NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

EB 2024 - eredményközvetítő

20 feliratkozó

3 hónapja
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 200 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Fantasy és tippelde:
Fantasy játék, salary capes liga:
 gaming.uefa.com/en/eurofantasy/leagues/NyDQMX/0062006F0077006C002E006800750020004500550052004F00200032003000320034/G%C3%A1bor%20Papp
Ha kérne kódot: NyDQMX

Tippelde:
 www.tipp.ly/?csapat=bowlhu-euro-2024&meghivo=18867

UEFA tippelde:
 gaming.uefa.com/en/europredictor/groupjoin/4QTOLKKKKM
empty taxi
Ki nyeri?
Spanyolország: csi77, dande, Heisman

Szerkesztette: r.baggio
2 hónapja
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 277
2006-ban az argók ellen nem birtam cernaval utolso 10-12 percet nem neztem, jott az egyenlites. Most a 75.percben lemondoan elmentem mosogatni hogy ez kb igy marad. Bejott.
Zsellér van de Vrij
Ez teljesen az a meccs, nekem a spanyol vezető gól óta jönnek folyamatosan a hasonlóságok, nyilván nem minden.
Kampman
Mikre emlékeztek?
Tactful Cactus
A délelőttre sem
2 hónapja
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 277
2006-ban az argók ellen nem birtam cernaval utolso 10-12 percet nem neztem, jott az egyenlites. Most a 75.percben lemondoan elmentem mosogatni hogy ez kb igy marad. Bejott.
Zsellér van de Vrij
Ez teljesen az a meccs, nekem a spanyol vezető gól óta jönnek folyamatosan a hasonlóságok, nyilván nem minden.
Kampman
Én arra nem emlékszem részletesen
2 hónapja
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 526
2006-ban az argók ellen nem birtam cernaval utolso 10-12 percet nem neztem, jott az egyenlites. Most a 75.percben lemondoan elmentem mosogatni hogy ez kb igy marad. Bejott.
Zsellér van de Vrij
Ez teljesen az a meccs, nekem a spanyol vezető gól óta jönnek folyamatosan a hasonlóságok, nyilván nem minden.
Kampman
Mikre emlékeztek?

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
2 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 807
2006-ban az argók ellen nem birtam cernaval utolso 10-12 percet nem neztem, jott az egyenlites. Most a 75.percben lemondoan elmentem mosogatni hogy ez kb igy marad. Bejott.
Zsellér van de Vrij
Ez teljesen az a meccs, nekem a spanyol vezető gól óta jönnek folyamatosan a hasonlóságok, nyilván nem minden.
2 hónapja
deyell Las Vegas Raiders 11 572
ezt a német válogatottat a 2 csoki szanaszét kontrázhatta volna, ehhez jön még Olmo, basszus sima 3-0, neeem, erre e hülye lekapja a 2 gyors szélsőjét, azt még vissza is álltak
NB2
a spanyol Southgate

choose life
2 hónapja
davemayer Chicago Bears 14 677 — "Grammar maci"
2006-ban az argók ellen nem birtam cernaval utolso 10-12 percet nem neztem, jott az egyenlites. Most a 75.percben lemondoan elmentem mosogatni hogy ez kb igy marad. Bejott.
Zsellér van de Vrij
Én biztos voltam benne h lőnek 1et a végén

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
2 hónapja
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 682 — no es importante
ezt a német válogatottat a 2 csoki szanaszét kontrázhatta volna, ehhez jön még Olmo, basszus sima 3-0, neeem, erre e hülye lekapja a 2 gyors szélsőjét, azt még vissza is álltak
tényleg most azt érzem, hogy ezt a németek behúzzák, mert flowban vannak, talán abban bízhatnak a spanyolok, hogy most van 30 percük
NB2
Nem ráültek az eredményre, hanem keresztet vetettek és vakon bíztak benne, hogy kihúzzák a végéig...

Havertz is lement, innen már sima germán győzelem


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
2 hónapja
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 277
2006-ban az argók ellen nem birtam cernaval utolso 10-12 percet nem neztem, jott az egyenlites. Most a 75.percben lemondoan elmentem mosogatni hogy ez kb igy marad. Bejott.
Zsellér van de Vrij
Sixo írd fel a checklistre!
2 hónapja
davemayer Chicago Bears 14 677 — "Grammar maci"
10 percet agyaltam a 70.perc után hogy kire fogadjak ki fog gólt lőni a németeknél: füllkrugot (9.75 odds) tettem és a musiala/wirtzen gondolkodtam (mindketto 12es odds).
Sejthetitek melyiket választottam én barom 🤣

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
2 hónapja
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 405 — Слава Україні! Героям слава!
2006-ban az argók ellen nem birtam cernaval utolso 10-12 percet nem neztem, jott az egyenlites. Most a 75.percben lemondoan elmentem mosogatni hogy ez kb igy marad. Bejott.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
2 hónapja
NB2 New England Patriots 24 398 — nabege2@yahoo.com
A Titans beharangozó akkor holnapra marad
Willie Parker
bízol ez izgalmas francia-portugálban? 😀
2 hónapja
NB2 New England Patriots 24 398 — nabege2@yahoo.com
ezt a német válogatottat a 2 csoki szanaszét kontrázhatta volna, ehhez jön még Olmo, basszus sima 3-0, neeem, erre e hülye lekapja a 2 gyors szélsőjét, azt még vissza is álltak
tényleg most azt érzem, hogy ezt a németek behúzzák, mert flowban vannak, talán abban bízhatnak a spanyolok, hogy most van 30 percük
2 hónapja
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 277
A Titans beharangozó akkor holnapra marad
2 hónapja
iktriad Jacksonville Jaguars 79 254 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Remélem ehhez hasonló remek német labdákat láthatunk az OT idején.
2 hónapja
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 931 — WHO DAT!!!!
Asszem bejött a 0-0 vagy 1-1 es tippem 😁


2 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 807
majdnem jött a végén a dráma
NB2
Szaniszló messze legnagyobb pillanata volt
2 hónapja
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 277
majdnem jött a végén a dráma
NB2
Lesről indult az öreg
2 hónapja
NB2 New England Patriots 24 398 — nabege2@yahoo.com
majdnem jött a végén a dráma
2 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 807
Szóval a spanyoloknak a lehozott legjobb támadóik nélkül kéne megnyerni a hosszabbítást vagy ami még jobb, a büntetőket.
2 hónapja
ozibozi New York Giants 16 558
Imádom amikor az akarat eredménnyel párosul.
Hanni
Az akarat diadala abszolút
Kampman
Helene Bertha Amalie Riefenstahl Csendben kacsintott egyet odalent😎
2 hónapja
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 10 587
A németeknél ez a hátulról fellökős a módi, Gündogannak is bejött, most meg Kroosnak
r.baggio
most következetesen le lett fújva
2 hónapja
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 682 — no es importante
A németeknél ez a hátulról fellökős a módi, Gündogannak is bejött, most meg Kroosnak


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
2 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 807
Imádom amikor az akarat eredménnyel párosul.
Hanni
Az akarat diadala abszolút
Kampman
Ezt talán hagyjuk...
nagylaza, főpohárnok
Bocs, azt hittem, ez még belefér 😀
2 hónapja
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 798 — beers & Packers
Imádom amikor az akarat eredménnyel párosul.
Hanni
Az akarat diadala abszolút
Kampman
Ezt talán hagyjuk...
2 hónapja
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 217 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Havertz az mi a kurva anyját érzett ott az előbb? Aut hitte lefújták? 😃