Baseball

40 feliratkozó

több mint 4 éve
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 839 — 258. §
Kedvenc MLB csapat: Athletics (deyell), Blue Jays (ZoliMP), Brewers (gamerkr), Cardinals (Al), Cubs (Shawn84), Dodgers (KeyG, slowmotion, danyly), Diamondbacks (Kampman, Löfli), Giants (nagir, zavi27), Indians (labo7), Mariners (Dzsokijuing, Maka), Marlins (adamfaragoo), Orioles (Ray_bp_Lewis, robiroboter), Padres (lol, P@trik), Phillies (dande), Pirates (Fast Willie, Gergőke), Rays (Sobri, Wester), Red Sox (Bruschi85, zemanla), Reds (Jakehomer), Tigers (Johnnyblaze), Twins (Heisman), Yankees (csebi, Darksun3, kapitnono, Matthew99, shawnka, Tito05), White Sox (baggio, Mikey)

Szerkesztette: Löfli
több mint 13 éve
gdavid New England Patriots 3 894 — Patriots fan
nocsak-nocsak, Cliff barátunkat ütik rendesen és már 87 dobásnál jár.

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Nocsak, Cliff most nem dobál olyan jó pitcheket az error óta...

több mint 13 éve
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 839 — 258. §
Miket művelt a Giants itt az első inningben...Jakehomer
sikerült überelni ezzel a Lee double-vel 😀


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
azért ez a Molina futás elég vicces volt 😀 az is csoda, hogy 1esről elért a 3rdre 😀

ez meg milyen borzalmas védekezés meginta Giantstől, Molina be tud kocogni és Lee is a hármason
több mint 13 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 583 — Panthers fan
Miket művelt a Giants itt az első inningben...

Tepper takarodj!
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Úgy volt hogy az ESPN tegnap mutatja be a Bartman incidensről készült 30:30 filmet, én rohadtul vártam már, de úgy néz ki elhalasztották, sőt azt is olvastam valahol hogy lehet be sem mutatják...

Jó lenne látni, engem nagyon érdekel, egyszerűen semmit nem tudni a gyerekről.
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
akkor ma kezdődik, Go Rangers, egy egész ország van veletek 😛
több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
már biztos, hogy Mike Quade marad az
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
Cubs menedzsernek kik a legesélyesebbek jelenleg?
Ha hülyeséget kérdezek akkor bocsi, csak 2 hónapja nem nagyon tudom hogy mik történtek a ligában.
Az utóbbi időben sajnos nem tudtam nagyon követni az MLB-t, de a World Series minden meccsét meg fogom nézni, felvételről.
több mint 13 éve
Maka Jacksonville Jaguars Tulane Green Wave 2 753
Kissé amatőr (de mindenképp lelkes) WS beharangozóm. 😊

http://sportmajom.blog.hu/2010/10/27/az_elso_a_legnehezebb_1

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 13 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Sandy Alderson lesz a Mets GM, a World Series első szünnapján, pénteken jelentik be. Örülök, jó szakember, ahogy a másik finalista, Byrnes is, de én is inkább Aldersont választottam volna. Muszáj volt javítani a csapat megítélésén.

Lehet keresni a menedzsert.
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Akkor hogy on legyen.

A Sox él a csapatopcióval a backup catcher Castro és a lefty reliever Thornton esetében.

