Gyűlölködjünk

36 feliratkozó

több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 23 732 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Kevés dolgot rühellek annyira mint amikor a főnököm behivat egy egyórás megbeszélésre 2 nap múlvára...
Addig meg rág az ideg, hogy mi a francot találtak ki megint.
Bazzani
Akkor az egy vasárnapi ebéd lesz.
Tactful Cactus
Tegnap este szóltak.
Szombaton 4re megyek.

Fizetés átvariálás (csökkentés), nem emelés a téma várhatóan.
Bazzani
Ne írj alá semmit.
warr_b
Amire én bekerülök már tufni fogom mi vár rám. Vannak akik korábban mennek.
Bazzani
Közös megegyezésnél nincs végkielégítés, csak szólok 😀

| Bocs, tudom, tré helyzet, drukkolok hogy ne legyen gond. |


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
MC12 New Orleans Saints 6 208
Kevés dolgot rühellek annyira mint amikor a főnököm behivat egy egyórás megbeszélésre 2 nap múlvára...
Addig meg rág az ideg, hogy mi a francot találtak ki megint.
Bazzani
Akkor az egy vasárnapi ebéd lesz.
Tactful Cactus
Tegnap este szóltak.
Szombaton 4re megyek.

Fizetés átvariálás (csökkentés), nem emelés a téma várhatóan.
Bazzani
Ja azt hittem most szóltak. Tényleg cudar tud lenni egy ilyen várakozás.
Tactful Cactus
Amikor hívtak megkérdeztem, hogy valami gond van? Azt mondták, hogy nincs. A hangsúly meg olyan volt, hogy van gond....
Bazzani
Ez a kedvencem nekem is....gond van? Nincs nincs, de telefonba nem akarom mondani...ahakösz

“A kiábrándult idealistákból lettek a cinikusok”
több mint 3 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Kevés dolgot rühellek annyira mint amikor a főnököm behivat egy egyórás megbeszélésre 2 nap múlvára...
Addig meg rág az ideg, hogy mi a francot találtak ki megint.
Bazzani
Akkor az egy vasárnapi ebéd lesz.
Tactful Cactus
Tegnap este szóltak.
Szombaton 4re megyek.

Fizetés átvariálás (csökkentés), nem emelés a téma várhatóan.
Bazzani
Ja azt hittem most szóltak. Tényleg cudar tud lenni egy ilyen várakozás.
Tactful Cactus
Amikor hívtak megkérdeztem, hogy valami gond van? Azt mondták, hogy nincs. A hangsúly meg olyan volt, hogy van gond....

több mint 3 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Kevés dolgot rühellek annyira mint amikor a főnököm behivat egy egyórás megbeszélésre 2 nap múlvára...
Addig meg rág az ideg, hogy mi a francot találtak ki megint.
Bazzani
Akkor az egy vasárnapi ebéd lesz.
Tactful Cactus
Tegnap este szóltak.
Szombaton 4re megyek.

Fizetés átvariálás (csökkentés), nem emelés a téma várhatóan.
Bazzani
Ne írj alá semmit.
warr_b
Amire én bekerülök már tufni fogom mi vár rám. Vannak akik korábban mennek.

több mint 3 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 712
Kevés dolgot rühellek annyira mint amikor a főnököm behivat egy egyórás megbeszélésre 2 nap múlvára...
Addig meg rág az ideg, hogy mi a francot találtak ki megint.
Bazzani
Akkor az egy vasárnapi ebéd lesz.
Tactful Cactus
Tegnap este szóltak.
Szombaton 4re megyek.

Fizetés átvariálás (csökkentés), nem emelés a téma várhatóan.
Bazzani
Ja azt hittem most szóltak. Tényleg cudar tud lenni egy ilyen várakozás.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 23 732 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Kevés dolgot rühellek annyira mint amikor a főnököm behivat egy egyórás megbeszélésre 2 nap múlvára...
Addig meg rág az ideg, hogy mi a francot találtak ki megint.
Bazzani
Akkor az egy vasárnapi ebéd lesz.
Tactful Cactus
Tegnap este szóltak.
Szombaton 4re megyek.

