NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

EB 2024 - eredményközvetítő

20 feliratkozó

3 hónapja
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 200 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Fantasy és tippelde:
Fantasy játék, salary capes liga:
 gaming.uefa.com/en/eurofantasy/leagues/NyDQMX/0062006F0077006C002E006800750020004500550052004F00200032003000320034/G%C3%A1bor%20Papp
Ha kérne kódot: NyDQMX

Tippelde:
 www.tipp.ly/?csapat=bowlhu-euro-2024&meghivo=18867

UEFA tippelde:
 gaming.uefa.com/en/europredictor/groupjoin/4QTOLKKKKM
empty taxi
Ki nyeri?
Spanyolország: csi77, dande, Heisman

Szerkesztette: r.baggio
2 hónapja
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 405 — Слава Україні! Героям слава!
Hendsz

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
2 hónapja
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 200 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Füllkrug már kezelt előtte

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
2 hónapja
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Sima tizi

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
2 hónapja
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 526
Baszki majdnem leszakadt a keze.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
2 hónapja
ozibozi New York Giants 16 558
Megadja
2 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 807
Már most sresszben vagyok a portugál meccstől
Willie Parker
Miért stresszelsz unalmas meccseken?
2 hónapja
csipkelli 3 951
Ez 11-es. De azért ne add meg.
2 hónapja
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 682 — no es importante
Ez a soccert ismerve 11-es lesz 😀 😀


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
2 hónapja
NB2 New England Patriots 24 398 — nabege2@yahoo.com
nah jön a hazai pálya?
2 hónapja
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 217 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Ha ez nem tizi akkor semmi gecc
2 hónapja
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 277
Tizi lesz
2 hónapja
gyurczi New York Giants 2 473 — Giants fan
Mostmár legyenek tizik, az a tízperc sokkal szórakoztatóbb mintha vmelyik talál egyet, aztán szétfetrengik

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
2 hónapja
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 277
Már most sresszben vagyok a portugál meccstől
2 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 807
A Jabulani jobb vót
Willie Parker
Nekem a Fevernova meg a Roteiro maradtak meg, mint nagyon ikonikusak, de a legeslegnagyobb természetesen a 98-as vb labdája volt

2 hónapja
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 277
2006-ban az argók ellen nem birtam cernaval utolso 10-12 percet nem neztem, jott az egyenlites. Most a 75.percben lemondoan elmentem mosogatni hogy ez kb igy marad. Bejott.
Zsellér van de Vrij
Ez teljesen az a meccs, nekem a spanyol vezető gól óta jönnek folyamatosan a hasonlóságok, nyilván nem minden.
Kampman
Mikre emlékeztek?
Tactful Cactus
A 2000-es évekből szinte minden meccs megvan a nagy tornákról, sokszor gólszerzők meg a mezek is.
2018-ból meg 2022-ből már rengeteg dolgot elfelejtettem.
Kampman
Ugyanez nalam is. 😊 1998 es 2016 kozott kb fejben megvannak a meccsek eredmenyeinek 90 szazaleka, utana mar en is felejtettem.
Zsellér van de Vrij
Nem kell még lemondóan mosogatnod?
2 hónapja
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 405 — Слава Україні! Героям слава!
2006-ban az argók ellen nem birtam cernaval utolso 10-12 percet nem neztem, jott az egyenlites. Most a 75.percben lemondoan elmentem mosogatni hogy ez kb igy marad. Bejott.
Zsellér van de Vrij
Ez teljesen az a meccs, nekem a spanyol vezető gól óta jönnek folyamatosan a hasonlóságok, nyilván nem minden.
Kampman
Mikre emlékeztek?
Tactful Cactus
A 2000-es évekből szinte minden meccs megvan a nagy tornákról, sokszor gólszerzők meg a mezek is.
2018-ból meg 2022-ből már rengeteg dolgot elfelejtettem.
Kampman
Ugyanez nalam is. 😊 1998 es 2016 kozott kb fejben megvannak a meccsek eredmenyeinek 90 szazaleka, utana mar en is felejtettem.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
2 hónapja
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 277
A Jabulani jobb vót
2 hónapja
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 277
Ez már egy Felforgatott Fúria
2 hónapja
iktriad Jacksonville Jaguars 79 254 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A fatimai szent szűz féle csoda kell, h itt tizik legyenek
Willie Parker
Szerintem csak annyi, hogy lejárjon az idő. 😀
2 hónapja
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 277
Joselu a katari bajnokság sztárja, a helyi erő
2 hónapja
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Ettol fostam, joselu a nemet csapatok ellen jó a meccs végén

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
2 hónapja
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 277
Jobb is ha a taccsot nem lesik.
Tactful Cactus
Az a durva, ha taccsra hánysz
2 hónapja
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 526
Jobb is ha a taccsot nem lesik.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
2 hónapja
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 277
A fatimai szent szűz féle csoda kell, h itt tizik legyenek
2 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 807
2006-ban az argók ellen nem birtam cernaval utolso 10-12 percet nem neztem, jott az egyenlites. Most a 75.percben lemondoan elmentem mosogatni hogy ez kb igy marad. Bejott.
Zsellér van de Vrij
Ez teljesen az a meccs, nekem a spanyol vezető gól óta jönnek folyamatosan a hasonlóságok, nyilván nem minden.
Kampman
Mikre emlékeztek?
Tactful Cactus
A 2000-es évekből szinte minden meccs megvan a nagy tornákról, sokszor gólszerzők meg a mezek is.
2018-ból meg 2022-ből már rengeteg dolgot elfelejtettem.