NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Filmek

40 feliratkozó

több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 567 — Lucas Scott
Jézusom, anna kendrick mit keresett egy ekkora ostoba gyökér szarban mint ez a netflix féle potyautas? Komolyan nem értem, hogy bírnak ennyire hitvány filmeket csinálni
peach
Nem jó? Pedig ma este majdnem megnéztem, csak volt még két rész a Suits 7. Évadból és inkább azt fejeztem be. A trailer jó volt....
MC12
a suits is bezuhant nekem 7. evad utan amugy 😊
ja en is lattam a potyautast, beraktam sajat listara h megnezem kesobb, de akkor ezek szerint kuka inkabb?
csebi
8. Évad közepe...már csak azért is végignézem. Ha már 100+ részen túl vagyok ez a pár lemegy.
MC12
igen ugyanez volt nálam is az indok. legvége az már fan service volt, pár kedves résszel.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 3 éve
MC12 New Orleans Saints 6 155
Jézusom, anna kendrick mit keresett egy ekkora ostoba gyökér szarban mint ez a netflix féle potyautas? Komolyan nem értem, hogy bírnak ennyire hitvány filmeket csinálni
peach
Nem jó? Pedig ma este majdnem megnéztem, csak volt még két rész a Suits 7. Évadból és inkább azt fejeztem be. A trailer jó volt....
MC12
a suits is bezuhant nekem 7. evad utan amugy 😊
ja en is lattam a potyautast, beraktam sajat listara h megnezem kesobb, de akkor ezek szerint kuka inkabb?
csebi
8. Évad közepe...már csak azért is végignézem. Ha már 100+ részen túl vagyok ez a pár lemegy.

“A kiábrándult idealistákból lettek a cinikusok”
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 515 — The Mathematician
 www.puliwood.hu/hirek/keszul-a-meg-egy-kort-mindenkinek-amerikai-remake-je-293535.html

ennek sok értelme van ...
olyan jól szoktak a remakek sikerülni ...

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 515 — The Mathematician

Negritis
nem értem. mi a backstory?
shawnka
beszélgettek zenékről meg hogy kinek ki a kedvenc zenekara, és Sorter bedobta a Scatman John-t ami azóta running gag lett
Negritis
Én azt hittem, hogy te vagy Szőllőskei : ) 😊 😊
Willie Parker
 youtu.be/TR1IAquzCLE?t=9481

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 301

Negritis
nem értem. mi a backstory?
shawnka
beszélgettek zenékről meg hogy kinek ki a kedvenc zenekara, és Sorter bedobta a Scatman John-t ami azóta running gag lett
Negritis
Én azt hittem, hogy te vagy Szőllőskei : ) 😊 😊
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 515 — The Mathematician

Negritis
nem értem. mi a backstory?
shawnka
beszélgettek zenékről meg hogy kinek ki a kedvenc zenekara, és Sorter bedobta a Scatman John-t ami azóta running gag lett

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 266 — Tyrone Creek

Negritis
nem értem. mi a backstory?
több mint 3 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 535 — StuG Life
Mondjuk az, hogy Glenn Close nyolc jelöléséből egyetlen szobrot sem kapott, az pontosan elmond mindent arról, hogy mennyire komolyan vehető ez az egész Oscar cirkusz...
warr_b
a név kötelez

több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 23 670 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Mondjuk az, hogy Glenn Close nyolc jelöléséből egyetlen szobrot sem kapott, az pontosan elmond mindent arról, hogy mennyire komolyan vehető ez az egész Oscar cirkusz...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 406 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hopkinsnak elég 38 másodperc is, hogy nagyon elegánsan meg tudja köszönni a díját.
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 515 — The Mathematician

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 058 — #NoStress
Kaluuya már 10 éve a Black Mirrorban is látszott h mekkora színésztehetség, most 1 Oscarral is jutalmazták! 😃
steelwolf
csak sztem Stanfield is jobb volt nála
Cohen-t meg Racit nem is említve 😀
Negritis
Cohen arra a szerepre szörnyű volt.
48 évesen játszani egy 32 éves yippievezért lehetetlen. Annyira lelógott róla az a szerep, mintha a paródiája lett volna Abbienek, ráadásul a sok közeli miatt kinézett 50 pluszosnak Cohen. Kvázi elcseszte a filmet vele az, aki őt választotta erre a szerepre.

