NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Jégkorong

21 feliratkozó

több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 827 — Apu ökölbeszorított keze
Angolok es a hoki.
Ez nem lehet mak, vmi van bennuk ami bennunk nincs dacara a taonak.
Nem tudom, milyen korulmenyek vannak a szigetorszaban, de nem hiszem, hogy jobb.
ZoliMP
Jó ezt a TAO dolgot ne gondold túl.
Vannak élvezői de nem 100%-ban a hokicsapatok és akkor finom voltam.

több mint 5 éve
YoungZeeZee 8 466
Angolok es a hoki.
Ez nem lehet mak, vmi van bennuk ami bennunk nincs dacara a taonak.
Nem tudom, milyen korulmenyek vannak a szigetorszaban, de nem hiszem, hogy jobb.
több mint 5 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 515 — Colts Fan
Nagy meccs ez a cseh-svájci!
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 24 526 — nabege2@yahoo.com
Mondjuk az osztrákok is pofozógépek voltak, csak nem ennyire. Ez a rendszerből fakad, hogy sajnos egy győzelemmel bent maradsz. Ha tényleg visszavennék az A csoportot 12 csapatosra, akkor azért fontos lenne a nagycsapatok elleni esetleges pontrablás. Mondjuk az lenne a magyar jégkorong halála, mert kb 0 esélyünk lenne az A csoportra. Igaz per pillanat jövőre így sem lesz, nagyon kell vigyázni, hogy ki ne essünk.
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 318 — Cowboys fan
Sztem soha rosszabb A csoportos csapat nem volt még, mint ez az olasz és bennmaradnak...
gabokocka
ügyesen csinálták - azt nem mondom, hogy egy meccsre készültek, és azt valahogy behúzták, de négy gólt ütöttek a vébén, és abból hármat azon a meccsen, amit hozniuk kellett a bentmaradáshoz.
kimaxolták az elégséges teljesítményt asszem.

(és hát a szerencsével sem álltak hadilábon, az osztrákok saját magukat ejtették ki a két üreskapus besüléssel - a hosszabbításban, és a szétlövésben sem találtak ugye be)
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 318 — Cowboys fan
hát ha azon múlik az osztrákok esetleges kiesése, hogy a játékosuk a hosszabbításban fél méterről nem bírta az üres kapuba kotorni a korongot, akkor lesz sírás a szomszédban
slowmotion
Ennél csak nagyobb bajuk van, az egész kormányuk most megy épp a levesbe.
Sobri Jóska
lesz új választás, fél éven belül már működik ott minden. viszont a hokicsapat legalább egy évig ott lesz, ahol nem szeretnének lenni.
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 280 — Keep pounding
Sztem soha rosszabb A csoportos csapat nem volt még, mint ez az olasz és bennmaradnak...

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 058 — #NoStress
hát ha azon múlik az osztrákok esetleges kiesése, hogy a játékosuk a hosszabbításban fél méterről nem bírta az üres kapuba kotorni a korongot, akkor lesz sírás a szomszédban
slowmotion
Ennél csak nagyobb bajuk van, az egész kormányuk most megy épp a levesbe.