Fizetés átvariálás (csökkentés), nem emelés a téma várhatóan.
Bazzani
Ne írj alá semmit.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Kevés dolgot rühellek annyira mint amikor a főnököm behivat egy egyórás megbeszélésre 2 nap múlvára...
Addig meg rág az ideg, hogy mi a francot találtak ki megint.
Bazzani
Akkor az egy vasárnapi ebéd lesz.
Tactful Cactus
Tegnap este szóltak.
Szombaton 4re megyek.

Fizetés átvariálás (csökkentés), nem emelés a téma várhatóan.

több mint 3 éve
- JC6 Denver Broncos 6 807
Ha már munkahely, akkor ha annyit panaszkodtam a kormány hülye intézkedéseiről, akkor az én cégem sem akar nagyon lemaradni: van ugye az utasforgalmi és a cargo részleg, de a barom hr főnök kiadta ukázba, hogy az előbbiről nem lehet átvezényelni embereket a most nagyon prosperáló másikhoz (mert mi lesz, ha jön a nyitás), így míg nálunk az elmúlt hónapok során az ufo-n kb az állomány háromnegyede felmondott/állásidőre került, a cargo-hoz az utcáról veszik fel az újakat... és közben természetesen az állásidősök is mind lemorzsolódtak, mert eltelt közben egy év
r.baggio
A HungaroControl mostanság fog elküldeni cc 60 embert megint..
több mint 3 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 712
Kevés dolgot rühellek annyira mint amikor a főnököm behivat egy egyórás megbeszélésre 2 nap múlvára...
Addig meg rág az ideg, hogy mi a francot találtak ki megint.
Bazzani
Akkor az egy vasárnapi ebéd lesz.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 3 éve
gyeek LSU Tigers 8 158 — Stromfeld Aurél fan
Oké hogy a hülye kiscsaj sehall-selát, de hogy az a botozni való paraszt mit képzel hogy nekimegy autóval dudálás helyett...? Olyan szívesen átgurulnék a két kezén amivel a kormányt fogja szépen lassan, oda-vissza. Biztos megértené!

 index.hu/belfold/2021/03/04/veszprem-ford-kislany-apuka-gazolo-cserbenhagyas-felvetel-video-zebra/?fbclid=IwAR2fxSuUlROO7R1syne8BNNrYXofDvkGo45bIl_n4XdrQ8qLU4dNMSTrG0k

Szerkesztette: gyeek

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 3 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 62 011 — no es importante
Ha már munkahely, akkor ha annyit panaszkodtam a kormány hülye intézkedéseiről, akkor az én cégem sem akar nagyon lemaradni: van ugye az utasforgalmi és a cargo részleg, de a barom hr főnök kiadta ukázba, hogy az előbbiről nem lehet átvezényelni embereket a most nagyon prosperáló másikhoz (mert mi lesz, ha jön a nyitás), így míg nálunk az elmúlt hónapok során az ufo-n kb az állomány háromnegyede felmondott/állásidőre került, a cargo-hoz az utcáról veszik fel az újakat... és közben természetesen az állásidősök is mind lemorzsolódtak, mert eltelt közben egy év

Szerkesztette: r.baggio


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 3 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 426 — Слава Україні! Героям слава!
Faszom, jól van akkor, luxusnyaralás lemondva. Most akkor kénytelen leszek golfozni. Szar az élet.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 570 — The Mathematician
Kevés dolgot rühellek annyira mint amikor a főnököm behivat egy egyórás megbeszélésre 2 nap múlvára...
Addig meg rág az ideg, hogy mi a francot találtak ki megint.
Bazzani
én akkor kapok agyfaszt mikor 5 percet akar beszélni velem, de 1.5 óra múlva még mindig tolja ...
Negritis
nekem közvetlen kollégám van ilyen.
szerk.: mikor rámír teamsen akkor elmegyek pisi, kaka, plusz 3 napi hideg élelemért és vízért.
csebi
az oké, de ha követlen kolléga neki tudod mondani hogy bocs más dolgom van, vagy bármi mert alapvetően egy szinten vagytok
de fentről azért jóval macerásabb ugyanez

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 670 — Lucas Scott
Kevés dolgot rühellek annyira mint amikor a főnököm behivat egy egyórás megbeszélésre 2 nap múlvára...
Addig meg rág az ideg, hogy mi a francot találtak ki megint.
Bazzani
én akkor kapok agyfaszt mikor 5 percet akar beszélni velem, de 1.5 óra múlva még mindig tolja ...
Negritis
nekem közvetlen kollégám van ilyen.
szerk.: mikor rámír teamsen akkor elmegyek pisi, kaka, plusz 3 napi hideg élelemért és vízért.