több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 515 — The Mathematician
Kaluuya már 10 éve a Black Mirrorban is látszott h mekkora színésztehetség, most 1 Oscarral is jutalmazták! 😃
steelwolf
csak sztem Stanfield is jobb volt nála
Cohen-t meg Racit nem is említve 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 9 325 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Kaluuya már 10 éve a Black Mirrorban is látszott h mekkora színésztehetség, most 1 Oscarral is jutalmazták! 😃

Szerkesztette: steelwolf
több mint 3 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 847 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Riz Ahmed sztem jobbat alakított, de Hopkins szoros második
az viszont meglepett hogy nem kapta meg Boseman

a nomadland és a mank díjait nem értem, nem kicsit nem értem de ez van
Negritis
Hopkins 7.50-es szorzóért 😎 de Frances McDormand is jó volt 4.50-ért
azt sejtettem, hogy a Mankhez hozzávágnak valami komolyabb díjat, a Nomadland meg a sok "minőségi, de nem kiemelkedő" közül lett a legjobb szerintem, bár nekem egyik filmmel se volt bajom
Löfli
nekem a Sound of Metal és a Druk idén nagyon kiemelkedett
utánuk talán a Chicago 7-t raknám
a Mank lefelé lógott ki de a többi egy szint kb
Negritis
ja én az akadémia szempontjából gondoltam, hogy náluk nem volt egyik se kiemelkedő, a Sound of Metal nálam is nagy kedvenc 😊


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 515 — The Mathematician
Riz Ahmed sztem jobbat alakított, de Hopkins szoros második
az viszont meglepett hogy nem kapta meg Boseman

a nomadland és a mank díjait nem értem, nem kicsit nem értem de ez van
Negritis
Hopkins 7.50-es szorzóért 😎 de Frances McDormand is jó volt 4.50-ért
azt sejtettem, hogy a Mankhez hozzávágnak valami komolyabb díjat, a Nomadland meg a sok "minőségi, de nem kiemelkedő" közül lett a legjobb szerintem, bár nekem egyik filmmel se volt bajom
Löfli
nekem a Sound of Metal és a Druk idén nagyon kiemelkedett
utánuk talán a Chicago 7-t raknám
a Mank lefelé lógott ki de a többi egy szint kb

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 847 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Riz Ahmed sztem jobbat alakított, de Hopkins szoros második
az viszont meglepett hogy nem kapta meg Boseman

a nomadland és a mank díjait nem értem, nem kicsit nem értem de ez van
Negritis
Hopkins 7.50-es szorzóért 😎 de Frances McDormand is jó volt 4.50-ért
azt sejtettem, hogy a Mankhez hozzávágnak valami komolyabb díjat, a Nomadland meg a sok "minőségi, de nem kiemelkedő" közül lett a legjobb szerintem, bár nekem egyik filmmel se volt bajom


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 515 — The Mathematician
Riz Ahmed sztem jobbat alakított, de Hopkins szoros második
az viszont meglepett hogy nem kapta meg Boseman

a nomadland és a mank díjait nem értem, nem kicsit nem értem de ez van

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 515 — The Mathematician
néha elgondolkozok rajta hogy miért nézek szar filmeket, aztán látok egy ilyet és nem birom ki röhögés nélkül


The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
NB2 New England Patriots 24 526 — nabege2@yahoo.com
akárhányszor nézem újra a HEAT-et ledöbbenek milyen kurva jó film, minden snitt, minden jelenet ül.
briareos
én egy dologért nem szeretem
az ember valamiért DeNironak drukkol...
NB2
Mer az amcsik imádják a bűnőzőket valamiféle hősnek beállítani. Lásd Bonnie és Clyde, Butch Cassidy és a Sundance Kid stb.
ender1112
Valahogy a társadalomban a lopás a gazdagoktól (most a bankoktól) valahogy nem esik olyan elbírálás alá, mint a többi bűn. Pl nekem tökre tetszett az a profizmus ahogy De Niro megszervezi a rablásokat, szeretem a profizmust látni.
De nézd meg itthon a viszkist, kb az egész ország szurkolt neki, senki nem úgy nézett rá, mint egy szemét bűnözőre.
Ugyanakkor haverral voltam vitában mert kb fél éve ledaráltam az Oz 6 évadát és kifejtettem neki, mennyire nem tetszett. Kifejtettem neki, hogy többszörös gyilkosokat hogyan pátyolgatnak, meg hogyan próbálják elfogadtatni velem őket és hogy ez nekem mennyire nem jött be. Meg úgy az egész film nálam sok buktatóval rendelkezett, igaz 99-es volt.
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 515 — The Mathematician
nah a tegnapi szar film maraton:
Slaxx
egész korrekt anti multi szatíra néhol kevésbé ülnek a poénok de alapvetően pozitív volt számomra