több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 318 — Cowboys fan
hát ha azon múlik az osztrákok esetleges kiesése, hogy a játékosuk a hosszabbításban fél méterről nem bírta az üres kapuba kotorni a korongot, akkor lesz sírás a szomszédban
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 24 526 — nabege2@yahoo.com
Ne vicceljünk már, hogy az osztrákok elchokerkedik?😊
több mint 5 éve
Atik15 Carolina Panthers LSU Tigers 195
Franciák erősebbek sajna, nem?
(ITA-AUT van a sport1-en)
NB2
Szerintem igen, erősebbek nálunk, márcsak azért is, mert az utóbbi évtizedben az A csoportban voltak.
Viszont én inkább az olaszoknak örülnék a másik kieső személyében
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 24 526 — nabege2@yahoo.com
Franciák erősebbek sajna, nem?
(ITA-AUT van a sport1-en)
több mint 5 éve
Atik15 Carolina Panthers LSU Tigers 195
3-0-ról egész szépen elcseszték a franciák
több mint 5 éve
Nomac New England Patriots 2 968 — balazs.t85@gmail.com
Jönnek a Franciák. Szép volt a brittektől
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 318 — Cowboys fan
Remélem csak elírás, hogy a sporttv a Kanada-Dánt adja.
NB2
miért, az osztrák-olasz jobb választás lenne?
slowmotion
hát a tét szempontjából igen
no igen, viszont a kanadai-dánon meg minőség lesz.NB2
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 24 526 — nabege2@yahoo.com
Remélem csak elírás, hogy a sporttv a Kanada-Dánt adja.
NB2
miért, az osztrák-olasz jobb választás lenne?
slowmotion
hát a tét szempontjából igen
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 318 — Cowboys fan
Remélem csak elírás, hogy a sporttv a Kanada-Dánt adja.
NB2
miért, az osztrák-olasz jobb választás lenne?
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 24 526 — nabege2@yahoo.com
Remélem csak elírás, hogy a sporttv a Kanada-Dánt adja.
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 318 — Cowboys fan
ma viszont jön a trash bowl mindkét oldalon, francia-brit és osztrák-olasz meccsekkel.
mennyire durva látni, hogy az a négy csapat, akit jobb napunkon képesek vagyunk elkapni és/vagy megszorongatni, azok ennyire más dimenzióban játszanak a nagyokhoz képest (és ugye nem pozitív értelemben)...
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 318 — Cowboys fan
Tegnap végre láttam egy majdnem teljes meccset a VB-rol, azért amikor előnyben az Ovecskin-Kovalcsuk-Kuznyecov triót váltja a Kucserov-Malkin-Guszev trió, az már szinte sportszerűtlen... 😊 Elképesztően szép hokit játszanak a ruszkik.
somoskovig
láttam már pár csapatot a vb-n, de az oroszok a leginkább korongbiztosak ezen a jégen. ráadásul gyönyörűen váltanak oldalt, olyan lőtt passzokkal játszanak teljes természetességgel, hogy a védelemnek nincs ideje átérni. és nemcsak bikaerős és tűpontos passzokal játszanak a jég teljes szélességében, hanem ezeket tökéletesen is veszik át.
ilyenkor belegondolok, hogy egy ilyen passz hány méterre pattanna el egy magyar válogatott játékostól, és csak idétlenül vigyorgok.
több mint 5 éve
warr_b Washington Commanders 23 670 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Kabaré. Így a harmadik harmadban csak Karlsson, Pavs, Donskoi és Hertl esett ki.
warr_b
nagy cigányok ezek...
petey
Karlsson már korábban is rom volt, Donskoi fogazatát meg az egyik Sharks védő rendezte át a koronggal.
warr_b
Amúgy osszefoglalok alapján karlsson többet árt, mint használ. Kb nincs olyan blues gol amin ne lenne fenn. Most is egyik előtt ő adta el a korongot.
csebi
Igen, ezt írtam odaát is, hogy mínusz egy ember volt, kár volt egyáltalán nevezni. Már amikor a kezdésnél kikoriztak alig bírt lépni. Látszott ahogy ült a padon, hogy kurvára fáj mindene.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 5 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Tegnap végre láttam egy majdnem teljes meccset a VB-rol, azért amikor előnyben az Ovecskin-Kovalcsuk-Kuznyecov triót váltja a Kucserov-Malkin-Guszev trió, az már szinte sportszerűtlen... 😊 Elképesztően szép hokit játszanak a ruszkik.
somoskovig
Gusevre nagyon-nagyon kíváncsi leszek jövőre Vegasban...
több mint 5 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 567 — Lucas Scott
Kabaré. Így a harmadik harmadban csak Karlsson, Pavs, Donskoi és Hertl esett ki.
warr_b
nagy cigányok ezek...
petey
Karlsson már korábban is rom volt, Donskoi fogazatát meg az egyik Sharks védő rendezte át a koronggal.
warr_b
Amúgy osszefoglalok alapján karlsson többet árt, mint használ. Kb nincs olyan blues gol amin ne lenne fenn. Most is egyik előtt ő adta el a korongot.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 5 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 264 — 49ers GM
Tegnap végre láttam egy majdnem teljes meccset a VB-rol, azért amikor előnyben az Ovecskin-Kovalcsuk-Kuznyecov triót váltja a Kucserov-Malkin-Guszev trió, az már szinte sportszerűtlen... 😊 Elképesztően szép hokit játszanak a ruszkik.

több mint 5 éve
warr_b Washington Commanders 23 670 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Kabaré. Így a harmadik harmadban csak Karlsson, Pavs, Donskoi és Hertl esett ki.
warr_b
nagy cigányok ezek...
petey
Karlsson már korábban is rom volt, Donskoi fogazatát meg az egyik Sharks védő rendezte át a koronggal.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta