EB 2024 - eredményközvetítő

20 feliratkozó

3 hónapja
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 197 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Fantasy és tippelde:
Fantasy játék, salary capes liga:
 gaming.uefa.com/en/eurofantasy/leagues/NyDQMX/0062006F0077006C002E006800750020004500550052004F00200032003000320034/G%C3%A1bor%20Papp
Ha kérne kódot: NyDQMX

Tippelde:
 www.tipp.ly/?csapat=bowlhu-euro-2024&meghivo=18867

UEFA tippelde:
 gaming.uefa.com/en/europredictor/groupjoin/4QTOLKKKKM
empty taxi
Ki nyeri?
Spanyolország: csi77, dande, Heisman

Szerkesztette: r.baggio
2 hónapja
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 217 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Örülök hogy emlékeztetett ez a meccs miért utálom a spanyolokat, válogatottal klubcsapatokkal együtt.
2 hónapja
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 10 587
Van igazság?
ThundersNFL a Paraszt
Magyarországon élsz/éltél? Akkor ilyen kérdéseket ne tegyél fel 😊
2 hónapja
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 526
A fatimai is elmehet a picsába.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
2 hónapja
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 811
Basszus, az a vicces, hogy a játékosoknak kell valahova tenni a kezüket? Vagy el lehetne kezdeni levágni azokat még gyerekként.
Klaci79
Akkir most mondd el mi a szabály, amit én elfogadok. Aztán a kövrtkező meccsen lesz annak az ellenekezője amit mondtál és ott tök ellentétedrn fognak ítélni. Ez a baj...
Matthew99
Nem én hoztam ezt a fasz szabályt...én se értem, csak ez tény...közben gól, úgyhogy lesz vita bőven.
2 hónapja
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 275
Kreten angol faszok, mai szabalyok szerint 11es
davemayer
Mondom, h a csatár is kezezett a támadás során, már ott dead ballnak kellett vna lenni
Willie Parker
De Taylor nem ezért nem adta meg. Ez a probléma.
csebi
Hát mert hülyék, de egyébként nem is szabadna tizit adni ilyen közeli, ilyen erejű lövésnél
2 hónapja
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 405 — Слава Україні! Героям слава!
Fasszopo szinesz spanyolok.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
2 hónapja
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 722 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
na a gyapjú


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
2 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 082 — Kinek mit intézett a kormánya
Van igazság?
ThundersNFL a Paraszt
Elfogyott
2 hónapja
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 197 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
A baszk 😀

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
2 hónapja
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 490 — StuG Life
Hát faszom

2 hónapja
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 473 — !SuPeR6BoWL!
Van igazság?

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
2 hónapja
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 682 — no es importante
ENNYI

Ezt is megérdemelték


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
2 hónapja
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 526
Aztaakurvaeget

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
2 hónapja
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 10 587
Nosza - erre nem tettem volna egy fillért se 😀
2 hónapja
gyurczi New York Giants 2 473 — Giants fan
No penalties

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
2 hónapja
gamerkr Green Bay Packers 10 516 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Hányinger

2 hónapja
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 275
Und tor
2 hónapja
csipkelli 3 950
Igazságos játék ez, na.
2 hónapja
NB2 New England Patriots 24 397 — nabege2@yahoo.com
góóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóól
2 hónapja
Matthew99 New Orleans Saints 9 575 — Invisible man
Basszus, az a vicces, hogy a játékosoknak kell valahova tenni a kezüket? Vagy el lehetne kezdeni levágni azokat még gyerekként.
Klaci79
Akkir most mondd el mi a szabály, amit én elfogadok. Aztán a kövrtkező meccsen lesz annak az ellenekezője amit mondtál és ott tök ellentétedrn fognak ítélni. Ez a baj...


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
2 hónapja
gyurczi New York Giants 2 473 — Giants fan
Bmeg

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
2 hónapja
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 811
Nem szeretem Nácsót, de egy középhátvéd még kis bibivel is inkább feküdjön le, mint játszon, mert azon elmehet egy egész meccs.

Szerkesztette: Klaci79
2 hónapja
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 337 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Olyan sárgát adnék Nachonak egyből feltamadna a bohóc
Hanni
Kell az az esetleges tovabbjutason az ellenfelnek, morataval egyutt az mar -2 lenne.

Szarul csinaltak a németek, eleve kezd kroos es gundogan is, aki kroos 2.0, kb ugyanazt tudjak mindketten, full folos... Amikor meg kroos menni sem tud akkor nincs akit behozni helyette. /tudom, jelen helyzetben alapbol nincs mar csere/

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
2 hónapja
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 526
13 sárga? Lol erre mi volt az odds?
Kúrfürst briareos
A 2010-es meccsen 1 sem volt, Kassainak azt hiszem a 25. perc környékén kellett először fújnia a sípjába.
Kampman
Előbb is szeretett volna fújni csak nem találta.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
2 hónapja
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 275
Valaki érti, hogy mitől lesz egy kezezés 11-es és mitől nem?
r.baggio
Attól, hogy a kezet vagy érinti vagy nem, az ember a tizenhatoson belül van vagy annak környékén és a VAR szobábán éppen bent vannak vagy nincsenek.
Matthew99
Német közvetítésben azt magyarázták h védő mindkét lába “Set” volt karjai pedig természetes módon lógtak lefelé anélkül h jelentősen növelte volna a test területét” jelentsen ez bármit is
Kúrfürst briareos
Petyabá úgy mondha, h a kéz nem kereste a bogyót