Baseball

40 feliratkozó

több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 61 176 — Don’t whine, don’t complain, don’t make excuses
Kedvenc MLB csapat: Athletics (deyell), Blue Jays (ZoliMP), Cardinals (Al), Cubs (Shawn84), Dodgers (KeyG, slowmotion, danyly), Diamondbacks (Kampman, Löfli), Giants (nagir, zavi27), Indians (labo7), Mariners (Dzsokijuing, Maka), Marlins (adamfaragoo), Orioles (Ray_bp_Lewis, robiroboter), Padres (lol, P@trik), Phillies (dande), Pirates (Fast Willie, Gergőke), Rays (Sobri, Wester), Red Sox (Bruschi85, zemanla), Reds (Jakehomer), Tigers (Johnnyblaze), Twins (Heisman), Yankees (csebi, Darksun3, kapitnono, Matthew99, shawnka, Tito05), White Sox (baggio, Mikey)

Szerkesztette: r.baggio
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 133
"Chicago White Sox placed LHP Erick Threets on the 15-Day disabled list. Torn ulnar collateral ligament in left elbow."

Hihetetlen. 😥
Ha így haladunk, elfogy a bullpen...
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Priornak vállbaja volt, nem? De persze a nagynak kikiáltott tehetség és korai sérülés párhuzama így is megvan.marci
Könyök, váll, majdnem minden.

A slidert és a cuttert elég sok minden megkülönbözteti egymástól. Alapból a pitch fogása, valamint a mozgása is.
Btw, Randynek nem volt 90+os slidere?Escalade
A 90+os sliderre, Chapman éjjel ilyennel vitézkedett a 100 feletti fastball mellett.marci
105ös fastball dobott az állatja.

Rosszul emlékeztem a changeup-ja van néha 90-92-es. Mármint Strassbourgnak
Az is elég durva.
Slidert Ubaldo is szokott 88-89el dobni
több mint 13 éve
Attilahawks 284 — Seahawks fan
Nem is rossz ez a Little League. 😊
Remélem a japánok bent lesznek a döntőben.
2-2 és most jön a 7. menet alja, vagyis japán nyerhet.Attilahawks
Tajvan jobb volt eddig, én nekik szurkolok.Rajna
Én 1-2-től láttam. És a hátrányban lévőnek drukkoltam. Most lett vége.
Japán nyert.

TEXAS vs HAWAI lesz az amerikai döntő.
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 835 — Nega Scott
Nem is rossz ez a Little League. 😊
Remélem a japánok bent lesznek a döntőben.
2-2 és most jön a 7. menet alja, vagyis japán nyerhet.Attilahawks
Tajvan jobb volt eddig, én nekik szurkolok.

több mint 13 éve
Attilahawks 284 — Seahawks fan
Nem is rossz ez a Little League. 😊
Remélem a japánok bent lesznek a döntőben.
2-2 és most jön a 7. menet alja, vagyis japán nyerhet.
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 835 — Nega Scott
Lidge lol. Balkot még nem láttam tőle 😀 de emgoldottuk, ez erőt kell adjon.

több mint 13 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Priornak vállbaja volt, nem? De persze a nagynak kikiáltott tehetség és korai sérülés párhuzama így is megvan.marci
Könyök, váll, majdnem minden.

A slidert és a cuttert elég sok minden megkülönbözteti egymástól. Alapból a pitch fogása, valamint a mozgása is.
Btw, Randynek nem volt 90+os slidere?Escalade
A 90+os sliderre, Chapman éjjel ilyennel vitézkedett a 100 feletti fastball mellett.
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 133
Imádlak, Freddy. :cool: Célpesszimizmus forever. 😛
több mint 13 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Igen!! TB-t megütöttük, és a NYY is szopott. Ma is ezt szeretném kérni majd, és akkor van még egy kis remény.
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Tracy csessze meg... Ma is sikerül elszúrni Ubaldo 18. győzelmét, az idióta kiküldi őt 110+ dobással a nyolcadikra is, amikor amúgyis sok ütést kapott, most is háromból három, már hozzák a pontokat is. Nem igaz, hogy Belisle és Street nem mehetett volna az utolsó két játékra, fáradt a bullpen, de ők annyira nem egy off-day után - most már kikapunk, végig jók voltunk, de itt a sokadik vereség az edzői baromságok miatt. Takarodjon. :mad:

*Most már cserél persze, ennyi esze van, egy ötéves tollbamondhatná neki a szezont, loser majom, remélem Béla most nem tud menteni, és valóban elmegy ezzel a meccs, Tracy megérdemelné.

Köszi, Blake GS...

**Jövőre kérek egy olyan menedzsert, akinek legalább annyi esze van, hogy a cipőfűzőjét be tudja kötni, Tracy szerintem arra is alkalmatlan.


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Leraktuk a Royalst rendesen! 😛
több mint 13 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Priornak vállbaja volt, nem? De persze a nagynak kikiáltott tehetség és korai sérülés párhuzama így is megvan.marci
Könyök, váll, majdnem minden.

A slidert és a cuttert elég sok minden megkülönbözteti egymástól. Alapból a pitch fogása, valamint a mozgása is.
Btw, Randynek nem volt 90+os slidere?

több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 133
No, Manny Ramírez vagy trade útján, vagy ingyen a Soxé lesz, vagy marad LA-ben.
Állítólag még a Rangers jelezte "vételi szándékát", de nekik ugye jobb a W-L mutatójuk...
több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
nem gondoltam komolyan csak vicceskedni akartam 😀
több mint 13 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
a 90+ slider az nem a cutter? 😀Ork
A cutter a 4-seam fastball és a slider közötti félút. Az elnevezés nem függ a sebességtől.marci
Najó, de én se láttam még soha 90+ slidert. Ő tényleg tud annyit? És van is benne akkora break hogy slidernek lehessen nevezni?Döme
Nem Strasburg stuffjára írtam, hanem azt hittem Ork arra gondol, hogy 90 mph felett már nem slider a neve.

Asszem Strasburgnak nincs slidere. Fastball, changeup és curveball a három pitch, amit használ (vagy négy, ha azt nézzük, hogy fastballból 4-seamert és 2-seamert is dob).
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 729 — Sworn to the Black
Mondjuk a TJS-vel viszlát 100-as fastball meg 90+os slider. Főleg az utóbbiharomt
a 90+ slider az nem a cutter? 😀Ork
A cutter a 4-seam fastball és a slider közötti félút. Az elnevezés nem függ a sebességtől.marci
Najó, de én se láttam még soha 90+ slidert. Ő tényleg tud annyit? És van is benne akkora break hogy slidernek lehessen nevezni?
több mint 13 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Mondjuk a TJS-vel viszlát 100-as fastball meg 90+os slider. Főleg az utóbbiharomt
Nem feltétlenül esik vissza a sebesség, bár sajnos tényleg jó esély van rá.


Strasburg = Mark Prior II?Rammer
Priornak vállbaja volt, nem? De persze a nagynak kikiáltott tehetség és korai sérülés párhuzama így is megvan.
több mint 13 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Mondjuk a TJS-vel viszlát 100-as fastball meg 90+os slider. Főleg az utóbbiharomt
a 90+ slider az nem a cutter? 😀Ork
A cutter a 4-seam fastball és a slider közötti félút. Az elnevezés nem függ a sebességtől.
több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
Mondjuk a TJS-vel viszlát 100-as fastball meg 90+os slider. Főleg az utóbbiharomt
a 90+ slider az nem a cutter? 😀
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Mondjuk a TJS-vel viszlát 100-as fastball meg 90+os slider. Főleg az utóbbi
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Ez a Tommy John surgery annyit tesz, hogy elszakadtak Strasburg könyökében a szalagok?Mikey
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Hawpe a Tampához fog igazolni...

Corpas DL-ezésével és Barmes heti bereavement list-ezésével pedig feljött Morales, és Dedudno személyében egy újabb fiatal tehetség. :cool:TheMileHighCity
úgyis jön a 40man roster tehát mindegy. Ezen a seriesen múlik minden. Ha hozzuk akkor még van egy halvány sansz ha nem akkor jöjjenek a fiatalok.haromt
Érdekes, de most én vagyok bizakodó, érezni a powert az ütőkben, némi bullpen-re utaló jeleket is felfedezni véltünk a Braves ellen, és a Coors Field egy monster park, most nem hagyjuk fosztogatni az LA-i falkát.
Ubaldo megint megpróbálja, ha ma sem lesz meg, akkor mérges leszek...


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Rammer 194 — Rams fan
Strasburg = Mark Prior II?

---

SPTimesRays

Manny claimed, but by who?: Hearing that Manny Ramirez has been claimed om waivers, now the question is which team...


I know the human being and fish can coexist peacefully
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Ez ugye a Tommy John surgery?

Akkor tényleg nagy pussy, ha úgy elment a könyöke hogy erre van szüksége...Döme
Igen-igen, bocsi. Amikor izgatott vagyok, mindig a lehető legrövidebben írok/fogalmazok. 😊

Egyébként ja, hisztis picsa, Dickey UCL nélkül dob ... pföjj.marci
Ez se tartott sokáig... Elég rossz érzésem volt vele kapcsolatban, remélem nem jön be.Escalade
hát nem feltétlen egészséges ha valaki ilyen fiatalon ekkora workhorse, ilyen testpusztító staffal.
Ha Tommy John akkor már most meg kell tenniük, talán akkor jövő szeptemberre visszajöhet...
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 133
Ez a Tommy John surgery annyit tesz, hogy elszakadtak Strasburg könyökében a szalagok?

(Sajnos magyar nyelvű leírást erről nem találok.)