NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

EB 2024 - eredményközvetítő

20 feliratkozó

3 hónapja
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 197 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Fantasy és tippelde:
Fantasy játék, salary capes liga:
 gaming.uefa.com/en/eurofantasy/leagues/NyDQMX/0062006F0077006C002E006800750020004500550052004F00200032003000320034/G%C3%A1bor%20Papp
Ha kérne kódot: NyDQMX

Tippelde:
 www.tipp.ly/?csapat=bowlhu-euro-2024&meghivo=18867

UEFA tippelde:
 gaming.uefa.com/en/europredictor/groupjoin/4QTOLKKKKM
empty taxi
Ki nyeri?
Spanyolország: csi77, dande, Heisman

Szerkesztette: r.baggio
2 hónapja
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 796 — beers & Packers
Összességében megérdemelnék a hollandok, hogy megszopják, de hánynom kellene ha a törököknek kellene szurkolnom az angolok ellen, szóval most nem tudom mi legyen.
Hanni
Menjenek tovább a hollandok, és vesszenek az angolok.
2 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 448 — Lucas Scott
Dumfries a faszert nem marad a vonal mellett, miert kovályog befelé? Minél kisebb hely legyen vag mi?
gabokocka
Én is azt néztem h kozepen egynast zavarjak. Nemcsak i hanem a két középső középpályás is, folyamatosan egy zónában kérik a labdákat

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
2 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 24 203 — Cowboys fan
Dumfries a faszert nem marad a vonal mellett, miert kovályog befelé? Minél kisebb hely legyen vag mi?
gabokocka
Teljesen bután játszanak a hollandok, már megint mindenki cipeli a labdát, aztán csodálkozik, amikor a harmadik emberben elakad.
2 hónapja
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 931 — WHO DAT!!!!
ez a török busz is elég olaszor
peach
Még így is veszélyesebbek mint a hollandok az a kemény 😁


2 hónapja
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 893 — Packers Suicide Squad
Tizi? Nem tizi

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
2 hónapja
peach Atlanta Falcons 14 617 — a new hope (again)
ez a török busz is elég olaszor



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
2 hónapja
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 10 587
hollandoknak azért megnézném az átlagmagasságot. Vszínűnek tartom, hogy ők a legmagasabbak. Mondjuk elvileg amúgy is ők európában.
2 hónapja
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 216 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Összességében megérdemelnék a hollandok, hogy megszopják, de hánynom kellene ha a törököknek kellene szurkolnom az angolok ellen, szóval most nem tudom mi legyen.
2 hónapja
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 216 — Keep pounding
Dumfries a faszert nem marad a vonal mellett, miert kovályog befelé? Minél kisebb hely legyen vag mi?

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
2 hónapja
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 931 — WHO DAT!!!!
Nagyon remélem hogy Carlo papa be tudja valahogy épiteni Gülert mert nagyon rossz lenne nézni hogy elmegy mert állandóan padozik
kapitnono
az a baj, hogy a Realnak kevésszer van területe
NB2
La ligában azért akad szerintem, amikor bejött a padról, vagy év végén a kezdőben eléggé jól nyomta


2 hónapja
NB2 New England Patriots 24 395 — nabege2@yahoo.com
Nagyon remélem hogy Carlo papa be tudja valahogy épiteni Gülert mert nagyon rossz lenne nézni hogy elmegy mert állandóan padozik
kapitnono
az a baj, hogy a Realnak kevésszer van területe
2 hónapja
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 9 281 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Estét,

Látom vezetnek a törökök, az jó 👍
Gyerünk Montella!
2 hónapja
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 931 — WHO DAT!!!!
Nagyon remélem hogy Carlo papa be tudja valahogy épiteni Gülert mert nagyon rossz lenne nézni hogy elmegy mert állandóan padozik


2 hónapja
iktriad Jacksonville Jaguars 79 253 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
ez a wishes Allen Iverson igazán leballaghatna már.
deyell
Nem gyakorolt eleget a meccsre? #practice
2 hónapja
deyell Las Vegas Raiders 11 571
ez a wishes Allen Iverson igazán leballaghatna már.

choose life
2 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 805
hogy egy ilyenért a magyarok mit kapnának itt...
NB2
A törökök valahol a középmezőnyben helyezkednek el az uefás liebling-listán. Nyilvánvalóan nem engedhetik meg maguknak azt, amit a nyugatiak (lásd Demiral eltiltása), de valóban olcsóbban megússzák ezt, mintha magyar drukkerek éltetnék a Rongyos Gárdát.
2 hónapja
gamerkr Green Bay Packers 10 516 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
törökök az első félidőben elfelejtettem cigánykodni 😊
NB2
Ha sokáig 1-0 marad akkor elkezdik.

A török drukkerek meg feldughatják a sípjaikat a lelátón. Lehet a meccs előtt tényleg ezt teszik mielőtt beviszik.

2 hónapja
NB2 New England Patriots 24 395 — nabege2@yahoo.com
hogy egy ilyenért a magyarok mit kapnának itt...
 www.facebook.com/hoolscz/videos/1665470694200919
2 hónapja
peach Atlanta Falcons 14 617 — a new hope (again)
Ez a legjobb holland kapus? 😂
warr_b
Hát az lehet. Nem állnak jól kapusokkal van der Sar óta
shagi0206
egy stekelenburg szintet se tudnak kinevelni 15 éve. ezzel együtt ez a gyerek még fiatal, attól, hogy most potyázott egyet lehet még jó kapus



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
2 hónapja
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 10 587
Simmonsnak már nem nagyon kellene a pályán lennie. Calhanoglu esetnél is minimum sárga járt volna
kapitnono
Piros, igen
slowmotion
Nem mertem írni hogy szerintem is az, azért írtam hogy minimum sárga 😁
kapitnono
ezért írtam én narancssárgát 😀
2 hónapja
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 931 — WHO DAT!!!!
Simmonsnak már nem nagyon kellene a pályán lennie. Calhanoglu esetnél is minimum sárga járt volna
kapitnono
Piros, igen
slowmotion
Nem mertem írni hogy szerintem is az, azért írtam hogy minimum sárga 😁


2 hónapja
NB2 New England Patriots 24 395 — nabege2@yahoo.com
törökök az első félidőben elfelejtettem cigánykodni 😊
2 hónapja
iktriad Jacksonville Jaguars 79 253 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Meddő, terméketlen, ötlettelen, egysíkú, impotens, fantáziátlan, tanácstalan, tehetetlen, kilátástalan. Mit tudnék még mondani a holland támadójátékra?
nagylaza, főpohárnok
2 szót - Ronald Koeman.
2 hónapja
iktriad Jacksonville Jaguars 79 253 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
német b válogatott nagyon pörög.
Kenny
Ennyit tesz a hazai pálya.
2 hónapja
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 796 — beers & Packers
Meddő, terméketlen, ötlettelen, egysíkú, impotens, fantáziátlan, tanácstalan, tehetetlen, kilátástalan. Mit tudnék még mondani a holland támadójátékra?