Cosmic Sin
annyira nem szar mint a Breach, de még így is rossz látni Willis-t ilyen filmekben
aki szerint a Glass szar film és Willis legalja, ne nézze meg ezeket
az amire a cím utal egy érdekes felvetés, de semmi értelme ebben a fosban

Green Lantern
ha nem lenne ennyire fos a cgi egy korrekt kis film lehetne, már az is sokat segített volna ha sima spandexben vannak a színészek nem pedig abban az ótvar animált jelmezben
nálam beleillik a waterworld és hasonló filmek sorába amit fikáznak mint minden idők legszarabbja de valójában korrekt filmek csak nem elég jók ahhoz a budget-hez és elváráshoz amit odaraktak

Ator a harcoló sas
random láttam enmagon és sikerült egy gyöngyszemet találni a Szamuráj Zsaru szintjén
vannak benne fasza jelenetek, de alapvetően viccesen szar az egész
Conan olasz film köntösben, imádtam

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
ozibozi New York Giants 16 720
Igen, itt is és máshol is van betyárromantika (Robin Hood), de ami az amcsiknál van, az nagyobb léptékű.
ender1112
Csak több a pénz filmet csinálni.
ozibozi
Mert Ha Pisze Matyi nem a R. Gellért lett volna hanem Róbert aki Níró akkor lehet másként alakul a
Világ. 😊 meg az a
Párszáz millió ember akit ez érdekelt volna, pedig ugyanaz a történet...
Max itt lovakat, meg disznót loptak, amikor ott már vonatokat meg bankokat raboltak, de ez már inkább a rendezői felfogás kérdése, mert lovakat mindig lopnak.
Lehet nem mindegy hogy Oszter Sanyi bácsi vagy Kirk Douglas bácsi a szimpi bűnöző, vagy nehogy véletlen Marlon Brando bácsi legyen az a gonosz akit nem akarnak utálni.

Szerkesztette: ozibozi
több mint 3 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 275 — Víí aaaar dö cseempjönsz.
Igen, itt is és máshol is van betyárromantika (Robin Hood), de ami az amcsiknál van, az nagyobb léptékű.
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 406 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Rúzsa Söndör?
ozibozi
Sobri Jóska.
akárhányszor nézem újra a HEAT-et ledöbbenek milyen kurva jó film, minden snitt, minden jelenet ül.
briareos
én tavaly néztem újra kb harmadjára, szintén így voltam vele 😊 pedig először nem is tetszett annyira, aztán másodjára már kezdtem értékelni, azóta meg már imádom minden percét 😊

én egy dologért nem szeretem
az ember valamiért DeNironak drukkol...
NB2
lehet azért, mert Pacino karakterével kevésbé szimpatikus, plusz De Niro az "underdog", akiről tudod, hogy úgysem kerülheti el a sorsát
Löfli
Megjegyzés 1: Ha valaki magyarul nézi annak egyrészt ott van "kompúter", másrészt szvsz baromi nagy találat itt De Nironak Kulka, mint magyar hang.
Megjegyzés 2: Telik a rohadt idő 1996.rész Pacino tini és mentálisan erősen lestrapált lánya pár hónap múlva lesz 40 éves IRL. (Az eltelt idő ellenére viszont még minden fontosabb szereplő még él. Remélem ezzel nem jinxeltem el pl. Val Kilmer hátralévő idejét.)

Szerkesztette: iktriad
több mint 3 éve
ozibozi New York Giants 16 720
akárhányszor nézem újra a HEAT-et ledöbbenek milyen kurva jó film, minden snitt, minden jelenet ül.
briareos
én egy dologért nem szeretem
az ember valamiért DeNironak drukkol...
NB2
Mer az amcsik imádják a bűnőzőket valamiféle hősnek beállítani. Lásd Bonnie és Clyde, Butch Cassidy és a Sundance Kid stb.
ender1112
Rúzsa Söndör?
Félve az amcsi imádat mellé: Sobri Józsikát?
Mert az amcsik imádják ? 😉

Szerkesztette: ozibozi