Davante Adams a Raiderstől a Jetshez megy!

Gyűlölködjünk

36 feliratkozó

több mint 3 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Közép Európai Hobó Blues lemezt kúrvára be kéne zúzni- Földest, Pókát meg edukálni....
Cancel Culture
Ha jártál volna a Hobo Klubba a Lágymányosi KH-ba, nem ragadtatnád magad ilyen túlzó kritikára.
Jó volt a HBB a Csavargók könyvéig.
Sobri Jóska
Én Ricse sörkertbe jártam a Pecsába, igaz pár évvel fiatalabb vagyok 😊
warr_b
Rézbőrű tezsvírem!!!
Rögtön be is raktam a jútúbkazettát a fejembe: Pecsa, 95, P. Mobil.
Úgy a huszadik sorból, mintegy 30-40 barátommal.....
Most hallgatom és sírok.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 3 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
 telex.hu/gazdasag/2021/03/01/benzin-uzemanyag-dizel-tankolas-olajar-dragulas

Kurva anyját.
warr_b
Texasban hideg volt. 😕
Toca
Világoson sötét...
ozibozi
Aradon úgy féltem...
Sobri Jóska
Talán: "megléptem mielébb..."
Orczy-kert, 90-es évek közepe...Ki vagyok én????
De ami az igazi királyság volt: úgy 95 magasságában elhívtuk Billkapitányt, csak nekünk, egyetemista baráti csapatnak játszott....ómájgásss!

Aszittem, itt senki sem ismeri, mindenki tik-tok zenét hallgat! 😊

Szerkesztette: Charlie Firpo

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 3 éve
ozibozi New York Giants 16 769
Közép Európai Hobó Blues lemezt kúrvára be kéne zúzni- Földest, Pókát meg edukálni....
Cancel Culture
Ha jártál volna a Hobo Klubba a Lágymányosi KH-ba, nem ragadtatnád magad ilyen túlzó kritikára.
Jó volt a HBB a Csavargók könyvéig.
Sobri Jóska
Én Ricse sörkertbe jártam a Pecsába, igaz pár évvel fiatalabb vagyok 😊
warr_b
Sokkal, csak mert a 90 előtti koncert évek duplán számítanak.

Szerkesztette: ozibozi
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 23 733 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Közép Európai Hobó Blues lemezt kúrvára be kéne zúzni- Földest, Pókát meg edukálni....
Cancel Culture
Ha jártál volna a Hobo Klubba a Lágymányosi KH-ba, nem ragadtatnád magad ilyen túlzó kritikára.
Jó volt a HBB a Csavargók könyvéig.
Sobri Jóska
Én Ricse sörkertbe jártam a Pecsába, igaz pár évvel fiatalabb vagyok 😊


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 096 — #NoStress
Közép Európai Hobó Blues lemezt kúrvára be kéne zúzni- Földest, Pókát meg edukálni....
Cancel Culture
Ha jártál volna a Hobo Klubba a Lágymányosi KH-ba, nem ragadtatnád magad ilyen túlzó kritikára.
Jó volt a HBB a Csavargók könyvéig.

több mint 3 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 311
 444.hu/2021/03/01/a-fekete-koltono-maga-valasztotta-ki-holland-forditojat-aki-megis-kenytelen-volt-visszalepni-mert-feher

no comment
Cancel Culture
Ez most vajon azt jelenti, hogy a feketék homofóbok? Nagyon eldurvult a világ 😀
Assurbanapli
A nem bináris identitás magyarul: anyád faszát!!!???

Már azt se tudom, hanyas vagyok

Szerkesztette: Willie Parker
több mint 3 éve
Assurbanapli Denver Broncos 1 333
 444.hu/2021/03/01/a-fekete-koltono-maga-valasztotta-ki-holland-forditojat-aki-megis-kenytelen-volt-visszalepni-mert-feher

no comment
Cancel Culture
Ez most vajon azt jelenti, hogy a feketék homofóbok? Nagyon eldurvult a világ 😀
több mint 3 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
 444.hu/2021/03/01/a-fekete-koltono-maga-valasztotta-ki-holland-forditojat-aki-megis-kenytelen-volt-visszalepni-mert-feher

no comment
Cancel Culture
Asszem most beteszek egy klasszikus David Allen Coe számot vagy kettőt.
gyeek
Közép Európai Hobó Blues lemezt kúrvára be kéne zúzni- Földest, Pókát meg edukálni....

Sending out an S.O.S
több mint 3 éve
gyeek LSU Tigers 8 160 — Stromfeld Aurél fan
 444.hu/2021/03/01/a-fekete-koltono-maga-valasztotta-ki-holland-forditojat-aki-megis-kenytelen-volt-visszalepni-mert-feher

no comment
Cancel Culture
Asszem most beteszek egy klasszikus David Allen Coe számot vagy kettőt.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 3 éve
Toca Minnesota Vikings 19 268 — Vikings fan
 telex.hu/gazdasag/2021/03/01/benzin-uzemanyag-dizel-tankolas-olajar-dragulas

Kurva anyját.
warr_b
Texasban hideg volt. 😕
Toca
Világoson sötét...
ozibozi
Ja, csak attól nem drágolt az olaj ár 😀
több mint 3 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
 444.hu/2021/03/01/a-fekete-koltono-maga-valasztotta-ki-holland-forditojat-aki-megis-kenytelen-volt-visszalepni-mert-feher

no comment

Sending out an S.O.S
több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 096 — #NoStress
 telex.hu/gazdasag/2021/03/01/benzin-uzemanyag-dizel-tankolas-olajar-dragulas

Kurva anyját.
warr_b
Texasban hideg volt. 😕
Toca
Világoson sötét...
ozibozi
Aradon úgy féltem...

több mint 3 éve
ozibozi New York Giants 16 769
 telex.hu/gazdasag/2021/03/01/benzin-uzemanyag-dizel-tankolas-olajar-dragulas

Kurva anyját.
warr_b
Texasban hideg volt. 😕
Toca
Világoson sötét...
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 570 — The Mathematician
ingyenes a parkolás, nem? akkor nem kell menni sehova a kocsival 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Toca Minnesota Vikings 19 268 — Vikings fan
 telex.hu/gazdasag/2021/03/01/benzin-uzemanyag-dizel-tankolas-olajar-dragulas

Kurva anyját.
warr_b
Texasban hideg volt. 😕

Szerkesztette: Toca
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 23 733 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
 telex.hu/gazdasag/2021/03/01/benzin-uzemanyag-dizel-tankolas-olajar-dragulas

Kurva anyját.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 408 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Normális ember csak azért nem süt otthon kenyeret, mert az min
+10 kg /hónap
Jó esetben 😉
ozibozi
nemtom te hogy vagy vele de én nem eszek meg 10 kiló kenyeret 1 hónapban 😀 sőt
fél kiló kenyeret szoktam venni, az majd 1 hétig bírja bár a vége felé már meleg szendvics formájában

aminél idegesít hogy nincs kis kiszerelésű szendvicskrém konzerv, mer 4-6 szeletet simán eszek de ha felbontok egy normálisat akkor az bőven több...
Negritis
Dehogynincs, csak elegendően vastagon kell kenni 😀 én mindig úgy kenem hogy a feltét legalább olyan vastag legyen mint a kenyér. Nagyapám belém rögzítette kiskoromban hogy szegényesen kell kenni, csak a gazdag ember spórol állandóan. 😀 (előfordult hogy gimiben adtam egy szendvicset az osztálytársamnak és megszédült tőle mert annyi margarin meg pástétom volt benne 😀)

Szerkesztette: eaglesmcnabb

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 3 éve
gyeek LSU Tigers 8 160 — Stromfeld Aurél fan
Normális ember csak azért nem süt otthon kenyeret, mert az min
+10 kg /hónap
Jó esetben 😉
ozibozi
nemtom te hogy vagy vele de én nem eszek meg 10 kiló kenyeret 1 hónapban 😀 sőt
fél kiló kenyeret szoktam venni, az majd 1 hétig bírja bár a vége felé már meleg szendvics formájában

aminél idegesít hogy nincs kis kiszerelésű szendvicskrém konzerv, mer 4-6 szeletet simán eszek de ha felbontok egy normálisat akkor az bőven több...
Negritis
Tubusos húspástétomot tényleg nagyon rég láttam. Viszont a tömlős májkrém még mindig első osztályú melegszendvics alapanyag, plusz sajt, random hagyma típus, random tartós prémium feltét és Tabasco szósz. Azért ha a havi 10 sok is, de egy ilyen vacsiban van némi kalória kraft. 😀

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 3 éve
ozibozi New York Giants 16 769
Nem baj ha nem érted, majd megméred 😉
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 570 — The Mathematician
Normális ember csak azért nem süt otthon kenyeret, mert az min
+10 kg /hónap
Jó esetben 😉
ozibozi
nemtom te hogy vagy vele de én nem eszek meg 10 kiló kenyeret 1 hónapban 😀 sőt
fél kiló kenyeret szoktam venni, az majd 1 hétig bírja bár a vége felé már meleg szendvics formájában

aminél idegesít hogy nincs kis kiszerelésű szendvicskrém konzerv, mer 4-6 szeletet simán eszek de ha felbontok egy normálisat akkor az bőven több...

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
ozibozi New York Giants 16 769
Normális ember csak azért nem süt otthon kenyeret, mert az min
+10 kg /hónap
Jó esetben 😉
több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 096 — #NoStress
mellesleg , levegot venni vagy netan szarni megeri neked? milyen oraberben vagy? 😀
es meg en voltam a fillerbaszo 😀
YoungZeeZee
Levegőt venni kell, szarni szeretek, kikapcsol, szórakozásnál nem a "megéri" számít.
Most nem dolgozom, tehát semmilyenben.
De akkor se fogok egy kenyéren spórolni, és inkább olvasok, filmet nézek vagy telefonálok, mint egy kenyérrel pöcsöljek.
Írtam, akit szórakoztat, az csinálja, de normál helyzetben egy normálisan kereső embernek többet ér a szabadideje, minthogy alapélelmiszert készítsen rendszeresen.
Illetve jó a finom kaja, de én nem vagyok ennyire gourmet, hogy magamnak készítgessem. Megfelelnek az éttermekben, boltokban kaphatóak.
Sobri Jóska
Ertem.
Viszont ezek a jelzok megutottek a fulem.normalisan kereso embernek stb...
En inkabb azt nezem h egeszsegesebbet tudsz magadnak otthon csinalni ez altal sporolsz is.
En utalok sokat pocsolni szoval alapjaba veve egyszeru eteleket keszitek.
Soha nem felejtem el azokat az embereket akik elmentek reggelozni es a kavezoban piritost ettek dzsemmel.es fizettek erte annyi penzt h abbol 1 hetig el lettek volna ha otthon csinaljak ugyanezt.nekem ez pazarlas es valahol felelotlen is.

Na a tema lezarva.
Oruljunk h nem vagyunk egyformak.😂😀
YoungZeeZee
Az valóban fura.

Lehet venni is egészségeset, nem csak csinálni.
Kenyérből is, készételből is.

több mint 3 éve
YoungZeeZee 8 477
mellesleg , levegot venni vagy netan szarni megeri neked? milyen oraberben vagy? 😀
es meg en voltam a fillerbaszo 😀
YoungZeeZee
Levegőt venni kell, szarni szeretek, kikapcsol, szórakozásnál nem a "megéri" számít.
Most nem dolgozom, tehát semmilyenben.
De akkor se fogok egy kenyéren spórolni, és inkább olvasok, filmet nézek vagy telefonálok, mint egy kenyérrel pöcsöljek.
Írtam, akit szórakoztat, az csinálja, de normál helyzetben egy normálisan kereső embernek többet ér a szabadideje, minthogy alapélelmiszert készítsen rendszeresen.
Illetve jó a finom kaja, de én nem vagyok ennyire gourmet, hogy magamnak készítgessem. Megfelelnek az éttermekben, boltokban kaphatóak.
Sobri Jóska
Ertem.
Viszont ezek a jelzok megutottek a fulem.normalisan kereso embernek stb...
En inkabb azt nezem h egeszsegesebbet tudsz magadnak otthon csinalni ez altal sporolsz is.
En utalok sokat pocsolni szoval alapjaba veve egyszeru eteleket keszitek.
Soha nem felejtem el azokat az embereket akik elmentek reggelozni es a kavezoban piritost ettek dzsemmel.es fizettek erte annyi penzt h abbol 1 hetig el lettek volna ha otthon csinaljak ugyanezt.nekem ez pazarlas es valahol felelotlen is.

Na a tema lezarva.
Oruljunk h nem vagyunk egyformak.😂😀
több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 096 — #NoStress
mellesleg , levegot venni vagy netan szarni megeri neked? milyen oraberben vagy? 😀
es meg en voltam a fillerbaszo 😀
YoungZeeZee
Levegőt venni kell, szarni szeretek, kikapcsol, szórakozásnál nem a "megéri" számít.
Most nem dolgozom, tehát semmilyenben.
De akkor se fogok egy kenyéren spórolni, és inkább olvasok, filmet nézek vagy telefonálok, mint egy kenyérrel pöcsöljek.
Írtam, akit szórakoztat, az csinálja, de normál helyzetben egy normálisan kereső embernek többet ér a szabadideje, minthogy alapélelmiszert készítsen rendszeresen.
Illetve jó a finom kaja, de én nem vagyok ennyire gourmet, hogy magamnak készítgessem. Megfelelnek az éttermekben, boltokban kaphatóak.

több mint 3 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 949
hát én pl. egyedül az albán pékségekben kapom meg minőségben azt ami nekem megfelel, és árban se nagyon vannak náluk jobbak.

Itt a környéken sajna nincs egy se, a minap bementem a szomszédos pékségbe és vettem egy full száraz tökömtuggyamilyenfaszommagvas kenyeret, fél kiló volt 500 ft. Kurvára felbaszott, mert oké hogy kurva drága volt nekem, ha elmegy az ember egy pékségbe akkor elvárná hogy jó minőségű legyen, ne a 200 forintos tescos szintet hozza.
eaglesmcnabb
Nálunk fasza itt a sarki pékség, 360, vagy 380 a kiló kenyér (sima fehér vagy félbarna), itt is koszovóiak és/vagy albánok sütnek.
warr_b
miert nem csinaltok otthon?
nem nagy mutatvany. osszeontom a dolgokat, majd osszegyurom. allni hagyom majd be a sutobe.
15-20 perc a munka vele kb es a sajatodat eszed.
a kalacs is hasonloan egyszeru.
YoungZeeZee
Asszony pedzegette olykor, de pöcsöljön vele a tököm. Meg sok fogy, sok kenyeret eszünk. Főleg én 😄
warr_b
akkor te osszeontod, o meggyurja. 😀
ez nem ures frazis, hogy max 5 perc az osszeontes.

most akarok probalkozni az igazi kovasszal.
YoungZeeZee
mi is imádjuk a jó kenyeret , ha lehet Bosnyákon vesszük egy csajtól kb 800-900forint a fél kiló körüli rozs de az eléggé rendben van...
van viszont egy ismerősünk aki hobbiból elkezdte otthon sütni és a múltkor adott kóstolót , na ott majd sírva fakadtam a gyönyörtől!
3 nap múlva is puha volt a héja meg ropogós...
szerinte viszont ez nem olyan egszerű megcsinálni!
nem elég a saját kovász (bár természetesen az is van neki)még a gabonát is ő őrli otthon mert az a kulcs! a liszt 2-3 hétig áll el max utána károsodik...
gondolhatjuk hogy a bolti vajon meddig állt előtte!
begyúrás után meg valami 2 óránként át kell gyúrni meg állni + a kovász etetés , stb...szóval hatalmas macera!
de a végeredmény valóban zseniális...
szoktunk mi is házit sütni (ilyen gyorsabb fajtát) de az kanyarban sincs ehhez képest
yooker
teny, a gyorsabban elkeszitett kenyer otthon, nem olyan, mint amit leirtal, de a boltinal sokkal jobb, mert azon kivul amit beleragsz, nem erhet meglepetes. nem tartjak a foldon, rugdossak, terfogatnovelo mas szirszar. stb.
en szkeptikus vagyok az ilyen helyekkel IS, amit lehet otthon csinalok.
YoungZeeZee
Pont tegnap rendeltem a Wolton keresztül a Vál Völgye Bakerytől, annál nehéz lehet finomabbat csinálni, és a túrosbatyútól a kiflin át a kenyerekig minden meleg volt még.
Pár ezer forint volt, meg 3 perc a rendelés, és 1 órán belül ott volt.
Lehet ilyen finom a házikenyér, elismerem, de kurva időigényes. Nem hiszem, hogy az elmúlt 10 évben lett volna annyira alacsony az órabérem, hogy megérné órákat beleölni pár kenyér elkészítésébe.
Egyik ismerősöm csinál kész lisztből meg kész kovászból néha kenyeret, még neki is irreálisan sokra jön ki, ha azzal vetjük össze, hogy egyébként mennyit tudna keresni, ha helyette dolgozna. Költséges hobbinak persze jó.
Sobri Jóska
Minden csak szokas kerdese.
ket dolgot vetettem fel arra egy valaszt jott.
teny, lehet izesebb es tobbet kapsz x penzert x ido alatt, de engem nem csak ez motival.
lehet inni xixo-t, olcso es izesebb , mint xy udito.

en nem buveszkedem annyit, mivel kielegiti az igenyemet az a kenyer amit csinalok es sutiessel egyutt nagyon max 1 ora es tudom, hogy mivan benne. csak az alap dolgok. mindenfele fosssss mentes es ahogy irtam nem bizok ezekben a peksegekben sem.
van kulonbseg a sajat farol szedett alma es annak levenek minosege es a bolti almale kozott is.

neha-neha eszem bolti kenyeret, vendegsegben vagy a szuleimnel, de utana neheznek erzem az egeszet, nem esik jol.

mellesleg , levegot venni vagy netan szarni megeri neked? milyen oraberben vagy? 😀
es meg en voltam a fillerbaszo 😀
YoungZeeZee
Sztem Sobri meccsnézés vagy kurvázás közben is dolgozik, sőt utóbbinál még a csaj fizet neki.
Sima csajozásnál meg el se tudom képzelni h mi van, bár lehet ott meg mindkét fél csak a szórakozást keresi aztán ennyi, win-win 😊