Baseball

40 feliratkozó

több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 61 176 — Don’t whine, don’t complain, don’t make excuses
Kedvenc MLB csapat: Athletics (deyell), Blue Jays (ZoliMP), Cardinals (Al), Cubs (Shawn84), Dodgers (KeyG, slowmotion, danyly), Diamondbacks (Kampman, Löfli), Giants (nagir, zavi27), Indians (labo7), Mariners (Dzsokijuing, Maka), Marlins (adamfaragoo), Orioles (Ray_bp_Lewis, robiroboter), Padres (lol, P@trik), Phillies (dande), Pirates (Fast Willie, Gergőke), Rays (Sobri, Wester), Red Sox (Bruschi85, zemanla), Reds (Jakehomer), Tigers (Johnnyblaze), Twins (Heisman), Yankees (csebi, Darksun3, kapitnono, Matthew99, shawnka, Tito05), White Sox (baggio, Mikey)

Szerkesztette: r.baggio
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Tehát 3-0-val megvolt a Padres, szegények, véget ért a farmbajnokságuk, és már L10. 😛

http://denversports.blog.hu/2010/09/06/padres_rockies_0_3_w

Marcitól kérdezném, hogy Tulo, ha innentől az összes meccset végig játssza, akkor lehet kompetens a batting title-ben? Mert szép csöndben ő is .320-as - és tartom, hogy csak a sérülése miatt nem lesz MVP megosztva CarGo-val. 😊


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Jól van, a Red Sox bullpen még a White Soxénál is ügyesebb. Így megnyeretni a meccset az ellenféllel... 😊
Mikey
No comment. Még jó, hogy a fantasy draft miatt nem tudtam nézni. :mad:
több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
a Texans úgy kapta meg a final outot hogy a 3rd base coach és a baserunner keze véletlen összeért
amikor még egyenlíthettek vagy nyerhettek volna
elég szépen megverték magukat
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Már .337-es az átlag, és két újabb SB is befigyelt... Mellesleg győztünk, 3.5 GB-re vagyunk a divízió első helyétől. Holnaptól jön a Reds, kicsit nekem ők is olyan potyaelsőknek tűnnek, mint a SD, de őket nem vágom annyira, majd most elválik mennyire valósághű a helyzetük, hogy túl tudják-e élni a Coors Field survivort.


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 133
Jól van, a Red Sox bullpen még a White Soxénál is ügyesebb. Így megnyeretni a meccset az ellenféllel... 😊

Nem gondoltam volna, hogy 6-0-lal lehozza a csapat a road trip eddigi részét. :cool:

Szerk.: 5-0-lal... 2×3 az sehogy se 5...
több mint 13 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
http://www.stltoday.com/sports/baseball/professional/cardinal-beat/article_8502a8c6-b919-11df-94e8-0017a4a78c22.html
Meglepett, hogy ennyire menni akar Rasmus, de valahol meg tudom érteni.
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Épp tegnap néztem, hogy ő is simán megnyerheti a triple crownt (ami idén tuti egyet fog jelenteni az MVP-vel).marci
úgyis majd az lesz, hogy ha valakinek pont összejönne mind a 3 kategória akkor az utolsó napokban pond meglesz Infantenak a kellő AB ős viszi el az avg-t 😀Ork
Szerintem/remélem nem fog beleszólni Infante. 😀

502 PA kell (ha annál kevesebb van, akkor a különbséget outokkal töltik fel), neki, ha tartja a jelenlegi tempót, 462 fog összegyűlni, 432 at-battel és 148 ütéssel. Ezeket kell még kipótolni 60 outtal, ami 148 / 492 = .301-es ütőátlag.

Hacsak nem játszatják a hajrában minden nap, nem lesz esélye bekavarni.marci
És amúgyis infantilis hozzá. 😊


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Épp tegnap néztem, hogy ő is simán megnyerheti a triple crownt (ami idén tuti egyet fog jelenteni az MVP-vel).marci
úgyis majd az lesz, hogy ha valakinek pont összejönne mind a 3 kategória akkor az utolsó napokban pond meglesz Infantenak a kellő AB ős viszi el az avg-t 😀Ork
Szerintem/remélem nem fog beleszólni Infante. 😀

502 PA kell (ha annál kevesebb van, akkor a különbséget outokkal töltik fel), neki, ha tartja a jelenlegi tempót, 462 fog összegyűlni, 432 at-battel és 148 ütéssel. Ezeket kell még kipótolni 60 outtal, ami 148 / 492 = .301-es ütőátlag.

Hacsak nem játszatják a hajrában minden nap, nem lesz esélye bekavarni.
több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
Épp tegnap néztem, hogy ő is simán megnyerheti a triple crownt (ami idén tuti egyet fog jelenteni az MVP-vel).marci
úgyis majd az lesz, hogy ha valakinek pont összejönne mind a 3 kategória akkor az utolsó napokban pond meglesz Infantenak a kellő AB ős viszi el az avg-t 😀
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Épp tegnap néztem, hogy ő is simán megnyerheti a triple crownt (ami idén tuti egyet fog jelenteni az MVP-vel).marci
Szerintem arra kevesebb az esély, de most, hiába van 2-3 darabbal kevesebb HR-ja és RBI-ja, ha .335-ös az átlaga, Pujols meg pl csak .311. Ráadásul már a double-okban is beérte őket, triplákban meg óriási a különbség a javára. Azért ez így markáns...

A legfontosabb most, hogy a kitűzött SD sweep-ből az első két meccs megvan, ha hoznánk a harmadikat, akkor már csak 3.5 GB-re lennénk a divízió első helyétől, ami szinte semmi, főleg hogy jövő héttől kezdünk egy 10 meccses home stand-et, nekik pedig nehéz programjuk lesz, ráadásul iszonyat cold-ak, és szvsz szarok is. Ha ma kikapunk, akkor egy picit nehezebb helyzetünk lesz, de akkor sem adjuk fel. 😊


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Épp tegnap néztem, hogy ő is simán megnyerheti a triple crownt (ami idén tuti egyet fog jelenteni az MVP-vel).
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
CarGo beterelte a 95. RBI-t, már .335-ös átlaga van, végre megy neki idegenben is. Elképesztő ez a srác. Látom, hogy Votto és Pujols is lendületben van, de az átlagban már egy századot ver rájuk. Hihetetlen. :o


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 098 — 28-14
volt valami jelentősége, hogy a Reds nem szeptemberben, hanem még augusztus utolsó napján hívta fel Chapmant?

illetve marci, érkezett vagy fog érkezni majd nevesebb rookie a metsnél az utolsó 1 hónapra?Ork
Legkésőbb augusztus 31-én éjfélig fel kellett hívják, különben nem lehet kerettag a rájátszásban. Ezért hívta fel pl. Hawpe-ot és Baldellit is a Rays.

Nem hiszem, hogy lesz nagy mozgás. Hétfőn vége a Buffalo idényének, akkor talán felhívnak még egy-két cseredobót, de senki érdekeset. Az érdekességek szeptemberben a Mejia-startok lehetnek, kezdésként holnap. Ha jól számolom, fog dobni a Cubs, a Phillies, a Pirates, a Marlins (a Braves-ről pont lemarad) és megint a Phillies ellen. Reméljük segít a Philly-nek elkerülni a rájátszást. 😊marci
pedig most ismét győzelem a Brewers ellen, ráadásul a Braves is kikapott, így már csak 1 meccs ott a hátrány, utóbb még megnyerjük az egész NL-t 😀
több mint 13 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
volt valami jelentősége, hogy a Reds nem szeptemberben, hanem még augusztus utolsó napján hívta fel Chapmant?

illetve marci, érkezett vagy fog érkezni majd nevesebb rookie a metsnél az utolsó 1 hónapra?Ork
Legkésőbb augusztus 31-én éjfélig fel kellett hívják, különben nem lehet kerettag a rájátszásban. Ezért hívta fel pl. Hawpe-ot és Baldellit is a Rays.

Nem hiszem, hogy lesz nagy mozgás. Hétfőn vége a Buffalo idényének, akkor talán felhívnak még egy-két cseredobót, de senki érdekeset. Az érdekességek szeptemberben a Mejia-startok lehetnek, kezdésként holnap. Ha jól számolom, fog dobni a Cubs, a Phillies, a Pirates, a Marlins (a Braves-ről pont lemarad) és megint a Phillies ellen. Reméljük segít a Philly-nek elkerülni a rájátszást. 😊
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 133
Nyomorék Earl hurrikán miatt holnapra tették át a mai Red Sox - White Sox meccset, így megint doubleheaderünk lesz... :mad:

Legalább van jó hír is, mégpedig az, hogy Thornton aktiválva lett DL-ről. Remélem hamar jó formába lendül, nagy szükség lenne rá.

Valamint, a C Tyler Flowers, a LF Alejandro De Aza és a RHP Gregory Infante trió után a 3B Brent Morel is csatlakozik a "nagyokhoz".
Tudom, pennant race van meg minden, de örülnék, ha mindegyikőjük lehetőséget kapna 1-2 meccsen kezdőként, ill. Infante nyilván relieverként. Biztos nem azon múlna...
több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
volt valami jelentősége, hogy a Reds nem szeptemberben, hanem még augusztus utolsó napján hívta fel Chapmant?

illetve marci, érkezett vagy fog érkezni majd nevesebb rookie a metsnél az utolsó 1 hónapra?
több mint 13 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Ha már múltkor szóbakerült Mark Prior: leigazolta a Texas egy minor ligás szerződéssel. 😊
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Elég mozgalmas volt a Phillies elleni meccs, egy párharcnyi esemény egy este alatt:
http://denversports.blog.hu/2010/09/03/rockies_phillies_0_1_l

És személyesen én is írtam a keretünk bővítésével kapcsolatban:
http://denversports.blog.hu/2010/09/03/rockies_bovulhet_a_keret

Igazából ezek után már csak becsületből lehet szurkolni, esetleg a csodában reménykedve, na meg azért, mert szeretjük a csapatunkat. 😊


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
én maradtam le rólva vagy marci nem is örömködte itt ki magát, hogy Jeff Francoeur elkerült végre? 😊Ork
Ha nem cseréljük el, akkor is non-tender lett volna, de igen, egy hónapnyi Francoeur-bénázás megúszva. 😊
több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
én maradtam le rólva vagy marci nem is örömködte itt ki magát, hogy Jeff Francoeur elkerült végre? 😊
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Borzalmas a bullpen, ez a meccs is rajtuk fog elmenni. Hihetetlen ütőparádét rendeztünk, amíg Chacin volt fent köze nem volt a meccshez a Phils-nek - jó, a végére kicsit befásult, de közben három HR-t lőttünk. Aztán jönnek ezek a balfékek, és mindet sorra megszórják, Delcarmen is az első embertől HR bemutatkozásként. Már 7-7, nyilván elmegy a meccs, pedig abszolút nyerhető lett volna. 😕

*Utley GS megkönnyítette a szenvedést. 7-12, uram isten... 😕

**11-12 L. Nehéz erre mit mondani, az ütőkre büszke vagyok, hogy a végsőkig próbálkoztak, Beimel és Delcarmen viszont remélem ezekben a percekben váltja a jegyet a hóhérhoz.
Most éjszaka mehetünk vissza fuckniába, és holnaptól SD series.


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Igggggggeeeeeennnnnnnn! Oakland ellen négy meccses söprés, Sabathia 19. győzelem, nagyon közel van élete első 20W szezonjához. 😊 8IP, 0R, 1H, 3BB 5K. Mindössze 3 flyball ment ki az outfieldre. 😊
Támadásban Posada küldött egy HRt, Granderson pedig mindjárt kettőt, ha már berángatták Swisher helyett. 😀
Berkman egy foul-lal majdnem fejbe küldte az on deck lévő Posadat. Egyre gyanúsabb... 😀
Holnaptól Toronto ellen mehet a menet, aminek nem örülök az az, hogy Morrow ellen.
Go Yankees!
DS!

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 13 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Morgan ezután ellopta a kettes és hármas bázist is, ami megint nem értem, hogy miért esett rosszul a Marlinsnak.marci
Én érteném, ha kontrában történik ez a dolog.Escalade
Igen, az úgy pöcsség.
több mint 13 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Morgan ezután ellopta a kettes és hármas bázist is, ami megint nem értem, hogy miért esett rosszul a Marlinsnak.marci
Én érteném, ha kontrában történik ez a dolog. Tehát ha a vezető csapat játékosa lop el két bázist. Mégis szerintem a legbotrányosabb dolog az volt, ahogy a 3rd base coach rávetődött a pitcherre. Semmi keresni valója nincs ott, főleg belekeveredni egy ilyen bunyóba. Volstad azért nem rettent nagyon meg... 😊
Morgán szimplán hülye. Annál a home plate collisionnál az ellenfélnek spórolt meg egy vezető pontot a 10. tetején, nem értem miért ugrálnak. A tegnapi bunyó utáni mutogatása pedig szimplán csak egy egyszerű lelket takar, az MLB le fogja rendezni.

Ha más nem, elmondhatja a két csapat, hogy történt valami érdemleges szeptemberben.

több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
nem ő volt aki előző héten csak úgy nekirohant molinának amikor még nem is dobták neki a labdát?Ork
Bryan Andersont könyökölte le. Előtte Philadelphiában megdobott egy drukkert egy labdával.marci
Utánaolvasva a dolognak, a Marlins is köcsög. Azzal kezdődött, hogy tegnapelőtt a 10. inningben 0-0-nál Morgan ütközött a catcherrel. Ezt valamiért zokon vette a Marlins, ami szerintem hülyeség, de bosszúból tegnap megdobták Morgant, amikor 10-11 runnal vezettek. Morgan ezután ellopta a kettes és hármas bázist is, ami megint nem értem, hogy miért esett rosszul a Marlinsnak. Ezután jött, hogy megint megpróbálták megdobni.

Nem lennék haverja Morgannek, mert fura fazonnak tűnik, de ebben az esetben a Marlins volt a nagyobb pöcs.marci
annál a korábbi ütközésnél úgy tűnt, hogy a catcher nem fedezte rendesen a home platet, és ha becsúszik akkor könnyen megvan a run és helyette ő nekirohant és kiesett
a baseball tonightban sem tetszett a két kommentártornak a 2 steal arra valami olyasmit mondtak, hogy a saját csapattársaira és a csapatára nincs vele tekintettel és csak a saját statisztikáit növeli vele, mondjuk ha így is van akkor se a Marlins dolga az igaz 😀