Igazából örülök Castrónak, kérdés, hogy ez most mit jelent. Pierzynski megy, vagy Flowers a Triple A-ben kezd?
Thorntont meg alap, hogy meg kellett tartani.
több mint 13 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Mivel nagy sajnálatomra a Kings meccseire is elég kevesen járnak ki általában - többek között ezért is, és az új aréna körüli hercehurca miatt is van szó arról, hogy esetleg költözhet a franchise - biztos jó ötlet lenne Sacramento?Mikey
Ez már itt lehet, hogy off, de nekem az jön le, hogy a Sacto-crowd a gyenge csapat (2000-es évek elején az egyik legjobb közönségük volt) és a rossz állapotban lévő csarnok miatt megy ki ritkán a meccsekre. Persze egyáltalán nem kívánom, hogy elmenjen a Kings.
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Mivel nagy sajnálatomra a Kings meccseire is elég kevesen járnak ki általában - többek között ezért is, és az új aréna körüli hercehurca miatt is van szó arról, hogy esetleg költözhet a franchise - biztos jó ötlet lenne Sacramento?
több mint 13 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Az új Oaklandi stadionról mit tudtok? Láttam marha jó terveket de egyenlőre nem hallottam hogy kezdenék vagy átadás tervezett időpontja mi.Shawn84
Csak a wikipediáról okoskodok: 2009 elején szóba került San Jose, de a tervezett helyszín "Giants-fennhatóság" (abban az értelemben, hogy szerintem a liga csapatai bizonyos kisebb területek felett uralkodnak és ha valaki oda be akar menni, a többieknek bele kell egyezni (2/3-nak); nyilván nem jó, ha túl közel van egymáshoz két csapat, megosztják a szurkolóbázist, stb.), ezért az az ügy ahogy olvasom nem halad.
Megint csak a wiki szerint: esetleges célpont lehet Sacramento, ott van ugye az A's AAA-csapata is és -- pláne, ha elmegy az NBA-csapat -- valószínűleg nem is bánnák, ha odajönne az Athletics.
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
Jól alakul a Miami Ballpark. Remélem megtölti majd a nép és nem kell költözniük.
http://twitpic.com/311m28marci
Én is nagyon remélem. A Florida a 2. legkedveltebb csapat számomra a Cubs után. Jó lenne ha sok néző járna ki és nem kéne kongó stadionban hangulattalan meccseket játszaniuk.

Az új Oaklandi stadionról mit tudtok? Láttam marha jó terveket de egyenlőre nem hallottam hogy kezdenék vagy átadás tervezett időpontja mi.
több mint 13 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Jól alakul a Miami Ballpark. Remélem megtölti majd a nép és nem kell költözniük.
http://twitpic.com/311m28
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
Nekem tetszik, playoff előtt nagyjából ennek a két csapatnak örültem volna legjobban a két ligából (meg még a Twinsnek), szóval jó lesz remélem.Rammer
Nálam is Braves/SF - Twins/Rangers volt az ideális döntő az alapszakasz végén. Nyilván ostobaság ugyan abba a hibába esni, hogy a SF komoly underdog, mindenesetre szerintem a Rangers, 6 meccs (5-t mondanék, de a pályaelőny kivételesen az NLnél).Escalade
Nekem is tetszik ez a párosítás. De a lényeg számomra csak az volt hogy a Yankees ne játsszon döntőt. Már csak azt kívánom hogy 7 meccsen dőljön el a World Series.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
nem szeretem a philliest sem a Giantsnél talán csak Yankees undorítóbb.
Sajna a dobók miatt esélyesebbnek tartom őket.
Ha 3 Lee meccset tud valahogy csinálni a Rangers akkor nyerhetnek
több mint 13 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Nekem tetszik, playoff előtt nagyjából ennek a két csapatnak örültem volna legjobban a két ligából (meg még a Twinsnek), szóval jó lesz remélem.Rammer
Nálam is Braves/SF - Twins/Rangers volt az ideális döntő az alapszakasz végén. Nyilván ostobaság ugyan abba a hibába esni, hogy a SF komoly underdog, mindenesetre szerintem a Rangers, 6 meccs (5-t mondanék, de a pályaelőny kivételesen az NLnél).

több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
yes-yes!!!
valahol az 5. környékén adtam be a kulcsot és mivel a k..ög espnA nem ismétli ma muszáj volt megnéznem az eredményt. Örülünk Vincent



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Akkor mostantól igazán: Go-Go Cliff Lee!! 😀
több mint 13 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Ezek ne nyerjék ezt meg. Nem érdemlik meg,Rajna
:/Shortstop
Én betudom ezt a vereségnek.

Bochy amúgy b*szott nagy király, WS-ben legalább egy meccset hozni fog a Giants-nek az, hogy ő 10x jobban tudja, hogyan kell a bullpent kezelni, mint Washington.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Ezek ne nyerjék ezt meg. Nem érdemlik meg,Rajna
:/
több mint 13 éve
Rammer 194 — Rams fan
Nekem tetszik, playoff előtt nagyjából ennek a két csapatnak örültem volna legjobban a két ligából (meg még a Twinsnek), szóval jó lesz remélem.


I know the human being and fish can coexist peacefully