. győzni kell
több mint 13 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
miért mi a gond?Ork
még az eredményeket sem sikerült kiirrni
ja nem.
az egész oldal bölcsen váltott egy napot...haromt
Mármint a scoreboard részen? Mert ott valóban rossz a kód és a gép helyi ideje alapján találja ki a napot. (A főoldal nekem is jól ment éjjel.)
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Nagy volt, hogy a "csodagyerek" errorjából született az első run a hatodik inningben. Szegény dzsájentsz. 😛



Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Örülök neki, hogy van még rajtam kívül Dodgers szurkoló. 😀
Tegnap (ma hajnalban) 3 meccset is megnéztem. Így kezdésnek nem rossz. Bár a Reds vs. Brewers izgalmas lehetett már a pontok tekintetében biztosan, de azt a meccset nem láttam.
Lincecum nem volt valami nagy formában, ellenben Kershaw jókat dobált. Nagyon fiatal még sokat látok benne.
És persze bemutatkozott a Dodgers-nél a Yankees legenda a manager poszton. Első győzelmét aratta a kispadon Don Mattingly.
Csak így tovább.
A Cardinals vs. Padres izgalmasra sikeredett, rögtön extra inningek kellettek. És ott meglepetésre a Padres jobban muzsikált.
De ezek még csak 1/162-ök voltak. Ez csak jó kis bemelegítések voltak. 😀

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Mivel tavaly meg sem közelítettük a rájátszást, nem volt kedvem végignézni a Giants menetelését, így fogalmam sincs hogy játszottak akkor, de biztosan nem úgy, mint most.A runjainkat pl. szinte csak az erroroknak köszönhettük. A védelem remekelt, és Kershaw (7.0 IP, 0 ER, 1 BB, 9 K), azt hiszem a mai meccs után is szerzett magának pár új rajongót, a régiek pedig örömmel látják, hogy a 9 K mellett nincs 4-5 BB. Broxtonért - mint egy jó ideje mindig - lehetett izgulni a végén, de azért csak lehozta a SV-t. Mattingly eddig 100%-os ( 😀 ), de a következő meccsek nem lesznek ilyen könnyűek, figyelembe véve, hogy a következő starterek formán kívül játszottak a Spring Trainingben, és az offense egy ilyen védelem ellen is csak 2 R-t tudott összehozni.

Go Dodgers!
több mint 13 éve
gdavid New England Patriots 3 894 — Patriots fan
miért mi a gond?Ork
még az eredményeket sem sikerült kiirrni
ja nem.
az egész oldal bölcsen váltott egy napot...haromt
Használjátok az ESPN-t! A gamecast szerintem áttekinthetőbb, mint az mlb.com-on, ha meg mesccset akartok nézni ott az ESPNA. Ha nem erre vonatkozott a probléma, akkor elnézést az okoskodásért.
Nyert a Yankees, Teixeira bekezdett, jó éjt mindenkinek 😊

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
nem tudom mire gondolsz nálam így néz ki
http://img8.imageshack.us/img8/1115/mlbm.jpg
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
miért mi a gond?Ork
még az eredményeket sem sikerült kiirrni
ja nem.
az egész oldal bölcsen váltott egy napot...
több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
miért mi a gond?
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
meglepődtem volna ha az mlb.com műxik rendesen...
több mint 13 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Mr. Gold Glove strikes again! 😀

több mint 13 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 586 — Panthers fan
Erről van szó, elég egy jó inning 😛

Tepper takarodj!
több mint 13 éve
gsn 3 548
Nem tudom ez elérhető-e Magyarországon, de valószínűleg sokakat érdekelne, ha igen.

http://www.businessinsider.com/mlb-free-streaming-2011-3

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
A Progressive Field (ha jól tudom, ez a neve a clevelandi ballparknak) ma:



😊
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Készítettünk egy hosszabb Rockies season preview-t. 😊

http://denversports.blog.hu/2011/03/31/rockies_szezonkezdes


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
sajna nem fogom látni holnap az első meccseket, pedig 78-as fastballok-kal indul a szezon 😀
hogy lehet egy csapat rotationje annyira szar, hogy livan az opening day starter?
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Ezért kérdeztem hogy nézed-e a baseball tonightot mivel annak az egyik műsorvezetője Steve Berthiaume aki az Astrost mondta.
De ne nagyon hülyézd mivel egész tavaly nyomatta a colorado hypeot 😀Ork
miért jogos volt a tavalyi Rockies hype?
nem. Tehát hülye 😛

Az idei az jogos 😀haromt
jah tényleg nem olvastam itt egyszer se hogy Tulo mekkora überkirály meg Little Pony félkézzel is nagyobb MVP mint Votto

amúgy a házas témához, morneau egy (pár évig) ideig mauernél lakott és csak később feleségével költözött össze 😀Ork
ők nagy királyok is voltak, de a csapat nem jutott playoffba tehát úgy nem érdemeltek hypeot 😛
több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
Az az arc aki div győztesnek írta az Astros-t nem tudom mit szívott 😛haromt
Ezért kérdeztem hogy nézed-e a baseball tonightot mivel annak az egyik műsorvezetője Steve Berthiaume aki az Astrost mondta.
De ne nagyon hülyézd mivel egész tavaly nyomatta a colorado hypeot 😀Ork
miért jogos volt a tavalyi Rockies hype?
nem. Tehát hülye 😛

Az idei az jogos 😀haromt
jah tényleg nem olvastam itt egyszer se hogy Tulo mekkora überkirály meg Little Pony félkézzel is nagyobb MVP mint Votto

amúgy a házas témához, morneau egy (pár évig) ideig mauernél lakott és csak később feleségével költözött össze 😀
több mint 13 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
3 játékos, 1 ház? Jó szarul állhat a Rays.Escalade
3 perc keresés után találtam Tampában olyan házat, aminek a havi bérleti díja 10e dollár és 1 (!!!) hálószobás a
ház. Szerintem nem nehéz olyat találni, aminek 30e a havi bérleti díja és amiben 3-an elférnek (és az már évi 360e). Bár a jó floridai környékeket nem ismerem és lehet, hogy alálőttem az árral.
A fegyverről inkább nem is mondanék semmit.gdavid
Mondjuk, ha csak a ST idején bérelték, az még elmegy. Ettől függetlenül nem tudom mennyire kell skótnak lenni, hogy még otthon is a csapattársaidat kelljen néznek 6 hétig. Legalább a benzint is elharmadolhatták.

több mint 13 éve
gdavid New England Patriots 3 894 — Patriots fan
3 játékos, 1 ház? Jó szarul állhat a Rays.Escalade
3 perc keresés után találtam Tampában olyan házat, aminek a havi bérleti díja 10e dollár és 1 (!!!) hálószobás a
ház. Szerintem nem nehéz olyat találni, aminek 30e a havi bérleti díja és amiben 3-an elférnek (és az már évi 360e). Bár a jó floridai környékeket nem ismerem és lehet, hogy alálőttem az árral.
A fegyverről inkább nem is mondanék semmit.

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool: