NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

EB 2024 - eredményközvetítő

20 feliratkozó

3 hónapja
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 197 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Fantasy és tippelde:
Fantasy játék, salary capes liga:
 gaming.uefa.com/en/eurofantasy/leagues/NyDQMX/0062006F0077006C002E006800750020004500550052004F00200032003000320034/G%C3%A1bor%20Papp
Ha kérne kódot: NyDQMX

Tippelde:
 www.tipp.ly/?csapat=bowlhu-euro-2024&meghivo=18867

UEFA tippelde:
 gaming.uefa.com/en/europredictor/groupjoin/4QTOLKKKKM
empty taxi
Ki nyeri?
Spanyolország: csi77, dande, Heisman

Szerkesztette: r.baggio
2 hónapja
NB2 New England Patriots 24 395 — nabege2@yahoo.com
gakpo milyen gól 😊
2 hónapja
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 10 587
OLLLÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉ
2 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 448 — Lucas Scott
Ha valaki tud angolul és németül is, a holland nyelv az már sétagalopp jól sejtem?
shagi0206
Nem.
Hollandoknak könnyű a nemet de fordítva nem igaz.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
2 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 805
Hogy lehet hogy mellettem a szomszéd kb 20 mp el hamarabb ordít hogy Góól! mikor tvn nézem nem is streamen?
kapitnono
2 hónapja
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 796 — beers & Packers
Hogy lehet hogy mellettem a szomszéd kb 20 mp el hamarabb ordít hogy Góól! mikor tvn nézem nem is streamen?
kapitnono
Azt nem tudom. De a feleségem, aki teniszt néz a tévén, örvendezve jött, hogy átkapcsolt a meccsre, és látta a holland gólt. Mondtam neki, kösz, nálam a streamen még csak most jön...
2 hónapja
NB2 New England Patriots 24 395 — nabege2@yahoo.com
Hogy lehet hogy mellettem a szomszéd kb 20 mp el hamarabb ordít hogy Góól! mikor tvn nézem nem is streamen?
kapitnono
lehet neki vodája van, neked meg t-home-ot és utóbbi neten jön
2 hónapja
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 10 587
Ha valaki tud angolul és németül is, a holland nyelv az már sétagalopp jól sejtem?
2 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 448 — Lucas Scott
Hogy lehet hogy mellettem a szomszéd kb 20 mp el hamarabb ordít hogy Góól! mikor tvn nézem nem is streamen?
kapitnono
Ő lehet streamen nézi 😊
Amúgy asszem az analóg tv adás előbb van.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
2 hónapja
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 931 — WHO DAT!!!!
Hogy lehet hogy mellettem a szomszéd kb 20 mp el hamarabb ordít hogy Góól! mikor tvn nézem nem is streamen?


2 hónapja
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 404 — Слава Україні! Героям слава!
Gekoloniseerd!

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
2 hónapja
peach Atlanta Falcons 14 617 — a new hope (again)
nyílván fantasyban depayt kivettem és aké - van dijk védőim vannak. mindkettő sárgás, de vrij meg befejeli 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
2 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 448 — Lucas Scott
Na ilyen egy igazi kis szöglet

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
2 hónapja
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 10 587
hollandoknak azért megnézném az átlagmagasságot. Vszínűnek tartom, hogy ők a legmagasabbak. Mondjuk elvileg amúgy is ők európában.
shagi0206
ott is a gól 😊
NB2
de a bekapott gól is fejes volt, szóval - akkor most mi a fasz van? 😀
2 hónapja
gamerkr Green Bay Packers 10 516 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Na csak felébredtek.

2 hónapja
iktriad Jacksonville Jaguars 79 253 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Megint jönnek a tizik? 😀
2 hónapja
NB2 New England Patriots 24 395 — nabege2@yahoo.com
hollandoknak azért megnézném az átlagmagasságot. Vszínűnek tartom, hogy ők a legmagasabbak. Mondjuk elvileg amúgy is ők európában.
shagi0206
ott is a gól 😊
2 hónapja
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 10 587
Na végre
2 hónapja
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 10 587
hollandoknak azért megnézném az átlagmagasságot. Vszínűnek tartom, hogy ők a legmagasabbak. Mondjuk elvileg amúgy is ők európában.
shagi0206
Elvileg még a szerb-horvát duó kb. ilyen magas, mint ők.
Kampman
úgy tudom a bosnyákok a 2. helyen
2 hónapja
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 216 — Keep pounding
Azért innentől kijelenthető, hogy ha nem a spanyolok nyerik az EB-t az a foci megcsúfolása lesz - nyilván nem ők fogják...

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
2 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 448 — Lucas Scott
nagyon kellene egy dumfries - frimpong csere
peach
Vhogy egyik válogatott edző sem bízik a leverkuseni szélső hatvedekben

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
2 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 805
hollandoknak azért megnézném az átlagmagasságot. Vszínűnek tartom, hogy ők a legmagasabbak. Mondjuk elvileg amúgy is ők európában.
shagi0206
Elvileg még a szerb-horvát duó kb. ilyen magas, mint ők.
2 hónapja
peach Atlanta Falcons 14 617 — a new hope (again)
nagyon kellene egy dumfries - frimpong csere



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
2 hónapja
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 10 587
20 éve a görögök nyertek az EB-t, most akkor a törökök fogjak.
Zsellér van de Vrij
igazi meglepetés már csak ezen meccs győztese lenne.
2 hónapja
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 404 — Слава Україні! Героям слава!
20 éve a görögök nyertek az EB-t, most akkor a törökök fogjak.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
2 hónapja
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 10 587
Összességében megérdemelnék a hollandok, hogy megszopják, de hánynom kellene ha a törököknek kellene szurkolnom az angolok ellen, szóval most nem tudom mi legyen.
Hanni
akkor szurkolj az angoloknak 😀