Szerkesztette: csebi

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 570 — The Mathematician
Kevés dolgot rühellek annyira mint amikor a főnököm behivat egy egyórás megbeszélésre 2 nap múlvára...
Addig meg rág az ideg, hogy mi a francot találtak ki megint.
Bazzani
én akkor kapok agyfaszt mikor 5 percet akar beszélni velem, de 1.5 óra múlva még mindig tolja ...

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 23 732 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Kevés dolgot rühellek annyira mint amikor a főnököm behivat egy egyórás megbeszélésre 2 nap múlvára...
Addig meg rág az ideg, hogy mi a francot találtak ki megint.
Bazzani
Nyugi, azt akarja megbeszélni, hogy ragaszkodsz-e a 30%-os fizuemeléshez, vagy megelégszel 23%-kal 😊


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 62 011 — no es importante
Ööö, kedvenc miniszterelnököd ma külön kitért a luxusnyaralások elhalasztására, miközben egy egész ország arra várt, hogy a korlátozások pontosításáról mondjon végre valamit... az is biztos rengeteg embert érint, főleg akik a kossuth rádiót hallgatják reggel


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 23 732 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Beszarok....a népi uszítás egyik felkent papja, akik Gödényt is bevitték a mainstreambe, és nem mellesleg beszóltak anno a Majkának is, mert a medence mellől mondta, hogy maradjon mindenki otthon...nem hiszi el, hogy szigorítani kell! Ez borzasztó! De legalább így több ideje marad a hobbijára:

"Sebestyén Balázst, úgy tűnik, meglepték az intézkedések, de mint azt írta, régi hobbijának tud most majd hódolni. Mivel már nagyok a gyermekei, és tudnak egyedül tanulni, ő megy terepre lovagolni."

Micsoda szociális érzékenység, hogy amikor majd milliók rohadnak a négy fal között az 53nm-es panelben két gyerekkel egy hónapig, akkor Ő végre tud...lovagolni. Hitvány celebekben elértük már a nyugati szintet az biztos.
MC12
Nagyfejű Balázska mindig is egy gyökér volt.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Kevés dolgot rühellek annyira mint amikor a főnököm behivat egy egyórás megbeszélésre 2 nap múlvára...
Addig meg rág az ideg, hogy mi a francot találtak ki megint.

több mint 3 éve
MC12 New Orleans Saints 6 208
Beszarok....a népi uszítás egyik felkent papja, akik Gödényt is bevitték a mainstreambe, és nem mellesleg beszóltak anno a Majkának is, mert a medence mellől mondta, hogy maradjon mindenki otthon...nem hiszi el, hogy szigorítani kell! Ez borzasztó! De legalább így több ideje marad a hobbijára:

"Sebestyén Balázst, úgy tűnik, meglepték az intézkedések, de mint azt írta, régi hobbijának tud most majd hódolni. Mivel már nagyok a gyermekei, és tudnak egyedül tanulni, ő megy terepre lovagolni."

Micsoda szociális érzékenység, hogy amikor majd milliók rohadnak a négy fal között az 53nm-es panelben két gyerekkel egy hónapig, akkor Ő végre tud...lovagolni. Hitvány celebekben elértük már a nyugati szintet az biztos.

“A kiábrándult idealistákból lettek a cinikusok”
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 154 — Így remélem megfelelek nektek.....
Egy undorito vicc ez az orszag....

 index.hu/belfold/2021/03/05/rtl-mediatanacs-szivarvanycsalad-hatter-hirdetes/
Borbinho
De az nem jut eszükbe az idiótáknak, hogy ezzel csak felszínen tartják még jobban a kérdést...
több mint 3 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 474 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Egy undorito vicc ez az orszag....

 index.hu/belfold/2021/03/05/rtl-mediatanacs-szivarvanycsalad-hatter-hirdetes/

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 096 — #NoStress
ha két és fél órányi fúrnivalója van, faszér' nem lehet elkezdeni délelőtt kilenckor, délre pont végez, lehet ebédelni, pihenni.
warr_b
Akkor én még alszok, ne is furogasson senki, sehol, betegesnek tartom, ha valaki 12 előtt bármit is csinál, ami felébreszthet.
Pláne, amikor meccsek is vannak reggel fél5-ig.
Sobri Jóska
Évekig dolgoztam három- meg több műszakban, éjszakáztam, reggel 6-7-re érte haza és feküdtem le aludni. Persze, szopás ilyenkor, ha valaki 9-10 körül nekiáll fúrni, ellenben nem felróható. Ahhoz nem lehet alkalmazkodni, hogy százból egy ember éjszakás volt, de azért az általános normákat (lásd csendespihenő - nem véletlen már a név sem - amit rengeteg kisgyerekes, vagy idős ember töltene pihenéssel) illene tartani. Persze tudom hogy manapság mindenki telibeszarja az összes többi embert, és az a divat és menő, ha mindenkin áttaposunk, átgázolunk, és kizárólag csak a saját érdekeinket, hasznunkat tartjuk szem előtt (ennek amúgy is nagy szószólója vagy, pl Viktor és a maffiamódszerek), de én meg hadd kurvaanyázzak, ha ilyet tapasztalok.
warr_b
Csak nyugodtan. 😊
Amúgy Magyarországon nem védett idősáv amit írsz, nincs olyan, hogy "csendespihenő". De aranyos a felvetés.
Minden társasház magának szabályozza a zajjal járó munkavégzés idejét, de asszem van egy központi 22-06 vagy 08, amikor effektíve tilos hangoskodni, zajjal járó házimunkát végezni, ilyenek.
De napközben 08-22 között ami a csövön kifér. Ha korrekt a lakásfelújító, és ezerrel dolgozik, akkor én se alszok, ti se napközben, az kurvaélet.
Sobri Jóska
Igen, ez így van, igazad van.
De az sincs leírva a házirendbe, hogy nem szarhatok a lift padlójára, vagy nem rejszolhatok bele a levélládákba 😂
Oszt mégse csinálja a legtöbb ember 😉
warr_b
De ez nem kötelez mást arra, hogy mit tegyen, ne tegyen.
Én telenyomom a kulcslyukát pillanatragasztóval, ha valaki felbassza az agyam, és megreked a kommunikáció, de ez senkit nem kell, hogy inspiráljon akármire is. 😊
Sobri Jóska
Ez se rossz tipp, esetleg teleszart macskaalmot is lehet a lábtörlőjére szórni 🤗
warr_b
De azt honnan vennék?
A pillanatragasztó meg párszáz forint 10-es kiszerelésben, és minden háztartás alaptartozéka. És ha egy gyufaszálat vagy annak egy részét is utánaküldöd, az újraindíthatja a megrekedt kommunikációt a közös problémamegoldás témakörben.
Sobri Jóska
Tarts macskát, nem leszel egyedül 😁
warr_b
Dehogy tartok, nem lennék egyedül!

több mint 3 éve
ozibozi New York Giants 16 769
A gyereksírást plussz a lépcsőházban visszhangzó kiabálást meg a fürdetés előtti ordibálással vegyes őrjöngést szokta a másik oldal felhánytorgatni ilyenkor 😉
Ahány ház annyi szokás 😊
ozibozi
Engem is nehezen vesz rá az asszony a fürdésre. Ezek szerint még szerencse hogy kertesbe lakunk.
Cowboykarcsi90
Fürödjetek együtt 😉
warr_b
Az a hangos 😉
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 23 732 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
A gyereksírást plussz a lépcsőházban visszhangzó kiabálást meg a fürdetés előtti ordibálással vegyes őrjöngést szokta a másik oldal felhánytorgatni ilyenkor 😉
Ahány ház annyi szokás 😊
ozibozi
Engem is nehezen vesz rá az asszony a fürdésre. Ezek szerint még szerencse hogy kertesbe lakunk.
Cowboykarcsi90
Fürödjetek együtt 😉


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta