NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Filmek

40 feliratkozó

több mint 3 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 275 — Víí aaaar dö cseempjönsz.
akárhányszor nézem újra a HEAT-et ledöbbenek milyen kurva jó film, minden snitt, minden jelenet ül.
briareos
én egy dologért nem szeretem
az ember valamiért DeNironak drukkol...
NB2
Mer az amcsik imádják a bűnőzőket valamiféle hősnek beállítani. Lásd Bonnie és Clyde, Butch Cassidy és a Sundance Kid stb.
több mint 3 éve
ozibozi New York Giants 16 720
akárhányszor nézem újra a HEAT-et ledöbbenek milyen kurva jó film, minden snitt, minden jelenet ül.
briareos
én egy dologért nem szeretem
az ember valamiért DeNironak drukkol...
NB2
És kb 5 max ha megengedő vagy 8-10 igazán jó szerepben ha volt vlk az 50-60
Év alatt... /nem a jó film a fontos, hanem amikor ő jó és úgy /igazán az/ nem a hunyorgós kacsingatós/
/amúgy imádom, de.../
Tipikus xx. Század. De annak sem a vége.

Szerkesztette: ozibozi
több mint 3 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 847 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
akárhányszor nézem újra a HEAT-et ledöbbenek milyen kurva jó film, minden snitt, minden jelenet ül.
briareos
én tavaly néztem újra kb harmadjára, szintén így voltam vele 😊 pedig először nem is tetszett annyira, aztán másodjára már kezdtem értékelni, azóta meg már imádom minden percét 😊

én egy dologért nem szeretem
az ember valamiért DeNironak drukkol...
NB2
lehet azért, mert Pacino karakterével kevésbé szimpatikus, plusz De Niro az "underdog", akiről tudod, hogy úgysem kerülheti el a sorsát


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 3 éve
NB2 New England Patriots 24 526 — nabege2@yahoo.com
akárhányszor nézem újra a HEAT-et ledöbbenek milyen kurva jó film, minden snitt, minden jelenet ül.
briareos
én egy dologért nem szeretem
az ember valamiért DeNironak drukkol...
több mint 3 éve
ozibozi New York Giants 16 720
akárhányszor nézem újra a HEAT-et ledöbbenek milyen kurva jó film, minden snitt, minden jelenet ül.
briareos
Ezért meg kell nézni legalább kétszer hogy elkezd megnézni.
több mint 3 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 535 — StuG Life
akárhányszor nézem újra a HEAT-et ledöbbenek milyen kurva jó film, minden snitt, minden jelenet ül.

több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 515 — The Mathematician
amúgy hogy lehet úgy csinálni egy mortal kombat filmet hogy nincs benne mortal kombat?!

a történet sztem szarabb mint a godzilla vs kong-ban, a harcok egész jól néztek ki de a színészek tényleg legalja
jah és a kano wins, fatality meg hasonló dumák borzalmasan kilógtak

Szerkesztette: Negritis, a vajda

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 515 — The Mathematician
Most itthon meg lehet nezni normalisan a Mortal Kombatet? Vagy csak HBO Maxon van, aztan kb kalozkodassal van esely egyelore a megtekintesere?
Stez
enmag van csak

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Most itthon meg lehet nezni normalisan a Mortal Kombatet? Vagy csak HBO Maxon van, aztan kb kalozkodassal van esely egyelore a megtekintesere?

több mint 3 éve
Nomac New England Patriots 2 968 — balazs.t85@gmail.com
Megnéztem az új Mortal Kombatet, kellemesen csalódtam. Nem egy olyan film amire napokig emlékezni fogok, de lekötött.
Tetszik hogy végre van egy történet, mintha írok is lettek volna a háttérben. 😊 A kivégzések nagyon jók, és nem hosszúak a csaták, ez nekem kifejezetten plusz. Ami miatt kap egy fekete pontot, az az erőltetett "klasszikus hang effektek", nem volt szükség rájuk, csak rontanak az egészen.
Nomac
Hol volt a történet? Mesélj róla már egy kicsit 😀 A fatalityk nevetségesen out of place voltak, egyáltalán nem érezték, hogy miként kellett volna implementálni őket. A poénok kellemetlenek, a karakterek papírmasék (jó, mondjuk ettől nem vártam mást, dehát még a casting is borzasztóan félrement - Jax, Sonya, Kung Lao, Raiden és Liu Kang is nevetségesen rossz színészt kapott, a random proxy Cole meg így meh, de kb ő bármelyik másik már létező earthrealmi karakter lehetett volna tbh).

Az utolsó 15 percet viszont nem tudom elvenni tőle, az tényleg király volt. Viszont kezd eléggé elszomorítani, hogy már tényleg mindenki csak franchiseban meg univerzumépítésben tud gondolkodni. Ez a film is csak egy 2 órás pilot, ráadásul olyan kevés történéssel, amit amúgy egy actual sorozat meg tudott volna oldani 42 percben is. Ez a film se vezet sehova, csak előkészíti azt a filmet, AMIT AMÚGY MINDENKI EBBEN SZERETETT VOLNA LÁTNI 😀 😀 😀
shawnka
Nem voltak nagyok az igényeim, annyira van benne történet hogy nem éreztem magam kínosan mint mondjuk a Godzilla vs Kongban nézése közben. Azzal főzünk ami van. 😉
Engem kikapcsolt arra a 2 órára, téged nem. Ennyi.
több mint 3 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 266 — Tyrone Creek
Megnéztem az új Mortal Kombatet, kellemesen csalódtam. Nem egy olyan film amire napokig emlékezni fogok, de lekötött.
Tetszik hogy végre van egy történet, mintha írok is lettek volna a háttérben. 😊 A kivégzések nagyon jók, és nem hosszúak a csaták, ez nekem kifejezetten plusz. Ami miatt kap egy fekete pontot, az az erőltetett "klasszikus hang effektek", nem volt szükség rájuk, csak rontanak az egészen.
Nomac
Hol volt a történet? Mesélj róla már egy kicsit 😀 A fatalityk nevetségesen out of place voltak, egyáltalán nem érezték, hogy miként kellett volna implementálni őket. A poénok kellemetlenek, a karakterek papírmasék (jó, mondjuk ettől nem vártam mást, dehát még a casting is borzasztóan félrement - Jax, Sonya, Kung Lao, Raiden és Liu Kang is nevetségesen rossz színészt kapott, a random proxy Cole meg így meh, de kb ő bármelyik másik már létező earthrealmi karakter lehetett volna tbh).

Az utolsó 15 percet viszont nem tudom elvenni tőle, az tényleg király volt. Viszont kezd eléggé elszomorítani, hogy már tényleg mindenki csak franchiseban meg univerzumépítésben tud gondolkodni. Ez a film is csak egy 2 órás pilot, ráadásul olyan kevés történéssel, amit amúgy egy actual sorozat meg tudott volna oldani 42 percben is. Ez a film se vezet sehova, csak előkészíti azt a filmet, AMIT AMÚGY MINDENKI EBBEN SZERETETT VOLNA LÁTNI 😀 😀 😀
több mint 3 éve
Nomac New England Patriots 2 968 — balazs.t85@gmail.com
Megnéztem az új Mortal Kombatet, kellemesen csalódtam. Nem egy olyan film amire napokig emlékezni fogok, de lekötött.
Tetszik hogy végre van egy történet, mintha írok is lettek volna a háttérben. 😊 A kivégzések nagyon jók, és nem hosszúak a csaták, ez nekem kifejezetten plusz. Ami miatt kap egy fekete pontot, az az erőltetett "klasszikus hang effektek", nem volt szükség rájuk, csak rontanak az egészen.
több mint 3 éve
peach Atlanta Falcons 14 668 — a new hope (again)
Rettenetesen ostoba, kb olyan technológiával nyomulnak az űrben amit az apollo program idejében is körbe röhögtek volna | mi az h egy mezei rövidzárlat miatt megjavíthatatlanul elromlik az elsődleges létfenttartó rendszer, mi az h nincs eszköz náluk egy mezei űrsétára? mi az h nem érhetnek a napelemekhez mert tönkre mennek? mi történik ha neki ütközik egy kis űrtörmelék? Minek viszik magukkal a kilövő rakétát? Hogy lehet a hajót ilyen balfasz módon megtervezni? Egyáltalán hogy a faszba maradhat valaki a fedélzeten? A vége meg ez a menekülök, hogy 10 perc múlva visszamásszak meghalni meg abszolút wtf 😂 meg amúgy is miért nem akasztják be magukat biztosító karabínerrel végig? |



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 3 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 559 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Jézusom, anna kendrick mit keresett egy ekkora ostoba gyökér szarban mint ez a netflix féle potyautas? Komolyan nem értem, hogy bírnak ennyire hitvány filmeket csinálni
peach
Nem jó? Pedig ma este majdnem megnéztem, csak volt még két rész a Suits 7. Évadból és inkább azt fejeztem be. A trailer jó volt....
MC12
a suits is bezuhant nekem 7. evad utan amugy 😊
ja en is lattam a potyautast, beraktam sajat listara h megnezem kesobb, de akkor ezek szerint kuka inkabb?
csebi
Én is letöltöttem. Most elbizonytalanodtam 😊

több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 567 — Lucas Scott
Jézusom, anna kendrick mit keresett egy ekkora ostoba gyökér szarban mint ez a netflix féle potyautas? Komolyan nem értem, hogy bírnak ennyire hitvány filmeket csinálni
peach
Nem jó? Pedig ma este majdnem megnéztem, csak volt még két rész a Suits 7. Évadból és inkább azt fejeztem be. A trailer jó volt....
MC12
a suits is bezuhant nekem 7. evad utan amugy 😊
ja en is lattam a potyautast, beraktam sajat listara h megnezem kesobb, de akkor ezek szerint kuka inkabb?

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 3 éve
MC12 New Orleans Saints 6 155
Jézusom, anna kendrick mit keresett egy ekkora ostoba gyökér szarban mint ez a netflix féle potyautas? Komolyan nem értem, hogy bírnak ennyire hitvány filmeket csinálni
peach
Nem jó? Pedig ma este majdnem megnéztem, csak volt még két rész a Suits 7. Évadból és inkább azt fejeztem be. A trailer jó volt....

“A kiábrándult idealistákból lettek a cinikusok”
több mint 3 éve
peach Atlanta Falcons 14 668 — a new hope (again)
Jézusom, anna kendrick mit keresett egy ekkora ostoba gyökér szarban mint ez a netflix féle potyautas? Komolyan nem értem, hogy bírnak ennyire hitvány filmeket csinálni



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 515 — The Mathematician
nah megnéztem a minarit és a one night in miamit is
most már nyugodt szívvel szurkolok a Sound of Metal-nak

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 515 — The Mathematician
nah erre kiváncsi leszek
 www.pcguru.hu/hirek/elozetest-kapott-az-evszazad-buntenye/62266

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 827 — Apu ökölbeszorított keze
Shot caller

Egész jó kis film ,bár annyira nem kavart meg lelkileg de valahogy nem a megszokott a képi világa sokkal realisztikusabbnak tűnt mint az átlag .Persze nem tudom milyen a valóság és nem is szeretném megismerni

több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 515 — The Mathematician
eredetileg itthon is mozikba került volna, de a covid elég rendesen keresztbe tett neki,
de kint is alig nézte valaki
sőt ugye a címe is másvolt: Monster Problems
mivel nem sokat beszélnek róla így nem győzöm reklámozni 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
peach Atlanta Falcons 14 668 — a new hope (again)
Ez a Love and Monsters neflixes film egesz nezheto volt. Illetve jopofa. Egynek szerintem abszolut korrekt, engem kikapcsolt.
Stez
Szintén zenész. Más kérdés, hogy a mai világban ami nem dráma vagy valami kretén blockbuster baromság az szót érdemel ha eléri az erős közepes minőséget...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 3 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 240 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Ez a Love and Monsters neflixes film egesz nezheto volt. Illetve jopofa. Egynek szerintem abszolut korrekt, engem kikapcsolt.
Stez
Nekem is nagyon tetszett, már a trailer alapján az jutott eszembe, hogy egy szörnyes Zombieland.
Tökéletes vasárnap esti agyzsibbasztás volt. Remélem lesz következő rész.
több mint 3 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Ez a Love and Monsters neflixes film egesz nezheto volt. Illetve jopofa. Egynek szerintem abszolut korrekt, engem kikapcsolt.

több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 515 — The Mathematician
Szöllőskei Gábor
@EchteG
·
22s
Idén is lesz Oscar-gála (e hét vasárnap, április 25-én), én pedig immár 5. alkalommal részesülök abban a megtiszteltetésben, hogy szakértőként hozzászólásaimmal (remélhetőleg) gazdagíthatom a magyarországi élő közvetítést a Moziverzum csatornán. Tartsatok velünk! 😊

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!